Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Παράθεση από: alexander33 στις Χθες στις 17:55

δεν ειναι Ισπανιδα, Ελληνιδα ειναι!!

Σωστά τα γράφει ο μπουρδελιάρης1984 για την Σαμάνθα.Ισπανίδα μου είπε και μένα ότι είναι.Και η τσατσά μου είπε ότι είναι Ισπανίδα.Πότε έγινε ελληνίδα? 

:think:ισος μιλαμε για αλλη σαμανθα. εγω λεω για μια μελαχρινη με ισια μαλλια, ψυλη, στο 57 της βρυλησου. Μπορει να λεμε για αλλη. αυτη που λεω παντος εγω ειναι συγουρα ελληνιδα!!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παράθεση από: alexander33 στις Χθες στις 17:55

:think:ισος μιλαμε για αλλη σαμανθα. εγω λεω για μια μελαχρινη με ισια μαλλια, ψυλη, στο 57 της βρυλησου. Μπορει να λεμε για αλλη. αυτη που λεω παντος εγω ειναι συγουρα ελληνιδα!!!
Αλέξανδρε η περιγραφή που κάνεις είναι ακριβώς με την Σαμάνθα που αναφέρουν παραπάνω τα παιδιά.Ψηλή,μαυροκάστανα μακριά μαλλιά,λεπτό σώμα που άνετα δουλεύει και ως στρίπερ  :rockon:.Σκάει και με φωσφοριζέ στρίγκους,ζαρτιέρες και μπότες για τους λάτρεις των φετίχ.Δουλεύει στην Αγίου Μελετίου 37,στην Φραντζή 47 και Βριλησσού 57 συνήθως.Να σου πω την αλήθεια και μένα Ισπανίδα μου είπε η ίδια ότι είναι.Αλλά να ξέρετε ότι λέτε το ίδιο πρόσωπο πάντως παιδιά.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
μου μιλισε καθαρα ελληνικα και την ρωτισα κιολας. αν ειναι η ιδια ειναι συγουρα ελληνιδα!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
μου μιλισε καθαρα ελληνικα και την ρωτισα κιολας. αν ειναι η ιδια ειναι συγουρα ελληνιδα!!
Καλά με τα καθαρά ελληνικά μη μασάς.Έχουμε δει Ρουμάνες,Ρωσιδες και Γερμανίδες που μιλάγανε Ελληνικά που πάθαινε κανείς πλάκα.Εδώ η Σαμπρίνα-Μελίνα μιλάει ελληνικά καλύτερα και απο Ελληνίδα.Αν είναι κάποιο διάστημα στην Ελλάδα και αφομοιώνει εύκολα την γλώσσα αυτό την κάνει την κοπέλα ακόμα πιο εξπέρ  :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Καλά με τα καθαρά ελληνικά μη μασάς.Έχουμε δει Ρουμάνες,Ρωσιδες και Γερμανίδες που μιλάγανε Ελληνικά που πάθαινε κανείς πλάκα.Εδώ η Σαμπρίνα-Μελίνα μιλάει ελληνικά καλύτερα και απο Ελληνίδα.Αν είναι κάποιο διάστημα στην Ελλάδα και αφομοιώνει εύκολα την γλώσσα αυτό την κάνει την κοπέλα ακόμα πιο εξπέρ  :rockon:
ειδικά οι ρουμάνες ΔΕΝ παίζονται... Φιλόλογοι ένα πράμα.....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Τη Μαργαρίτα τη ξέρω και είναι όντως πύραυλος,αλλά για την Καρίνα για δώστε καμιά περιγραφή και τι λέει από σέρβις αν μπορείτε ρε παιδιά.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Η Σαμπρίνα-μελίνα που είναι ρε μάγκες?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η Καρίνα είναι Ρουμάνα.Είναι μελαχροινή με μαύρα μαλλιά,  νεαρής ηλικίας.Και πολύ σωστά όπως αναφέρει ο φίλος απο πάνω είναι 'φιλόλογος'.  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
pano μήπως ξέρεις αν η Σόνια θα είναι Πιπίνου η Λέλας?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
καλησπερα παιδες!
καμια ενημερωση απο
στουντιο κεντρου για σημερα
απογευμα-βραδυ??  :think:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Πρίν μια βδομάδα στην Λέλας Καραγιάννη 35 ήτανε.Τι σόι scout έκανες?  :grin:
Έχεις δίκιο μαλακία μου δεν την πέτυχα  :headbang: Στην Λέλας καραγιάννη 35 είναι η μόνη που αξίζει ειλικρινά το λέω απο ομορφιά και σέρβις.Με τις άλλες έχω φάει πατάτες και όταν πηγαίνω εκεί θέλω μόνο την Σόνια την θεά της καύλας όπου τιμάει το 50ηρικο.Αν μάθετε τίποτα ενημερώνετε λεβέντες.να'σται καλά  :rockon:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παιδιά καλησπέρα,είμαι καινούργιος στο site και στα studio ,αλλά όχι σε μπουρδέλλα και άλλες καταστάσεις.Στο διαταύτα.Είδα κάπου καρίνα,Ρουμάνα ,μικρής ηλικίας ,ίσιο μαλλί,καστανομελαχρινό και με τατουάζ στα μπούτια και ΄πίσω στην μέση.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!
Χύσε να φύγουμε είναι η δουλειά.Μόλις της ζήτησα να αλλάξει στάση,άρχισε να παραμιλάει στη γλώσσα της.Βέβαια έκανε μετά κάποια πράγματα,αλλά τι τα θες.Τσάμπα τα λεφτά.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
γιατι λεοντα το λες αυτο? η μικαελα π.χ. δεν ειναι κακη..!  :boobies:  :rockon:  :rockon:
απεναντιας..  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
ρε συ πετ1 το σηματακι φυλου στο προφιλ σου 
ειναι το γυναικειο  :2funny: 
τσεκαρέ το.. ρε παιδια καμια ενημερωση..?
ελα ν'ανεβαινει το θρεντ!!!
(πάλι για σκάουτ με βλέπω ρε.........)  :boobies:  :grin: 
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παιδιά επανέρχομαι για την Καρίνα εξ Ρουμανίας.Την πήρα στην Τριγγέτα την προηγούμενη εβδομάδα.Χάλια.¨Οχι αυτό΄,μη εκεί ,μην πιάνεις κτλ. Μακριά.Μόνο χαρτομάντηλα ξέρει να προσφέρει στο τέλος και να λέει και καμιά παπαριά του στυλ τι γυμνασμένο κορμί που έχεις και τέτοια.Μακριά παίδες.
 

moris

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ισμήνης 2, και μεχρι τις 2 το πρωί, Μαργαρίτα εκ Πολωνίας (προφανώς διπλοβάρδια, μια και συνάδελφοι πιο πάνω την εντόπισαν στην Τριγγέτα το πρωί). Ωραίο πρόσωπο, ξανθιά με ωραία μάτια, αλλά μόνο για τους λάτρεις των πολύ τροφαντών καταστάσεων. Το περίεργο οτι η υπηρεσία δεν ανέφερε στα προγράμματα το κουλούρι, κατά τη γνώμη μου διότι λόγω διπλοβάρδιας η κοπέλα βάζει κάποιο limit-up σ'αυτή την προσφορά και ίσως το πέτυχε σήμερα. Συμπέρασμα, ωραία κοπέλα στο πρόσωπο, αλλά πρέπει να προσπαθήσει πολύ για να φτάσει τα γνωστά μας σωματικά Πολωνικά πρότυπα.
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Κατόπιν τηλεφωνικής έρευνας περί ώρα 9.30 βραδινή, διαπίστωσα ότι οίκοι συγκεκριμένου ομίλου σήμερα έχουν κατεβάσει ρολά: Αγ. Μελετίου 37 και Βριλησού 12 βγήκε τηλεφωνητής, Βριλησού 57 απάντησαν και είπαν ότι δουλεύουν "από αύριο".
Υπάρχει κάποια πληροφορία;
 

Επισκέπτης
και η φρατζη κλειστα!!απο αυριο κανονικα στο στιβο μαχης  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom