Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Κυριακη στο Βριλησσου 42 - Λαιμα. Ελενα + Βλαντα. Ελενα + Βλαντα  :-* :-* :-*
  :-* :-* :-*  Βλαντα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • image (7).jpg
    image (7).jpg
    121 KB · Εμφανίσεις: 28
  • image (6).jpg
    image (6).jpg
    125,5 KB · Εμφανίσεις: 34

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
περνωντας τις προαλλες σταματησα να την δω στο γκαζι μαζι με την εβελινα.θα συμφωνησω για το σωμα ,πολύ ερωτικο και θηλυκο όπως και η διαθεση της στην παρουσιαση που δεν αφηνε αμφιβολιες ότι θα περασεις καλα,αλλα στο προσωπο χανει παρα πολυ λογω της μεγαλης γαμψης μυτης της..ισως θα μπορουσε να το βοηθησει το θεμα με μια πλαστικη...


Φίλε μου όλοι έχουμε διαφορετικά κριτήρια σχετικά με την ομορφιά.Κάποια κοπέλα που αρέσει σε σένα, ίσως να μην αρέσει σε μένα και το αντίστροφο.Προσωπικά, η Κέλυ μου αρέσει πολύ.Θεωρώ, ότι είναι μια όμορφη κοπέλα με γλυκό πρόσωπο και ωραίο χαμόγελο, που την κάνει ξεχωριστή και διαφορετική.Πέρασα δυο φορές μαζί της στο δωμάτιο κι ήταν καταπληκτική.
Το γεγονός ότι δεν πέρασες μαζί της, για το συγκεκριμένο λόγο που αναφέρεις, είναι απολύτως σεβαστό κι όχι κατακριτέο.Έτσι ένοιωσες κι αποφάσισες ανάλογα.Το αν θα περάσεις στο δωμάτιο μαζί της, είναι δική σου απόφαση και κανενός άλλου.
Καλά να περνάς.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Φίλε μου όλοι έχουμε διαφορετικά κριτήρια σχετικά με την ομορφιά.Κάποια κοπέλα που αρέσει σε σένα, ίσως να μην αρέσει σε μένα και το αντίστροφο.Προσωπικά, η Κέλυ μου αρέσει πολύ.Θεωρώ, ότι είναι μια όμορφη κοπέλα με γλυκό πρόσωπο και ωραίο χαμόγελο, που την κάνει ξεχωριστή και διαφορετική.Πέρασα δυο φορές μαζί της στο δωμάτιο κι ήταν καταπληκτική.
Το γεγονός ότι δεν πέρασες μαζί της, για το συγκεκριμένο λόγο που αναφέρεις, είναι απολύτως σεβαστό κι όχι κατακριτέο.Έτσι ένοιωσες κι αποφάσισες ανάλογα.Το αν θα περάσεις στο δωμάτιο μαζί της, είναι δική σου απόφαση και κανενός άλλου.
Καλά να περνάς.
δεν διαφωνω με τιποτα,απλα εγω το ανεφερα ως ένα"ιδιαιτερο" χαρακτηριστικο,επιπλεον ενημερωση στα χαρακτηριστικα που ανεφερες,καποιος που δεν την εχει δει, να σχηματισει μια εικονα, ασφαλως και η κοπελα δεν είναι μπαζο, απλα μου θυμισε λιγο ποπη χατζηδημητριου :grin:.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κυριακη στο Βριλησσου 42 - Λαιμα. Ελενα + Βλαντα. Ελενα + Βλαντα   :-* :-* :-*
  :-* :-* :-*  Βλαντα   :-* :-* :-*
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=7646.0;attach=583097;image[/img[/URL]]
[/quote]

Ξεροχύνω... :) :) :) :cum: :cum: :cum:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
αναρωτιέμαι τι λέει το πρόσωπο κι οι υπηρεσίες.
έχει γλυκό πρόσωπο, χωρίς κάποιο σούπερ χαρακτηριστικό...από υπηρεσίες τι να πω?? εγώ δεν πέρασα και τόσο καλά...η πίπα της με προφύάξη, τυπική και ρηχή και στο σεξ τυπική και με γρήγορο-ξεπετατζίδικο- στυλ...έχω γράψει κ κριτική.,..
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Εκλεκτή της Σαββατιάτικης βραδυάς η ναζιάρα και τσαχπίνα Εβελίνα στο Βριλησσού 36 Α.Πολύ όμορφη, με μακρυά καστανά μαλλιά και μάτια.Φυσικό στήθος, στητή και προκλητική περιφέρεια κι ωραία πόδια.Εξαιρετική στο δωμάτιο για ακόμη μια φορά.Υπομονετική, με άνεση χρόνου, ποικιλία στάσεων, περιποιητική και με άριστη τεχνική κατά τη διάρκεια της στοματικής τη περιποίησης.Πολύ καλή στο social time, αφού έχει εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ.
Όλα αυτά συνέβαλαν στο να περάσω και σε αυτή, τη δεύτερη, συνάντησή μας πολύ καλά και να αποχωρήσω απόλυτα ικανοποιημένος.  :-* :-* :-* :-* :-*
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Εκλεκτή της Σαββατιάτικης βραδυάς η ναζιάρα και τσαχπίνα Εβελίνα στο Βριλησσού 36 Α.Πολύ όμορφη, με μακρυά καστανά μαλλιά και μάτια.Φυσικό στήθος, στητή και προκλητική περιφέρεια κι ωραία πόδια.Εξαιρετική στο δωμάτιο για ακόμη μια φορά.Υπομονετική, με άνεση χρόνου, ποικιλία στάσεων, περιποιητική και με άριστη τεχνική κατά τη διάρκεια της στοματικής τη περιποίησης.Πολύ καλή στο social time, αφού έχει εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ.
Όλα αυτά συνέβαλαν στο να περάσω και σε αυτή, τη δεύτερη, συνάντησή μας πολύ καλά και να αποχωρήσω απόλυτα ικανοποιημένος.  :-* :-* :-* :-* :-*

Εβελίνα...Μάλιστα θα μπει στα υπ'όψιν...! :hmm:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
live ενημερωση, σε βολτα μe px75 & as manager, μεχρι τα ξημερωματα εχουμε :

Κωνσταντινιουπολεως 94: Βικυ
Κωνσταντινιουπολεως92Α : Μιχαελλα και Νατασσα. New entry. Ρωσσιδομολδαβη κατα δήλωση, με μακρια ξανθα μαλλία, συμπαθητικο προσωπο, φυσικο στηιθος, σωμα με σωστες αναλογιες. Αρκετα μαγκωμενη και αμηχανη στο σαλονι μιας και ειναι η πρωτη της ημερα στην δουλειά (στην Ελλαδα).
Κωνσταντινιουπολεως 80 : Εβελινα
Μ. Αλεξανδρου 133 : Σονια
Κωνσταντινιουπολεως 59 : Στην τριτη μερα λειτουργειας του, υπο ενα διευθυνση. Εργαζομενο κοριτσι η Ξενια. η γνωστη ξανθια απο Κηφισου 30, Αριστοτελους 5,  Θεσσαλονικης 96 και πολλα αλλα μαγαζια. Απο το 30 ευρω το απλο. στα 80 το φουλ με 69, ελευθερο στοματικο, μασαζ και ανεση χρονου
Πειραιως 193 : Ιζαμπελλα ξανθια, ντυμενη σε ροζ fish νετ με πλουσιες καμπυλες. καπου την εχω ξαναδει, αλλα αυτη την στιγμη δεν μπορω να θυμηθω. Αρετη. Μια πολυ ομορφη κοπελα. Ψηλη καστανοξανθη , ωραιο σωμα πολυ "αριστοκρατικη" μπορω να πω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
live ενημερωση, σε βολτα μe px75 & as manager, μεχρι τα ξημερωματα εχουμε :

Κωνσταντινιουπολεως 59 : Στην τριτη μερα λειτουργειας του υπο ενα διευθυνση. εργαζομενο κοριτσι η ξενια. η γνωστη ξανθια απο Κηφισοθ 30, Αριστοτελους 5,  Θεσσαλονικης 96 και πολλα αλλα μαγαζια. Απο το 30 ευρω το απλο. στα 80 το φουλ με 69, ελευθερο στοματικο, μασαζ και ανεση χρονου

LIVE STUDIO-τσαρκα...respect... :rockon:
Ινδιάνε/px75 & as manager,επειδή θέλω να στείλω ένα παιδί στο ανανεωμένο στούντιο...απλό + 69 δεν κάνει η Ξένια?
Μόνο τις περίεργες διαβαθμίσεις,τιμών προγραμμάτων που ανέφερες?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αναρωτιέμαι τι λέει το πρόσωπο κι οι υπηρεσίες.
Εχει πολυ ομορφο προσωπο.  :rockon:
Απο υπηρεσιες δεν γνωριζωμ παρα μονο οτι μου εχει πει ο φιλος μου ο λαγος  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Λοιπόν...όποιος ψάχνει,βρίσκει... ;) :sunglasses: :rolleyes:

Στο Κωνσταντινουπόλεως 59,το απλό με 69...βγαίνει στα 50€... :-* :-* :-*
Να είστε καλά... :cum:
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Λοιπόν...όποιος ψάχνει,βρίσκει... ;) :sunglasses: :rolleyes:

Στο Κωνσταντινουπόλεως 59,το απλό με 69...βγαίνει στα 50€... :-* :-* :-*
Να είστε καλά... :cum:

Μη μας παρεξηγείς βρε Billy.Απλά, αργήσαμε να μπούμε σήμερα.  :cool2: :thumbsup: :cool2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom