Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τωρα στη φρατζη η παολα μεχρι τις 23.00!βραδυ η κωνσταντινα!
αυριο πρωι αγιου μελετιου 10.00-17.00 η σαμανθα!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Βριλησσού 46 η Κίμ
Βριλησσού 57 η Άντρεα
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για φρατζη 47 τι εστει παολα και τι κωνσταντινα?τι προτεινετε αν ειναι να παω τωρα για παολα...
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συγκριτικα με ζλατα επειδη την εχω δοκιμασει τι παιζει?ειναι στην ιδια ηλικια και εμφανισιακα περιπου?
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φίλοι συναγωνιστες καλησπερα μηπως καποιος γνωριζει πιπινου και αριστομενους τι παιζει?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
συγκριτικα με ζλατα επειδη την εχω δοκιμασει τι παιζει?ειναι στην ιδια ηλικια και εμφανισιακα περιπου?
Θα τις έβαζα ισάξιες και τις δύο εγώ προσωπικά μέσα στο δωμάτιο απο πλευράς υπηρεσιών.Η Ζλάτα είναι milf ξανθιά με πράσινα μάτια και η Πάολα είναι γύρω στα 25 ηλικιακά με μεσογειακά χαρακτηριστικά και 4άρι στήθος.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Θα τις έβαζα ισάξιες και τις δύο εγώ προσωπικά μέσα στο δωμάτιο απο πλευράς υπηρεσιών.Η Ζλάτα είναι milf ξανθιά με πράσινα μάτια και η Πάολα είναι γύρω στα 25 ηλικιακά με μεσογειακά χαρακτηριστικά και 4άρι στήθος.
απολυτα σωστος αφεντικο.και οι δυο τους μεχρι στιγμη τιμανε το 50αρι.
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη χτες στο Αχαρνων 85 βραδυνη βαρδια η Σαμάνθα αλλά ειχα πάει για την Πάολα και έτσι έφυγα .
Ξερει κανείς συναγωνιστής πότε θα είναι η Πάολα ?

Α και κάπου αναφέρθηκα για την Μαργαρίτα την νταρντανα εκ Πολωνίας , ξέρει κανείς που παίζει και πότε ?

Ευχαριστώ
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Προσπαθώ να γράψω κριτική στα εν λόγω στούντιο,αλλά κάτι παίζει με δίκτυα-servers και δεν περνάνε οι κριτικές.Προσοχή συνάδελφοι,συναγωνιστές. Στη Φρατζή παίζει το όνομα Κωσταντίνα.Είναι σωστά αυτά που λέει ο συνάδελφος Ryu.Εγώ επένδυσα για δεύτερη φορά χθες στην συγκεκριμένη.Πολύ σωστή,σπάνια συμπεριφορά για γκόμενα του είδους.
Στα γρήγορα άλλα δύο.Τριγγέτα (κάθετος Συγγρού),στις γιορτές πήρα κάποια ονόματι Καρίνα.Ρουμάνα,μικρούλα ,μελαχρινό,τατουάζ σε μέση και μπούτια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ,απλά αναφέρω ότι όταν ζήτησα αλλαγή στάσης ,άρχισε να μουρμουράει στη γλώσσα της.Δεν άφήνει γενικός να πιάσεις και τελικά μην μπει κανείς,θα χάσει τα λεφτά του.
Αχαρνών 106.Βίκυ εκ Ρωσίας.Μελαχρινοκαστανό,έκφυλο πρόσωπο..,μικρό στήθος,κωλάρα βρώμικη(όχι από καθαριότητα,αλλά ξέρεις...).Πολύ μέτρια εμπειρία.Μην αγγίζεται εδώ,όχι εκεί,δυσκολεύεται με κάποιες  στάσεις,γενικά περίεργη.Δεν ξέρω αν με τα παραπάνω από τα 30 ευρώ(βασικό) ,συμπεριφέρεται καλύτερα,αλλά εγώ δεν ξαναμπαίνω.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.049
Πόντοι
17.085
Φίλε pet1 έχουν μπει οι κριτικές σου...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Επίσκεψη χτες στο Αχαρνων 85 βραδυνη βαρδια η Σαμάνθα αλλά ειχα πάει για την Πάολα και έτσι έφυγα .
Ξερει κανείς συναγωνιστής πότε θα είναι η Πάολα ?

Α και κάπου αναφέρθηκα για την Μαργαρίτα την νταρντανα εκ Πολωνίας , ξέρει κανείς που παίζει και πότε ?

Ευχαριστώ

που λες φιλαρακι απο τηλεφώνου έμαθα πως η παολα θα είναι δευτερα απογευμα Α85. η μαργαριτα εμφανιζεται τριγγετα ... τωρα και μεχρι τις 5 μαλλον θα ειναι ενα μικρο ρωσίδι α85 (Σιντυ) ... οποιος προλαβει να βαλει κριτική!!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Απο Αχαρνών 106 χτύπησα Μαρίνα.Τα περισσότερα στον κατάλογο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom