Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Μάγκες τα έχουμε πει εκατοντάδες φορές σε πολλές σελίδες πίσω σε αυτό το φόρουμ. Έχουμε βγάλει τα μάτια μας εδώ μέσα να λέμε τα ίδια και τα ίδια. Η συγκεκριμένη αλυσίδα κάνει αυτό που κάνει και καλώς το κάνει, γιατί έτσι κονομάει. Και εγώ στη θέση τους ίσως να έκανα το ίδιο. Εφόσον υπάρχουν άτομα που χύνουν και μόνο στην ιδέα ότι γαμάνε μια πορνοστάρ ή μια πανέμορφη κοπέλα, και είναι περισσότεροι από τους άλλους που ενδιαφέρονται για τις υπηρεσίες που θα λάβουν, τότε καλά κάνουν.

Τα διαβάζω και τα ξαναδιαβάζω αυτά που λέτε, αλλά στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα. Μαγαζί τους είναι και ότι γουστάρουν κάνουν, και όποια θέλουν φέρνουν. Έχω λογοφέρει με τον κύριο ή την κυρία που γράφει για λογαριασμό τους και στο τέλος συμφωνήσαμε ότι διαφωνούμε. Έτσι είναι. Και για να πω την αλήθεια, στις 2-3 κοπέλες που τίμησα πέρασα καλά, αλλά ήταν από τα ονόματα που όλοι λίγο πολύ περνάμε καλά μαζί τους.

Εννοείται ότι ξέρω και χωρίς να διαβάσω καν, τι υπηρεσίες θα πάρω από την κάθε Moon, στα 60€ που είναι το απλό της, και την στιγμή που όλοι την παίρνουν με 100άρικο. Απλή λογική είναι, δεν θέλει μυαλό για να καταλάβεις. Επειδή όμως και εγώ έχω την κάβλα να πάω με πορνοστάρ, αν μου περρίσευαν, θα πήγαινα. Και για το κάνω πιο λιανά, τα μαγαζιά αυτά αναφέρονται σε κόσμο με μεγάλο πορτοφόλι. Εμείς του 50άρικου λίγες πιθανότητες έχουμε να περάσουμε καλά.

Τώρα για τα άλλα που λέει ο κύριος xbar περί πρωταθλημάτων και ποδοσφαίρου, είναι μαλακίες στο τετράγωνο.
Aν και διαφωνώ μαζί σου σε μερικά, σε αρκετά άλλα συμφωνώ, όμως πρέπει να πω ότι γράφεις την γνώμη σου με ευγένεια και επιχειρήματα και αυτό πρέπει να το αναγνωρίσω και να το σεβαστώ, αν και το χάλασες λίγο στο τέλος χαλώντας την καλή σου διαγωγή ,εγώ απάντησα στον ten ten που ήταν ερειστικός και υβριστικός, σας το έχω ξαναπεί, όπως γράφει ο καθένας αυτήν την απάντηση θα παίρνει,μιλημένα τιμημένα.
Να είσαι καλά πάντως η αρχή είναι το ήμισυ του παντός.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Το Φραντζή 47 είναι ανοικτό ? καί ή Αννούλα δουλεύει κανονικά ?
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Ναι ζορίστηκα να σου πω, ότι ο Αντισθένης υπόγραφε ως τι ρε γατόπουλο? μ
Με βλέπεις για να ζορίζομαι? Απαντάω σε όλους σας, έτσι όπως γράφει ο καθείς από εσάς ,στους ευγενείς απαντώ με ευγένεια και σε κάτι τζάμπα μάγκες σαν και του λόγου σου που βάζουν  :jerking: τους απαντώ όπως τους αρμόζει. γκέγκε??

έτσι μπράβο ρε σφάλμα της φύσης δείξε το πραγματικό σου πρόσωπο

το αν ζορίστηκες η όχι φάνηκε ρε γατοπουλο όταν  φώναξες τον αντί και όχι μονο αυτό όταν στην  μοναδακι μου μέχρι εκείνη την ώρα ερώτηση απάντησες με ειρωνεία και πήρες την ανάλογη απάντηση τσάμπα μάγκα

γιατί πίσω από ένα πληκτρολόγιο όλοι γαμάτε με δανεικά αρχίδια  και σε προκαλώ να μου βρείς ένα post πιο νωρίς που ασχολήθηκα με το θέμα
εγώ μια ερώτηση σου έκανα και πήρα ειρωνεία

εσύ τον προκάλεσες τον καβγά είναι πάγια ταχτική σου όταν δεν έχεις τι να απαντήσεις να αρχίζεις τα μπινελίκια 

μαγκάκο αν δεν αντέχεις ή δεν μπορείς το διάλογο ζητα από τα αφεντικά σου να σε απαλλάξουν
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
έτσι μπράβο ρε σφάλμα της φύσης δείξε το πραγματικό σου πρόσωπο

το αν ζορίστηκες η όχι φάνηκε ρε γατοπουλο όταν  φώναξες τον αντί και όχι μονο αυτό όταν στην  μοναδακι μου μέχρι εκείνη την ώρα ερώτηση απάντησες με ειρωνεία και πήρες την ανάλογη απάντηση τσάμπα μάγκα

γιατί πίσω από ένα πληκτρολόγιο όλοι γαμάτε με δανεικά αρχίδια  και σε προκαλώ να μου βρείς ένα post πιο νωρίς που ασχολήθηκα με το θέμα
εγώ μια ερώτηση σου έκανα και πήρα ειρωνεία

εσύ τον προκάλεσες τον καβγά είναι πάγια ταχτική σου όταν δεν έχεις τι να απαντήσεις να αρχίζεις τα μπινελίκια 

μαγκάκο αν δεν αντέχεις ή δεν μπορείς το διάλογο ζητα από τα αφεντικά σου να σε απαλλάξουν
Καλά κάνε νανάκια τώρα ,αρκετά την άκουσες και τι διάλογο να κάνουμε όταν κάνεις κουτοπόνηρες ερωτήσεις, το δε Αντισθένη τον προκάλεσα να τοποθετηθεί γιατί για άλλα και άλλα θέματα τοποθετείται, δεν έχω ανάγκη να με προστατέψει ο Αντισθένης και να σου πω και κάτι άλλο είστε 10 απαντώ και στους 10 από εσάς, όσο για το αν γαμάμε με δανεικά αρχίδια μάλλον εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια αν μπορείς να το κατανοήσεις, λάγιο ε λάγιο.
Υ.Γ. για να κάνεις διάλογο πρέπει να είσαι κόσμιος και να τηρείς τους κανόνες της δεοντολογίας εσύ το ξεκίνησες βάζοντας φατσούλες  σαν μικρό παιδάκι άρπα το τώρα το γαλλικό σου φατσούλα ε φατσούλα και όσο για το αν αντέχω ή όχι θέλω καμιά εκατοστή παιδάκια σαν και εσένα.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ας αφήσω για λίγο τον τσάμπα μάγκα και πάμε σε αυτό που τους ενοχλεί την ενημέρωση

έκτακτη καταδρομική με τον kervera καβαλα στον πορνοτιφονα είδαμε και ακούσαμε

Θησέως 35
: εργαζόμενες κοπέλες η ξανθιά θεα Λάουρα

και η Σιμόνα  μια μελαχρινή ψιλή κόμαρα


Αριστοτέλους 6
: η Βανέσα μια μελαχρινή κοπέλα μέτριο ύψος κορμί και πρόσωπο

Αριστοτέλους 5
: Δανάη, Αλεξάνδρα, Μπέλλα, και η Ίνα στο βάθος με τα πολιτικά της η μοναδική που μου έκανε ακόμα μια φορα εντύπωση είναι ο κοντοπουτανος η Μπέλλα

Τριγγέτα 3:  Νικόλ η πασίγνωστη  Βουλγάρα μαζί της η Κρίστυ  νεαρά ψιλή κοπέλα με αέρα μακριά από τα γούστα μου


Ηλία Ηλιού 82: η Σόφι και η Ρούμπυ δυο κοπέλες θα το γράψω διακριτικά μακριά από το μέσο ορο εμφανίσεις το υπολοιπων κοριτσιών της τσάρκας
με παραπανίσια κιλά και οι δυο η Ρούμπυ σαφώς πιο νεαρά

Μελαντίας 50: το πρώτο εγκεφαλικό η μελαχρινή καύλα η Ναόμι κορμάρα με πολύ όμορφο πρόσωπο
μαζί της η Μελίντα  η γνωστη ξανθιά κοπέλα του ομίλου δεν χρειάστηκε να την δούμε αφού την ξέρουμε
μπορεί να ήταν και σε δωμάτιο


Ισμήνης 2: Μπιάνκα, Ζωή, Κέντρα,
3 κοπέλες μελαχρινές άλλη πιο ψιλή άλλη πιο κοντή μακράν πιο όμορφη και από της 3 η Κέντρα
μαζί και η αφέντρα Πωλίνα δεν χρειάστηκε να την δούμε αφού δεν ενδιαφερόμασταν

Βούρβαχη 19: η Λυδία καστανή ψιλή γυναικάρα ο ορισμός του milf

εκεί πληροφορηθήκαμε από την ευγενέστατη υπηρεσία ότι θα ερχόταν αργότερα και η Λίλυ εκτάκτως για να  συμπληρωσει το roster


Κατεχάκη 8: η Ζανέτ εντυπωσιακή γυναικάρα αλλα
και η Καρίνα σαφώς και χάνι πολύ προστά στην  Ζανέτ


Κατεχάκη 5: η Σάσα ξανθιά με καλο κορμί και πρόσωπο και η
Ρία μια εντυπωσιακότατη παρουσία ο ορισμός του κοντοπούτανου μελαχρινή με έξυπνο μουτράκι δεν κρατήθηκε ο kerveras και πέρασε με αποτελεσμα να κλαίει ένα 50ρίκο

επιστροφή στο


Βούρβαχη 19: όπου είχε έρθει ο ξανθός πειρασμός η  Λίλυ όπου  Λίλυ είναι η Αλίκη από Συγγρού 248 προ 4-5 ετίας  εδώ να απονείμω τα εύσημα στον kervera που την θυμήθηκε αμέσως
εγώ χρειάστηκε να περάσω στο δωμάτιο μαζί της να τελειώσω και μετά να μου το πει η ίδια που με θυμόταν από την φορα που την είχα δει πριν μερικές μέρες

μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι θυμηθήκαμε τα παλιά και έτσι εντελώς ξαφνικά πέρασε και ο kerveras στο δωμάτιο μαζί της

κάπου εδώ έλαβε τέλος η τσάρκα
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Καλά κάνε νανάκια τώρα ,αρκετά την άκουσες και τι διάλογο να κάνουμε όταν κάνεις κουτοπόνηρες ερωτήσεις, το δε Αντισθένη τον προκάλεσα να τοποθετηθεί γιατί για άλλα και άλλα θέματα τοποθετείται, δεν έχω ανάγκη να με προστατέψει ο Αντισθένης και να σου πω και κάτι άλλο είστε 10 απαντώ και στους 10 από εσάς, όσο για το αν γαμάμε με δανεικά αρχίδια μάλλον εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια αν μπορείς να το κατανοήσεις, λάγιο ε λάγιο.
Υ.Γ. για να κάνεις διάλογο πρέπει να είσαι κόσμιος και να τηρείς τους κανόνες της δεοντολογίας εσύ το ξεκίνησες βάζοντας φατσούλες  σαν μικρό παιδάκι άρπα το τώρα το γαλλικό σου φατσούλα ε φατσούλα και όσο για το αν αντέχω ή όχι θέλω καμιά εκατοστή παιδάκια σαν και εσένα.


έτσι καμάρι μου έτσι πέσε κί'άλλο  επίπεδο πέσε μέχρι τα πατώματα γουστάρω να σε βλέπω να προσπαθείς να διδάξεις ήθος και να ξεκατινιάζεσαι

εγώ ήμουν και παρα ήμουν κόσμιος μια ερώτηση έκανα εσύ με ειρωνεύτηκες γιατί δεν ήξερες τη να απαντήσεις και που το συνεχίζεις φαίνεται ότι σε καίει  καμάρι μου άντε για νάνι τώρα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Aν και διαφωνώ μαζί σου σε μερικά, σε αρκετά άλλα συμφωνώ, όμως πρέπει να πω ότι γράφεις την γνώμη σου με ευγένεια και επιχειρήματα και αυτό πρέπει να το αναγνωρίσω και να το σεβαστώ, αν και το χάλασες λίγο στο τέλος χαλώντας την καλή σου διαγωγή ,εγώ απάντησα στον ten ten που ήταν ερειστικός και υβριστικός, σας το έχω ξαναπεί, όπως γράφει ο καθένας αυτήν την απάντηση θα παίρνει,μιλημένα τιμημένα.
Να είσαι καλά πάντως η αρχή είναι το ήμισυ του παντός.
Νομίζεις οτι μου απάντησες.....
Ειμουνα ειρωνικός, καυστικός και κριτικός!! Υβριστικός δεν υπήρξα ποτέ, και ευτυχώς για μένα είναι όλα γραφτά! Απλά εσύ το γύρισες σε υβριστικό υφος, πήρες και τα πρωταθλήματα........, σε άφησα να κάνεις το γυρο του θριάμβου μόνος σου......
Περίμενα μια πιο επαγγελματική και στοχευμένη απάντηση μήνες τώρα, δεν υπήρξε...., τέλος!!
Οπως είπα και παραπάνω, όποιος κατάλαβε, κατάλαβε! Οσοι οχι, δικό τους θέμα.

Ολοι καλά θα είμαστε!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Καλημέρα!

η Τζοάνα της Καρολίνας (Μελαντίας 50) δούλευε και πιο παλιά με άλλο όνομα?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
ας αφήσω για λίγο τον τσάμπα μάγκα και πάμε σε αυτό που τους ενοχλεί την ενημέρωση

έκτακτη καταδρομική με τον kervera καβαλα στον πορνοτιφονα είδαμε και ακούσαμε

Θησέως 35
: εργαζόμενες κοπέλες η ξανθιά θεα Λάουρα

και η Σιμόνα  μια μελαχρινή ψιλή κόμαρα


Αριστοτέλους 6
: η Βανέσα μια μελαχρινή κοπέλα μέτριο ύψος κορμί και πρόσωπο

Αριστοτέλους 5
: Δανάη, Αλεξάνδρα, Μπέλλα, και η Ίνα στο βάθος με τα πολιτικά της η μοναδική που μου έκανε ακόμα μια φορα εντύπωση είναι ο κοντοπουτανος η Μπέλλα

Τριγγέτα 3:  Νικόλ η πασίγνωστη  Βουλγάρα μαζί της η Κρίστυ  νεαρά ψιλή κοπέλα με αέρα μακριά από τα γούστα μου


Ηλία Ηλιού 82: η Σόφι και η Ρούμπυ δυο κοπέλες θα το γράψω διακριτικά μακριά από το μέσο ορο εμφανίσεις το υπολοιπων κοριτσιών της τσάρκας
με παραπανίσια κιλά και οι δυο η Ρούμπυ σαφώς πιο νεαρά

Μελαντίας 50: το πρώτο εγκεφαλικό η μελαχρινή καύλα η Ναόμι κορμάρα με πολύ όμορφο πρόσωπο
μαζί της η Μελίντα  η γνωστη ξανθιά κοπέλα του ομίλου δεν χρειάστηκε να την δούμε αφού την ξέρουμε
μπορεί να ήταν και σε δωμάτιο


Ισμήνης 2: Μπιάνκα, Ζωή, Κέντρα,
3 κοπέλες μελαχρινές άλλη πιο ψιλή άλλη πιο κοντή μακράν πιο όμορφη και από της 3 η Κέντρα
μαζί και η αφέντρα Πωλίνα δεν χρειάστηκε να την δούμε αφού δεν ενδιαφερόμασταν

Βούρβαχη 19: η Λυδία καστανή ψιλή γυναικάρα ο ορισμός του milf

εκεί πληροφορηθήκαμε από την ευγενέστατη υπηρεσία ότι θα ερχόταν αργότερα και η Λίλυ εκτάκτως για να  συμπληρωσει το roster


Κατεχάκη 8: η Ζανέτ εντυπωσιακή γυναικάρα αλλα
και η Καρίνα σαφώς και χάνι πολύ προστά στην  Ζανέτ


Κατεχάκη 5: η Σάσα ξανθιά με καλο κορμί και πρόσωπο και η
Ρία μια εντυπωσιακότατη παρουσία ο ορισμός του κοντοπούτανου μελαχρινή με έξυπνο μουτράκι δεν κρατήθηκε ο kerveras και πέρασε με αποτελεσμα να κλαίει ένα 50ρίκο

επιστροφή στο


Βούρβαχη 19: όπου είχε έρθει ο ξανθός πειρασμός η  Λίλυ όπου  Λίλυ είναι η Αλίκη από Συγγρού 248 προ 4-5 ετίας  εδώ να απονείμω τα εύσημα στον kervera που την θυμήθηκε αμέσως
εγώ χρειάστηκε να περάσω στο δωμάτιο μαζί της να τελειώσω και μετά να μου το πει η ίδια που με θυμόταν από την φορα που την είχα δει πριν μερικές μέρες

μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι θυμηθήκαμε τα παλιά και έτσι εντελώς ξαφνικά πέρασε και ο kerveras στο δωμάτιο μαζί της

κάπου εδώ έλαβε τέλος η τσάρκα
παίρνω την σκυτάλη από τον μπουζό για να πω το εξής:
Κατεχάκη 5: Ρία όμορφη κοπέλα μελαχρινή αδύνατη ωραίο κωλαράκι, με κόλασε και την τίμησα, από τις χειρότερες εμπειρίες μου. Άπειρη, χωρίς να ξέρει τα βασικά, ούτε πως μπαίνει το προφυλακτικό αλλά και ούτα να στήνετε. Δεν πειράζει μία στις τόσες έφαγα και εγώ την φόλα μου. Λεπτομέρειες στην κριτική

Τιμήθηκε επίσης και  η Λίλλυ του μπουζό, άριστες εντυπώσεις, και ευτυχώς έσωσε την παρτίδα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ας αφήσω για λίγο τον τσάμπα μάγκα και πάμε σε αυτό που τους ενοχλεί την ενημέρωση

έκτακτη καταδρομική με τον kervera καβαλα στον πορνοτιφονα είδαμε και ακούσαμε

Θησέως 35
: εργαζόμενες κοπέλες η ξανθιά θεα Λάουρα

και η Σιμόνα  μια μελαχρινή ψιλή κόμαρα


Αριστοτέλους 6
: η Βανέσα μια μελαχρινή κοπέλα μέτριο ύψος κορμί και πρόσωπο

Αριστοτέλους 5
: Δανάη, Αλεξάνδρα, Μπέλλα, και η Ίνα στο βάθος με τα πολιτικά της η μοναδική που μου έκανε ακόμα μια φορα εντύπωση είναι ο κοντοπουτανος η Μπέλλα

Τριγγέτα 3:  Νικόλ η πασίγνωστη  Βουλγάρα μαζί της η Κρίστυ  νεαρά ψιλή κοπέλα με αέρα μακριά από τα γούστα μου


Ηλία Ηλιού 82: η Σόφι και η Ρούμπυ δυο κοπέλες θα το γράψω διακριτικά μακριά από το μέσο ορο εμφανίσεις το υπολοιπων κοριτσιών της τσάρκας
με παραπανίσια κιλά και οι δυο η Ρούμπυ σαφώς πιο νεαρά

Μελαντίας 50: το πρώτο εγκεφαλικό η μελαχρινή καύλα η Ναόμι κορμάρα με πολύ όμορφο πρόσωπο
μαζί της η Μελίντα  η γνωστη ξανθιά κοπέλα του ομίλου δεν χρειάστηκε να την δούμε αφού την ξέρουμε
μπορεί να ήταν και σε δωμάτιο


Ισμήνης 2: Μπιάνκα, Ζωή, Κέντρα,
3 κοπέλες μελαχρινές άλλη πιο ψιλή άλλη πιο κοντή μακράν πιο όμορφη και από της 3 η Κέντρα
μαζί και η αφέντρα Πωλίνα δεν χρειάστηκε να την δούμε αφού δεν ενδιαφερόμασταν

Βούρβαχη 19: η Λυδία καστανή ψιλή γυναικάρα ο ορισμός του milf

εκεί πληροφορηθήκαμε από την ευγενέστατη υπηρεσία ότι θα ερχόταν αργότερα και η Λίλυ εκτάκτως για να  συμπληρωσει το roster


Κατεχάκη 8: η Ζανέτ εντυπωσιακή γυναικάρα αλλα
και η Καρίνα σαφώς και χάνι πολύ προστά στην  Ζανέτ


Κατεχάκη 5: η Σάσα ξανθιά με καλο κορμί και πρόσωπο και η
Ρία μια εντυπωσιακότατη παρουσία ο ορισμός του κοντοπούτανου μελαχρινή με έξυπνο μουτράκι δεν κρατήθηκε ο kerveras και πέρασε με αποτελεσμα να κλαίει ένα 50ρίκο

επιστροφή στο


Βούρβαχη 19: όπου είχε έρθει ο ξανθός πειρασμός η  Λίλυ όπου  Λίλυ είναι η Αλίκη από Συγγρού 248 προ 4-5 ετίας  εδώ να απονείμω τα εύσημα στον kervera που την θυμήθηκε αμέσως
εγώ χρειάστηκε να περάσω στο δωμάτιο μαζί της να τελειώσω και μετά να μου το πει η ίδια που με θυμόταν από την φορα που την είχα δει πριν μερικές μέρες

μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι θυμηθήκαμε τα παλιά και έτσι εντελώς ξαφνικά πέρασε και ο kerveras στο δωμάτιο μαζί της

κάπου εδώ έλαβε τέλος η τσάρκα
τρομερή ενημέρωση μάγκες...τεράστια respect...τόσο παλτουδιά η Ρία?? γιατί ρε γαμώτο??? :tickedoff: η Λίλυ είναι νομίζω το νέο αστέρι που θα μας απασχολήσει το επόμενο διάστημα!!
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
έτσι καμάρι μου έτσι πέσε κί'άλλο  επίπεδο πέσε μέχρι τα πατώματα γουστάρω να σε βλέπω να προσπαθείς να διδάξεις ήθος και να ξεκατινιάζεσαι

εγώ ήμουν και παρα ήμουν κόσμιος μια ερώτηση έκανα εσύ με ειρωνεύτηκες γιατί δεν ήξερες τη να απαντήσεις και που το συνεχίζεις φαίνεται ότι σε καίει  καμάρι μου άντε για νάνι τώρα
Ναι ήσουν κόσμιος βάζοντας  :jerking: την αγαπημένη σου συνήθεια ως αντάπαντηση, τι να λέμε τώρα εσένα σε έχουμε πάρει χαμπάρι και καλά πορνορεπόρτερ, μπαίνεις στα δωμάτια και τους λες ξέρεις εγώ είμαι ο μπουζοκλίδος και γράφω στο μπου και κοίτα να είσαι καλή μαζί μου γιατί θα γράψω κριτική θετική ή αρνητική και κάνε μου και τούτο και κάνε μου και κείνο και με 50 ευρώ θέλεις να τις βάλεις να σου κάνουν ακροβασίες  ή μήπως δεν είναι έτσι?
Τότε πως όλες οι γυναίκες ξέρουν ποιος είναι ποιος και ποιος γράφει και το nickname του και αν θέλουμε αντικειμενική κριτική δεν πάμε να συστηθούμε και να δώσουμε γνωριμία γιατί έτσι προσπαθείς να εκβιάσεις το αποτέλεσμα  και κοίτα στους χαρακτηρισμούς σου να έχεις και λίγο φαντασία ρε καημένε μην χρησιμοποιείς τις δικές μου εκφράσεις, γιατί ξέρεις αυτό προδίδει ότι ήσουν ένα παιδάκι κλεισμένο στο σπιτάκι του και στην θαλπωρή του και εδώ προσπαθείς να το παίζεις της πιάτσας, γιαλαντζί δερβίση.
Γιατί την επόμενη φορά θα γράψω και συγκεκριμένες που πηγαίνεις και μην νομίζεις ότι όλοι οι υπόλοιποι δεν ξέρουν τι συμβαίνει ξέρουν αλλά ποιούν την νήσσαν.
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Νομίζεις οτι μου απάντησες.....
Ειμουνα ειρωνικός, καυστικός και κριτικός!! Υβριστικός δεν υπήρξα ποτέ, και ευτυχώς για μένα είναι όλα γραφτά! Απλά εσύ το γύρισες σε υβριστικό υφος, πήρες και τα πρωταθλήματα........, σε άφησα να κάνεις το γυρο του θριάμβου μόνος σου......
Περίμενα μια πιο επαγγελματική και στοχευμένη απάντηση μήνες τώρα, δεν υπήρξε...., τέλος!!
Οπως είπα και παραπάνω, όποιος κατάλαβε, κατάλαβε! Οσοι οχι, δικό τους θέμα.

Ολοι καλά θα είμαστε!!
Ο κόσμος και μνήμη έχει και νοημοσύνη, όλους θα τους κρίνει η ιστορία , πρόβλημα δεν έχουμε ότι και να γράφεις, αφού το παίρνεις μυρωδιά ότι δεν είμαστε σαν τα άλλα παιδάκια του είδους, που σου κάνουνε χαρούλες σε ότι συκοφαντία και σαπίλα εξαπολύεις και χρόνο έχουμε να ασχοληθούμε και όταν μου κουνάς επιδεικτικά το δάχτυλο, εγώ τι θες να κάνω να σου πω μπράβο μήπως?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Ναι ήσουν κόσμιος βάζοντας  :jerking: την αγαπημένη σου συνήθεια ως αντάπαντηση, τι να λέμε τώρα εσένα σε έχουμε πάρει χαμπάρι και καλά πορνορεπόρτερ, μπαίνεις στα δωμάτια και τους λες ξέρεις εγώ είμαι ο μπουζοκλίδος και γράφω στο μπου και κοίτα να είσαι καλή μαζί μου γιατί θα γράψω κριτική θετική ή αρνητική και κάνε μου και τούτο και κάνε μου και κείνο και με 50 ευρώ θέλεις να τις βάλεις να σου κάνουν ακροβασίες  ή μήπως δεν είναι έτσι?
Τότε πως όλες οι γυναίκες ξέρουν ποιος είναι ποιος και ποιος γράφει και το nickname του και αν θέλουμε αντικειμενική κριτική δεν πάμε να συστηθούμε και να δώσουμε γνωριμία γιατί έτσι προσπαθείς να εκβιάσεις το αποτέλεσμα  και κοίτα στους χαρακτηρισμούς σου να έχεις και λίγο φαντασία ρε καημένε μην χρησιμοποιείς τις δικές μου εκφράσεις, γιατί ξέρεις αυτό προδίδει ότι ήσουν ένα παιδάκι κλεισμένο στο σπιτάκι του και στην θαλπωρή του και εδώ προσπαθείς να το παίζεις της πιάτσας, γιαλαντζί δερβίση.
Γιατί την επόμενη φορά θα γράψω και συγκεκριμένες που πηγαίνεις και μην νομίζεις ότι όλοι οι υπόλοιποι δεν ξέρουν τι συμβαίνει ξέρουν αλλά ποιούν την νήσσαν.
εντάξει το χόντρινες αρκετά, σε καμία δεν το λέει αυτό και ούτε το έχει πει, αν το έκανε αυτό θα πέρναγε με όλες καλά, αλλά αν έχεις διαβάσει έστω και λίγο έχει φάει φόλες και αυτός όπως και εγώ. Συμφωνήστε ότι διαφωνήτε σε αυτό το θέμα των μαγαζιών σας και δώστε τόπο στην οργή.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ήσουν κόσμιος βάζοντας  :jerking: την αγαπημένη σου συνήθεια ως αντάπαντηση, τι να λέμε τώρα εσένα σε έχουμε πάρει χαμπάρι και καλά πορνορεπόρτερ, μπαίνεις στα δωμάτια και τους λες ξέρεις εγώ είμαι ο μπουζοκλίδος και γράφω στο μπου και κοίτα να είσαι καλή μαζί μου γιατί θα γράψω κριτική θετική ή αρνητική και κάνε μου και τούτο και κάνε μου και κείνο και με 50 ευρώ θέλεις να τις βάλεις να σου κάνουν ακροβασίες  ή μήπως δεν είναι έτσι?
Τότε πως όλες οι γυναίκες ξέρουν ποιος είναι ποιος και ποιος γράφει και το nickname του και αν θέλουμε αντικειμενική κριτική δεν πάμε να συστηθούμε και να δώσουμε γνωριμία γιατί έτσι προσπαθείς να εκβιάσεις το αποτέλεσμα  και κοίτα στους χαρακτηρισμούς σου να έχεις και λίγο φαντασία ρε καημένε μην χρησιμοποιείς τις δικές μου εκφράσεις, γιατί ξέρεις αυτό προδίδει ότι ήσουν ένα παιδάκι κλεισμένο στο σπιτάκι του και στην θαλπωρή του και εδώ προσπαθείς να το παίζεις της πιάτσας, γιαλαντζί δερβίση.
Γιατί την επόμενη φορά θα γράψω και συγκεκριμένες που πηγαίνεις και μην νομίζεις ότι όλοι οι υπόλοιποι δεν ξέρουν τι συμβαίνει ξέρουν αλλά ποιούν την νήσσαν.
Που να σου λέω και ιστορίες με τους κλώνους που έχουν στήσει
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Το είπαμε και τα ξανα είπαμε. Όποιος θέλει πάει, όποιος θέλει δεν πάει. Όποιος πάει και πέρασε καλά γράφει θετικά, όπως όχι γράφει αρνητικά. Ο καθένας διαβάζει, κρίνει, αποφασίζει. Τα γούστα είναι υποκειμενικά και όλα τα άλλα είναι περιττά. Μάλιστα από ένα σημείο και μετά όλη αυτή η γκρίνια γίνεται κουραστική και μου φαίνεται και περίεργη. Δεν γίνεται να υπάρχει τέτοια ενόχληση και τέτοια αρνητική προδιάθεση επειδή έφεραν κάποιες pornstar (που μέχρι πριν δύο χρόνια την έκλεινες με 250). Ακόμα και από θέμα εμφάνισης (δεν τις έχω δει από κοντά, δεν ξέρω πόσο καλά κρατιούνται) μου φαίνονται υπερβολικά τα σχόλια όταν την ίδια στιγμή εκθειάζονται μπάζα.
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Το είπαμε και τα ξανα είπαμε. Όποιος θέλει πάει, όποιος θέλει δεν πάει. Όποιος πάει και πέρασε καλά γράφει θετικά, όπως όχι γράφει αρνητικά. Ο καθένας διαβάζει, κρίνει, αποφασίζει. Τα γούστα είναι υποκειμενικά και όλα τα άλλα είναι περιττά. Μάλιστα από ένα σημείο και μετά όλη αυτή η γκρίνια γίνεται κουραστική και μου φαίνεται και περίεργη. Δεν γίνεται να υπάρχει τέτοια ενόχληση και τέτοια αρνητική προδιάθεση επειδή έφεραν κάποιες pornstar (που μέχρι πριν δύο χρόνια την έκλεινες με 250). Ακόμα και από θέμα εμφάνισης (δεν τις έχω δει από κοντά, δεν ξέρω πόσο καλά κρατιούνται) μου φαίνονται υπερβολικά τα σχόλια όταν την ίδια στιγμή εκθειάζονται μπάζα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom