Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ένα παραλειπομενο που αξίζει να αναφερθεί από τη σαββατιάτικη τσάρκα με τον cheyenne&px75 είναι ότι στο στούντιο το οποίο βρισκεται Ισμηνης2 και ανήκει στους γερμανούς έχουν την εξής έξτρα παροχή. Με 5 ευρώ επιπλεον χρέωση αν θές σου δίνουν ειδικά σεντόνια μιας χρήσης, από ειδικό υλικό, μαλακό και ανακυκλωσιμο το οποίο είναι ειδικό στο να απορροφάει διαφορα υγρά και άλλες εκκρίσεις των συνουσιαζομενων :fuck1:. Λογικά θα πρέπει να έχει καθιερωθεί κ στα αλλά μαγαζιά του ομίλου. Το κανονικό κόστος λένε είναι 10 ευρώ αλλά το μισό το καλυπτει το στούντιο. Αδιαμφισβήτητα  πρόκειται για μια πολύ θετική κ πρωτοποριακή κίνηση που ενισχύει την ασφάλεια κ την υγιεινή. Αν αλλάξουν κ νοοτροπία στο θέμα υπηρεσιών κ χρόνου τότε θα μιλάμε για την κίνηση ματ στη βιομηχανια του πληρ μενού ερωτα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αρχηγε για δωσε πιο πολλες πληροφοριες. Ειναι νεοεμφανιζομενο το κοριτσι ή re-branding;
είναι ο ορισμός του μεσαίου στάτους...πολυ αδύνατη κ με αδιάφορο σαλοναρισμα...
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Ένα παραλειπομενο που αξίζει να αναφερθεί από τη σαββατιάτικη τσάρκα με τον cheyenne&px75 είναι ότι στο στούντιο το οποίο βρισκεται Ισμηνης2 και ανήκει στους γερμανούς έχουν την εξής έξτρα παροχή. Με 5 ευρώ επιπλεον χρέωση αν θές σου δίνουν ειδικά σεντόνια μιας χρήσης, από ειδικό υλικό, μαλακό και ανακυκλωσιμο το οποίο είναι ειδικό στο να απορροφάει διαφορα υγρά και άλλες εκκρίσεις των συνουσιαζομενων :fuck1:. Λογικά θα πρέπει να έχει καθιερωθεί κ στα αλλά μαγαζιά του ομίλου. Το κανονικό κόστος λένε είναι 10 ευρώ αλλά το μισό το καλυπτει το στούντιο. Αδιαμφισβήτητα  πρόκειται για μια πολύ θετική κ πρωτοποριακή κίνηση που ενισχύει την ασφάλεια κ την υγιεινή. Αν αλλάξουν κ νοοτροπία στο θέμα υπηρεσιών κ χρόνου τότε θα μιλάμε για την κίνηση ματ στη βιομηχανια του πληρ μενού ερωτα...

Η κινηση είναι καλή αλλά μπορούσα να το συμπεριλάβουν στο βασικό πακέτο των 50 € κατα την γνώμη μου. Κάπου το είχαμε ξανασυζητήσει. Δεν γίνεται αν σου λέει 50 €  σε βρώμικα σεντόνια ή 55 € σε καθαρά. Κάποια πράγματα σε μια υπηρεσία αποτελούν το βασικό πακέτο,ιδιαιτέρα όταν μιλάμε για θέματα  υγιεινής.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Η κινηση είναι καλή αλλά μπορούσα να το συμπεριλάβουν στο βασικό πακέτο των 50 € κατα την γνώμη μου. Κάπου το είχαμε ξανασυζητήσει. Δεν γίνεται αν σου λέει 50 €  σε βρώμικα σεντόνια ή 55 € σε καθαρά. Κάποια πράγματα σε μια υπηρεσία αποτελούν το βασικό πακέτο,ιδιαιτέρα όταν μιλάμε για θέματα  υγιεινής.
Μάγκες μην το ψάχνετε πολύ, η συγκεκριμένη αλυσίδα αν γίνετε να σου πουλήσει και το σαλονάρισμα 5€ και το κάθισμα στο καναπέ θα το κάνει, πάνε να βγάλουνε από παντού χρήμα.  :jerking:

Δηλαδή πουλάνε το αυτονόητο +5€, την καθαριότητα? Έλεος

Το έχω δει το συγκεκριμένο διαφημιστικό για τα σεντόνια και στο Σ144 και μόνο που δεν έβαλα τα γέλια, μου αρέσει που λένε ότι τα άλλα 5€ τα βάζει το στούντιο

Ρε σάλτα και γαμηθήτε, αλλά όσο υπάρχουν κορόιδα που πάνε, γιατί υπάρχουν, καλά να πάθουμε  :tickedoff:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μάγκες μην το ψάχνετε πολύ, η συγκεκριμένη αλυσίδα αν γίνετε να σου πουλήσει και το σαλονάρισμα 5€ και το κάθισμα στο καναπέ θα το κάνει, πάνε να βγάλουνε από παντού χρήμα.  :jerking:

Δηλαδή πουλάνε το αυτονόητο +5€, την καθαριότητα? Έλεος

Το έχω δει το συγκεκριμένο διαφημιστικό για τα σεντόνια και στο Σ144 και μόνο που δεν έβαλα τα γέλια, μου αρέσει που λένε ότι τα άλλα 5€ τα βάζει το στούντιο

Ρε σάλτα και γαμηθήτε, αλλά όσο υπάρχουν κορόιδα που πάνε, γιατί υπάρχουν, καλά να πάθουμε  :tickedoff:
η πλάκα είναι ότι σε είχα στο μυαλό μου που χάθηκες...και τσουπ εμφανιστηκες...πολλα χρόνια θα ζησεις :2funny: πολλά νευρα εχεις με τους γερμανούς...αυτοι που μας φροντίζουν τοσο πολύ? ;)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
η πλάκα είναι ότι σε είχα στο μυαλό μου που χάθηκες...και τσουπ εμφανιστηκες...πολλα χρόνια θα ζησεις :2funny: πολλά νευρα εχεις με τους γερμανούς...αυτοι που μας φροντίζουν τοσο πολύ? ;)
από πολύ παλιά δεν τους πάω λόγω του ότι είναι με χρόνο τα συγκεκριμένα μαγαζιά και ζητάνε και τα μαριοκέφαλά τους, εξού και οι τελευταίες κριτικές συναγωνιστών. Κρίμα γιατί θα ήθελα πολύ να τιμήσω Ρομίνα και Βικτώρια αλλά δεν πάω

Άσχετο, είδα πρωϊνή βάρδια την Μαντόνα σήμερα και λέω να την τιμήσω  :think:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δυστυχώς όλοι έχουμε βιώσει κακές εμπειρίες και ανάρμοστη συμπεριφορά. Είχα πάει στην Ισμήνης 2 Στουντιο Βουλιαγμένης ένα Σαββατο πρωί. ΜΟΛΙΣ κάθησα στον καναπέ βγηκε η Ελίζα από το δωμάτιο (δεν την είχα ξαναδεί ποτέ), την ανήγγειλε η υπηρεσία σε μένα και σε ένα άλλο πελάτη που προυπήρχε και μπήκε αμέσως στην κουζίνα. Ρωτάει η υπηρεσία θα περάσετε? Ο προηγούμενος απαντά φουριόζικα ναι, σηκώνεται και πάει για το δωμάτιο. Εγώ δεν πρόλαβα να τη δω καλά, επειδή όλα έγιναν γρήγορα, ήμουν μακριά και από τους 3 άλλους και η Ελίζα ούτε που με πλησίασε. Επίσης, τα μάτια μου δεν ειχαν συνηθίσει ακόμη το σκοτάδι και δεν έβλεπα καλά. Αρχίζω να απαντώ στην υπηρεσία: να τη δω μια ακόμη τώρα που θα πηγαίνει στο δωμάτιο πριν αποφασίσω. Αντιδρά απότομα λέγοντας μου: και μετά να φυγεις. Συγκρατούμαι σιωπηλός –όλοι μας έχουμε δικαίωμα για ένα λάθος. Σκάει μύτη η υπηρεσία μέσα στην κουζίνα κάτι λέει με την Ελίζα και τότε μού ρίχνει η υπηρεσία και το αμίμητο «η κοπέλα βγαίνει μόνο μια φορά». Συγγνώμη εάν σας πρόσβαλα! Μπράβο παιδιά, αυτά δεν γίνονται ούτε στο Δημόσιο (...να μην παραβιασθούν οι διαδικασίες...). Αν έχετε 30 πελάτες στη βάρδια καλά κάνετε και διώχνετε τους υπόλοιπους, καλή & προσοδοφόρα βάρδια σας εύχομαι. Εγώ να δω ζήτησα, ούτε να μού κάνει show, ούτε να της βάλω χέρι, ούτε να μου βάλει αυτή, δεν πιάνουν αυτά τα παραμύθια σε μένα στα σαλοναρίσματα. Τεσπα κάτι λένε μεταξύ τους (η κοπέλα είναι πάντα μέσα στην κουζίνα), εγώ τα έχω πάρει, εκδηλώνομαι πλέον (ΕΥΓΕΝΙΚΑ όμως) λέγοντας ευχαριστώ πολύ, να φύγω να σας αφήσω, τους χαιρετώ και αναχωρώ. Τα συμπεράσματα δικά σας.
Κανονικά επρεπε να επιμείνεις.

Γενικά στην Τριγγετοαλυσίδα εκτός απο 1-2 υπηρεσίες όλες οι τσατσάδες είναι μυστήριες εως αγενείς!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
από πολύ παλιά δεν τους πάω λόγω του ότι είναι με χρόνο τα συγκεκριμένα μαγαζιά και ζητάνε και τα μαριοκέφαλά τους, εξού και οι τελευταίες κριτικές συναγωνιστών. Κρίμα γιατί θα ήθελα πολύ να τιμήσω Ρομίνα και Βικτώρια αλλά δεν πάω

Άσχετο, είδα πρωϊνή βάρδια την Μαντόνα σήμερα και λέω να την τιμήσω  :think:
παίρνεις κ το ρίσκο αδερφέ να μην την πετύχεις...οποτε θελει πηγαίνει... :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ένα παραλειπομενο που αξίζει να αναφερθεί από τη σαββατιάτικη τσάρκα με τον cheyenne&px75 είναι ότι στο στούντιο το οποίο βρισκεται Ισμηνης2 και ανήκει στους γερμανούς έχουν την εξής έξτρα παροχή. Με 5 ευρώ επιπλεον χρέωση αν θές σου δίνουν ειδικά σεντόνια μιας χρήσης, από ειδικό υλικό, μαλακό και ανακυκλωσιμο το οποίο είναι ειδικό στο να απορροφάει διαφορα υγρά και άλλες εκκρίσεις των συνουσιαζομενων :fuck1:. Λογικά θα πρέπει να έχει καθιερωθεί κ στα αλλά μαγαζιά του ομίλου. Το κανονικό κόστος λένε είναι 10 ευρώ αλλά το μισό το καλυπτει το στούντιο. Αδιαμφισβήτητα  πρόκειται για μια πολύ θετική κ πρωτοποριακή κίνηση που ενισχύει την ασφάλεια κ την υγιεινή. Αν αλλάξουν κ νοοτροπία στο θέμα υπηρεσιών κ χρόνου τότε θα μιλάμε για την κίνηση ματ στη βιομηχανια του πληρ μενού ερωτα...
Πρώτη φορά το ακούω.

Επρεπε όμως να είναι αυτονόητο το άλλαγμα των σεντονιών και οχι εξτρα χρέωση  :s&m_1:
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Ένα παραλειπομενο που αξίζει να αναφερθεί από τη σαββατιάτικη τσάρκα με τον cheyenne&px75 είναι ότι στο στούντιο το οποίο βρισκεται Ισμηνης2 και ανήκει στους γερμανούς έχουν την εξής έξτρα παροχή. Με 5 ευρώ επιπλεον χρέωση αν θές σου δίνουν ειδικά σεντόνια μιας χρήσης, από ειδικό υλικό, μαλακό και ανακυκλωσιμο το οποίο είναι ειδικό στο να απορροφάει διαφορα υγρά και άλλες εκκρίσεις των συνουσιαζομενων :fuck1:. Λογικά θα πρέπει να έχει καθιερωθεί κ στα αλλά μαγαζιά του ομίλου. Το κανονικό κόστος λένε είναι 10 ευρώ αλλά το μισό το καλυπτει το στούντιο. Αδιαμφισβήτητα  πρόκειται για μια πολύ θετική κ πρωτοποριακή κίνηση που ενισχύει την ασφάλεια κ την υγιεινή. Αν αλλάξουν κ νοοτροπία στο θέμα υπηρεσιών κ χρόνου τότε θα μιλάμε για την κίνηση ματ στη βιομηχανια του πληρ μενού ερωτα...
Σε λίγο θα χρεώνουν και την καπότα. Γι αυτό έχω να πατήσω από την εποχή που πρωτοεμφανίστηκαν η Μάντυ και η ομοεθνής της Χριστίνα.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ένα παραλειπομενο που αξίζει να αναφερθεί από τη σαββατιάτικη τσάρκα με τον cheyenne&px75 είναι ότι στο στούντιο το οποίο βρισκεται Ισμηνης2 και ανήκει στους γερμανούς έχουν την εξής έξτρα παροχή. Με 5 ευρώ επιπλεον χρέωση αν θές σου δίνουν ειδικά σεντόνια μιας χρήσης, από ειδικό υλικό, μαλακό και ανακυκλωσιμο το οποίο είναι ειδικό στο να απορροφάει διαφορα υγρά και άλλες εκκρίσεις των συνουσιαζομενων :fuck1:. Λογικά θα πρέπει να έχει καθιερωθεί κ στα αλλά μαγαζιά του ομίλου. Το κανονικό κόστος λένε είναι 10 ευρώ αλλά το μισό το καλυπτει το στούντιο. Αδιαμφισβήτητα  πρόκειται για μια πολύ θετική κ πρωτοποριακή κίνηση που ενισχύει την ασφάλεια κ την υγιεινή. Αν αλλάξουν κ νοοτροπία στο θέμα υπηρεσιών κ χρόνου τότε θα μιλάμε για την κίνηση ματ στη βιομηχανια του πληρ μενού ερωτα...

έλεος τύπε φθάσαμε στο σημείο να πανηγυρίζουμε που τα μπουρδέλα τους μας χρεώνουν έξτρα € την καθαριότητα :jerking: :jerking:

η καθαριότητα είναι προαπαιτούμενο για κάθε πελάτη και συμπεριλαμβάνεται στην τιμή του προγράμματος......μαύρο στα μπουρδέλα τους που θέλουν επιπλέον χρήματα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
έλεος τύπε φθάσαμε στο σημείο να πανηγυρίζουμε που τα μπουρδέλα τους μας χρεώνουν έξτρα € την καθαριότητα :jerking: :jerking:

η καθαριότητα είναι προαπαιτούμενο για κάθε πελάτη και συμπεριλαμβάνεται στην τιμή του προγράμματος......μαύρο στα μπουρδέλα τους που θέλουν επιπλέον χρήματα.
έχω την εντύπωση ότι δεν πρόκειται για απλό σεντόνι. Η επιγραφή ελεγε αναλυκλωσιμο,ειδικό απορροφητικό για τα διαφορα υγρά κ τέτοια...τι να πω...σκεψου ότι σε αλλά στουντιο(!!) βγάζουν βάρδια με τα ίδια σεντόνια
..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
έχω την εντύπωση ότι δεν πρόκειται για απλό σεντόνι. Η επιγραφή ελεγε αναλυκλωσιμο,ειδικό απορροφητικό για τα διαφορα υγρά κ τέτοια...τι να πω...σκεψου ότι σε αλλά στουντιο(!!) βγάζουν βάρδια με τα ίδια σεντόνια
..

δεν με ενδιαφέρει η ποιότητα του σεντονιού αλλά η νοοτροπία τους ότι θέλουν επιπλέον 5€ για να τοποθετήσουν καλύτερα σεντόνια :jerking:

μαύρο σε Γερμανούς και στους άλλους που δεν αλλάζουν σεντόνια :sunglasses:

Υ.Γ τύπε όταν στο ανακοίνωσαν στο σαλόνι να φανταστώ ότι ξερόχυσες με το προνόμιο που σου παρέχουν......????
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
είναι ντίβα! Αφού σφάζονται παλλικαρια στην πόδια της επόμενο είναι να χει πάρει ψιλά τον αμανέ. :rolleyes:

Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο; (Λέω εγώ τώρα με το χαζό μου το μυαλό...)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
δεν με ενδιαφέρει η ποιότητα του σεντονιού αλλά η νοοτροπία τους ότι θέλουν επιπλέον 5€ για να τοποθετήσουν καλύτερα σεντόνια :jerking:

μαύρο σε Γερμανούς και στους άλλους που δεν αλλάζουν σεντόνια :sunglasses:

Υ.Γ τύπε όταν στο ανακοίνωσαν στο σαλόνι να φανταστώ ότι ξερόχυσες με το προνόμιο που σου παρέχουν......????
ακομα ξεροχυνω... :cum:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom