Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στην Πιπίνου 118 παίζουν κοινές γκόμενες με την Αριστομένους 72 και Λέλας Καραγιάννη 35.Πάντως αυτά τα στούντιο είναι χωρίς σταθερό τηλέφωνο μέχρι στιγμής ακολουθώντας την παλιά νοοτροπία.
thanks. εχω αρκετο καιρο χωρις internet λογω αλλαγης παροχου και δεν εχω παρακολουθησει τα προγραμματα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
που λες φιλαρακι απο τηλεφώνου έμαθα πως η παολα θα είναι δευτερα απογευμα Α85. η μαργαριτα εμφανιζεται τριγγετα ... τωρα και μεχρι τις 5 μαλλον θα ειναι ενα μικρο ρωσίδι α85 (Σιντυ) ... οποιος προλαβει να βαλει κριτική!!
-----
απλως ενημερωτικά αναφέρω, ότι  αυτή είναι μάλλον η Σίντυ  που την πλάσάραν αρχικά ως .. Σουηδέζα στην Δροσοπ 95-
την είχα πάρει εκεί ΄στην αρχή-αρχή- Χάλια
ασχετη και χωρις συμμετοχή
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μηπως γνωριζει κανεις συναθλητης ποια ειναι τωρα στην φραντζη?
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καβλιμερα σινιδοιποροι χτεσινι καταθεσι φραντζι 47 στο καβλομορο παολα ολα τα λεφτα πολι κεφι μεσ το δοματιο με το :blahblah1: μασ ηταν ισιχια κιολασ :rolleyes: μου ειπεσ κιολασ οτι μασ παρακουλουθει :-* πολλα μορο :knockinb: :headbang2:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
καβλιμερα σινιδοιποροι χτεσινι καταθεσι φραντζι 47 στο καβλομορο παολα ολα τα λεφτα πολι κεφι μεσ το δοματιο με το :blahblah1: μασ ηταν ισιχια κιολασ :rolleyes: μου ειπεσ κιολασ οτι μασ παρακουλουθει :-* πολλα μορο :knockinb: :headbang2:
mpampis53 γράψε και την κριτική σου στον κατάλογο.
 

Επισκέπτης
εγινε αλλαγη στη αγιου μελετιου και στις 17.00 δεν θα ειναι η ζλατα αλλα η μισελ!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ρεεεεεε? Δεν έχετε αφήσει στούντιο για στούντιο που να μην έχετε  :knockinb:.Μήπως ξέρετε τι είχε φάει για πρωϊνό η Μισέλ? Πίνει καφέ ελληνικό η τσάϊ?  :think:
Να'σται καλά θηρία για την ενημέρωση :rockon: :rockon: :rockon: Θ απεταχτώ απογευματάκι στην Αγ.Μελετίου 37.
 

Επισκέπτης
Ρεεεεεε? Δεν έχετε αφήσει στούντιο για στούντιο που να μην έχετε  :knockinb:.Μήπως ξέρετε τι είχε φάει για πρωϊνό η Μισέλ? Πίνει καφέ ελληνικό η τσάϊ?  :think:
Να'σται καλά θηρία για την ενημέρωση :rockon: :rockon: :rockon: Θ απεταχτώ απογευματάκι στην Αγ.Μελετίου 37.
τσαι με μελι πινει......γιατι ειναι πολυ γλυκια  :grin: :grin: :grin:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Πάντως Σλαβα είναι αυτό μετράει  :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Από την στιγμή που λέει ο warhol Τσέχα ΤΕΛΟΣ  :headbang2:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ιπποκράτους 144 το τηλ μπορεί να μου το δώσει κάποιος? Και κάτι τελευταίο panos .Για σόνια (την ρωσίδα) ξέρουμε τίποτα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom