Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Γύρισε επιτέλους  :rockon: το Γερμανικό πυροβολικό Μάντυ. Θυμάμαι πριν φύγει τα αρνητικά σχόλια που υπήρχαν  :jerking:  :dancing: και πραγματικά με βάση την εμπειρία που είχα μαζί της δεν κατάλαβα γιατί είχαν γραφτεί  :idiot:. Πάντως βλέπω πως πλέον αρκετοί τιμούν τα Βερολινέζικα προϊόντα  :knockinb:  :happy:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
o χιστις πηγε στο ιδρυμα χτυπησε ξαναχτυπησε κανεις δεν ανοιξε.... πηγα πιο κατω εκανα ενα τσιγαρο ξαναγυρισα ξαναχτυπησα κανεις παλι...δεν θα μου γλυτωσει ομως η μαντυ ... το πιτσιλισμα θα ερθει !!!
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
o χιστις πηγε στο ιδρυμα χτυπησε ξαναχτυπησε κανεις δεν ανοιξε.... πηγα πιο κατω εκανα ενα τσιγαρο ξαναγυρισα ξαναχτυπησα κανεις παλι...δεν θα μου γλυτωσει ομως η μαντυ ... το πιτσιλισμα θα ερθει !!!
Πρέπει να τιμωρηθεί πάραυτα  :rockon:  :knockinb:  :sperm:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
η μαργαρίτα (πολωνέζα) από ισμήνης (δάφνη) 
ξέρει κανείς ποιες μέρες είναι εκεί ή
σε άλλο στουντιο??  :think: θενκς 
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
poutanoleon η Μαρίνα είναι η ξανθιά,ψιλονταρντάνα με ύψος γύρω στο 1,65 και στήθος μεγάλο 4άρι-5άρι ?
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
poutanoleon η Μαρίνα είναι η ξανθιά,ψιλονταρντάνα με ύψος γύρω στο 1,65 και στήθος μεγάλο 4άρι-5άρι ?
Ακριβώς αυτή αφεντικό  :rockon: :rockon:
Μια ερώτηση να σου κάνω εάν επιτρέπετε βέβαια?  :grin:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ενώ πηγαίνεις με πολλές πουτάνες και φαίνεται ότι είσαι απο τους δυνατούς γνώστες απο τις ενημερώσεις εδώ γιατί δεν γράφεις στον κατάλογο?  :think:
Καλή ερώτηση και επισήμανση φίλε.Θα μπούνε και στον κατάλογο κριτικές μου απο studio  :rockon: :rockon: :rockon: Σήμερα για παράδειγμα χτύπησα την Μισέλ την Τσέχα στην Αγ.Μελετίου 37.Θα την ανεβάσω την κριτική μου για την Μισέλ γιατί είναι πολύ όμορφη γυναίκα και έχει στύλ στρίπερ κάτι που μου αρέσει πολύ  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
για ρίξε και περιγραφή για Μισέλ boss  :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
για ρίξε και περιγραφή για Μισέλ boss  :rockon: :rockon:
Μακριά μαύρα μαλλιά,λεπτό σώμα,γκρίζα γατίσια μάτια,ψηλή(για γυναίκα πάντα) γύρω στο 1.70,στήθος κανονικό 3άρι και όπως είπα είναι Τσέχα  :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μακριά μαύρα μαλλιά,λεπτό σώμα,γκρίζα γατίσια μάτια,ψηλή(για γυναίκα πάντα) γύρω στο 1.70,στήθος κανονικό 3άρι και όπως είπα είναι Τσέχα  :rockon:

Χεχε γειά σου ρε Πάνο άρχοντα! :rockon: Θενκς φορ δε ινφορμασιόν αν και είναι μικρουλάκι για τα γούστα μου... :'(
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Χεχε γειά σου ρε Πάνο άρχοντα! :rockon: Θενκς φορ δε ινφορμασιόν αν και είναι μικρουλάκι για τα γούστα μου... :'(
Τα 2άρια και 3άρια είναι τα κανονικά.Εσύ παλληκάρι μου θέλεις υπερφυσικά στήθη σε γυναίκα 6άρια,7άρια  :grin: Με το που δούμε κάτι αντίστοιχο σε ενημερώνουμε  :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τα 2άρια και 3άρια είναι τα κανονικά.Εσύ παλληκάρι μου θέλεις υπερφυσικά στήθη σε γυναίκα 6άρια,7άρια  :grin: Με το που δούμε κάτι αντίστοιχο σε ενημερώνουμε  :rockon:

ΑΜΗΝ Πάνο αλλά χλωμό το βλέπω. Πήξαμε στις μικρόβυζες... :grin:
(Γ)άμα τη εμφανίσει πόσταρε αμέσως στο "Βυζοπούλες στα μπουρδέλα" γιατί είμαστε έτοιμοι για φούντο όλοι εκεί μέσα! :headbang:
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα
υπαρχει καμια πληροφορια για κατεχακη 8?
Λεω να παω και για να μην τα κλαιω βοηθηστε με
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ΑΜΗΝ Πάνο αλλά χλωμό το βλέπω. Πήξαμε στις μικρόβυζες... :grin:
(Γ)άμα τη εμφανίσει πόσταρε αμέσως στο "Βυζοπούλες στα μπουρδέλα" γιατί είμαστε έτοιμοι για φούντο όλοι εκεί μέσα! :headbang:

:rockon:  :rockon:
έλα ρε βύζο!! τι κάνεις ρε συ!??
είδα κι εγώ ποστ δικό σου στο αγαπημένο μου
θρεντ και τρόμαξα!  :grin: δε μπορεί να έγινε τόσο στούντιαν λέω..!? :grin:  :rockon:
η μαργαρίτα πάντως που αναφέρω παραπάνω νομίζω ότι είναι γενικά
για τα γούστα σου.. λίγο πιο σμολ στο στήθος αλλά κάνει!  ;)
άντε ρε βυζοκυνηγέ! όποτε δούμε κάτι σχετικό ενημερώνουμε!!  :rockon:
(υ.γ. ακόμα περιμένω το θρεντ σου -χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχα)  :2funny:  :2funny:  
 

Επισκέπτης
αυριο πρωι 10.00-17.00 η παολα η ελληνιδα θα βρισκεται στην βριλλησου 12!!υπαρχει περιπτωση το απογευμα να ειναι στη φρατζη 47 αλλα δεν ειναι ακομα σιγουρο!
Αυριο πρωι αγιου μελετιου η ρενατα!απογευμα η μισελ και βραδυ η ρενατα!
να ενημερωσω οτι καθε τεταρτη πρωι η παολα θα ειναι στη βριλλησου 12!σημερα απογευμα βρισκοταν αγιου μελετιου κεφατη οπως παντα... ;) ;) ;)
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ,ξερει κανεις ποια ειναι ιππωνακτος μεχρι το κλεισιμο???

ευχαριστο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom