Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Κοιταξε αν εχεις δοκιμασει καποια κοπελα σε στουμτιο που σου αρεσε παρα πολυ τοτε την κλεινεις ανετα μια ωριτσα και η τσατσα σου στρωνει καινουργειο κρεβατι και κανεις οτι γουσταρεις οπως γουσταρεις δεν ειναι αναγκη να την παρεις εξω.Το εχω κανει παρα πολλες φορες.
Απο κασσανδρας και κωνσταντινουπολεως ποια προτεινεις?:think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέρνα την δέκα πλύσεις Betadine πρώτα και μιά χαρά. :glasses:
Καλυτερα να την καψω!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
ναι ρε συ συμφωνω απλα λεω τι υπαρχει.Το ειχα κανει καποια στιγμη παλαιοτερα που δεν υπηρχαν αυτοι οι πιθηκοι.δεν μιλαω για τωρα.Μαλιστα την ειχα συστισει σε 4 ατομα απο εδω μεσα που οι τρεις περασαν τελεια και ο 4ος ετσι και ετσι
Καμια απο φυλης?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Απο κασσανδρας και κωνσταντινουπολεως ποια προτεινεις?:think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλυτερα να την καψω!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
αν εισαι τυπος που του αρεσουν τα πετιτ δηλαδη μοντελε κορμια οχι στεκες μοντελε σαν τα μοντελα περιπου εσωρουχων προσπαθω να ειμαι επεξηγηματικος η μονη που αξιζει ειναι η Βαλερια.Ομως και η Μαρινα ειναι καλο μουνι συμφωνα με αυτα που αναφερω.Οι υπολοιπες ειναι για κλαματα καλυτερα φυλης παρα με δαυτες.πχ η Σαντρα δειχνει καρατρελο μουνι και αν τη δεις απο κοντα ειναι αλλη κοπελα.αυτα απο κασσανρας απο κων/λεως κατα τη γνωμη μου πολυ μετριες δεν θα πηγαινα.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
αν εισαι τυπος που του αρεσουν τα πετιτ δηλαδη μοντελε κορμια οχι στεκες μοντελε σαν τα μοντελα περιπου εσωρουχων προσπαθω να ειμαι επεξηγηματικος η μονη που αξιζει ειναι η Βαλερια.Ομως και η Μαρινα ειναι καλο μουνι συμφωνα με αυτα που αναφερω.Οι υπολοιπες ειναι για κλαματα καλυτερα φυλης παρα με δαυτες.πχ η Σαντρα δειχνει καρατρελο μουνι και αν τη δεις απο κοντα ειναι αλλη κοπελα.αυτα απο κασσανρας απο κων/λεως κατα τη γνωμη μου πολυ μετριες δεν θα πηγαινα.
Καποιος μου προτεινε την Καταλεγια αν την λεω σωστα, Ρουμουνα, παιζει στα ξεπεταδικα της κασσανδρας!:grin:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Θεωρώ πως είναι καλύτερο σε τέτοιες περιπτώσεις να αναπτύξεις και κάποια χημεία με την άλλην και ζήτα της το ο ίδιος μην πας συστημένος γιατί θα έχεις σίγουρα πιο κρύα αντιμετώπιση.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φυλης? με πιασανε τα γελια τωρα νασαι καλα.
Για τυπο που ερχεται απο επαρχια καλη περιπτωση ειναι η τζανη στο φωκαιας βουλγαρα
Πρωινη βαρδια εχει στη φωκαιας παλι δυο καλα δε θυμαμαι ονοματα μπορεις ομως να ρωτησεις τους διπλα ΙΣΩΣ υπαρξει καποιος νορμαλ τυπος να απαντησει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Την καταλεγια πολυς ντορος και κραταω μικρο καλαθι.Δεν την εχω δει απο κοντα ειναι στα προσεχως παντος ναι οντος δειχνει πολυ καλο μουνι
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Φυλης? με πιασανε τα γελια τωρα νασαι καλα.
Για τυπο που ερχεται απο επαρχια καλη περιπτωση ειναι η τζανη στο φωκαιας βουλγαρα
Πρωινη βαρδια εχει στη φωκαιας παλι δυο καλα δε θυμαμαι ονοματα μπορεις ομως να ρωτησεις τους διπλα ΙΣΩΣ υπαρξει καποιος νορμαλ τυπος να απαντησει
Φωκαιας ειχα παρει την Καρολινα , ρωσιδουλα σαλοναρει γυμνη, φοβερο τσιμπυκι, και μετα καβαλα! Δουλευε παλια στο υπογειο σε ενα της φωκαιας προς τα τελευταια, και μετα πρωι στο φιλιππιδου πανω στον οροφο!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Θεωρώ πως είναι καλύτερο σε τέτοιες περιπτώσεις να αναπτύξεις και κάποια χημεία με την άλλην και ζήτα της το ο ίδιος μην πας συστημένος γιατί θα έχεις σίγουρα πιο κρύα αντιμετώπιση.
με βρισκεις απολυτα συμφωνω με αυτα που λες.Ετσι ακριβως ειναι
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φωκαιας ειχα παρει την Καρολινα , ρωσιδουλα σαλοναρει γυμνη, φοβερο τσιμπυκι, και μετα καβαλα! Δουλευε παλια στο υπογειο σε ενα της φωκαιας προς τα τελευταια, και μετα πρωι στο φιλιππιδου πανω στον οροφο!
δεν τη θυμαμαι αυτη.Καλη ειναι?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
με βρισκεις απολυτα συμφωνω με αυτα που λες.Ετσι ακριβως ειναι
Άμα υπάρξει χημεία με ένα φαγητό και λίγο πότισμα την πηδάς όλο το βράδυ, όχι μία ώρα...έυκολα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
δεν τη θυμαμαι αυτη.Καλη ειναι?
Επισης θυμηθηκα μια Σασα τουμπανο κοπελα απο φωκαιας πολυ καλη και αυτη πρωι.Καρατσεκαρισμενο πολυ καλη συμπεριφορα και κορμαρα και τα παντα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
δεν τη θυμαμαι αυτη.Καλη ειναι?
Ναι, και απο εμφανιση και απο το γαμησι!! Αλλα την εχουν παρει και οι πετρες, λαικο προσκυνημα γινεται καθε πρωι στο φιλιππιδου!!:fuck1::fuck1::rockon::rockon::buck2::buck2:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ναι, και απο εμφανιση και απο το γαμησι!! Αλλα την εχουν παρει και οι πετρες, λαικο προσκυνημα γινεται καθε πρωι στο φιλιππιδου!!:fuck1::fuck1::rockon::rockon::buck2::buck2:
δεν παω πλεον φυλης και ειδικα πρωι οταν πηγαινα ηταν σπανιο
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
δεν παω πλεον φυλης και ειδικα πρωι οταν πηγαινα ηταν σπανιο
ΟΥτε εγω, εχει χαλασει πλεον και εκει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμφανισιακά καλή, την είχα πετύχει βραδινή, αλλά πιο συχνά την βρίσκεις πρωί τώρα. Δεν είχα πάρει τότε στο φωκ27 βράδυ.
Γαμησαρα κανει!!:knockinb::knockinb:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εγώ δεν μπορώ παίδες, πρέπει κάπου να τον χώνω καθημερινά και 50άρικο δεν βγαίνω κάθε βράδυ. :confused::confused::confused:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ΟΥτε εγω, εχει χαλασει πλεον και εκει!
Οι κοπελες στα στουντιο θα επρεπε να ειναι στη φυλης.Οι κοπελες στη φυλης θα επρεπε να ειναι στο μεταξουργειο και οι κοπελες του μεταξουργειου θα επρεπε να ειναι σπιτι τους.Ετσι εχει η κατασταση τωρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom