Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγω παντως τα εχω γυρισει σχεδον ολα κ εχω καταλαβει οτι αυτα που προσφερουν καλες παροχες κ ειναι υσηχα δεν εχουν κ τα καλυτερα μουνια αλλα τελος παντων....το μονο που δεν ξερω ειναι το μεγαλου αλεξανδρου...εκει δεν ξερω τι παιζει αλλα γενικα καταλαβαινω οτι με κοροιδευουν οι τσατσαδες στην εξυπηρετηση κ θα τις μαυρισω....
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Πριν από 20 λεπτά.
Κεφαλληνίας 75: Η Άννα ξανθό κοντοπούτανο με έκφυλα χείλη και σοβαρού μεγέθους βύζους. Ακολουθεί κριτική
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εγω παντως τα εχω γυρισει σχεδον ολα κ εχω καταλαβει οτι αυτα που προσφερουν καλες παροχες κ ειναι υσηχα δεν εχουν κ τα καλυτερα μουνια αλλα τελος παντων....το μονο που δεν ξερω ειναι το μεγαλου αλεξανδρου...εκει δεν ξερω τι παιζει αλλα γενικα καταλαβαινω οτι με κοροιδευουν οι τσατσαδες στην εξυπηρετηση κ θα τις μαυρισω....
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Πριν από 20 λεπτά.
Κεφαλληνίας 75: Η Άννα ξανθό κοντοπούτανο με έκφυλα χείλη και σοβαρού μεγέθους βύζους. Ακολουθεί κριτική
μπράβο ρε χχχχχ μας επανέφερες στο σωστό κλίμα!  :2funny:  :2funny:
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
σωστόςςςς!!!  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Τι να πω ρε παιδια εισαστε υπερεργαλεια ολοι!
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!
Αυτο το site πραγματικά ειναι τρανη αποδειξη οτι στην ελλαδα υπαρχει και παραυπαρχει η Κ.Τ.Π (Κοινωνια Των Πολιτών)
και μαλιστα εντονη κοινωνικη αλληλεγγύη! :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Μπήκαν φωτός της Πάολας :-* στη σελίδα του Studio Paradise...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για Τριγγετα το εχω ξαναπει πως το τι βρωμύλα έχουνε δει τα ματια μου δεν λέγεται.
Αλλα δεν καταλαβαίνω τι σκατά πληρώνουμε αν δεν έχουμε υπηρεσίες καλές ...και επιπλέον αποδεδειγμένα δεν έχουμε και εγγύηση υγιεινής ή αφθονίας χρόνου...
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Στην σχετικά σύντομη εμπειρία μου τον τελευταίο καιρό κατάλαβα και εγώ ότι παρόλο που προτιμούσα στη αρχή τα studio λόγω του διαφορετικού image που πρόσφεραν από τα μπουρδέλα δυστυχώς προσφέρουν τα ίδια η και λιγότερα με α κ ρ ι β ό τ ε ρ ε ς τιμές.Τον τελευταίο καιρό απέχω από τα studio γιατί και στη Φυλής υπάρχει αρκετά καλό δυναμικό,και ευπρεπείς χώροι και είναι όλα σε ένα δρόμο.Παρκάρεις και σε ένα τέταρτο έχεις δει τόσα μουνιά.Για να τα δείς αυτά σε studioτσαρκα πρέπει να κάψεις μισό ρεζερβουάρ.Θα περάσω και εγώ από μερικά έτσι για να τους κράξω μπας και βάλουν μυαλό.
 

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι λεει η νικολ η πολωνέζα που είναι τώρα στο στουντιο της ισμηνης-δαφνη?
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
δεν έχεις άδικο αν και εγώ προτιμώ τα studio γιατί τα μπουρδέλα είναι λίγο βρωμερά...
Στην σχετικά σύντομη εμπειρία μου τον τελευταίο καιρό κατάλαβα και εγώ ότι παρόλο που προτιμούσα στη αρχή τα studio λόγω του διαφορετικού image που πρόσφεραν από τα μπουρδέλα δυστυχώς προσφέρουν τα ίδια η και λιγότερα με α κ ρ ι β ό τ ε ρ ε ς τιμές.Τον τελευταίο καιρό απέχω από τα studio γιατί και στη Φυλής υπάρχει αρκετά καλό δυναμικό,και ευπρεπείς χώροι και είναι όλα σε ένα δρόμο.Παρκάρεις και σε ένα τέταρτο έχεις δει τόσα μουνιά.Για να τα δείς αυτά σε studioτσαρκα πρέπει να κάψεις μισό ρεζερβουάρ.Θα περάσω και εγώ από μερικά έτσι για να τους κράξω μπας και βάλουν μυαλό.
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις το προγραμμα της Φραντζη 47 σημερα ή και αυριο??..Υπαρχει τηλ του studio που μπορω να το μαθω..
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ομολογουμένως το site θα πρέπει να χρηματοδοτηθεί απο την ΚΤΠ για της πληροφοριες που παρέχει. Ίσως η πιό αξιόπιστη υπηρεσία στην Ελλάδα..χεχε
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Βριλησσού 36 τώρα παίζει η Νατάσσα και 57 η Αγάπη. Ψήνομαι για την πρώτη αλλά δεν υπάρχη μία...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ροζ κροταλία η νατάσσα που λες στο 36
είναι η κοπέλα που συναντούμε
στην ιππώνακτος?  :think:
ρωσίδα προ-μιλφ με μαύρα μακριά μαλλιά??
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γεια χαρά..

Εχθές πέρασα από το studio στην Αριστοτέλους να δω τι παίζει.Η Αριστοτέλους είναι παράδρομος της Συγγρού κοντά στο baby gold για όποιον δεν ξέρει.. Η κοπέλα εκεί ήταν μία που θα την χαρακτήριζα πληθωρική από άποψη σώματος .. με ξανθά ψιλόκυματιστά μαλλιά.Είχε ωραία κωλάρα απ'όσο προσπάθησα να δω διότι ήρθε και έφυγε μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου λες και φοβόταν το κακό μάτι... Ο χώρος υποδοχής πολύ ωραίος αν και ντυμένος στα κόκκινα με την τσατσά να είναι πολύ φιλική.Τιμή δε θυμάμαι .. μου φαίνεται 40.

Υπάρχει κανένα άλλο μπουρδελοστούντιο κοντά στη Συγγρού?Μου φαίνεται είχε ακουστεί για άλλο ένα που ήταν λίγο παρακάτω σε έναν κάθετο δρόμο(εκτός λεμπέση).Όποιος ξέρει κάτι ας πει.. ;)
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Γεια χαρά..

Εχθές πέρασα από το studio στην Αριστοτέλους να δω τι παίζει.Η Αριστοτέλους είναι παράδρομος της Συγγρού κοντά στο baby gold για όποιον δεν ξέρει.. Η κοπέλα εκεί ήταν μία που θα την χαρακτήριζα πληθωρική από άποψη σώματος .. με ξανθά ψιλόκυματιστά μαλλιά.Είχε ωραία κωλάρα απ'όσο προσπάθησα να δω διότι ήρθε και έφυγε μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου λες και φοβόταν το κακό μάτι... Ο χώρος υποδοχής πολύ ωραίος αν και ντυμένος στα κόκκινα με την τσατσά να είναι πολύ φιλική.Τιμή δε θυμάμαι .. μου φαίνεται 40.

Υπάρχει κανένα άλλο μπουρδελοστούντιο κοντά στη Συγγρού?Μου φαίνεται είχε ακουστεί για άλλο ένα που ήταν λίγο παρακάτω σε έναν κάθετο δρόμο(εκτός λεμπέση).Όποιος ξέρει κάτι ας πει.. ;)
Στο συγκεκριμένο στούντιο παίζουν πολλές φορές μεταλαγμένες κοπέλες :boobies: Πιθανότατα λοιπόν να μη φοβόταν το κακό μάτι  :dancing: :dancing: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom