Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
τι  :jerking: :jerking: και  :uglystupid: ρε papar(of)a?? :2funny: :2funny: κάτι λες για κλώνους κλπ περιμένουμε να μας πεις τι ξέρεις...άσε σε μένα τα εμότικον...
Σιγά ρε φιλαράκι μην κάτσω να  ραπορταρω τι γνωρίζω .
να σου κάνω και το ρεπόρτερ ?  έχω κανένα λόγο να το κάνω  ?? πας καλά ?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σιγά ρε φιλαράκι μην κάτσω να  ραπορταρω τι γνωρίζω .
να σου κάνω και το ρεπόρτερ ?  έχω κανένα λόγο να το κάνω  ?? πας καλά ?
όχι ρε και φυσικά όχι...αλλά επειδή μίλησες για κλωνους και ιστορίες....νόμιζα ότι ήθελες να επεκταθείς και να μας διαφωτίσεις για να προσέχουμε...τους σιχαινομαι τους κλώνους.... ;) ;)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
όχι ρε και φυσικά όχι...αλλά επειδή μίλησες για κλωνους και ιστορίες....νόμιζα ότι ήθελες να επεκταθείς και να μας διαφωτίσεις για να προσέχουμε...τους σιχαινομαι τους κλώνους.... ;) ;)
γράφτον στα @@ σου, κλώνος είναι
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Ναι ήσουν κόσμιος βάζοντας  :jerking: την αγαπημένη σου συνήθεια ως αντάπαντηση, τι να λέμε τώρα εσένα σε έχουμε πάρει χαμπάρι και καλά πορνορεπόρτερ, μπαίνεις στα δωμάτια και τους λες ξέρεις εγώ είμαι ο μπουζοκλίδος και γράφω στο μπου και κοίτα να είσαι καλή μαζί μου γιατί θα γράψω κριτική θετική ή αρνητική και κάνε μου και τούτο και κάνε μου και κείνο και με 50 ευρώ θέλεις να τις βάλεις να σου κάνουν ακροβασίες  ή μήπως δεν είναι έτσι?
Τότε πως όλες οι γυναίκες ξέρουν ποιος είναι ποιος και ποιος γράφει και το nickname του και αν θέλουμε αντικειμενική κριτική δεν πάμε να συστηθούμε και να δώσουμε γνωριμία γιατί έτσι προσπαθείς να εκβιάσεις το αποτέλεσμα  και κοίτα στους χαρακτηρισμούς σου να έχεις και λίγο φαντασία ρε καημένε μην χρησιμοποιείς τις δικές μου εκφράσεις, γιατί ξέρεις αυτό προδίδει ότι ήσουν ένα παιδάκι κλεισμένο στο σπιτάκι του και στην θαλπωρή του και εδώ προσπαθείς να το παίζεις της πιάτσας, γιαλαντζί δερβίση.
Γιατί την επόμενη φορά θα γράψω και συγκεκριμένες που πηγαίνεις και μην νομίζεις ότι όλοι οι υπόλοιποι δεν ξέρουν τι συμβαίνει ξέρουν αλλά ποιούν την νήσσαν.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πραγματικά κλαίω από τα γέλια με της μαλακίες που γραφεις ρε ηλίθιο σφάλμα της φύσης εκτίθεσαι μην λες μαλακίες

ευτυχώς που έχω γνωρίσει 5-10 άτομα από εδώ και ξέρουν ποιος είμαι και αν κάνως αυτά που λες

και σε προκαλώ αν βρείς μια  έστω μια κοπέλα από την αλυσίδα σου που θα με αναγνώριση σαν νικ εγώ το κόβω το net

αν δεν το κανεις είναι σαν να παραδέχεσαι ότι λες ψέματα

όταν λες τέτοιες κακοήθειες χωρίς καν να με ξέρεις

θα πρέπει να ξέρεις ότι υπάρχουν και συνέπειες εγώ το βραδυ κάποια στιγμή θα περάσω από x bar και θα απαιτήσω την αποκατάσταση του νικ μου και την απομάκρυνση σου
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ενημερωτικά, πέρασμα γρήγορο από το Αθηνών 318 που ήταν σχετικά στο δρόμο μου.
Είχα δει κι εγώ στο πρόγραμμα το πρωινοαπογευατινο Στέλλα και Αντέλα
Πάω εκεί και μου βγαίνει η Ατζελίνα.

Της λέω της υπηρεσίας πως εγώ είδα δύο κοπέλες στο πρόγραμμα.
Όχι μου λέει, αποκλείεται.
Οκ, δεν κάθησα..αλλά το κέρατό μου...τουλάχιστον ακόμα και στην αρχή της βάρδιας αν υπάρχει αναγκαστική αλλαγή...αλλάχτε το. Κρίμα τις βενζίνες που καίει ο άλλος.

Παρεπιπτόντως η Ατζελίνα εμένα με κολάζει κάθε φορά που τη βλέπω και έχω περάσει καλά μαζί της. Απλά γενικά δεν είμαι της επανάληψης.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΓΑμάμε κι εμείς, ...τα υπόλοιπα, που μας φέρνουν κάτι αρχοντόβλαχοι !  :2funny:

 

grousouzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά... παίζει σε κανένα μαγαζί απόψε η Πένυ?
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Προφανως ο νεοελλην ειναι βλαξ γιατι τους το επιτρεπει να εχουν τετοιες τιμες. Κοψτε τους και θα δουμε που θα πανε οι τιμες. Ο ταξιτζης δουλευει 9 ωρες για να βγαλει 30 ευρω και αυτες τα βγαζουν σε 10 λεπτα.....  

:huh:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
παω  ΙΣΜΗΝΗΣ  2  με ενα φιλαρακι βραδυ 1 ωρα   ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΕΡΙΚΑΛΩ!!!!!!!!!
εχει 3 μουναρες μεσα και δεν έχι ψυχη  δεν εχει πελατη
αν οι τιμες  ηταν ανθρωπινες  θα ειχαν περισσοτερο κοσμο


ΚΑΛΑ  ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
κανονικα  οι τιμες  έπερεπε  να  έιναι  μεταξουργειο  5   ευρω
                                       φυλης        10   ευρω
                                       στουντιο     20  ευρω
                                       call  girl 1 ωρα 2 τελιωματα  50 ευρω
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  
                                       

Καλά τα λες αλλά δεν θα υπήρχαν πολλές... :grin:
Ενώ τώρα έχει γεμίσει ο τόπος...! :dancing:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
παω  ΙΣΜΗΝΗΣ  2  με ενα φιλαρακι βραδυ 1 ωρα   ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΕΡΙΚΑΛΩ!!!!!!!!!
εχει 3 μουναρες μεσα και δεν έχι ψυχη  δεν εχει πελατη
αν οι τιμες  ηταν ανθρωπινες  θα ειχαν περισσοτερο κοσμο


ΚΑΛΑ  ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εγώ που πήγα τη Τρίτη το απόγευμα γινόταν της π.....ανας!Δούλευε η Βαλεντίνα,η Βίβιαν και η Αλκμήνη...Δεν λέω οι τιμές είναι υψηλές αλλά μην νομίζεις ότι δεν έχουν και δουλειά...
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
παω  ΙΣΜΗΝΗΣ  2  με ενα φιλαρακι βραδυ 1 ωρα   ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΕΡΙΚΑΛΩ!!!!!!!!!
εχει 3 μουναρες μεσα και δεν έχι ψυχη  δεν εχει πελατη
αν οι τιμες  ηταν ανθρωπινες  θα ειχαν περισσοτερο κοσμο


ΚΑΛΑ  ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


φιλε μου δεν τους νοιαζει αυτό αλλα πως θα εχουν ένα καλο μεροκαματο(και αυτό βεβαια λογικο είναι ο κάθε ενας αυτό θα εκανε) απλα οι κοπελες των stu (και δεν εχω κατι εναντιον τους αντίθετος μαλιστα πιστευω ότι είναι εργαζόμενες σε ένα δυσκολο περιβαλλον με πολλες ιδαιτεροτητες)και με 4 πελατες των 100€ π.χ full πρόγραμμα εχουν βγαλει ένα αξιοπρεπεστατο μεροκάματα για την εποχη μας αφου το 1/3 περιπου των εισπράξεων από αυτά παει σε αυτές (απ'οσο ξερω......)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
παω  ΙΣΜΗΝΗΣ  2  με ενα φιλαρακι βραδυ 1 ωρα   ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΕΡΙΚΑΛΩ!!!!!!!!!
εχει 3 μουναρες μεσα και δεν έχι ψυχη  δεν εχει πελατη
αν οι τιμες  ηταν ανθρωπινες  θα ειχαν περισσοτερο κοσμο


ΚΑΛΑ  ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


τύπε πρόσεχε τι γραφεις γιατί θα σε πούνε και εσένα προμότορα και νταβατζή
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom