Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.749
Πόντοι
9.095
αυτο το κοριτσι μπορουμε να βρουμε που δουλευει?η φωτο παραπεμπει σε στουντιο...
 

Συνημμένα

  • 10353461_906254946057173_8825959193870307133_o.jpg
    10353461_906254946057173_8825959193870307133_o.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 19

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
αυτο το κοριτσι μπορουμε να βρουμε που δουλευει?η φωτο παραπεμπει σε στουντιο...
Όχι, δεν είναι στούντιο, κάνεις λάθος.
Η ξαδέρφη μου είναι, στο δωμάτιο της.

Πόσα δίνεις?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μπουζιάνη πήγα να δω τη Τζένη (ελληνίδα). Μιλφ καλοδιατηρημένο με καταπληκτικό σώμα, σπασμένο και κάπως σκληρό πρόσωπο. Not my cup of tea. Και οι τιμές στο θεό. 50 σκέτο, 60 ποδολαγνεία, 70 το 69. Και δεν πάω με 60 να μου κάνουν και μασαζ μισή ώρα και να χαμουρεύομαι σαν ερωτευμένο πιτσουνάκι...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Φιλε Βασιλη αυτη την ειχα παρει πριν λιγους μηνες στο Μεταξουργειο στο 10ρικο.
Ηταν τραγικη.

Βεβαια στο 50ρικο πιθανοτατα να παρεχει καλυτερες υπηρεσιες...

Ωχ ναι...Αμάν τι γίνεται από τα 10 στα 50...Αν και πιστεύω πως δεν θα έχει αλλάξει... :rockon:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Μπουζιάνη πήγα να δω τη Τζένη (ελληνίδα). Μιλφ καλοδιατηρημένο με καταπληκτικό σώμα, σπασμένο και κάπως σκληρό πρόσωπο. Not my cup of tea. Και οι τιμές στο θεό. 50 σκέτο, 60 ποδολαγνεία, 70 το 69. Και δεν πάω με 60 να μου κάνουν και μασαζ μισή ώρα και να χαμουρεύομαι σαν ερωτευμένο πιτσουνάκι...

Στο θέμα τιμής σε σύγκριση με τα μασάζ κάπου έχεις δίκιο... :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Μπουζιάνη πήγα να δω τη Τζένη (ελληνίδα). Μιλφ καλοδιατηρημένο με καταπληκτικό σώμα, σπασμένο και κάπως σκληρό πρόσωπο. Not my cup of tea. Και οι τιμές στο θεό. 50 σκέτο, 60 ποδολαγνεία, 70 το 69. Και δεν πάω με 60 να μου κάνουν και μασαζ μισή ώρα και να χαμουρεύομαι σαν ερωτευμένο πιτσουνάκι...


και τη ήθελες να σε βάλουνε και τσάμπα;;;

δεν της ήξερες της τιμές πριν πας;;;
τι νόμιζες ότι πας σε μπουρδέλο του μεταξουργείου;;;;

έλεος πια με τους τσαμπατζήδες που ζητάνε εκπτώσεις στα στούντιο και μετά κλαίνε και λένε φάγαμε φόλα
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Εντάξει δεν ξέρω για την εν λόγω πάντως στα μασάζ κάποιο περνάνε καλύτερα... :grin:


όπως την βρίσκει κανεις

εγώ θέλω της ανέσεις μου δεν βολεύομαι πάνω στο μασαζοκρεβατο προτιμώ κρεβάτι κανονικό

αυτό το πράγμα όμως να προσπαθεί ο καθένας να μείωση το χώρο που πάει ο άλλος και να εκθειάζει αυτά που πάει εκείνος δεν το καταλαβαίνω

το τελευταίο δεν αφορά εσένα Βασίλη για άλλους αναφέρομαι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
αυτά που κάνει η Τζένη στο δωμάτιο...σε κανένα μασατζίδικο δεν γίνονται... ;) ;) ;)

βασικά δεν ήταν του γούστου μου. αλλά ήξερα ότι ήταν κανόνι στο δωμάτιο

και τη ήθελες να σε βάλουνε και τσάμπα;;;

δεν της ήξερες της τιμές πριν πας;;;
τι νόμιζες ότι πας σε μπουρδέλο του μεταξουργείου;;;;

έλεος πια με τους τσαμπατζήδες που ζητάνε εκπτώσεις στα στούντιο και μετά κλαίνε και λένε φάγαμε φόλα

Δεν ζητάω ποτέ εκπτώσεις. σέβομαι τις εργαζόμενες και τον εαυτό μου. αν μου άρεσε η κοπέλα θα είχα κάτσει. απλώς δεν θα είχα πάρει 69 με 70 ευρώ. μου φαίνονται υπερβολικά. Θα είχα πάρει το απλό πρόγραμμα. Τελικά έφαγα την ψιλοφόλα μου με την μιλφογκιλφ Καλίνκα στο Στουρνάρη 29. Θα ανέβει κριτική.
Να προσθέσω ότι δεν έχω προβλήματα με τους χώρους. Πάω παντού από Μετάξι ως Στούντιο και Μασαζ. Και πλέον εκτός από τα πιπίνια τελευταίως έχω αρχίσει και τα μιλφογκιλφ ανάλογα με τα οικονομικά και τις διαθέσεις. Αλλά επιτρέψτε να γράφουμε κριτικές με την αίσθηση και τη διάθεση της στιγμής. Σάιτ για μπουρδέλα είναι και ο καθένας μας εδώ μέσα είναι ένα άλυτο πρόβλημα από μόνο του. Οπότε αφήστε τα politically correct.

 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
βασικά δεν ήταν του γούστου μου. αλλά ήξερα ότι ήταν κανόνι στο δωμάτιο

Δεν ζητάω ποτέ εκπτώσεις. σέβομαι τις εργαζόμενες και τον εαυτό μου. αν μου άρεσε η κοπέλα θα είχα κάτσει. απλώς δεν θα είχα πάρει 69 με 70 ευρώ. μου φαίνονται υπερβολικά. Θα είχα πάρει το απλό πρόγραμμα. Τελικά έφαγα την ψιλοφόλα μου με την μιλφογκιλφ Καλίνκα στο Στουρνάρη 29. Θα ανέβει κριτική.
Να προσθέσω ότι δεν έχω προβλήματα με τους χώρους. Πάω παντού από Μετάξι ως Στούντιο και Μασαζ. Και πλέον εκτός από τα πιπίνια τελευταίως έχω αρχίσει και τα μιλφογκιλφ ανάλογα με τα οικονομικά και τις διαθέσεις. Αλλά επιτρέψτε να γράφουμε κριτικές με την αίσθηση και τη διάθεση της στιγμής. Σάιτ για μπουρδέλα είναι και ο καθένας μας εδώ μέσα είναι ένα άλυτο πρόβλημα από μόνο του. Οπότε αφήστε τα politically correct.

το τελευταίο σχόλιο ήταν γενικό και δεν πήγαινε για εσένα

αλλα περίμενα να ξέρεις τι τιμές παίζουν στα στούντιο
και όχι να γκρινιάξεις για αυτό

και όπως είπα ο καθένας όπως την βρίσκει

προσωπικά πιο πολλές φόλες έχω φαΐ στα μασάζ παρα στα στούντιο

για εμενα 60 στα μασάζ για να σε τρίβουν 20 λεπτά και να γαμάς 10 δεν αξίζουν
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
Μπουζοκλειδε η απαντηση σου στον παικτη heelover ειναι εντελως ακυρη,ατεκμηρειωτη,εμπαθης ανευ λογου κ χαζη
Οσο για τα μασαζ ,απο αυτα που γραφεις κ μονο φαινεται καθαρα ποσο βαθεια μεσανυχτα εχεις απο το μασαζοαθλημα
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
όπως την βρίσκει κανεις

εγώ θέλω της ανέσεις μου δεν βολεύομαι πάνω στο μασαζοκρεβατο προτιμώ κρεβάτι κανονικό

αυτό το πράγμα όμως να προσπαθεί ο καθένας να μείωση το χώρο που πάει ο άλλος και να εκθειάζει αυτά που πάει εκείνος δεν το καταλαβαίνω

το τελευταίο δεν αφορά εσένα Βασίλη για άλλους αναφέρομαι

:thumbsup:
Κανένα πρόβλημα ότι θέλετε μπορείτε να γράψετε!Πάντως στο θέμα τιμής χώρου και χρόνου εάν κάτσεις και το σκεφτείς συμφέρει το μασατζίδικο.Τώρα εξαρτάται τι υπηρεσίες θέλει να λάβει ο καθένας από εμάς.Στα στούντιο σαφώς οι κοπέλες είναι πολύ πιο εμφανίσιμες από τα μασάζ...
Φυσικά και στο μασαζοκρέβατο δεν βολεύεται κανείς όπως στα πολυτελή δωμάτιο των στούντιο...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Μπουζοκλειδε η απαντηση σου στον παικτη heelover ειναι εντελως ακυρη,ατεκμηρειωτη,εμπαθης ανευ λογου κ χαζη
Οσο για τα μασαζ ,απο αυτα που γραφεις κ μονο φαινεται καθαρα ποσο βαθεια μεσανυχτα εχεις απο το μασαζοαθλημα

καλά εσυ πέσε και κοιμήσου και να μην ανακατεύεσαι εκεί που δεν σε σπέρνουν  :jerking:

και το ποσο σχετικός είσαι εσύ το είδα από ένα που μου πρότεινες και αυτές που δούλευαν μέσα δεν θα της γάμαγα ούτε και να με πληρώνανε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
καλά εσυ πέσε και κοιμήσου και να μην ανακατεύεσαι εκεί που δεν σε σπέρνουν  :jerking:

και το ποσο σχετικός είσαι εσύ το είδα από ένα που μου πρότεινες και αυτές που δούλευαν μέσα δεν θα της γάμαγα ούτε και να με πληρώνανε
Μπουζοκλανε δεν περιμενα καποια σχετικη απαντηση με το θεμα απο ενα στοκο σαν εσενα
Τραβα κλαψε παραπερα τωρα γιατι μας εχεις κουρασει με την κλαψομουνιαση σου
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Μπουζοκλανε δεν περιμενα καποια σχετικη απαντηση με το θεμα απο ενα στοκο σαν εσενα
Τραβα κλαψε παραπερα τωρα γιατι μας εχεις κουρασει με την κλαψομουνιαση σου

άντε ρε και γαμήσου παλιομαλάκα ποιος σου μίλησε εσένα και πετάχτηκες σαν την πούτσα μια χαρά μίλαγα με το παλικάρι εσύ τι πρόβλημα έχεις ρε τιποτένιε
μια τρίχα από τα αρχίδια μου είσαι
άντε φτιάξε  κανένα κλώνο να τραμπουκισεις κανένα φίλο σου γάμα καμια κολόγρια  και μην ασχολείσαι μαζί μου

σε είχα που σε είχα στην μπούκα τώρα παρακάλα μην σε πετύχω πουθενά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom