Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αρχηγε για δωσε πιο πολλες πληροφοριες. Ειναι νεοεμφανιζομενο το κοριτσι ή re-branding;
Εγω πρωτη φορα την εβλεπα.

Υπεεβολικα αδυνατη για τα γουστα μου, γρηγορο και ατεχνο σαλονι.

Απο επιδοσεις δεν εχω ιδεα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
:jerking: :jerking:

γι'αυτό έχουν δουλεία ακόμη τα μαγαζιά τους ξέρουν σε ποιους απευθύνονται ;)
καλα είσαι σοβαρός? Με κοπέλα στους γερμανούς ούτε έχω ούτε πρόκειται να περάσω...και το ακομα ξεροχυνω ήταν ειρωνικο :uglystupid:. Ανέφερα το όλο θέμα γιατί πιστεύω ότι άξιζε να αναφερθεί...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
έχω την εντύπωση ότι δεν πρόκειται για απλό σεντόνι. Η επιγραφή ελεγε αναλυκλωσιμο,ειδικό απορροφητικό για τα διαφορα υγρά κ τέτοια...τι να πω...σκεψου ότι σε αλλά στουντιο(!!) βγάζουν βάρδια με τα ίδια σεντόνια
..
Ελα δεν είναι και σατέν  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
για σπαστο σε δεκαρικα... :think:

Κάποια φορά της είχα νύξει το θέμα, λέγοντάς της μάλιστα πως δεν είναι καθόλου επαγγελματική αυτή η συμπεριφορά. Η απάντησή της ήταν (σε ελεύθερη μετάφραση) ότι αυτό είναι ευθύνη της επιχείρισης που καμιά φορά κάνει λάθη στο πρόγραμμα. Μού άφησε πάντως κάποια κενά στο αν τα λάθη αυτά μπορεί να γίνονται και σκόπιμα. 
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Παντού συμβαίνουν αυτά. Βάζουν στο πρόγραμμα μια "φίρμα", γνωρίζοντας ότι δεν (θα) είναι διαθέσιμη, ούτως ώστε όσοι τσιμπήσουν και πάνε να πούνε "ας πάει στην ευχή μια και ήρθα" και να μπούνε με την κοπέλα που θα τους παρουσιάσουν.

Σαφώς.

Και γι΄αυτόν ακριβώς τον λόγο θα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί στις "διατυπώσεις" μας περι "ρίσκου".
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Κάποια φορά της είχα νύξει το θέμα, λέγοντάς της μάλιστα πως δεν είναι καθόλου επαγγελματική αυτή η συμπεριφορά. Η απάντησή της ήταν (σε ελεύθερη μετάφραση) ότι αυτό είναι ευθύνη της επιχείρισης που καμιά φορά κάνει λάθη στο πρόγραμμα. Μού άφησε πάντως κάποια κενά στο αν τα λάθη αυτά μπορεί να γίνονται και σκόπιμα. 

Μην σου πω πως ενδέχεται να την βάζουν βάρδια ενώ είχε πει πως δεν θέλει, μπας και πεισθεί και πάει, ψιλοεκβιαστικά του στυλ "Τώρα που σε βάλαμε μήπως γίνεται να έρθεις;"
Κι αν ακόμα τους διολοστείλει και πει "έχω οικογενειακή υποχρώση και να πάτε να γαμηθείτε!", κάτι έχει μείνει ως προβολή του ντέλου! ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Μην σου πω πως ενδέχεται να την βάζουν βάρδια ενώ είχε πει πως δεν θέλει, μπας και πεισθεί και πάει, ψιλοεκβιαστικά του στυλ "Τώρα που σε βάλαμε μήπως γίνεται να έρθεις;"
Κι αν ακόμα τους διολοστείλει και πει "έχω οικογενειακή υποχρώση και να πάτε να γαμηθείτε!", κάτι έχει μείνει ως προβολή του ντέλου! ;)

Αααα να γειά σας και εσάς... :thumbsup:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Παντού συμβαίνουν αυτά. Βάζουν στο πρόγραμμα μια "φίρμα", γνωρίζοντας ότι δεν (θα) είναι διαθέσιμη, ούτως ώστε όσοι τσιμπήσουν και πάνε να πούνε "ας πάει στην ευχή μια και ήρθα" και να μπούνε με την κοπέλα που θα τους παρουσιάσουν.
Η συγκεκριμενη αλυσιδα εχει και το πλεονεκτημα οτι αμα φτασεις εκει κατω κατακαβλωμενος, ολα γυρω δικα τους ειναι, οποτε ........money in the bank
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
αποκλείεται δηλαδή να υπάρχει κάποιος αγαπουλινης, αγαπισιαρης ( κάπως τους λέτε  εδώ μέσα )  :rockon:
-πουτανοναψουρης  τώρα θυμήθηκα - και να ΧΤΥΠΑΕΙ με το αζημίωτο φυσικά όλη την βαρδεια για πάρτη του , prive δηλαδή !  :s&m_2: :fuck1: :fuck2:
οπότε και η ντίβα επικαλείται .. αδιαθεσία !
τέλος πάντων ξέρει κανείς να ενημερώσει ?  είναι σήμερα στο πόστο ή θα τραβηχτούμε τσάμπα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Το κουιζ της ημέρας. Ήταν η όχι η μαντόνα συνεπής στη βάρδια της?? :dancing:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Όντως το θέμα των σεντονιών έχει ξανασυζητηθεί. Εδώ και καιρό  κι εγώ το έγραψα, τους επαίνεσα που το έκαναν αλλά τους κατέκρινα που το χρεώνουν (τότε είχα γραψει ότι θα έπρεπε να μπει στην υπάρχουσα τιμή!). Επίσης, έγραψα ότι ξέρω ελάχιστα μαγαζιά που το κάνουν (χωρίς χρέωση). ΔΕΝ μεμφομαι δηλ. την Τριγγετοαλυσίδα αποκλειστικά και μόνο. Το ότι οι άλλοι δεν το λένε δεν σημαίνει ότι στο παρέχουν!!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
είναι ντίβα! Αφού σφάζονται παλλικαρια στην πόδια της επόμενο είναι να χει πάρει ψιλά τον αμανέ. :rolleyes:

Δεν συχνάζω σε στούντιο, αλλά νομίζω ότι εδώ στο σάιτ είχα κάποτε διαβάσει ότι κάποιος είχε κάνει στη Μαντόνα πρόταση γάμου μέσα στο στούντιο. Θυμάμαι καλά;
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
kalhspera ,epistrefo 3 oktober pali athina .... sas stelno thn agapi mou  :tits2: :tits2: :tits2: filia polla
 

andriou37

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* μωρο μου να μας γυρισεις ξεκουραστη και ανανεωμενη :rockon: :rockon: :rockon:
 

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
155
Κριτικές
10
Like
81
Πόντοι
11
Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο; (Λέω εγώ τώρα με το χαζό μου το μυαλό...)
Μάλλον φιλε μου συμβαίνει κάτι άλλο !!!! Γι αυτό και οι εμφανίσεις της σε στούντιο είναι όλο και πιο αρεές !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom