Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σημερα ο δρομος με εφερε στη κυψελη για δουλειες οποτε λεω ας περασω απο αγιου μελετιου!η αγαπη ειναι εκει μεχρι τις 17.00!17.00-23.00 η μισελ!αυριο πρωι θα ειναι η σαμανθα!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αριστοτελους 6 & Συγγρου, Τριτη βραδυ, περι 20.00', Σαντρα, γνωστη και απο Βριλησου 46.Γερμανιδα,MILFιζουσα κατασταση, στηθος δυσαναλογα μικρο για τον ογκο της ΑΛΛΑ εξαιρετικος κωλος, ο οποιος τιμολογειται Ε 100. Εκει ειναι Τριτη/Παρασκευη βραδυ και Κυριακη πρωι.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Μεσημεριανή επίσκεψη στη Φραντζή.Μετα από τηλεφώνημα που μου επιβεβαίωσαν τη παρουσία της Πάολα έκανα την έφοδό μου.Η κοπέλα επιβεβαίωσε όσα καλά ακούγονται γι'αυτήν.Ξεκίνησε με πολύ καλή ισπανική,συνέχισε με αρκετά καλό στοματικό(με σκούφο) και εξαιρετικό αρχιδογλείψιμο χωρίς να βιάζεται καθόλου.Η ολοκλήρωση ήρθε με στήσιμο στα 4 και θέα τον υπέροχο κόλο της.Στη Φραντζή θα είναι και το Σάββατο για όποιον ενδιαφέρεται,σταθερές μέρες δεν έχει ακόμα απ'ότι μου είπε.Η κοπέλα είναι ευχάριστη και τιμάει τα λεφτά της,σίγουρα θα ξαναπάρω.
 

Επισκέπτης
παρασκευη πρωι στην αγιου μελετιου θα ειναι σαμανθα,10.00-17.00!απογευμα 17.00-23.00 η μισελ!στη φρατζη 47 10.00 -17.00 η αντρεα,απογευμα 17.00-23.00 η αλεξια και βραδυ 23.οο-5.00 η κωνσταντινα!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρα συναγωνιστές του πληρωμένου έρωτα.Έχοντας διαβάσει τόσα για την Πάολα ποιός θα μας πει που θα είναι σήμερα μετά τις 17:00 το απόγευμα και αύριο Φραντζή τι ώρα θα είναι ? Ευχαριστώ.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Ευχαριστώ px75.Πιστεύω παράλληλα με τα ψώνια της λαικής που θα κάνω αύριο το πρωί στον Ν.Κόσμο να επισκεφθώ και το ίδρυμα.Κορίτσια απο το studio αν θέλετε τίποτα πατατούλες-κρεμυδάκια-ντοματούλες-μαρουλάκια κλπ στείλτε μύνημα-παραγγελία και θα τα βρούμε αλλιώς εμείς !!Ξέρετε εσείς !!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Πρώτο και καλύτερο συναγωνιστή.Από το πρωί θα είναι έτοιμο στις επάλξεις για να δώσει τη μάχη της λαικής και της ακρίβειας μαζί με τον  Κ.Κουλούρη και τα ΜΜΕ.Συγνώμη παρασύρθηκα τη μάχη του κρεβατιού ήθελα να πω.
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Χθες μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση πέρασα κι εγώ απο Φρατζή για Πάολα :boobies: :boobies: , δυστυχώς έφτασα 16:50 με αλλαγή βάρδιας 17:00 (μπηκαμε σχεδόν μαζί με την Κωνσταντινα - η οποία δεν μου γέμισε το μάτι, μικροκαμωμένη και σκούρα για το γούστο μου) τεσπα περίμενα για Πάολα με παρέα τα ομολογουμενως καλα ηχητικά εφέ της απο το δωμάτιο. Βγαίνοντας όμως, όταν την ενημέρωσε η τσατσα ότι περίμενε κι αλλος, έριξε την χυλόπιτα της, διότι δούλευε καπάκι στο Αχαρνων :birdman: (σιδερο στην μεση σου κοπελα μου)...
Σκουπίστηκα κι έφυγα... :headbang: :headbang:

ΥΓ Μαπα ώρα για κατάθεση αλλα τέλεια για παρκαρισμα στην κόλαση της Φρατζη...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ποιός θα μας ενημερώσει σήμερα για Συγγρού 144? για Ιζαμπέλα ξέρουμε τίποτα?  :helpplea:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα κατα τις 5 πέρασα απο Αχαρνών 104 να δώ και γώ την Εύα μια και ήμουν στην περιοχή. Πιστεύω ότι για τους λάτρεις των trans είναι μια χαρά απά εμφάνιση. Αν ήταν γυναίκα από την μάνα της και όχι μετατροπή θα έμπαινα σίγουρα.
Για όσους λοιπόν θέλετε κάτι γνήσιο μπορείτε να πάτε 10 μέτρα παραπέρα και να συναντήσετε την Εμμανουέλα στο Αχαρνών 106. Είναι η γλυκιά κοπελίτσα που όλοι ονειρευόμαστε να έχουμε δίπλα μας. Ωραίο κορμί, ωραίο προσωπάκι, Βυζί σιλικονάτο μέτριου μεγέθους, κολαράκι από τα λίγα με ταττουάζ στη μεσούλα. Στο δωμάτιο πολύ φιλική, με κουβεντούλα και χαμογελάκια. Αφού μου ανέβασε το ηθικό με τα χεράκια της, μου φόρεσε την πλαστικούρα και μου έκανε μια αρκετά καλή πίπα, ανέβηκε από πάνω και οι κραυγούλες της με έστελναν στις εφτά κολάσεις, την έστησα στα 4 για το πατρωπαράδοτο σφυροκόπημα και παρέδωσα το σπέρμα μου στα σκουπίδια.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Περασα στα πεταχτα απο Καρεα 30 μπας και πετυχω τιποτα καλο, ωστε να ρεφαρω την προηγουμενη ηττα μου στη Βουλιαγμενης 83.
Εμφανιστικε μονο μια κοπελα (η αλλη μαλλον ειχε δωματιο), η Μελινα εκ Βουργαριας, ασχημουλα στην φατσα, με παραξενο βλεμα (μπορει να ειχε πιει και τιποτα), λεπτοκαμωμενη, με καταμαυρα μακρυα μαλλια, υψος γυρω στο 1,65 και ενα πολυχρωμο τατοο χαμηλα στη μεση. Φορουσε ενα σετ εσωρουχων, απο πανω ενα κολλητο δικτυωτο φορμακι και πεδιλα.
Περασα μιας και δεν ειχα χρονο για δευτερη αποπειρα σε αλλο στουντιο.

Μου φορεσε το λαστιχο με το στομα και ξεκινησε μια συμπαθητικη πιπα κοιτωντας με παραλληλα στα ματια. Νοt bad at all, αν και η φατσα της ηταν κατω του μετριου.
Που και που ρουφαγε και λιγο τις μπαλες. Η επιδερμιδα της καταλευκη, σε πληρη αντιθεση με τα μαυρα μαλλια, σφιχτο κωλαρακι, βυζι νο1, ολικα ξυρισμενο μουνι και η σημαια δεν αργησε να σηκωθει ψηλα στον ιστο. Της ζητησα να ανεβει απο πανω και αφου εβαλε λιγη κρεμα, ενθρονιστηκε στο καυλι μου με τα γονατα να μην ακουμπουν στο κρεββατι. Σχετικα στενο μουνακι, μαλλον με λιγα χλμ. Επειτα πισωκολλητο με ελαφρα χαστουκακια και το τελος δεν αργησε να ερθει. Τη στιγμη που εχυνα, εκανε και αυτη συσπασεις με το σωμα της, αλλα αρκετα προσποιητες.
Μολις σηκωθηκε για μπει στο μπανιο σαν καπως να παραπατουσε. Εδω κολλαει αυτο που γραφω παραπανω, οτι ισως κατι να ειχε πιει.

Θελει πολυ δουλεια ακομα. Την πουτανια που βγαζουν οι Σαρα κ Λουσυ δεν την εχει. Και ισως να μην την αποκτησει ποτε. Αν εχετε φουλ καυλες περαστε, διαφορετικα τα 60Ε μπορουν να επενδυθουν καλυτερα με περισσοτερο ψαξιμο στην πιατσα. Αυτο δηλαδη που δεν ειχα σημερα εγω χρονο να κανω. 

Ο χωρος ειναι μετριος για στουντιο των 60Ε. Προτιμηστε παντως το δωματιο απεναντι και δεξια της σκαλας, αυτο με την μοκετα.
 

Επισκέπτης
μεχρι τις 23.00 ειναι στη φρατζη η παολα!μετα η αντρεα!
στην βριλλησου 57 η σαμανθα!!βραδυνη βαρδυα η κωνσταντινα!
αυριο απογευμα στην αγιου μελετιου η ζλατα ,μετα τις 17.00!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
α ρε γουόρ!  :rockon:  :rockon: 
..οι πιο συγκεκριμένες και καλές ενημερώσεις!  :rockon:
εύγε!  :boobies: 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
γιατί ρε μάστερ φραπανταρ
το λες αυτό??  :huh:
θαρρώ πως ο επιτιμος γουόρ  :grin:
είναι μία σταθερή και καλή πηγή
ενημέρωσης..!  :rockon:  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
σιγα μωρε..εχεσε η φοραδα στ'αλωνι!
όχι θα έχουμε εσένα εδώ πέρα για ρισπέκτ καϋμένε.εσύ ρε δεν είσαι αυτός που δίνεις πενήντα ευρώ για να σου παίζουν το πουλί οι στριπτιζούδες του ανατολικού μπλόκ? και θα μας την πεις τώρα σε εμάς που δίνουμε τα ωραία μας 50 ευρώ στα στούντιο για να γαμάμε? σε βάλαμε Αγά εδώ στο σε αυτό το θρέντ και δεν το πήραμε πρέφα?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
εσύ ρε δεν είσαι αυτός που δίνεις πενήντα ευρώ για να σου παίζουν το πουλί οι στριπτιζούδες του ανατολικού μπλόκ?
Έχουμε δακρύσει όλοι εδώ πέρα απο τα γέλια με αυτό που έγραψες για τον Βάσο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
ρε μαγκες κανενα καλο στουντιο για γαμησι υπαρχει???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom