Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Έχουμε δακρύσει όλοι εδώ πέρα απο τα γέλια με αυτό που έγραψες για τον Βάσο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μα είναι για γέλια ο τύπος κυριολεκτικά.
Αφεντικό μήπως μπορείς να μου πείς αν ξέρεις αν Ιζαμπέλα απο την Συγγρού 144 δουλεύει? Με ένα ναι η ένα όχι καλύτερα.

για Αγ.Πέτρου 7 ξέρεις τίποτα? γιατί είχα διαβάσει ότι παίζουν δύο τεμάχια  :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ρε μαγκες κανενα καλο στουντιο για γαμησι υπαρχει???
Διάβασε www.bourdela.com/component/option,com_jreviews/task,listcategory/section,5/cat,42/dir,1/Itemid,224/]εδώ[/url]

Αφεντικό μήπως μπορείς να μου πείς αν ξέρεις αν Ιζαμπέλα απο την Συγγρού 144 δουλεύει? Με ένα ναι η ένα όχι καλύτερα.
Δεν δουλεύει μέχρι στιγμής και δεν έχουμε μάθει κάτι νεώτερο.Οπότε σου απαντώ όχι.

για Αγ.Πέτρου 7 ξέρεις τίποτα? γιατί είχα διαβάσει ότι παίζουν δύο τεμάχια  :rockon:
Στην Αγ.Πέτρου παίζουν γκόμενες νεαρές και αρκετές είναι ίδιες που παίζουν και στο Φυλής 200.Στο Αγ.Πέτρου τώρα δεν έχει 2 γκόμενες παρά μόνο μία.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Δεν δουλεύει μέχρι στιγμής και δεν έχουμε μάθει κάτι νεώτερο.Οπότε σου απαντώ όχι.
Στην Αγ.Πέτρου παίζουν γκόμενες νεαρές και αρκετές είναι ίδιες που παίζουν και στο Φυλής 200.Στο Αγ.Πέτρου τώρα δεν έχει 2 γκόμενες παρά μόνο μία.
ευχαριστώ ρε μέγιστε  για τις απαντήσεις :rockon: πάλι καλά που είσαι εσύ και μερικά άτομα μετρημένα στην παλάμη του ενός χεριού και κρατάτε το σάϊτ δυνατό γιατί μας έχουν πρήξει οι μαλακοπίτουρες και οι άσχετοι.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ρε παιδιά ηρεμήστε..
παρατηρώ ότι πολλοί από
εδώ μέσα είστε αρκετά ευέξαπτοι!
δεν εξετάζω ποιος ξεκίνησε και ποιος
όχι..
είπα μια κουβέντα για τον γουόρ
καλοπροαίρετα, δεν το ξέρω το παλικάρι..
είπε ο βάσος αλλη μια κουβέντα στα σοβαρά, 
στα αστεία δεν ξέρω..! δεν χάλασε και ο
κόσμος..
για σεξο-ενημέρωση και για την πλάκα μας
γράφουμε ρε παιδιά, για να περνάμε καλύτερα,
όχι για να τσακωνόμαστε..  ;)  :rockon: 
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Και τώρα που γίνανε φίλοι οι 1personanongrata και poutanoleon  :dancing: συνεχίζουμε τις ενημερώσεις μας  :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Και τώρα που γίνανε φίλοι οι 1personanongrata και poutanoleon   :dancing: συνεχίζουμε τις ενημερώσεις μας  :rockon:
πανούλη μακριά κι αγαπημένοι... Ετσι καβλωμένο που είναι το λιοντάρι θα το παίξω  :jerking:  :2funny: :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Και τώρα που γίνανε φίλοι οι 1personanongrata και poutanoleon   :dancing: συνεχίζουμε τις ενημερώσεις μας  :rockon:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
ρε μποςς τα έγραψα έτσι λίγο παιδικά
αλλά όλα τα θρεντ ίδια ιστορία  :grin:
ηρεμία συνιστώ κ' στο θέμα μας.. 
ο λέοντας πάντως δε βλέπω να γίνεται φίλος με
personanongrata  :o
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
πανούλη μακριά κι αγαπημένοι... Ετσι καβλωμένο που είναι το λιοντάρι θα το παίξω  :jerking:   :2funny: :2funny:
ναι θα βγεις και 'κλαμένος' της υπόθεσης τώρα.πρώτα ειρωνεύεσαι σε θρέντ που δεν συμετέχεις και δεν κατέχεις και μετά δεν θές να δεις και τα μπινελίκια που θα φάς.παρακάλα τους μόντς να μου σβήνουνε τα πόστ για να είσαι πιο 'μάγκας'.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Αντρεα της Φραντζη πλησιαζει τα ορια του GFE ή του ''επιπλου'' βλέπε Αλεξια και αλλες τοσες?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η Αντρεα της Φραντζη πλησιαζει τα ορια του GFE ή του ''επιπλου'' βλέπε Αλεξια και αλλες τοσες?
Ούτε GFE ούτε και 'έπιπλο'.Είναι θετική πάντως στο δωμάτιο και δεν έχει σπαστικά κολλήματα.
 

Επισκέπτης
εχει ερθει και καινουργια κοπελλα στην αγιου μελετιου!χριστινα,33 χρονων,με πιασιματακια!ηταν σημερα το πρωι!
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Καλημέρα.
Ξέρει κανείς ποιές κοπελες είναι σήμερα το απόγευμα στα δύο στούντιο της Δροσοπούλου?
Ή αν έχει κάποιος φίλος το τηλ. σε p.m. θα ήταν τέλιο, αφού στις εφημερίδες δεν παίζει.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
φιλε inkubus το τηλ. για το στούντιο δροσοπούλου 95
είναι στον κατάλογο του σάιτ με τα στούντιο!
τσέκαρέ το και θα δεις.. είναι το σωστό αν θυμάμαι καλά..
όσο για το δροσ.97, δεν είδα κάτι (δεν ξέρω αν έχει τηλ.)
δεν ξέρω επίσης αν το έχεις επισκεφθεί, αλλά εγώ με
κάποια επιφύλαξη βέβαια..δεν θα το πρότεινα!!
κατά καιρούς φέρνει ωραίες κοπέλες,
ο χώρος δεν είναι κακός αλλά από υπηρεσία
και υπηρεσίες των κοριτσιών πάσχει.. ανούσια
κατάσταση τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, 
και νοοτροπία 'άντε να τελειώνουμε'.. δεν ξέρω αν έχει κάτι
αλλάξει από την τελευταία φορά που πήγα..  :think:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
Δροσοπούλου 95 η Έλίνα. Το έμαθα τηλεφωνικώς. Φυσικά θα πάω για κατάθεση αλλά και για ενημέρωση οπότε σε 3 ώρες θα έχουμε ενημέρωση και κριτική.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
198
Like
468
Πόντοι
2.950
Δροσοπούλου 95 η Έλίνα. Το έμαθα τηλεφωνικώς. Φυσικά θα πάω για κατάθεση αλλά και για ενημέρωση οπότε σε 3 ώρες θα έχουμε ενημέρωση και κριτική.
Μόλις γυρνάω αό Δροσοπούλου. Αλίνα τη λένε, και όχι Ελίνα !
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Μόλις γυρνάω αό Δροσοπούλου. Αλίνα τη λένε, και όχι Ελίνα !
Γιέ του Ανω-ποτ-αμών, εγγονέ του Πέοπα , της βασιλικής δυναστείας του Γαμένοφι περιμένουμε κριτική σου στον κατάλογο  :rockon:

Καλημέρα.
Ξέρει κανείς ποιές κοπελες είναι σήμερα το απόγευμα στα δύο στούντιο της Δροσοπούλου?
Ή αν έχει κάποιος φίλος το τηλ. σε p.m. θα ήταν τέλιο, αφού στις εφημερίδες δεν παίζει.
Αν περιμένεις απο τις φυλλάδες ενημέρωση 'σώθηκες'.Διάβασε για www.bourdela.com/content/view/511/220/]Δροσοπούλου 95[/url] και  www.bourdela.com/content/view/512/220/]Δροσπούλου 97[/url] τις κριτικές των παιδιών για τις κοπέλες με την ησυχία σου.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
198
Like
468
Πόντοι
2.950
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom