Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Πειραιώς 109 χτές μετά απο σύντομο στρίπ χτύπημα είδαμε μια ξανθιά κορασίδα που άρχιζε απο την κλασσική των 50 €.Δεν συγκράτησα όνομα και ούτε έκανα test drive αλλά η παρουσία της ήταν όμορφη.

Τι παίζει επιτέλους με αυτό το μαγαζί;;; Φόρα παρτίδα Πειραιώς, με παρουσία καλή αλλά δεν ακούγεται.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Τι παίζει επιτέλους με αυτό το μαγαζί;;; Φόρα παρτίδα Πειραιώς, με παρουσία καλή αλλά δεν ακούγεται.
Το σιγουρο ειναι, οτι μονο οι τυφλοι δεν το βλεπουν. Το σκεπαστρο της εισοδου εχει τυπωμενο στις τρεις πλευρες του τον αριθμο, ενω και η εισοδος, με την λευκη πορτα, ειναι εντονα φωτισμενη. Παντως, οι μεχρι τωρα αναφορες συναδελφων, ειναι λιγες, χωρις να επισημαινουν κατι το πολυ ιδιαιτερο.
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γνωρίζετε τι "παίζεται" στη Δευκαλίωνος, πίσω απο τον Αγ. Λουκά στα Πατήσια.
Στο 5ο όροφο πολυκατοικίας .? :uglystupid:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Χριστινα, επιστρεφει απο Πατρα, την αλλη Κυριακη.

εγω λεω να της αγορασει σπιτι η υπηρεσια της αλυσιδας τριγγετα-συγγρου 144-κηφισου 30 για να μεινει μονιμα στην πατρα να γινει ενα με τα καρναβαλια..ετσι και αλλιως για πουτανα δε κανει!
 

adespotos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδίά καλησπέρα,


επαιδή είμαι νέος στο site θα ήθελα μια πληροφορία. Το μαγαζί στην Αλκαμενους 117 μεχρι τι ώρα είναι ανοιχτό και ποια είναι στη βάρδια τώρα;


Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Επισκέπτης
Παιδίά καλησπέρα,


επαιδή είμαι νέος στο site θα ήθελα μια πληροφορία. Το μαγαζί στην Αλκαμενους 117 μεχρι τι ώρα είναι ανοιχτό και ποια είναι στη βάρδια τώρα;


Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

εδω ειναι για στουντιο..πηγαινε στα αλλα μπουρδελα να ρωτησεις...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Περασα απο Συγγρου 248 χτες.Μηπως εχει γινει λαθος στο νουμερο?Μια πολυκατοικια ειναι με γραφεια.

οχι σωστα πηγες...ειναι διπλα σε μια αντιπροσωπεια αυτοκινητων και παραπλευρως της γεφυρας της δαβακη στο καλλιτέα καρντια μου!κατηφοριζεις τον διαδρομο και στο τελος του,στο αριστερο σου χερι ειναι η κεντρικη εισοδος παντα ανοικτη..ανεβαινεις με το ασανσερ(αν δεν εχεις πολυ χρονο στη διαθεση σου καλο θα ηταν να πας με τα ποδια διοτι παιζει και να μεινεις μεσα τετοιο που ειναι!) και φτανεις στον 4ο...σου ανοιγει η κυρια επι των υποδοχων...βλεπεις τις αιθεριες υπαρξεις μετα απο μια συντομη παρουσιαση και βουρ για μεσα....ή για εξω αν δεν ενδιαφερεσαι...δεν χρειαζεται να ξερεις κουδουνια κλπ...ολα γινονται απο μονα τους....α!και που σαι?αν σε ρωτησει η κ.βουλα ή ρουλα πως την λενε...απο που εμαθες για το σπιτι πες της απο την μπακαλισα της γειτονιας μου...ετσι για να δουμε την αντιδραση της! :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη μικρο-τσαρκα τριγγετα-Συγγρου 144-Αριστοτελους 6....απογοητευση..μετα απο μηνες στουντιακης αποχης ειπα να κανω ενα σκαουτ ετσι για το γαμωτο....παω τριγγετα και βλεπω την μαντυ με νεο λουκ(την ειχα παρει προ 14μηνου οπου και με ξενερωσε)..ψυχη μεσα..μονος ημουν και την κανω με ελαφρα πηδηματακια....επομενος σταθμος συγγρου 144(παραλιγο να παω γκολντ παλι,αλλα την γλυτωσα :grin:) οπου και η σπαστικια τσατσουπηρεσια που νομιζει οτι θα πανε να μαμησουν την τανα της ο γιος του λουδοβικου του 21 και ο πριγκηπας καρολος της βουργουνδιας μου το επαιζε και καλα οτι εχει το καλυτερο σπιτι και αρχιζει και μου λεει τα προγραμματα...50 ευρω το απλο,60 με μασαζ..και εκει σταματαω και της λεω..."τί μασαζ?του κωλου?" και με κοιταει ψιλονευριασμενα και μου λεει...α...καλα μην συνεχισω να λεω τα προγραμματα γιατι ετσι και αλλιως δεν θα μπεις με την κοπελα(η οποια παρεπιπτοντως ηταν μεσα με πελατη)..της λεω και εγω...μα τα προγραμματα αυτα που εχετε ειναι σαν γριφοι και εγω προσπαθω να λυσω τον γορδιο δεσμο...και της το συζητουσα αρκετη ωρα για τον τιμοκαταλογο της....οτι δηλ.ειναι πολυ ακριβος κλπ.....και παιρνω την εξης απαντηση.."ετσι ειμαστε εδω....εχουμε πολυ ωραιο χωρο και καθαρο" και τα παιρνω κρανιο και της λεω(αφου ειδα εν τω μεταξυ το τεμαχιο...μια αφροδιτη μελαχροινη αδυνατη ψηλη με μακρυ ισιο μαλλι..αρκετα ωραια παρουσια...πρωτη φορα την ειδα)..."εχετε καταλαβει σε τι κοινο απευθυνεσθε?,στον μεροκαματιαρη στηριζεστε που ψωμολυσσαει με 700-800 και 1000 στην καλυτερη και εσεις του ζητατε 90 ευρω για ελευθερο στοματικο?"...αυτη εκανε πως δεν ακουσε :jerking: και μου λεει "θα περασεις?" και της λεω φυσικα....οχι γιατι ειναι παρα πολλα τα λεφτα για να παρω σεξ των 5 λεπτων...αμα μου το κανεις το ελευθερο με 40 τοτε ισως το σκεφτω και τελικα αφου μου ειπε οχι της ειπα και εγω.."αντε γεια και κοιτα τους 4 τοιχους του καθαρου σου στουντιο"! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:.Τελικα κατεληξα διπλα στην αριστοτελους οπου και ειχε ενα πολυ αξιολογο προ-μιλφ την γερμανιδα μονικ την οποια και δυστυχως ετιμησα και βγαινοντας κοιταξα το ρολοι μου και ναι!ω..ναι!ως εκ θαυματος η ωρα ελεγε 22:05 ενω εγω ειχα παει στις 22:15...ηταν τοσο μεγαλη η ξεπετα που και το ιδιο το ρολοι το συνειδητοποιησε με ενα μαγικο τροπο και γυρισε το χρονο πισω...τοσο ξεπετα μιλαμε! :tickedoff:


[move][size=40pt]ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ή ΣΤΟΥΝΤΙΟ που τιμουν τον πελατη και δεν του ζαλιζουν τα παπαρια με 17 προγραμματα του κωλου μωρη τριγγετω![size=40pt][/move]
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη μικρο-τσαρκα τριγγετα-Συγγρου 144-Αριστοτελους 6....απογοητευση..μετα απο μηνες στουντιακης αποχης ειπα να κανω ενα σκαουτ ετσι για το γαμωτο....παω τριγγετα και βλεπω την μαντυ με νεο λουκ(την ειχα παρει προ 14μηνου οπου και με ξενερωσε)..ψυχη μεσα..μονος ημουν και την κανω με ελαφρα πηδηματακια....επομενος σταθμος συγγρου 144(παραλιγο να παω γκολντ παλι,αλλα την γλυτωσα :grin:) οπου και η σπαστικια τσατσουπηρεσια που νομιζει οτι θα πανε να μαμησουν την τανα της ο γιος του λουδοβικου του 21 και ο πριγκηπας καρολος της βουργουνδιας μου το επαιζε και καλα οτι εχει το καλυτερο σπιτι και αρχιζει και μου λεει τα προγραμματα...50 ευρω το απλο,60 με μασαζ..και εκει σταματαω και της λεω..."τί μασαζ?του κωλου?" και με κοιταει ψιλονευριασμενα και μου λεει...α...καλα μην συνεχισω να λεω τα προγραμματα γιατι ετσι και αλλιως δεν θα μπεις με την κοπελα(η οποια παρεπιπτοντως ηταν μεσα με πελατη)..της λεω και εγω...μα τα προγραμματα αυτα που εχετε ειναι σαν γριφοι και εγω προσπαθω να λυσω τον γορδιο δεσμο...και της το συζητουσα αρκετη ωρα για τον τιμοκαταλογο της....οτι δηλ.ειναι πολυ ακριβος κλπ.....και παιρνω την εξης απαντηση.."ετσι ειμαστε εδω....εχουμε πολυ ωραιο χωρο και καθαρο" και τα παιρνω κρανιο και της λεω(αφου ειδα εν τω μεταξυ το τεμαχιο...μια αφροδιτη μελαχροινη αδυνατη ψηλη με μακρυ ισιο μαλλι..αρκετα ωραια παρουσια...πρωτη φορα την ειδα)..."εχετε καταλαβει σε τι κοινο απευθυνεσθε?,στον μεροκαματιαρη στηριζεστε που ψωμολυσσαει με 700-800 και 1000 στην καλυτερη και εσεις του ζητατε 90 ευρω για ελευθερο στοματικο?"...αυτη εκανε πως δεν ακουσε :jerking: και μου λεει "θα περασεις?" και της λεω φυσικα....οχι γιατι ειναι παρα πολλα τα λεφτα για να παρω σεξ των 5 λεπτων...αμα μου το κανεις το ελευθερο με 40 τοτε ισως το σκεφτω και τελικα αφου μου ειπε οχι της ειπα και εγω.."αντε γεια και κοιτα τους 4 τοιχους του καθαρου σου στουντιο"! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:.Τελικα κατεληξα διπλα στην αριστοτελους οπου και ειχε ενα πολυ αξιολογο προ-μιλφ την γερμανιδα μονικ την οποια και δυστυχως ετιμησα και βγαινοντας κοιταξα το ρολοι μου και ναι!ω..ναι!ως εκ θαυματος η ωρα ελεγε 22:05 ενω εγω ειχα παει στις 22:15...ηταν τοσο μεγαλη η ξεπετα που και το ιδιο το ρολοι το συνειδητοποιησε με ενα μαγικο τροπο και γυρισε το χρονο πισω...τοσο ξεπετα μιλαμε! :tickedoff:


[move][size=30pt]ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ή ΣΤΟΥΝΤΙΟ που τιμουν
τον πελατη και δεν του ζαλιζουν
τα παπαρια με 17 προγραμματα
του κωλου μωρη τριγγετω![size=40pt][/move]
 

Επισκέπτης
παντως ασχετος αποτελεσματος vasos καλα εκανες κ της την ειπες κ εχω αρχισει κ εγω κ τους την λεω για τα μας εχουν περασει για ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ οι οποιοι οτι μας λενε το κανουμε...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
χθεσινη μικρο-τσαρκα τριγγετα-Συγγρου 144-Αριστοτελους 6....απογοητευση..μετα απο μηνες στουντιακης αποχης ειπα να κανω ενα σκαουτ ετσι για το γαμωτο....παω τριγγετα και βλεπω την μαντυ με νεο λουκ(την ειχα παρει προ 14μηνου οπου και με ξενερωσε)..ψυχη μεσα..μονος ημουν και την κανω με ελαφρα πηδηματακια....επομενος σταθμος συγγρου 144(παραλιγο να παω γκολντ παλι,αλλα την γλυτωσα :grin:) οπου και η σπαστικια τσατσουπηρεσια που νομιζει οτι θα πανε να μαμησουν την τανα της ο γιος του λουδοβικου του 21 και ο πριγκηπας καρολος της βουργουνδιας μου το επαιζε και καλα οτι εχει το καλυτερο σπιτι και αρχιζει και μου λεει τα προγραμματα...50 ευρω το απλο,60 με μασαζ..και εκει σταματαω και της λεω..."τί μασαζ?του κωλου?" και με κοιταει ψιλονευριασμενα και μου λεει...α...καλα μην συνεχισω να λεω τα προγραμματα γιατι ετσι και αλλιως δεν θα μπεις με την κοπελα(η οποια παρεπιπτοντως ηταν μεσα με πελατη)..της λεω και εγω...μα τα προγραμματα αυτα που εχετε ειναι σαν γριφοι και εγω προσπαθω να λυσω τον γορδιο δεσμο...και της το συζητουσα αρκετη ωρα για τον τιμοκαταλογο της....οτι δηλ.ειναι πολυ ακριβος κλπ.....και παιρνω την εξης απαντηση.."ετσι ειμαστε εδω....εχουμε πολυ ωραιο χωρο και καθαρο" και τα παιρνω κρανιο και της λεω(αφου ειδα εν τω μεταξυ το τεμαχιο...μια αφροδιτη μελαχροινη αδυνατη ψηλη με μακρυ ισιο μαλλι..αρκετα ωραια παρουσια...πρωτη φορα την ειδα)..."εχετε καταλαβει σε τι κοινο απευθυνεσθε?,στον μεροκαματιαρη στηριζεστε που ψωμολυσσαει με 700-800 και 1000 στην καλυτερη και εσεις του ζητατε 90 ευρω για ελευθερο στοματικο?"...αυτη εκανε πως δεν ακουσε :jerking: και μου λεει "θα περασεις?" και της λεω φυσικα....οχι γιατι ειναι παρα πολλα τα λεφτα για να παρω σεξ των 5 λεπτων...αμα μου το κανεις το ελευθερο με 40 τοτε ισως το σκεφτω και τελικα αφου μου ειπε οχι της ειπα και εγω.."αντε γεια και κοιτα τους 4 τοιχους του καθαρου σου στουντιο"! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:.Τελικα κατεληξα διπλα στην αριστοτελους οπου και ειχε ενα πολυ αξιολογο προ-μιλφ την γερμανιδα μονικ την οποια και δυστυχως ετιμησα και βγαινοντας κοιταξα το ρολοι μου και ναι!ω..ναι!ως εκ θαυματος η ωρα ελεγε 22:05 ενω εγω ειχα παει στις 22:15...ηταν τοσο μεγαλη η ξεπετα που και το ιδιο το ρολοι το συνειδητοποιησε με ενα μαγικο τροπο και γυρισε το χρονο πισω...τοσο ξεπετα μιλαμε! :tickedoff:


[move][size=30pt]ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ή ΣΤΟΥΝΤΙΟ που τιμουν
τον πελατη και δεν του ζαλιζουν
τα παπαρια με 17 προγραμματα
του κωλου μωρη τριγγετω![size=40pt][/move]


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:

φίλτατε μάστερ φραπανταρ βάσο νομίζω ότι πήγες τη μίνι τσάρκα σου
σε λάθος μέρη!..  :grin:  :grin:  λίγα μέτρα πιο πάνω υπάρχει αν μη τι άλλο
καλύτερο επίπεδο!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
παντως ασχετος αποτελεσματος vasos καλα εκανες κ της την ειπες κ εχω αρχισει κ εγω κ τους την λεω για τα μας εχουν περασει για ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ οι οποιοι οτι μας λενε το κανουμε...
εννοείται ότι καλά έκανε και τους τα είπε!! 
κι εγώ τα παίρνω ώρες ώρες με τις
ευγένειες μου, και θα αρχίσω να τα χώνω
όπου διαπιστώνω προχειρότητες!..  :rockon:
αποφασίζω τη στήριξη λόου προφάιλ στούντιοζ με
καλές υπηρεσίες που ξεφεύγουν της προσοχής
του φιλοθεάμονος κοινού του ρδελα κομ!..  :rockon: 
 

Επισκέπτης
εννοείται ότι καλά έκανε και τους τα είπε!! 
κι εγώ τα παίρνω ώρες ώρες με τις
ευγένειες μου, και θα αρχίσω να τα χώνω
όπου διαπιστώνω προχειρότητες!..  :rockon:
αποφασίζω τη στήριξη λόου προφάιλ στούντιοζ με
καλές υπηρεσίες που ξεφεύγουν της προσοχής
του φιλοθεάμονος κοινού του ρδελα κομ!..  :rockon:   

file νικ εγω δεν ξερω εαν ειμαι υπερβολικος αλλα εχω επισκεφτει σχεδον ολα τα στουντιο κ βλεπω οτι εχουν πονηρεψει ολα τα στουντιο με υπηρεσιες μπουρδελου...δηλαδη με λιγα λογια πιστευω οτι τον χωρο πληρωνεις τα ντουζ κ τα ωραια δωματια κ οχι τις υπηρεσιες...εγω παντως εχω αλλαξει γνωμη για τα στουντιο..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
file νικ εγω δεν ξερω εαν ειμαι υπερβολικος αλλα εχω επισκεφτει σχεδον ολα τα στουντιο κ βλεπω οτι εχουν πονηρεψει ολα τα στουντιο με υπηρεσιες μπουρδελου...δηλαδη με λιγα λογια πιστευω οτι τον χωρο πληρωνεις τα ντουζ κ τα ωραια δωματια κ οχι τις υπηρεσιες...εγω παντως εχω αλλαξει γνωμη για τα στουντιο..
φίλτατε μουνίλα :grin: δυστυχώς κι εγώ έχω αρχίσει
να αναθεωρώ.. εν πολλοίς έχεις δίκιο, 
λίγα είναι τα καλά μέρη και λίγες οι καλές κοπέλες..
δε νομίζω ότι ζητάμε τρελά πράγματα
ρε γμτ, παρά λιγάκι σεβασμό και λίγο
γούστο σε αυτό που γίνεται!  :boobies:  τπτ παραπάνω..
ας γίνονται αυτά τα δύο απλά πράγματα!!  :rockon:
επιμένω λοιπόν..υπάρχουν εναλλακτκές ας στρέψουμε την προσοχή μας αλλού!..
μέσα από τα θρεντ και με την πληροφόρηση
μεταξύ μας.. 
εγώ κινούμαι προς μια τέτοια κατεύθυνση!.. 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
:grin:  :2funny:
ενδεχομένως και αυτό! 
πάντως εννοούσα κ' άλλα στούντιο όχι τόσο
γνωστά που μπορεί να είναι εξίσου ή και περισσότεροα
καλά!.. οι απαντήσεις ανάλογες
του γούστου και της οπτικής του καθενός..
 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom