Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
40
Like
2.239
Πόντοι
1.796
Για τον πάτο της Ίβας μιλάω,τουλάχιστον όπως δείχνει στις φωτογραφίες. Αν κρίνω πάλι απ τις φωτογραφίες ή Σανέλ μου φάνηκε εμένα μπάζο.
Στην πραγματικότητα η Σανέλ είναι εμφανίσιμη, η Ιβα είναι μπάζο, τις έχω δει και τις δυό από κοντά όχι μόνο στο σαλόνι. Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο, πήγαινε δες τες.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.322
Κριτικές
18
Like
20.264
Πόντοι
4.546
Εμένα μου φαίνεται οτι πάνε κατά το πλείστον αργόσχολοι που τρώνε τα έτοιμα.
Έχω πετύχει και διανομείς, σε διάφορες ώρες. Από όλα τα επαγγέλματα πάνε, δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, ότι ώρα βολεύει τον καθένα την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ, απλά.
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.402
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Έχω πετύχει και διανομείς, σε διάφορες ώρες. Από όλα τα επαγγέλματα πάνε, δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, ότι ώρα βολεύει τον καθένα την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ, απλά.
Το θέμα είναι να πετύχεις ηρεμία.Δυσκολο μάλλον για εκεί
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Γεια χαρα παιδες. Εχθες το βραδυ κατηφορησα για κασανδρας 6 να δω μαρινα αλλα τελικα ο τσατσος μου ειπε δεν ειχε δουλεια και η κορασιδα εφυγε.Τεσπα λεω ας παω να ριξω μια η και δυο ματιες στα περιξ της οδου.Μπηκα στο κασανδρας 3 οροφος.Εμφανιζεται η βαλερια.22 χρονων απο τη γη του πολεμου γυρω στο 1.65 70 καπου εκει μεσα.Κορμι λαμπαδα αψεγαδιαστο ολα μα ολα στη ΣΩΣΤΗ ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΚΩΛΟΣ ΣΤΗΘΟΣ ΜΠΟΥΤΙΑ ΟΛΑ ΚΑΡΑΣΩΣΤΑ.Πετιτ κορμακι δηλαδη.Εχω βαρεθει να βλεπω ανομοιομορφα σωματα οπως μεγαλους κωλους που δεν ταιριαζουν με το σωμα οπως και βυζους και μεγαλες περιφερειες.Ακρως εμετικο κατα τη γνωμη μου, τι στο μπουτσο χαθηκε το γουστο?Η συγκεκριμενη κοπελα ειναι ολα με αλφαδι πραγματικα.Επιδερμιδα πουπουλο μουνακι σφηχτο φρεσκοξυρισμενο θα ελεγα με αποτριχωση τελεια αισθηση.Συμμετοχη της κοπελας αριστη με πολλες ενναλαγες στασεων.Προσωπο ομορφο και αλλο ενα σημαντικο δεν ακουσα ουτε αισθανθηκα τις εξης λεξεις ( finish baby ,τελειωνε, με πονας η ποναω,τον εχεις πολυ μεγαλο η απλα μεγαλο,time,με περιμενει και αλλο δωματιο, μα μη σου του ουφ κτλ). Ηταν μετα απο 3 μηνων γαμησια το καλυτερο και το ποιο ανθρωπινο γαμησι που εκανα.Δεν εχει φωτο στο site αλλα οσοι νορμαλ τυποι θελουν πετιτ πηγαινεται.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
14
Like
15.991
Πόντοι
3.246
Γεια χαρα παιδες. Εχθες το βραδυ κατηφορησα για κασανδρας 6 να δω μαρινα αλλα τελικα ο τσατσος μου ειπε δεν ειχε δουλεια και η κορασιδα εφυγε.Τεσπα λεω ας παω να ριξω μια η και δυο ματιες στα περιξ της οδου.Μπηκα στο κασανδρας 3 οροφος.Εμφανιζεται η βαλερια.22 χρονων απο τη γη του πολεμου γυρω στο 1.65 70 καπου εκει μεσα.Κορμι λαμπαδα αψεγαδιαστο ολα μα ολα στη ΣΩΣΤΗ ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΚΩΛΟΣ ΣΤΗΘΟΣ ΜΠΟΥΤΙΑ ΟΛΑ ΚΑΡΑΣΩΣΤΑ.Πετιτ κορμακι δηλαδη.Εχω βαρεθει να βλεπω ανομοιομορφα σωματα οπως μεγαλους κωλους που δεν ταιριαζουν με το σωμα οπως και βυζους και μεγαλες περιφερειες.Ακρως εμετικο κατα τη γνωμη μου, τι στο μπουτσο χαθηκε το γουστο?Η συγκεκριμενη κοπελα ειναι ολα με αλφαδι πραγματικα.Επιδερμιδα πουπουλο μουνακι σφηχτο φρεσκοξυρισμενο θα ελεγα με αποτριχωση τελεια αισθηση.Συμμετοχη της κοπελας αριστη με πολλες ενναλαγες στασεων.Προσωπο ομορφο και αλλο ενα σημαντικο δεν ακουσα ουτε αισθανθηκα τις εξης λεξεις ( finish baby ,τελειωνε, με πονας η ποναω,τον εχεις πολυ μεγαλο η απλα μεγαλο,time,με περιμενει και αλλο δωματιο, μα μη σου του ουφ κτλ). Ηταν μετα απο 3 μηνων γαμησια το καλυτερο και το ποιο ανθρωπινο γαμησι που εκανα.Δεν εχει φωτο στο site αλλα οσοι νορμαλ τυποι θελουν πετιτ πηγαινεται.
Ωραια αναλυση να δουμε ποια θα πρωτογαμησουμε στο τελος :grin:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μπουρδελα τα εχω κοψει λογω τρομου.Στα στουντιο πηγαινω πολυ συχνα.Το θεμα ομως ειναι οτι για αλλη κοπελα παω και ος δια μαγειας αλλη βλεπω, δηλαδη απεχουν κατα πολυ απο τις φωτογραφιες.Λιγες πολυ λιγες φορες αντυκριζω αυτο που δειχνουν οι φωτο.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
14
Like
15.991
Πόντοι
3.246
Μπουρδελα τα εχω κοψει λογω τρομου.Στα στουντιο πηγαινω πολυ συχνα.Το θεμα ομως ειναι οτι για αλλη κοπελα παω και ος δια μαγειας αλλη βλεπω, δηλαδη απεχουν κατα πολυ απο τις φωτογραφιες.Λιγες πολυ λιγες φορες αντυκριζω αυτο που δειχνουν οι φωτο.
Αφου βρηκες κατι να σ αρεσει βαρα φουλ
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Που είναι; Γιατί κι εγώ τα κοψα.
Βγες κάνε μια βόλτα, δες τι παίζει. Διάβασε κριτικές και δοκίμασε και μόνος σου. Φτιάξε μερικά στανταράκια.
Προσωπικά αν δω κάποια και μου αρέσει πολύ μπαίνω και δοκιμάζω.
Δυστυχώς αν δεν κάψεις και κάποια 20άρικα δεν θα δεις τι γίνεται...

Το 50άρι-70άρι στο στούντιο πονάει περισσότερο αν δεν περάσεις καλά.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
οταν λεω τρομου εννοω τις κορασιδες στα μπουρδελα φυλης περιξ.Μεταξυ δε παταω.
Ναι μπορει να βρεις καποιες ισως ναι. πχ Σαμπινα που πλεον δεν αξιζει λογω συμπεριφορας.Τζενη φωκαιας η βουλγαρα που ποσες φορες να τη γαμησω αληθεια πειτε μου.10 ,20 ?Βαρεθηκα πια.Πρωινη βαρδια εργαζομαι δεν παω.Μια καλη πρωινη ειναι στο μαραθωνος πολυ καλη περιπτωση πετιτ και αυτη αλλα δεν μπορω τα πρωινα.Ολες οι αλλες ειναι με αλλα λογια να αγαπιομαστε απορω με δαυτες.Τελικα το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι αν θες να γαμησεις ενα πολυυυ καλο μουνι που να τα εχει ολα τα στουντιο ειναι μονοδρομος και δεν εννοω ολα τα στουντιο αλλα τουλαχιστον θα γαμησεις ανθρωπινα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
για εμενα δεν εχει τοσο μεγαλη σημασια το χρηματικο αλλα αυτα που θα δωσεις να πιασουν τοπο.Αμα δινω 100 ευρο και η κοπελα ειναι τα ζαα μου αργα η εχει κακη συμπεριφορα η υπηρεσιες φυλης ναι θα το κλαψω το 100ρη ακομα και το 50ρικο.Σημασια εχει οταν εισαι μαζι της να περασεις καποια λεπτα , ωρα πολυ ομορφα να μη στο βγαλει ξινο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
καλο θα ηταν να εχουμε 6-7 και να κανουμε ενναλαγες ετσι ωστε σχεδον ποτε δε θα βαρεθεις.Μολις διαβασα μια προσφατη κριτικη για μια fernanda κολομβιανη στο θησεως.Τουμπαναρα δειχνει θα τξν τιμησω το σαββατο
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.862
Κριτικές
21
Like
11.042
Πόντοι
4.546
Εγώ ξέρω ότι ξαναέπιασε δουλειά η Σία απο τους Γερμανούς και αν βρω χρόνο ίσως κάνω μια επίσκεψη :grin:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
οταν λεω τρομου εννοω τις κορασιδες στα μπουρδελα φυλης περιξ.Μεταξυ δε παταω.
Ναι μπορει να βρεις καποιες ισως ναι. πχ Σαμπινα που πλεον δεν αξιζει λογω συμπεριφορας.Τζενη φωκαιας η βουλγαρα που ποσες φορες να τη γαμησω αληθεια πειτε μου.10 ,20 ?Βαρεθηκα πια.Πρωινη βαρδια εργαζομαι δεν παω.Μια καλη πρωινη ειναι στο μαραθωνος πολυ καλη περιπτωση πετιτ και αυτη αλλα δεν μπορω τα πρωινα.Ολες οι αλλες ειναι με αλλα λογια να αγαπιομαστε απορω με δαυτες.Τελικα το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι αν θες να γαμησεις ενα πολυυυ καλο μουνι που να τα εχει ολα τα στουντιο ειναι μονοδρομος και δεν εννοω ολα τα στουντιο αλλα τουλαχιστον θα γαμησεις ανθρωπινα
Συμφωνώ σε όσα λες.

Στην τελική ό,τι πληρώνεις παίρνεις, όχι πάντα βέβαια...

  1. Πετίτ στη Μαραθώνος ποια λες;

2. Και εγώ βραδινός τύπος είμαι, και ο διάολος η Καταλέγια μόνο πρωί. :headbang:
Θέλω να είμαι χαλαρός όταν πάω να πηδήξω, δεν γουστάρω μετά να τρέχω στην δουλειά και σε άλλες υποχρεώσεις.
Είναι σαν να σου κάνουν μασάζ και να σε σηκώνουν να πας να σκάψεις μετά. :woldman:

Ισχύει ότι αν θες να γαμήσεις σαν άνθρωπος το στούντιο είναι καλύτερο μιας και έχεις και τον διπλάσιο χρόνο συν έναν πιο συμμαζεμένο και πιο καθαρό χώρο.
Το μόνο ΜΕΓΑΛΟ μείων του στούντιο είναι πως στο 50άρικο δεν παίζουν ελεύθερα στοματικά, 69 κτλπ. και πρέπει να σκας παραπάνω για εξτρά.

Βέβαια, είναι εύκολο ειδικά στα στούντιο, αν αποκτήσεις λίγο χημεία με την άλλη μετά από 3-4 φορές μαζί της, να δίνεις 50άρικο και να παίρνεις όλα τα εξτρά, εφόσον είσαι τακτικός μετά...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Συμφωνώ σε όσα λες.

Στην τελική ό,τι πληρώνεις παίρνεις, όχι πάντα βέβαια...

  1. Πετίτ στη Μαραθώνος ποια λες;

2. Και εγώ βραδινός τύπος είμαι, και ο διάολος η Καταλέγια μόνο πρωί. :headbang:
Θέλω να είμαι χαλαρός όταν πάω να πηδήξω, δεν γουστάρω μετά να τρέχω στην δουλειά και σε άλλες υποχρεώσεις.
Είναι σαν να σου κάνουν μασάζ και να σε σηκώνουν να πας να σκάψεις μετά. :woldman:

Ισχύει ότι αν θες να γαμήσεις σαν άνθρωπος το στούντιο είναι καλύτερο μιας και έχεις και τον διπλάσιο χρόνο συν έναν πιο συμμαζεμένο και πιο καθαρό χώρο.
Το μόνο ΜΕΓΑΛΟ μείων του στούντιο είναι πως στο 50άρικο δεν παίζουν ελεύθερα στοματικά, 69 κτλπ. και πρέπει να σκας παραπάνω για εξτρά.

Βέβαια, είναι εύκολο ειδικά στα στούντιο, αν αποκτήσεις λίγο χημεία με την άλλη μετά από 3-4 φορές μαζί της, να δίνεις 50άρικο και να παίρνεις όλα τα εξτρά, εφόσον είσαι τακτικός μετά...
μαραθωνος πρωι οροφο μεχρι 4.00 απογευμα ειναι η Μαρσελα.Προσωπο δεν ειναι καμια κουκλα αλλα ουτε και πανουκλα.Πολυ ευχαριστη στο δωματιο και συμμετεχει μαζι σου.Κορμι κορμαρα κοντα στο 1.60 ειναι αξιλογη περιπτωση.Καποιες κυριακες εγω πηγαινω αμα ξυπνησω και εχω καυλες.Δεν ειναι επιπεδου στουντιο η γενικα ολη εμφανιση αλλα εξισου πολυ καλο στο 20ρικο.Μια φορα την κρατησα μισαωρο και εκανα τα φετιχ μου με καλσον και τετοια φαση.Την κυνηγουσα να ερθει σπιτι μου αλλα επειδη μου ειχε κατσει μια αλλη το αφησα το θεμα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
μαραθωνος πρωι οροφο μεχρι 4.00 απογευμα ειναι η Μαρσελα.Προσωπο δεν ειναι καμια κουκλα αλλα ουτε και πανουκλα.Πολυ ευχαριστη στο δωματιο και συμμετεχει μαζι σου.Κορμι κορμαρα κοντα στο 1.60 ειναι αξιλογη περιπτωση.Καποιες κυριακες εγω πηγαινω αμα ξυπνησω και εχω καυλες.Δεν ειναι επιπεδου στουντιο η γενικα ολη εμφανιση αλλα εξισου πολυ καλο στο 20ρικο.Μια φορα την κρατησα μισαωρο και εκανα τα φετιχ μου με καλσον και τετοια φαση.Την κυνηγουσα να ερθει σπιτι μου αλλα επειδη μου ειχε κατσει μια αλλη το αφησα το θεμα.
Ναι έχω ακούσει για την συγκεκριμένη και μάλλον την έχω δει κιόλας, στο μεσσαίο όροφο που λες, πρωινή βάρδια.
Είναι μια μελαμψή μαυρομάλλα άνω των 30;;
Φορούσε θυμάμαι πολλά ρούχα ρε γαμώτο όταν την είδα και δεν μπορούσα να βγάλω πόρισμα, και την έκανα...

Πάντως το μεσσαίο Μαραθώνος όροφος έχει ωραία δωμάτια, ευρύχωρα και καθαρά.
Κρίμα που δεν ανανεώνουν και εκεί τις κοπέλες να φέρουν καμιά καλή γιατί δεν τα πετυχαίνεις ποτέ όλα μαζί ανοιχτά τώρα τελευταία...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom