Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
και Βλαντα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • PA150015.JPG
    PA150015.JPG
    59,3 KB · Εμφανίσεις: 34

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μικρα μικρα από την απογευματινη βαρδια στα κωνσταντινουπολεως
92α δυο κοπελες,η σαντρα και η σονια
Η σαντρα είναι ξανθια σχετικα μινιον,μικρουλα σε ηλικια με λεπτο κορμι,γλυκο προσωπακι
Νομιζω ότι την εχω δει στο 80 ως βικυ,ο ινδιανος θα  γνωριζει καλυτερα για να μας πει
Η σονια είναι μελαγχροινη,πιο ψηλη,λεπτη στα ορια του στυλαριου,πιο εμπειρη και πιο γυναικα
Και τα δυο κοριτσια στο σαλονι με χειριστηκαν πολύ ωραια,εμπειρα και το να βγαλω το 40 ευρω(τουλαχιστον) από την τσεπη μου φαινοταν σαν μια πολύ φυσικη επιλογη
Λογω αλλης συναντησης μεταγενεστερα δεν προχωρησα
94 δυο κοπελες,η βικυ και η ναταλι
Η βικυ είναι ένα πολύ σεξι κοντοπουτανο με πολύ ωραιο κορμι
Θα την παρομοιαζα καπως με την μιραντα το μπισκοτακι από φυλης που ειχε καψει πολλες καρδιες
Η ναταλι είναι επισης πολύ σεξι μελαγχροινο κοριτσι,μετριου υψους με ωραιο λεπτο και γυμνασμενο κορμι.Η υπηρεσια την ανεφερε ως ελληνιδα,επισης μου αρεσε πολύ
Λιοσιων 73 στο νέο στουντιο με τιμες αλλα και κοριτσια από φυλης η νικολετα,ξανθια ζουμερη με κανονικο σωμα,λιγο ατσουμπαλο σαλοναρισμα αλλα νομιζω ότι στο δωματιο δεν πρεπει να τα παει ασχημα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη γύρω στης 1 τα ξημερώματα στο Βούρβαχη 19 για τα μάτια της Τόρι...Η Τόρι είναι μια πολύ γλυκιά και συμπαθητική κοπέλα, που εμπίπτει στην κατηγορία των μιλφ, με καστανόξανθα μακριά μαλλιά, με ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπό της(μιας και είναι Ρωσσίδα αλλά πρέπει να είναι από τα υψίπεδα του Καζακστάν), σώμα "γεμάτο" αλλά με ωραίες καμπύλες, φυσικό στήθος 2άρι, ωραία πόδια και ελαφρώς "χαλαρή" περιφέρεια. Στο δωμάτιο απεδείχθη ιδανική παρτενέρ, με άψογη συμμετοχή, καλό social, πολύ καλή τεχνική, με στοματικό που θα ζήλευαν πολλές συνάδελφοι της, καλή ανταπόκριση στη δική μου περιποίηση και στο σεξ, ακούραστη και με αρκετή φαντασία. Λεπτομέρειες στην κριτική...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μικρα μικρα από την απογευματινη βαρδια στα κωνσταντινουπολεως
92α δυο κοπελες,η σαντρα και η σονια
Η σαντρα είναι ξανθια σχετικα μινιον,μικρουλα σε ηλικια με λεπτο κορμι,γλυκο προσωπακι
Νομιζω ότι την εχω δει στο 80 ως βικυ,ο ινδιανος θα  γνωριζει καλυτερα για να μας πει
Η σονια είναι μελαγχροινη,πιο ψηλη,λεπτη στα ορια του στυλαριου,πιο εμπειρη και πιο γυναικα
Και τα δυο κοριτσια στο σαλονι με χειριστηκαν πολύ ωραια,εμπειρα και το να βγαλω το 40 ευρω(τουλαχιστον) από την τσεπη μου φαινοταν σαν μια πολύ φυσικη επιλογη
Λογω αλλης συναντησης μεταγενεστερα δεν προχωρησα
94 δυο κοπελες,η βικυ και η ναταλι
Η βικυ είναι ένα πολύ σεξι κοντοπουτανο με πολύ ωραιο κορμι
Θα την παρομοιαζα καπως με την μιραντα το μπισκοτακι από φυλης που ειχε καψει πολλες καρδιες
Η ναταλι είναι επισης πολύ σεξι μελαγχροινο κοριτσι,μετριου υψους με ωραιο λεπτο και γυμνασμενο κορμι.Η υπηρεσια την ανεφερε ως ελληνιδα,επισης μου αρεσε πολύ
Λιοσιων 73 στο νέο στουντιο με τιμες αλλα και κοριτσια από φυλης η νικολετα,ξανθια ζουμερη με κανονικο σωμα,λιγο ατσουμπαλο σαλοναρισμα αλλα νομιζω ότι στο δωματιο δεν πρεπει να τα παει ασχημα
φίλε χίλνικ η Σάντρα πάντα σα Σάντρα δουλεύει σε όλα τα υποκαταστήματα του ομίλου...Πρόκειται για την πρώην Μισέλ από Φυλής....
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Τι μπέρδεμα κι αυτό με τις αλλαγές των ονομάτων που κάνουν!  :jerking:
 

Επισκέπτης
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη γύρω στης 1 τα ξημερώματα στο Βούρβαχη 19 για τα μάτια της Τόρι...Η Τόρι είναι μια πολύ γλυκιά και συμπαθητική κοπέλα, που εμπίπτει στην κατηγορία των μιλφ, με καστανόξανθα μακριά μαλλιά, με ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπό της(μιας και είναι Ρωσσίδα αλλά πρέπει να είναι από τα υψίπεδα του Καζακστάν), σώμα "γεμάτο" αλλά με ωραίες καμπύλες, φυσικό στήθος 2άρι, ωραία πόδια και ελαφρώς "χαλαρή" περιφέρεια. Στο δωμάτιο απεδείχθη ιδανική παρτενέρ, με άψογη συμμετοχή, καλό social, πολύ καλή τεχνική, με στοματικό που θα ζήλευαν πολλές συνάδελφοι της, καλή ανταπόκριση στη δική μου περιποίηση και στο σεξ, ακούραστη και με αρκετή φαντασία. Λεπτομέρειες στην κριτική...

Lagonisian ο εξολοθρευτής...  :rockon:

Τις ίδιες εντυπώσεις είχα από την Τόρι και εγώ προ ολίγου χρονικού διαστήματος και σε συνδυασμό με τις αξέχαστες συνευρέσεις μου με Στεφανία(εποχής Σερβίων μιλάμε...) νομίζω πως ένα δίδυμο Στεφανίας-Τόρι θα είναι αξέχαστο μια και γνωρίζω ότι το ζουν έντονα μεταξύ τους-κυριολεκτικώς και μεταφορικώς... ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Lagonisian ο εξολοθρευτής...  :rockon:

Τις ίδιες εντυπώσεις είχα από την Τόρι και εγώ προ ολίγου χρονικού διαστήματος και σε συνδυασμό με τις αξέχαστες συνευρέσεις μου με Στεφανία(εποχής Σερβίων μιλάμε...) νομίζω πως ένα δίδυμο Στεφανίας-Τόρι θα είναι αξέχαστο μια και γνωρίζω ότι το ζουν έντονα μεταξύ τους-κυριολεκτικώς και μεταφορικώς... ;)
Ηταν μαζι χθες βραδυ στο Βουρβαχη 19 απο τις 23:00 εως τις 01:00
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
η σαμανθα του βριλησσου42 ξερει κανεις που βρισκεται τωρα ?απο κει σταματησε
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
η σαμανθα του βριλησσου42 ξερει κανεις που βρισκεται τωρα ?απο κει σταματησε
Τον τελευταιο καιρο εχει σταματησει να εργαζεται γενικοτερα, οχι μονο στο 42.
Μονιμα/προσωρινα θα δειξει...........
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Lagonisian ο εξολοθρευτής...  :rockon:

Τις ίδιες εντυπώσεις είχα από την Τόρι και εγώ προ ολίγου χρονικού διαστήματος και σε συνδυασμό με τις αξέχαστες συνευρέσεις μου με Στεφανία(εποχής Σερβίων μιλάμε...) νομίζω πως ένα δίδυμο Στεφανίας-Τόρι θα είναι αξέχαστο μια και γνωρίζω ότι το ζουν έντονα μεταξύ τους-κυριολεκτικώς και μεταφορικώς... ;)
όχι και εξολοθρευτής.... :2funny: :2funny: απλός τιμητής και λάτρης... :grin: :grin: όταν βλέπω (ωραία) γυναίκα....κάτι παθαίνω... :cum: :cum: :grin: :grin:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ΑΥΤΗ  η βανεσα στο καινουριο ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ :rockon: :rockon: :rockon:


αλλα  δεν μπορω να θυμηθω
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Βανεσα Βαλερια και Αλεξια ηταν στο Αντιοχειας 64!!!
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: ωραια πραγματα απεναντι απο την αστυνομισ :rockon:
παραρτημα της αντιοχειας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom