Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Συναγωνιστές ξέρετε που παίζει σήμερα η Πάολα μήπως μπορέσω να τη δοκιμάσω και εγώ?
το έγραψε ο panosboss ρε φίλε πιο πίσω το παιδί.στην βριλησσού 57 είναι πάολα τώρα.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει το βρήκα αλλά δε με βολεύει εκεί που είναι σήμερα.Έλπιζα να ήταν στη Φραντζή,δε πειράζει μια άλλη φορά θα τη τιμήσω τη νεαρά.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλησπερα συνγωνιστες.Εμαθα οτι στον Πειραια ανοιξε μαγαζακι,ξερει κανεις κατι?Ειναι αληθεια ή φημη?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η Πάολα αύριο στην Αγ.Μελετίου 37 απογευματινή βάρδια 17:00 - 23:00 για αυτούς που ρωτάνε που θα είναι  :rockon:
 

Επισκέπτης
Η Πάολα αύριο στην Αγ.Μελετίου 37 απογευματινή βάρδια 17:00 - 23:00 για αυτούς που ρωτάνε που θα είναι  :rockon:
σωστος ο πανος  :rockon: :rockon:!γι αυτους που δεν ξερουν,η αγιου μελετιου ειναι καθετη στη πατησιων, περιοχη κυψελη,διπλα στη δροσοπουλου-φωκιωνος  ;)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Η Πάολα αύριο στην Αγ.Μελετίου 37 απογευματινή βάρδια 17:00 - 23:00 για αυτούς που ρωτάνε που θα είναι  :rockon:

τι παιδι εισαι εσυ? :thumbsup:

Σε λιγο θα μας παιρνεις απο το χερι και θα μας πηγαινεις να   :knockinb:
Αντε  :sleeping: ρε πανο μηπως μας μεινει κανα φραγκο για μηχανη

Μεχρι να ποσταρω να και ο θειος να βοηθησει μηπως και δεν το βρουμε


Αστερια μου
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αυτό κάνουμε όλοι μας Κοκό  ;) Να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλον και να συμμετέχουμε δυναμικά  :rockon: Πάω για  :sleeping: γιατί όντως κουράστηκα  :grin:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Λοιποοοόν.... Σήμερα το πρωί Φρατζή 47 Νάταλυ, απόγευμα Αλεξία.
Νάταλυ ψηλή και σωματώδης, καστανή κοντά μαλλιά. Δεν είναι αυτό που λέμε χοντρή αλλά νταρντάνα με μπούτια και στήθος. Πρόγραμμα καλό, ιδιαίτερα στην εισαγωγή (στήνεται στα 4 και κουνιέται και τρίβεις τον Αποστολάκη στις μπουτάρες κ.λ.π.)
Λύστε μου τώρα την απορία: αφού κάνει καλύτερο πρόγραμμα από τη Σαμάνθα, γιατί συνεχίζω να προτιμώ το γλυκό αλογάκι βόλτας από το αποτελεσματικό και εργατικό άλογο για άροτρο?
 

Επισκέπτης
Λοιποοοόν.... Σήμερα το πρωί Φρατζή 47 Νάταλυ, απόγευμα Αλεξία.
Νάταλυ ψηλή και σωματώδης, καστανή κοντά μαλλιά. Δεν είναι αυτό που λέμε χοντρή αλλά νταρντάνα με μπούτια και στήθος. Πρόγραμμα καλό, ιδιαίτερα στην εισαγωγή (στήνεται στα 4 και κουνιέται και τρίβεις τον Αποστολάκη στις μπουτάρες κ.λ.π.)
Λύστε μου τώρα την απορία: αφού κάνει καλύτερο πρόγραμμα από τη Σαμάνθα, γιατί συνεχίζω να προτιμώ το γλυκό αλογάκι βόλτας από το αποτελεσματικό και εργατικό άλογο για άροτρο?
πολυ καλη επιλογη η ναταλυ και κανει και καλο γαμησι!!!δεν βιαζεται καθολου και ειναι παντα χαμογελαστη!θελει οι πελατες να μενουν ευχαριστημενοι απο αυτην!
 

Επισκέπτης
τη πεμπτη στην αγιου μελετιου,απογευματινη βαρδυα θα ειναι μια μιλφ!!περισσοτερες πληροφοριες δεν ξερω!οι λατρεις των μιλφ ας ριξουν ενα βλεφαρο
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Warhol όταν μάθεις πότε θα παίξει η Πάολα στη Φρατζή κάνε μια ενημέρωση σε παρακαλώ.Ευχαριστώ.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Warhol όταν μάθεις πότε θα παίξει η Πάολα στη Φρατζή κάνε μια ενημέρωση σε παρακαλώ.Ευχαριστώ.

για να μην κουραζουμε συνεχεια τον θειο...μπορεις να παρεις τηλεφωνο τηλεφωνο στο στουντιο και να τους ρωτησεις να σου πουν.
στο λινκ θα βρεις το τηλεφωνο.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Χτες το βραδυ περασα απο Σερβιων,Λ.Καβαλας,ειχε μια πολυ αρκετα συμπαθιτικη θειτσα,και επειδη κοντευα να σκασω περασα.Απο σωμα μπαζο,απο φατσα μετρια αλλα απο κλαρινο θεϊκο.Το μονο που αξιζε.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Τα χαμαιτυπεια της Βουρβαχη κ Λεμπεση ρε παιδες, εχουν κλεισει?
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Τα χαμαιτυπεια της Βουρβαχη κ Λεμπεση ρε παιδες, εχουν κλεισει?
βούρβαχη λειτουργεί φίλε μου γιατί πρόσφατα είδα το μπάζο την βαλέρια εκεί.η λεμπέση το σάββατο που πέρασα μετά το Ντόλς ήταν κλειστή.

για την πάολα στην αγ.μελετίου οτι θα είναι σήμερα το έγραψε ο πάνος χτές πρώτος και όχι εγώ.  απλώς να ρίχνουμε μια ματιά και στην πίσω σελίδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom