Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
H Paola θα είναι αύριο απογευματινή βάρδια 17:00 - 23:00 στην Βριλησσού 57.


Υ.Γ.Τα σέβη μου κύριε Κοκολόνγκο  :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καλησπέρα.

Πρώτη φορά γράφω στο forum και είμαι και καινούριος στο site.

Γνωρίζει κανείς που πήγε η Αφροδίτη που ήταν στη Βουλιαγμένης 83?
Την είχα πάρει μια φορά και ήταν απίθανη, όμως η κυρία του μαγαζιού
με ενημέρωσε οτι δε δουλεύει πια εκεί.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Γνωρίζω οτι αυτό το thread είναι για ενημέρωση αλλά δε ξέρω που αλλού να ρωτήσω.

καλα εκανες και ρωτησες εδω

αν καποιος γνωριζει θα σου απαντησει

καλως μας ηρθες :thumbsup:
 

Επισκέπτης
koko ειναι καλη η παολα που λες?τελικα για σημερα μαλλον
δεν παιζει τιποτα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
koko ειναι καλη η παολα που λες?τελικα για σημερα μαλλον
δεν παιζει τιποτα

για σημερα οπως ειπαν και οι δυο μεγιστοι νωριτερα δεν δουλευει

γενικα το κοριτσι ειναι παρα πολυ καλη.
Βαριεμαι να γραφω λεπτομεριες τετοια ωρα...αν ψαξεις λιγο το παρον θρεντ καθως και τις κριτικες στα  στουντιο που δουλευει,Φραντζη 47 Βριλησσου 12 και 57 και αχαρνων 85,θα μπορεσεις να σχηματισεις αποψη.

Αξιζει σιγουρα να δοκιμασεις
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
για σημερα οπως ειπαν και οι δυο μεγιστοι νωριτερα δεν δουλευει

γενικα το κοριτσι ειναι παρα πολυ καλη.
Βαριεμαι να γραφω λεπτομεριες τετοια ωρα...αν ψαξεις λιγο το παρον θρεντ καθως και τις κριτικες στα  στουντιο που δουλευει,Φραντζη 47 Βριλησσου 12 και 57 και αχαρνων 85,θα μπορεσεις να σχηματισεις αποψη.

Αξιζει σιγουρα να δοκιμασεις
Βάλε και Αγ.Μελετίου 37  ;)

Κοκό δεν της ανοίγεις και κάνα theadάκι στις ιερόδουλες? Το αξίζει πιστεύω η κοπέλα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Βάλε και Αγ.Μελετίου 37  ;)

Κοκό δεν της ανοίγεις και κάνα theadάκι στις ιερόδουλες? Το αξίζει πιστεύω η κοπέλα.

πρεπει να βρω μερα με χρονο για γραψιμο για να της κανω καλη εισαγωγη
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μπορείς να πάς στο forum κατηγορία ιερόδουλες και να της ανοίξεις thread της Τζούλιας  ;)

Θα κατασκηνώσει για βράδυ στην Αγ.Μελετίου 37.
νασαι καλα πανος,ολο με εξυπηρετεις... στο τελειωμα θα φωναξω για τον BosS ρε γαμωτο :P
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ναταλυ στην θεση της οπως ειπε το ΒοsS<καταθεση> 2 πραγματακια,το στουντιο λειτουργει 10 το προι με 5 τα ξημερωματα<αντι για 2.30 που γραφει στον καταλογο Studio> και οτι η κοπελά δουλευει μονημα στην αγιου μελετιου 37,οταν πευτουν αναδουλειες παει στην φραντζη 47 απο οτι μου ειπε η ιδια. στην τριτη μου επισκεψη θα γραψω και κριτικη...
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Επίσκεψη σε Λ.Καραγιάννη Παρασκευή 11/01/2008 περί τις 18/:00.(Σε σχετική ερώτηση για Σόνια η τσατσά μου είπε ότι θα έρθει σε κανένα μήνα.Αλήθεια-ψέματα ποιός ξέρει ? Πάντως τα καλά κορίτσια την κάνουν και τι θα κάνουμε εμείς ? Ισαβέλλα-Σόνια).Στο δια ταύτα τώρα ήταν η Αννούλα εκ Ρωσουκρανίας με σφιχτό-χυμώδες κορμί και αφού με παρακάλεσαν ( το ίδιο έγινε και Κυριακή μεσημέρι Φραντζη 47 αλλά δεν πέρασα-ήταν η Αντρέα συμπαθητικό πορνίδιο αλλά δεν θυμόμουν κριτικές) είχα και την λίμπιντο ανεβασμένη και πέρασα.Καλή η Αννούλα πολλες εναλλαγές στάσεων,διαμαρτυρήθηκε μεν τις έκανε δε,μέχρι και στην καρέκλα την πήγα όπου μετά από περίπου 15-20 λεπτά μου λέει τελείωνε και τέλειωσα.Καλή επιλογή όχι αρκετά καλή ή super για μένα πάντα και ίσως την ξανατιμήσω την πιτσιρίκα.Θα ακολουθήσει και κριτική.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Στην Πιπίνου 118 παίζουν κοινές γκόμενες με την Αριστομένους 72 και Λέλας Καραγιάννη 35.Πάντως αυτά τα στούντιο είναι χωρίς σταθερό τηλέφωνο μέχρι στιγμής ακολουθώντας την παλιά νοοτροπία.
Φίλε τα στούντιο αυτά που αναφέρεις έχουν βάλει κινητό τηλέφωνο. Της Λέλας Καραγιάννη μάλιστα είναι σε όλες τις εφημερίδες. 
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ξέρετε που παίζει σήμερα η Πάολα μήπως μπορέσω να τη δοκιμάσω και εγώ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom