Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
670
Κριτικές
37
Like
1.733
Πόντοι
2.290
Καλημερα στο δρομο για μπανακι σταματησα Μελαντιας στο Μαρινακι  η οποια με εκανε να απατησω την Λιντα πιο κατω
λεπτομερειες στην κριτικη που λενε και οι αγαπητοι συναδελφοι.









 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια αυτη η τζοβαννα που εχουν μολις φερει στην τριγγετα κλπ κλπ ,,ειναι η τζοβαννα απο το τζοβις χαουζ ;;;,
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καλά έμφανίσημες βρίσκεις παντού , ενώ αποδεδειγμένα και με ένα 20άρι γαμάς πολύ ομορφότερες κοπέλες κάποιες φορές και φυσικά μe κομπλέ πρόγραμμα
για μένα η μόνη διαφορά που υπάρχει στα στούντιο είναι το δωμάτιο που εμένα προσωπικά ποσώς με ενδιαφέρει...άρα προτιμώ να πάω σε μπουρδελάκι
ή σε μασάζ που με λιγότερα λεφτά περνάω καλύτερα ,και σε στούντιο πάω πολύ σπάνια αλλά δεν γράφω πια γιατί δεν μου αρέσει καθόλου το σύστημα πελάτη/γνωριμίας/κριτικής  που υπάρχει
:thumbsup:

"δεν γράφω πια γιατί δεν μου αρέσει καθόλου το σύστημα πελάτη/γνωριμίας/κριτικής  που υπάρχει" :think: γινονται τετοια πραματα απο ορισμενους εκπληκτικους εντιμοτατους κριτικογραφους ενημερωτες? :boobies: εμ,αφοτου μας παρατησε ο πουτανγαμων τι να περιμενει κανεις :grin:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Μονικα. Αλεξια + Λιλιαν. Αλεξια + Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
οι νέες φωτός της Ίνγκριντ των "γερμανών" στις "κυρίες" είναι απλά υπέροχες...έχω πάθει την πλακάρα μου...σύντομα επαναληπτική...στόχος κλείδωσε..
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Η Πένυ που χάθηκε ρε παιδιά διακοπές ακόμα??
 

daemon

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Μια Αλεξάνδρα, αδύνατη , μάλλον Αλβανίδα με σιλικονατα τούμπανο, μακριά μαυρα μαλιά, έπαιζε πολύ Κασσάνδρας... Που είναι αυτή η ψυχή? Αν παρεμπίπτοντος ξέρουμε και τίποτα για Νικολέτα από Κασσάνδρας 8 που έχει εξαφανιστεί εδώ και καιρό θα ήθελα πολύ να μάθω αν επιστρώσει στο μέλλον..
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Η Αλεξάνδρα μέχρι πρότινος έκανε πεζοδρόμιο κοντά στο αεροδρόμιο στο Ελληνικό τώρα τελευταία δεν την έχω πετύχει κάπου...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Καλησπέρα σε όλους,
Μια Αλεξάνδρα, αδύνατη , μάλλον Αλβανίδα με σιλικονατα τούμπανο, μακριά μαυρα μαλιά, έπαιζε πολύ Κασσάνδρας... Που είναι αυτή η ψυχή? Αν παρεμπίπτοντος ξέρουμε και τίποτα για Νικολέτα από Κασσάνδρας 8 που έχει εξαφανιστεί εδώ και καιρό θα ήθελα πολύ να μάθω αν επιστρώσει στο μέλλον..
όπως σωστά σου είπε και ο φίλος από πάνω είναι στην παραλιακή και κάνει πιάτσα με 50€, η Νικολέτα γνωστή και σαν Μιχαέλα έχει σταματήσει εδώ και καιρό
 

daemon

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες . Αν μια στο εκατομμύριο παίζει και τηλέφωνο η ώρες περίπου που δουλεύει θα είμαι ευγνώμον.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
η σερκοβα γυρισε?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες . Αν μια στο εκατομμύριο παίζει και τηλέφωνο η ώρες περίπου που δουλεύει θα είμαι ευγνώμον.
Από μαρτυρίες συναγωνιστών έμαθα ότι συχνάζει επί της παραλιακής στο ύψος του Ελληνικού (παλαιό αεροδρόμιο) όπου υπάρχει μια καντίνα με hot dog και ένα περίπτερο (στο ρεύμα από Γλυφάδα προς Αθήνα/Πειραιά).Εμφανίζεται μετά τις 10
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
έχω πάθει παράκρουση ή όταν πατάς το banner για το στουντιο Κατεχάκη 8, βγάζει αυτή τη μαλακία;
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    119,1 KB · Εμφανίσεις: 51

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Έχω παραισθήσεις ρε πούστη μου;
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
670
Κριτικές
37
Like
1.733
Πόντοι
2.290
έχω πάθει παράκρουση ή όταν πατάς το banner για το στουντιο Κατεχάκη 8, βγάζει αυτή τη μαλακία;
Καλημέρα εμένα με πέταξε την προηγούμενη εβδομάδα σε αυτήν την οθόνη, στα banners της Τριγγέτα και sweetangels. Σήμερα είναι οκ και το Κατεχάκη, αλλά σίγουρα κάτι παίζει με τον server του bou νομίζω. Έχετε τον νου σας να το αναφέρουμε γιατί μπορεί να προκύψει μεγαλύτερη ζημιά στην σελίδα...
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
έχω πάθει παράκρουση ή όταν πατάς το banner για το στουντιο Κατεχάκη 8, βγάζει αυτή τη μαλακία;

Το ίδιο μου είχε βγάλει καί εμένα μια φορά  προ ημερών όταν κλίκαρα στο banner  της Τριγγέτα  αλλά  μετά  βγήκε κανονικά το σάιτ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom