Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
kalhspera kerveras ,to kserw den kserw omos giati kai oute fteo gia afto ....gia osous me kseroun kai ematha eixane pai tora eki kai den me synanthsane sas sito syggnomh .... den eftega gia afto 3 oktober eimai pali athina :)
 

Συνημμένα

  • SandraA6.jpg
    SandraA6.jpg
    153,9 KB · Εμφανίσεις: 44

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
kalhspera kerveras ,to kserw den kserw omos giati kai oute fteo gia afto ....gia osous me kseroun kai ematha eixane pai tora eki kai den me synanthsane sas sito syggnomh .... den eftega gia afto 3 oktober eimai pali athina :)
καλησπέρα, το ξέρουμε ότι δεν φταίς εσύ, μην ανυσηχείς, απλά στο είπα γιατί και εσύ μάλλον δεν το είχες καταλάβει.  :thumbsup:
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
nai ,me eixane pari polous pelatis mou thl  :tits2:  omos ti na kanomai  :tits2: :tits2:
 

Συνημμένα

  • SS6.jpg
    SS6.jpg
    67,8 KB · Εμφανίσεις: 35

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Νέο αιμα στον όμιλο Κασσάνδρας. Την παραστρατημενη κορασσιδα τη λένε Ρένα, δηλώνει Ελληνιδα(έχω κάποιες δεύτερες σκέψεις), είναι μελαχροινή, με καφέ ματια, ωραία μυτούλα κ πολύ παιχνιδιάρικη έκφραση. Ηλικια 22-25. Σώμα πολύ όμορφο, σφιχτό, γυμνασμενη κοιλιά, στρογγυλό κ ωραίο κωλαρακι, ωραία πόδια κ νυχακια βαμμένα κόκκινα. Ψηθηκα από την υπηρεσία να μπω κ παρότι πρώτη μέρα στη δουλεια η κοπέλα φαίνεται να ζει λαμπρή καριέρα. Ξεκινήσαμε με χαδακια, φιλία στους λαιμούς κ με μικρούς αναστεναγμούς άρχισε να ζεσταίνει την ατμοσφαιρα. Τη βοήθησα να περάσει το προφυλακτικό κ επιδόθηκε σε ικανοποιητική στοματική περιποίηση η οποία σαφώς κ επιδέχεται βελτίωσης. Στο σεξ πολύ παθιαρα, καθόλου χρήση κρέμας, σφιχτή κ το κάναμε σε αρκετές στάσεις σα ζευγάρι. Ερωτολογα γλυψιματα κλπ. Ακολουθει κριτική. Επικίνδυνα ερωτευσιμη. Οι λάτρεις του gfe βρηκαμε το λιμανι μας.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  26/09    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ντεζυ/Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ρενα - Ρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Ντεζυ/Ανιτα - Ανιτα/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλανα - Παμελα/Βαλια - Βαλια/Παμελα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Μικυ/Λουση - Μελινα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Καταλινα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα - Εφη/Ζωη/Σοφια - Σοφια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μα αυτό λέω και εγώ, ότι η κοπέλα μπορεί να είναι πολύ καλή, και εγώ δεν στηρίζομαι σε κρητικές άλλων, αλλά την  νοοτροπία της συγκεκριμένης αλυσίδας είναι που κράζω και μαζί με αυτήν πέρνει η μπάλα και τις κοπέλες που ξέρω ότι πραγματικά είναι πολλές που αξίζουν
κερβερα τα ειπαμε η συγκεκριμενη αλυσιδα εχει θετικα και αρνητικα τα  οποια τα γνωριζουν ολοι.εγω παντως δεν  εχω  παραπονο   σχεδον παντα περνα  καλα  στην τριγγετοαλυσιδα.μαλλον θα ειμαι απ  τους τυχερους
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Η Αννίτα έπαψε να με ενθουσιάζει....παραειναι αδύνατη τελικά ακομα κ για τα γούστα μου...παμε για άλλα  :rockon:....η συμπάθεια μου είναι στον από κατω όροφο... ;)

Αυτή η Πάμελα τι λέει φίλε μου? αυ΄τη σε ενθουσίασε?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αυτή η Πάμελα τι λέει φίλε μου? αυ΄τη σε ενθουσίασε?
η παμελα ειναι η ίδια κοπέλα που εργαζόταν παλιά ως Αλεξάνδρα. Με μαλλί φουντωτο κ μπούκλες κ προσωπο κάπως άγριο μοιάζει απίστευτα με τη φουρειρα. Στήθος πλαστικό, κορμί αδύνατο κ γυμνασμένο. Ψήνομαι για δοκιμή. Οι παλαιωτεροι μιλούν θετικά για τις υπηρεσίες της. Η συμπάθεια μου που αναφέρω ειναι η ίνα που δουλεύει στο 3 κατω....τωρα βρήκα κ νεα. Τη Ρένα... :fuck1:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
κερβερα τα ειπαμε η συγκεκριμενη αλυσιδα εχει θετικα και αρνητικα τα  οποια τα γνωριζουν ολοι.εγω παντως δεν  εχω  παραπονο   σχεδον παντα περνα  καλα  στην τριγγετοαλυσιδα.μαλλον θα ειμαι απ  τους τυχερους

κοιτα, αμα κάνεις καλές επιλογές και έχεις και λιγάκι τύχη, γιατί να μην περνάς καλά? εύγε και μαγκιά σου!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  27/09    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ρενα - Ανίτα/Ρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Ρουσλάνα - Αννα/Ντεζυ - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Λουσυ/Σαμπρινα - Ντεζυ/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Παμελα/Βαλια - Βαλια/Παμελα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Μικυ/Καταλινα - Καταλινα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Ανιτα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα - Εφη/Ζωη/Σοφια - Σοφια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα


Και νέες φωτος απο τη Μίκη μας  :rockon:

URL]]
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
η παμελα ειναι η ίδια κοπέλα που εργαζόταν παλιά ως Αλεξάνδρα. Με μαλλί φουντωτο κ μπούκλες κ προσωπο κάπως άγριο μοιάζει απίστευτα με τη φουρειρα. Στήθος πλαστικό, κορμί αδύνατο κ γυμνασμένο. Ψήνομαι για δοκιμή. Οι παλαιωτεροι μιλούν θετικά για τις υπηρεσίες της. Η συμπάθεια μου που αναφέρω ειναι η ίνα που δουλεύει στο 3 κατω....τωρα βρήκα κ νεα. Τη Ρένα... :fuck1:
πραγματικα σαν αλεξανδρα οταν δουλευε η κοπελα ηταν σκετος δυναμιτης αλλα την ξαναπηρα τις πρωτες μερες που γυρισε κ ξενερωσα την ζωη μου!καμια σχεση με αυτο το καυλοπορνιδιο που ηταν.μακαρι να ξαναεστρωσε κ να το δουλευει οπως πριν.
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
αληθεια η κλαουντια που εχει εξαφανιστει  :think:  :think:  :think:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
σε χθεσινή επίσκεψη στο κασσάνδρας 6 ήτανε η Μίκυ και Λούσυ η οποία όμως δεν έχει καμία σχέση με τη Λούσυ που δείχνουν οι φωτό.

στις φωτό είναι η παλιά Λούσυ που δούλευε στα κασσάνδρας και πρώην Όλγα απο καρέα 30.

μη μας περνάνε και για μαλάκες  :jerking: :jerking: :jerking:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
σε χθεσινή επίσκεψη στο κασσάνδρας 6 ήτανε η Μίκυ και Λούσυ η οποία όμως δεν έχει καμία σχέση με τη Λούσυ που δείχνουν οι φωτό.

στις φωτό είναι η παλιά Λούσυ που δούλευε στα κασσάνδρας και πρώην Όλγα απο καρέα 30.

μη μας περνάνε και για μαλάκες  :jerking: :jerking: :jerking:

σωστός ο παίχτης  :rockon: :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
σε χθεσινή επίσκεψη στο κασσάνδρας 6 ήτανε η Μίκυ και Λούσυ η οποία όμως δεν έχει καμία σχέση με τη Λούσυ που δείχνουν οι φωτό.

στις φωτό είναι η παλιά Λούσυ που δούλευε στα κασσάνδρας και πρώην Όλγα απο καρέα 30.

μη μας περνάνε και για μαλάκες  :jerking: :jerking: :jerking:
η συγκεκριμένη που λες δεν έχει φωτογραφίες φίλε, αν πας στις βάρδιες και δεις το όνομα της δεν υπάρχει λινκ που να σε οδηγήσει σε φωτογραφίες της.
Η Λούση που υπάρχει στις φώτος είναι προφανώς μια άλλη κοπέλα που δούλευε πιο παλιά εκεί.  :dunno:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  28/09    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Σαρα/Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ανιτα/Ρενα - Ανίτα/Ρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Ν.Αφιξη/Ντεζυ - Ντεζυ/Κορινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Λουσυ/Μονικα - Μελινα/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλανα - Παμελα/Βαλια - Βαλια/Παμελα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Μικυ/Καταλινα - Μαντονα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Σαμπρινα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα - Εφη/Ζωη/Σοφια/Ελενη - Ελενη/Σοφια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
η συγκεκριμένη που λες δεν έχει φωτογραφίες φίλε, αν πας στις βάρδιες και δεις το όνομα της δεν υπάρχει λινκ που να σε οδηγήσει σε φωτογραφίες της.
Η Λούση που υπάρχει στις φώτος είναι προφανώς μια άλλη κοπέλα που δούλευε πιο παλιά εκεί.  :dunno:
για ξαναδές στο μπάνερ του κασσάνδρας 4.

για σήμερα πέμπτη 5-12 βάρδια είναι η Λούση (με η) με λίνκ για φωτό.

και σήμερα που εκανα τη διαπίστωση, για αύριο πάλι κασσάνδρας 4 είναι η Λουσυ (με υ) άνευ λίνκ.

τώρα το διόρθωσε η κ.Λίτσα !!!!!!!!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Σωστη παρατηρηση!
Ασχετο, μηπως εχεις κανενα νεο απο καρεα, αν γυρισε η τζινα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom