Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φραντζη 47 τωρα και μεχρι της 17:30 η Σαμανθα. Μετα η Κωνσταντινα.
 

Επισκέπτης
Φραντζη 47 τωρα και μεχρι της 17:30 η Σαμανθα. Μετα η Κωνσταντινα.
αχ σαμανθααααα!!!!φοτια και λαυρα το πορνιδιο....!!!
σκετι απολαυσι το φιλοιδονο κορμακι τισ ατιθασισ κορασιδασ...αλισμονιτι μαγεια ο απατιλοσ εροτασ που χαριζει στουσ μπουρδελιαριδες ι ατακτι σιρινα του αγοραιου εροτα!
αξιζει καυλιαριδες αξιζει ενα πιτσιλισμα!!!
 

Επισκέπτης
αχ σαμανθααααα!!!!φοτια και λαυρα το πορνιδιο....!!!
σκετι απολαυσι το φιλοιδονο κορμακι τισ ατιθασισ κορασιδασ...αλισμονιτι μαγεια ο απατιλοσ εροτασ που χαριζει στουσ μπουρδελιαριδες ι ατακτι σιρινα του αγοραιου εροτα!
αξιζει καυλιαριδες αξιζει ενα πιτσιλισμα!!!
αδελφέ εξοδούχος?
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
Μόλις γύρισα από κατάθεση στην Αλίνα όπως σωστά με διόρθωσε ο φίλος Πουτνγαμών. Η κριτική θα αναρτηθεί σε λίγο γιατί πάλι κάποιο πρόβλημα έχω με το DSL μου :blahblah1: γ@μω το φελέκι του. Για τα υπόλοιπα έχουμε:
Λ. Καραγιάννη (Κάτω) Μια ξανθιά με μικρά βυζάκια που δεν ρώτησα ούτε μου είπαν όνομα. Φάτσα συμαθητική προς το όμορφο.
Λ.Καραγιάννη (Πάνω) Η Ντάρια μια κοντή γιαλαμπούκω πυ δεν πολυβλεπόταν.
Στο Δροσοπούλου 97 δεν ανέβηκα με το φόβο μην είναι η Γιάννα και αισθανθώ διλλήματα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
34
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Βρε καλως τον πιτσιλιαρη. Παλι απο τη σημαια πηρες αδεια παιδαρε μου? Μαυρο το νησι απο πορνιδια ε? Σε καταλαβαινω φιλε μου και εγω περασα απο αυτην την στερηση. Ειχα παει Σαμανθα Βριλησσου 57 πριν 2 βδομαδες τρελο μουνι απο τις καλυτερες επιλογες.
 

Επισκέπτης
η ζλατα θα λειψει για μερικες μερες λογω υδραυλικων προβληματων  ;)!σημερα θα την βρειτε στην αγιου μελετιου,μεχρι τις 23.00!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
η ζλατα θα λειψει για μερικες μερες λογω υδραυλικων προβληματων  ;)!σημερα θα την βρειτε στην αγιου μελετιου,μεχρι τις 23.00!
τι εννοείς ρε μέγιστε warhol με τον όρο 'υδραυλικά'? ;ότι η Ζλάτα είναι τραβεστί  :think: απαντήστε μου γρήγορα γιατί θα φουντάρω τώρα  :headbang:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τι εννοείς ρε μέγιστε warhol με τον όρο 'υδραυλικά'? ;ότι η Ζλάτα είναι τραβεστί  :think: απαντήστε μου γρήγορα γιατί θα φουντάρω τώρα  :headbang:
Εννοεί ο war με τον όρο 'υδραυλικά' ότι θα της έρθει προφανώς περίοδος και δεν θα μπορεί να δουλέψει η κοπέλα.Η Ζλάτα είναι Τσέχα ΓΥΝΑΙΚΑ και όχι 'μεταλλαγμένη'.Εγγύηση λόγου του ότι είναι γνήσια γυναίκα σου δίνω και εγώ και ο war γι'αυτό.
 

Επισκέπτης
τι εννοείς ρε μέγιστε warhol με τον όρο 'υδραυλικά'? ;ότι η Ζλάτα είναι τραβεστί  :think: απαντήστε μου γρήγορα γιατί θα φουντάρω τώρα  :headbang:
εννοω οτι θα εχει περιοδο!!ηρεμησε ρεεεε  :grin: :grin: :grin:!!γυναικα ειναι και πολυ καλη στη δουλεια της!! ;) ;)!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ούφ είπα και γω.να στε καλά αλάνια και βεβαίως αν πείτε κάτι εσείς είναι εγγύηση  :rockon: :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
βεβαιως η Ζλατα δεν ειναι πουστης με κομμενα παπαρια αλλα γυναικα γνησια οπως ειπαν και τα θηρια πολυ σωστα  πιο πανω.της εχω κανει και εγω θρεντ ο πανος και ο γουωρ ειναι παραδοσιακοι πουτανιαρηδες με αρχες παλιας σχολης και κωδικες τιμης που δεν επιτρεπουν στους  εαυτο τους να ξεφτιλιζονται τα παντελονια τους και οσοι τους ξερουνε απο παλια εδω στο σαϊτ δεν εχουν γραψει ποτε για 'μεταλαγμενους' και πουστηδες.
viva panosboss k warhol  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλησπέρα καυλομέρμηγκες! Aυτή την Kωσταντίνα στην Φραντζή δεν την έχω πετύχει ποτέ και ακούγεται πολύ γλυκό πουτανάκι.Eρωτήσεις αν κάποιοι ξέρετε και ευχαριστώ εκ των προτέρων:

Γλύφει μπαλάκια?
Έχει μεγάλο στήθος?

Eυχαριστώ εκ των προτέρων
 

Επισκέπτης
καλησπέρα καυλομέρμηγκες! Aυτή την Kωσταντίνα στην Φραντζή δεν την έχω πετύχει ποτέ και ακούγεται πολύ γλυκό πουτανάκι.Eρωτήσεις αν κάποιοι ξέρετε και ευχαριστώ εκ των προτέρων:

Γλύφει μπαλάκια?
Έχει μεγάλο στήθος?

Eυχαριστώ εκ των προτέρων
καλησπερα και σε σενα φιλε μου!
οχι δεν εχει μεγαλο στηθος!
δεν γλυφει μπαλακια αλλα στο λεω με επιφυλαξη!εχω πολυ καιρο να παω μαζι της!αν καποιος ξερει καλυτερα για το αν γλυφει μπαλακια,ας το ποσταρει!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
καλησπέρα καυλομέρμηγκες! Aυτή την Kωσταντίνα στην Φραντζή δεν την έχω πετύχει ποτέ και ακούγεται πολύ γλυκό πουτανάκι.Eρωτήσεις αν κάποιοι ξέρετε και ευχαριστώ εκ των προτέρων:

Γλύφει μπαλάκια?
Έχει μεγάλο στήθος?

Eυχαριστώ εκ των προτέρων
Salvador Dali μπαλάκια γλύφει όπως σου είπαν και τα παιδιά πιο πάνω.Το στήθος της είναι 2άρι όπως το υπολόγισα την τελευταία φορά δηλαδή μετρίου κανονικού μεγέθους για τα δικά μου δεδομένα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom