Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Και για την Εβελίνα(πρώην Ιζαμπέλα από Φωκαίας 17) έγραφαν ακόμη χειρότερα αλλά τώρα στο στούντιο όσοι έχουν πάει μαζί της έχουν μείνει κατευχαριστημένοι. Ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία φορά που συμβαίνει αυτό είναι.
Αλλιώς δουλεύει κάποιος όταν αμείβεται με χ ευρώ κι'αλλιώς όταν παίρνει τα διπλά.

Άρα,άλλαξε συμπεριφορά...ΟΚ...δεκτόν... :thumbsup:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Και για την Εβελίνα(πρώην Ιζαμπέλα από Φωκαίας 17) έγραφαν ακόμη χειρότερα αλλά τώρα στο στούντιο όσοι έχουν πάει μαζί της έχουν μείνει κατευχαριστημένοι. Ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία φορά που συμβαίνει αυτό είναι.
Αλλιώς δουλεύει κάποιος όταν αμείβεται με χ ευρώ κι'αλλιώς όταν παίρνει τα διπλά.
η εβελινα ειναι μουναρα και για το δωματιο εχω ακουσει τα καλυτερα.θα κανω τεστντραιβ συντομα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γιατί ρε μπίλυ, η δικιά σου η Μάγια ή η Έλενα η κοσοβάρα είναι πιο όμορφες;
Ενω απο υπηρεσιες σκιζει η Mαγια στα studio.
Για την ελενα εχω ακουσει και θετικα σχολια. Ενω για την Μαγια..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και για την Εβελίνα(πρώην Ιζαμπέλα από Φωκαίας 17) έγραφαν ακόμη χειρότερα αλλά τώρα στο στούντιο όσοι έχουν πάει μαζί της έχουν μείνει κατευχαριστημένοι. Ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία φορά που συμβαίνει αυτό είναι.
Αλλιώς δουλεύει κάποιος όταν αμείβεται με χ ευρώ κι'αλλιώς όταν παίρνει τα διπλά.
 

Ετσι.........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
την καλησπερα μου στην παρεα
εντυπωσεις η εμπειρια απ την ηρα την ξανθια απο σερβιων 26?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Επαγγελματικές υποχρεώσεις με έφεραν το μεσημέρι στην περιοχή της Συγγρού και αφού τις τακτοποίησα "πετάχτηκα" μέχρι το Αριστοτέλους6 για να "τιμήσω" την Ελληνίδα Αρτέμιδα του ομίλου. όμορφη παρουσία, ό,τι βλέπετε ακριβώς στις φωτός, με μακριά μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, κορμί σφιχτό και γυμνασμένο, με ωραία περιφέρεια και φυσικό σ΄τηθος και όμορφα πόδια. Μέσα στο δωμάτιο απεδείχθη πολύ κατώτερη των προσδοκιών μου, δεν έκανε τίποτα σωστά, πολύ βιαστική, ψεύτικα βογγητά, μου έβαλε 2(!!!) προφυλακτικά και με διέκοψε βιαίως λέγοντάς μου ότι τελείωσε ο χρόνος μας. Δε συστήνεται σε κανέναν και για κανέναν λόγο, η δεσποινίς είναι ανεπίδεκτη μαθήσεως και αρπακτικό...Λεπτομέρειες στην κριτική...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Επαγγελματικές υποχρεώσεις με έφεραν το μεσημέρι στην περιοχή της Συγγρού και αφού τις τακτοποίησα "πετάχτηκα" μέχρι το Αριστοτέλους6 για να "τιμήσω" την Ελληνίδα Αρτέμιδα του ομίλου. όμορφη παρουσία, ό,τι βλέπετε ακριβώς στις φωτός, με μακριά μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, κορμί σφιχτό και γυμνασμένο, με ωραία περιφέρεια και φυσικό σ΄τηθος και όμορφα πόδια. Μέσα στο δωμάτιο απεδείχθη πολύ κατώτερη των προσδοκιών μου, δεν έκανε τίποτα σωστά, πολύ βιαστική, ψεύτικα βογγητά, μου έβαλε 2(!!!) προφυλακτικά και με διέκοψε βιαίως λέγοντάς μου ότι τελείωσε ο χρόνος μας. Δε συστήνεται σε κανέναν και για κανέναν λόγο, η δεσποινίς είναι ανεπίδεκτη μαθήσεως και αρπακτικό...Λεπτομέρειες στην κριτική...

περαστικα σου  :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ρε συ, πότε πρόλαβαν και μελοποίησαν την κριτική του λαγού;

451927407_640.jpg


:2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ενω απο υπηρεσιες σκιζει η Mαγια στα studio.
Για την ελενα εχω ακουσει και θετικα σχολια. Ενω για την Μαγια..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ετσι.........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ινδιάνε,έχεις περάσει με Μάγια...?  :)


Με φτιάξατε με το Ελλενάκι το Κοσοβαράκι το πρωί...πέρασα το απόγευμα Κασσάνδρας 4Β Ισ. και δεν εργαζόταν...αν και ήταν στο πρόγραμμα... :headbang: :headbang: :headbang:
Την ατυχία μου μέσα....
Εντύπωση μου έκανε μια πολύ μικρή και στυλιάρι...η Μαρία (στο ίδιο στούντιο),πολύ πιτσιρίκα μου φάνηκε... :think:
Όλη η Κασσάνδρας και η Κωνσταντινουπόλεως...βάραγε μύγες και οι εκπτώσεις,πήγαιναν σύννεφο... :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την είδα σήμερα Φυλής...ας βάλει μυαλό,100 φορές της τα έχω πει... ;)
Να μην αναφερω κια την απαραδεκτη συμπεριφορα της στο σαλονι........
Η μαλλον οχι σαλονι, γιατι δεν βγαινει.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να μην αναφερω κια την απαραδεκτη συμπεριφορα της στο σαλονι........
Η μαλλον οχι σαλονι, γιατι δεν βγαινει.

Καλά δεν είναι και γκόμενα μου...δικό της θέμα τι κάνει,φαίνεται και από την επιστροφή της στην Φυλής... :) ;)
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
η εβελινα ειναι μουναρα και για το δωματιο εχω ακουσει τα καλυτερα.θα κανω τεστντραιβ συντομα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου
Και που μπορουμε να την βρουμε την Εβελινα πλεον;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom