Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εεεεεεε  τοτε φευγω παω κατεχακη 8 , ....... νεοτερα σε λιγο
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά! Μήπως ξέρει κανείς πού παίζει η γηγενής Πάολα αύριο Δευτέρα;
Ευχαριστώ προκαταβολικα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:headbang: Προς όλους τους συναγωνιστές:
Καποια Ελίνα που ήταν μεχρι πρόσφατα στο στούντιο της  Μιχαλακοπούλου 171 ψηλή ξανθιά και με ωραίους βύζους μάλλον Ουκρανίδα μήπως την εχει πάρει η την εχει συναντήσει κανείς?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
:headbang: Προς όλους τους συναγωνιστές:
Καποια Ελίνα που ήταν μεχρι πρόσφατα στο στούντιο της  Μιχαλακοπούλου 171 ψηλή ξανθιά και με ωραίους βύζους μάλλον Ουκρανίδα μήπως την εχει πάρει η την εχει συναντήσει κανείς?
φιλε hotyancd, μαλλον μπερδευεις τα μασατζιδικα με τα στουντια..
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Παρεπιπτόντως μήπως έχουμε κάποια πληροφορία για Κωνσταντίνα που παίζει Φρατζή (ηλικία συμπεριφορά και εμφάνιση)?
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Μπορεί κάποιος να ενημερώσει αν έχει δει τελευταία (μετά την Πρωτοχρονιά) την Νατάσσα (μελαχρινή κορμάρα Ουκρανέζα)που έπαιζε Δευτέρα, Τρίτη και Πέμπτη στην Βριλλησου και κάποιες άλλες μέρες στην Ιππώνακτος (αυτό μου το χε πεί η ίδια... αλήθεια που είναι η Ιππωνακτος??)
 

Επισκέπτης
Μπορεί κάποιος να ενημερώσει αν έχει δει τελευταία (μετά την Πρωτοχρονιά) την Νατάσσα (μελαχρινή κορμάρα Ουκρανέζα)που έπαιζε Δευτέρα, Τρίτη και Πέμπτη στην Βριλλησου και κάποιες άλλες μέρες στην Ιππώνακτος (αυτό μου το χε πεί η ίδια... αλήθεια που είναι η Ιππωνακτος??)
ειναι καθετος στη φρατζη,απεναντι απο το στουντιο φρατζη 47!μπορεις να πας ειτε απο βουλιαγμενης ,ειτε απο συγγρου!δες στο χαρτη που ποσταρε ο αντισθενης
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε hotyancd, μαλλον μπερδευεις τα μασατζιδικα με τα στουντια..
Αγαπητέ και σεβαστέ καυλοπάτερ. :think:
Νομίζω ότι ίσως εδω εχω δίκιο, το 171 συστήνεται πιστεύω για στούντιο? να δεν κανω λάθος. :think:
Εν πάσει περιπτώσει εσυ που είσαι ο πλέον ειδικός και ειδήμων αν ξερεις κάτι για αυτή την μουνάρα την Ελίνα   που κουρεύει τώρα θα σου είμουν πολύ υπόχρεος.
Με όλο τον σεβασμό.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Κωνσταντίνα ετών 23 από Ρουμανία κατά δήλωσή της πάντα.Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 09 το βράδυ και βιαζόμουν αρκετά πρώτον γιατί ήμουν σκαστός από την γυναίκα μου και δευτερον κατακαυβλωμένος οπότε όταν την είδα αποφάσισα να μπω γιατί βαριόμουν να πάω στα υπόλοιπα της περιοχής (Συγγρού-Τριγγέτα κλπ)Λοιπόν μελαχρινή κανονικό ύψος με κανονικό βυζάκι ευγενική δεν δυσανασχετούσε σε αλλαγές στάσεων αλλά κατά τα άλλα μιά καλή μετριότητα ίσως για 35 euro.Δεν είναι και μπάζο πάντως ούτε για πέταμα και έχει όρεξη για κουβέντα.Το αστείο είναι που την ρωτάω που είναι η κα Ειρήνη γιατί ήταν άλλη τσατσά και τι μου λέει ? Εχει ρεπό σήμερα γιατί είναι γιορτή και είχε πάει στη Εκκλησία ??????? (Θεοφάνεια)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κωνσταντίνα ετών 23 από Ρουμανία κατά δήλωσή της πάντα.Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 09 το βράδυ και βιαζόμουν αρκετά πρώτον γιατί ήμουν σκαστός από την γυναίκα μου και δευτερον κατακαυβλωμένος οπότε όταν την είδα αποφάσισα να μπω γιατί βαριόμουν να πάω στα υπόλοιπα της περιοχής (Συγγρού-Τριγγέτα κλπ)Λοιπόν μελαχρινή κανονικό ύψος με κανονικό βυζάκι ευγενική δεν δυσανασχετούσε σε αλλαγές στάσεων αλλά κατά τα άλλα μιά καλή μετριότητα ίσως για 35 euro.Δεν είναι και μπάζο πάντως ούτε για πέταμα και έχει όρεξη για κουβέντα.Το αστείο είναι που την ρωτάω που είναι η κα Ειρήνη γιατί ήταν άλλη τσατσά και τι μου λέει ? Εχει ρεπό σήμερα γιατί είναι γιορτή και είχε πάει στη Εκκλησία ??????? (Θεοφάνεια)
για ποιο μαγαζι ειπαμε οτι μιλας ??  :rolleyes: :rolleyes:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συγνώμη Φρατζή 47 σε ευχαριστώ alkis-petinis με κατάλαβες.Καλούτσικη η κοπελίτσα τώρα γούστα είναι αυτά.Ξέρει κάποιος να μας πει για μια Ολλανδέζα στο Λ.Συγγρου 144 ?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
για τον φίλο
που ρώτησε πριν για νατάσσα
-τουλάχιστον πριν τις γιορτές
βρισκόταν ιππώνακτος κάθετος στη φρατζή
στο νέο κόσμο (στο ύψος του άλλου στούντιο -νο.47):
τετάρτη (δε θυμάμαι βάρδια) και παρασκευή
στη βάρδια μετά τις 11-11:30..
επίσης, ξέρει κανείς τί παίζει σήμερα στουντιακώς 
(για μετά τις 11-12)?? θενκς.  :rockon: 
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε πάτερ μασάζιε? Είναι δυνατόν να έλεγε για το Φ4?  :2funny: Το Φ4 είναι στην ενορία σου.Έγραψε ο άνθρωπος για Φ47 :2funny:

Φραντζή 47 μέχρι της 17:30 είναι η Σαμάνθα.
         
 

ilvara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
Ιπποκρατους 144 τι παιζει ρε παιδια αυτον το κααιρο? Ξερει κανεις? Ηθελα να παω προχτες αλλα ειχε ψωφοκρυο και ξενερωσα  να παρω τους δρομους με τα ποδια (οχι οτι δεν το εκανα αλλα κρυο πολυ και χιλιομετρα με τα ποδια με κουρασανε απιστευτα και ξενερωσα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Επισκεψη βραδι 6/1/08 στa στουντιο της Βριλησσου και ειπα να κανω το 1ο για το 2008. Μετα απο μια βολτα απο ολα τα σπιτια της περιοχης όπου στο 36 ηταν η Χριστινα μιλφ πρωτη φορα μου ειπε στο μαγαζι,στο 46 η Κιμ απο τσεχια δοκιμασμενη,στο 60 μια μετριοτατη δεν συγκρατησα ονομα και ειπα να καταληξω στο 57 στη Σαμανθα απο Ισπανια. Την βρηκα αρκετα ομορφη ψηλη μαυρομαλλα, ωραια λευκη επιδερμιδα και φορουσε ασπρες μποτες, ειχα ακουσει και καλες κριτικες απο Φρατζη οποτε δεν υπηρχε λογος να μην υποκυψω. Μεσα στο δωματιο τωρα ηταν ιδιαιτερα ευχαριστη η παρουσια της και εβγαζε μια θετικη ενεργεια. Της ζητησα να τις βγαλω εγω τις μποτες και δεχτηκε. Βυζι μεσαιο αλλα νομιζω σληθινο με το οποιο εκανα και αυτο που ξερει καλυτερα να κανει μιας και ειναι ισπανιδα. Πιπετα πολυ καλη και γυρισε και σε σταση 69 οπου της εβαζα και δαχτυλακι και αναστεναζε. Τελος την πηρα ιεραποστολικα για να βλεπω τις πανεμορφες μπουταρες της Γενικα ηταν τελεια και θα ξαναπαω.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Επισκεψη βραδι 6/1/08 στa στουντιο της Βριλησσου και ειπα να κανω το 1ο για το 2008. Μετα απο μια βολτα απο ολα τα σπιτια της περιοχης όπου στο 36 ηταν η Χριστινα μιλφ πρωτη φορα μου ειπε στο μαγαζι,στο 46 η Κιμ απο τσεχια δοκιμασμενη,στο 60 μια μετριοτατη δεν συγκρατησα ονομα και ειπα να καταληξω στο 57 στη Σαμανθα απο Ισπανια. Την βρηκα αρκετα ομορφη ψηλη μαυρομαλλα, ωραια λευκη επιδερμιδα και φορουσε ασπρες μποτες, ειχα ακουσει και καλες κριτικες απο Φρατζη οποτε δεν υπηρχε λογος να μην υποκυψω. Μεσα στο δωματιο τωρα ηταν ιδιαιτερα ευχαριστη η παρουσια της και εβγαζε μια θετικη ενεργεια. Της ζητησα να τις βγαλω εγω τις μποτες και δεχτηκε. Βυζι μεσαιο αλλα νομιζω σληθινο με το οποιο εκανα και αυτο που ξερει καλυτερα να κανει μιας και ειναι ισπανιδα. Πιπετα πολυ καλη και γυρισε και σε σταση 69 οπου της εβαζα και δαχτυλακι και αναστεναζε. Τελος την πηρα ιεραποστολικα για να βλεπω τις πανεμορφες μπουταρες της Γενικα ηταν τελεια και θα ξαναπαω.
Και ειναι Ισπανιδα? Ποσα γιουργια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom