Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
λαγέ, νομίζω πως αυτό το καταλαβαίνουνε όλοι.

η συζήτηση νομίζω δεν γίνεται για αυτό. Αυτό είναι σαφές. Η συζήτηση γίνεται γιατί κάθε φορά που γράφεται αρνητικό σχόλιο και γράφεται κακό για την αλυσίδα αρχίζει η μανούρα πως δεν είναι έτσι.
Δεν είναι τυχαίο πάντως που τα περισσότερα αρνητικά ακούγονται για αυτή την αλυσίδα και όχι για τις άλλες, έτσι νομίζω.

το θέμα της ελεύθερης επιλογής νομίζω όλοι το είπαμε.
Αλλά δεν μπορεί να μην έχουμε και ελευθερία να πούμε την άποψή μας ή να σχολιάσουμε ...
είπε κανένας το αντίθετο???
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Che γράφεις ακριβώς τα αυτονόητα  όπως καί να είναι πάντως ή αίσθηση μου  είναι  ότι με τούτα καί με  τ' άλλα διαφήμιση τους έγινε έστω καί αρνητική   :dunno: !
Η αειμνυστη μαρυλυν Μοντροε ειχε πει :

Δεν με ενδιαφερει τι γαρφουν για μενα, αρκει αν γραφουν το όνομα μου σωστά.......

Και ο νοών, νοείτο

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Μπράβο σου ωραίο επίπεδο και ήθος, ευγένεια και τρόπους από που ψωνίζεις?

από Συγγρού ψωνίζω έχεις κανένα πρόβλημα;;;

το επίπεδο μου στο έδειξα όταν με ειρωνεύτηκες

γιατί δεν απάντησες σε μια απλούστατη ερωτησούλα και άρχισες της ειρωνείες

αυτό είναι το επίπεδο σου

και όταν βρίσκεις τα ζόρια αλλάζεις κουβέντα;;;;;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Δηλαδή όλοι οι άλλοι το κάνουν από κοινωνική ευαισθησία και από διάθεση προσφοράς κοινωφελούς έργου επ αγαθό της κοινωνίας?
Τι  :cum: :cum:….  ακούμε ??  :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
Ρε για πρόβατα μας έχετε περάσει ??  :dancing:

ρε paparof  εσύ αυτό κατάλαβες;;;  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

αν αυτό κατάλαβες είσαι paparof πραγματικός
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
είπε κανένας το αντίθετο???


ναι γι'αφτο ειδικά σε εσένα που τους έχεις χτίση ένα όροφο στην πρώτη άσχημη κριτική στην πέσανε

και απαντα ειλικρινά αν ξαναφάς φόλα θα το σκεφθείς να την θάψεις ναι η όχι

και πρόσεξε τη θα απαντήσεις 
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Η αειμνυστη μαρυλυν Μοντροε ειχε πει :

Δεν με ενδιαφερει τι γαρφουν για μενα, αρκει αν γραφουν το όνομα μου σωστά.......
Πάντως , εσύ το όνομά της το έγραψες τελείως λάθος  :cheesy:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Δηλαδή όλοι οι άλλοι το κάνουν από κοινωνική ευαισθησία και από διάθεση προσφοράς κοινωφελούς έργου επ αγαθό της κοινωνίας?
Τι  :cum: :cum:….  ακούμε ??  :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
Ρε για πρόβατα μας έχετε περάσει ??  :dancing:
Κάνε ένα κόπο και διάβασε 2 3 σελίδες πίσω να πιάσεις το νόημα αυτών που έγραψα γιατί δεν κατάλαβες και λες μαλακιες
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Κάνε ένα κόπο και διάβασε 2 3 σελίδες πίσω να πιάσεις το νόημα αυτών που έγραψα γιατί δεν κατάλαβες και λες μαλακιες
Μια χαρά έχω πιάσει το νόημα   :), και έχω καταλάβει πολύ καλά το ρόλο  ορισμένων   :dancing:.
δεν χρειάζονται τώρα  αντιπαραθέσεις και  λασπολογίες .  
Οι έμπειροι παίκτες  το έχουν ..... καταλάβει όλο το παιχνίδι .  :thumbsup: :thumbsup:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Να γράψω και εγώ κανά άσχετο να περάσει η ώρα;

Λοιπόν, είναι δικαίωμα του κάθε καταστήματος να ορίζει σαν πολιτική του ότι με το απλό πρόγραμμα, η απόδοση της κοπέλας θα είναι χλιαρή. Και αυτή θα ανεβαίνει όσο ανεβαίνει το κόστος του προγράμματος. Νομίζω πως αυτό κανείς δεν το αμφισβητεί και να θέλει η πράξη δεν του το επιτρέπει.
Επίσης είναι δικαίωμα και του πελάτη να πει την άποψη του για το πως πέρασε, ιδιαίτερα αν η ζητούμενη ικανοποίηση ....χάθηκε στο δρόμο. Έστω για να εκφράσει το παράπονο του, σωστά;
Άρα και αναγνώστες εδώ, πλέον είναι πληροφορημένοι για το τι θα συναντήσουν και δεν υπάρχει θέμα έντασης και προσβολών. Καλώς ή κακώς (εξαρτάται από που βλέπεις), τώρα πια υπάρχουν χειροπιαστά δεδομένα.

Πορνοσταρ.
Εκτιμώ πως τις φέρνουν αποκλειστικά και μόνο για λόγους διαφήμισης - ξανά συμφωνούμε, ρε τι γίνεται σήμερις.
Η γυναίκα αυτή έρχεται εδώ με σκοπό αποκλειστικό να κάνει μία αρπαχτή διάρκειας πχ 10 ήμερων, να μαζέψει όσο μαρούλι μπορέσει και χωρίς να την ενδιαφέρει η δημιουργία πελατολογίου (που γίνεται μόνο με καλή απόδοση), μετά μην τον είδατε τον Παναή.
Ο πελάτης που θέλει να προσθέσει στις εμπειρίες του αυτή τη συνάντηση καλά κάνει και πάει αλλά μέχρι εκεί.
Ο πελάτης που πιστεύει ότι θα περάσει καλά ή καλύτερα σε σχέση με τις γνωστές του, είναι τουλάχιστον αφελής- στη καθομιλουμένη, μπιπ. Γι αυτό εγώ προσωπικά συνιστώ σε αυτούς που θέλουν τη λήψη της εμπειρίας τα 50€.
Χαιρετώ.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ναι γι'αφτο ειδικά σε εσένα που τους έχεις χτίση ένα όροφο στην πρώτη άσχημη κριτική στην πέσανε

και απαντα ειλικρινά αν ξαναφάς φόλα θα το σκεφθείς να την θάψεις ναι η όχι

και πρόσεξε τη θα απαντήσεις 
σου έχω αποδείξει ότι δεν κωλώνω... ;)
 

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
KALHSPERA SE OLOUS TOYS TOUS AGAOIMENOYS MAS PELATES

PIA NEW FOTO
 

Συνημμένα

  • 07.jpg
    07.jpg
    357,3 KB · Εμφανίσεις: 64

karolinaaa...

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
204
Like
0
THA TI BRITAI KATEXAKI 5 MAZI ME TIN SASSA
 

Συνημμένα

  • 02.jpg
    02.jpg
    132,5 KB · Εμφανίσεις: 76

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Μούναρος η Ρία, την εχω πάρει δυο φορές.
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
3 ΠΟΡΔΕΣ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ

Φόλες έχω φάει αρκετές
και ξεπέτες μερικές,
στανταράκια έχω βρεί,
απο δω και απο κεί!

Κι είναι κάτι μαγαζά,
που πουλάνε και καλά,
σούπερ γκόμενες, μοντέλα,
σέρβις όπως στα μπουρδέλα !

Τα ΄χω κράξει τα παλτά,
πρόσφατα και πιο παλιά
και αλλιώς ας μην την ψάχνουν
με πορδές αυγά δεν βάφουν!

:grin:
Ο τσιμπούκιος το ναυτάκι είναι
  μούτρο- ποιητάκι 
και γυρνάει τα μπουρδέλα
ταυρομάχος με κορδέλα
ψάχνει για καμμιά ροδέλα
τρώει και μια μπομπονέλα

Μα ο άκαρδος ο τσάτσος τον γραπώνει
και στην γη τονε ξαπλώνει
ταυρομάχε με κορδέλα
σε έφαγαν τα μπορντέλα
πρόσεξε και την ροδέλα

Και μια νύχτα και ένα βράδυ
που ήταν πίσσα το σκοτάδι
έφαγε ξυλιές τουλούμι
από τον τσάτσο τον Ναούμη

ταυρομάχε μου τσιμπούκιε
πίνε, ρούφα, τραβα τόνα
γύρνα στο τσαρδί του βρώμα
να λιμάρεις την κουσούμα
και να φας και μια τουλούμπα

Γιατί αμα θες αβγά
πρέπει να έχεις αρχίδια
ΝΑ!
Με τις υγείες σου!!
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
η συζήτηση αυτή δεν πρόκειται ούτε να σταματήσει, ούτε να βγει κάποιο συμπέρασμα....είναι δικαίωμά τους να φέρνουν τέτοιες γυναικάρες(εμφανισιακά), είναι δικαίωμά μας να πηγαίνουμε ή να μην πηγαίνουμε να τις δοκιμάσουμε...δεν μας έβαλε κάποιο μαχαίρι στο λαιμό ο εκπρόσωπος και να μπούμε με το ζόρι....σίγουρα απευθύνονται σε μια μεγάλη μερίδα ανδρικού κοινού, ο οποίος "χύνει" μόνο και μόνο στην ιδέα του ότι θα έχει μια πορνοστάρ στο δωμάτιο...στις επανειλημμένες επισκέψεις μου στο μαγαζί, οι πάμπολλοι πελάτες στην αναμονή με τα 100άρια ανά χείρας, δείχνει ότι πολλοί σκέφτονται έτσι και δεν ενδιαφέρονται τόσο για τον τομέα των υπηρεσιών...Για "εμάς" που μας ενδιαφέρει και ο τομέας των υπηρεσιών, και έχουμε την δυνατότητα να κάνουμε έρευνα αγοράς, μπορούμε είτε να επιλέξουμε μια άλλη κοπέλα από τον όμιλο, η οποία παρέχει υψηλού επιπέδου υπηρεσίες, είτε στην τελική να επιλέξουμε κάποιο άλλο μαγαζί...ελεύθερη οικονομία έχουμε, ελεύθερα άτομα είμαστε(ακόμα), οπότε ο καθένας σκέφτεται και πράττει αναλόγως...το να προσπαθεί ο ένας να αλλάξει μυαλό και γνώμη στον άλλο είναι άτοπο... :sunglasses:
Τα ίδια λέμε επιτέλους πέστα Χρυσόστομε και άστους να λένε ότι στην πέφτουμε στην πρώτη άσχημη κριτική το άλλο με τον τοτό στο είπανε?
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Δηλαδή όλοι οι άλλοι το κάνουν από κοινωνική ευαισθησία και από διάθεση προσφοράς κοινωφελούς έργου επ αγαθό της κοινωνίας?
Τι  :cum: :cum:….  ακούμε ??  :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
Ρε για πρόβατα μας έχετε περάσει ??  :dancing:
ΝΑΙ γεμίσαν τα ιδρύματα με Αγίους Ονουφρίους, δεν το ξέρες φίλε, εδώ μας φωνάζουν όλους την Ανάσταση να πάρουμε πρώτοι το Αγιο Φώς από το Γεροσόλυμα. Πνεύμα και ηθική!!!
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
από Συγγρού ψωνίζω έχεις κανένα πρόβλημα;;;

το επίπεδο μου στο έδειξα όταν με ειρωνεύτηκες

γιατί δεν απάντησες σε μια απλούστατη ερωτησούλα και άρχισες της ειρωνείες

αυτό είναι το επίπεδο σου
και όταν βρίσκεις τα ζόρια αλλάζεις κουβέντα;;;;;
Ναι ζορίστηκα να σου πω, ότι ο Αντισθένης υπόγραφε ως τι ρε γατόπουλο? μ
Με βλέπεις για να ζορίζομαι? Απαντάω σε όλους σας, έτσι όπως γράφει ο καθείς από εσάς ,στους ευγενείς απαντώ με ευγένεια και σε κάτι τζάμπα μάγκες σαν και του λόγου σου που βάζουν  :jerking: τους απαντώ όπως τους αρμόζει. γκέγκε??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom