Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σαββατιακη πρωινη-συντομη-βολτα απο Κεφαλληνιας 75, οπου μια μετριου αναστηματος, ξανθια,με Νο 2 βυζο,μαλλον αδιαφορη, στην Βριλησου 36,πιπινι, κοντο, ξανθο,με καλο κωλο, αβυζο ομως και στο 46 μια ξανθια αδιαφορη.Το Βριλ.60 κλειστο.
Οι γνωστες εχουν παει διακοπες, οποτε δουλευουν οι σκαντζες τους.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τιχαια το ειδα και εγο γιριζα απο βολτα σε στουντιο για τσεκαρισμα τι παιζει σε ενα δεν λεει τιποτα απεξο ποτε ανοιγει :2funny: :rockon:
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
αυτι που επαιζε χτεσ στο κασανδρασ εχτεσ μποριτε να το βριτε στο ελισ 3 100 ευρο για κολο ακουσον ακουσον τι ειναι τα ευρο μαρουλοφιλα ειναι :headbang:
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Επιστροφή από εκδρομή στο κέντρο Αθήνας Καρέα 30...  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Δεν κατανοώ την διαφορά μεταξύ στούντιο και μπουρδέλου.
Αν το στούντιο είναι έτσι τότε το μπουρδέλο πρέπει να είναι χειρότερο από χωματερη Άνω Λιοσίων. Χώρος απαράδεκτος, το μπάνιο που μπήκα να πλύνω τα χέρια μου τίγκα στα νερά, στρώμα τι να πώ, μόλις έφτασα σπίτι μου έκανα απολύμανση ΡΒΧΠ και δεν έχω ακόμα κάνει βιολογικό καθαρισμό στο αυτοκίνητο. :2funny:  :2funny:  :2funny:
Στο ψητό τώρα...η κοπέλλα λεγόταν Σίλβια, κοντούλα, ξανθιά, με μικρό στήθος και πολλά τατουάζ (αστράκια στο πόδι και στο πάνω μέρος του κώλου κλασικό τατουάζ)-κάτι παθαίνω πάντα όταν βλέπω γκόμενα με τατουάζ, άλλο ένα πράγμα που θα κοιτάξω σε τρελογιατρό.
Από την αρχή έπρεπε να την είχα κάνει από εκεί μέσα, καλά να πάθω...
Μόλις φτάνει στο δωμάτιο καταλαβαίνω ότι πρέπει να ξεσκονίσω τις γνώσεις μου στην νοηματική.
Γρί δεν καταλάβαινε. Στο κρεβάτι τώρα όλα ήταν όχι απλώς βιαστικά αλλά και αγγαρεία σκέτη!! :jerking:
Μη μου άπτου όπως ήταν, κατευθείαν προσπάθησε να βάλει το προφυλακτικό χωρίς "έπαρση σημαίας"! Μετά απλώς προσπαθούσε από το πέος μου να βγάλει τις αμυγδαλές μου για να τις εξετάσει... Ήθελα να ήξερα τα ίδια έκανε και στον νταβά της που την έβγαλε στο κλαρί????  :think:
Κάθε λίγο και λιγάκι μόλις την κοιτάξεις για παραπάνω από 3 δευτερόλεπτα αρχίζει τα "what"  :jerking:  :jerking: ...Τι what και watt ξεκωλιάρα, τον χρόνο σου τρώμε στο τζάμπα??? Με αυτά και με αυτά σπάστικα τρελά και της είπα στα 7-8 λεπτά "άστο δεν πρόκειται να γίνει τίποτα".
Συμπέρασμα: ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΕ STUDIO. Αν κάνει κάποιος υπολογισμούς θα δεί οτι τα 60 € (κακή της ώρα που τα "έβγαλε" έτσι) είναι αναλογικά για τον χρόνο που περνάς εκεί μέσα 1 ώρα 300 € με CT!!!  :huh:  :o και έχεις και άνεση χρόνου, και δεν βιάζεται η κοπέλα να κάνει τίποτα... Οπότε γιατί να τα πετάω τα χρήματά μου δεξιά αριστερά ενώ μπορώ να κλείνω 2ωρα με CT της αρεσκείας μου όταν έρχονται στην Ελλάδα!!??!!?? Ούτως ή άλλως τα χρήματα πάλι θα φύγουν για το εξωτερικό, γιατί να μην βγώ κερδισμένος???? Που θα πάει θα ξανάρθει η Julia από ZUZANA (για 3 βδομάδες διακοπές μας πέθαναν στις αρχές του μήνα και διάθεση δεν υπήρχε τότε...)
Σε τελική ανάλυση πιο πολύ το ευχαριστήθηκα που πήγα χθές στο Baby Gold κια πήρα μερικούς χορούς παρά το σημερινό.
Αει στο διάολο και έχασα πάλι τον ύπνου μου... :tickedoff:  :tickedoff:
Σε όποια γλώσσα και αν συνενοείται η Σιλβυα... va fan cullo.... :rockon:  :rockon:  :rockon:

φίλε μου σε νιώθω απόλυτα γιατί έπαθα κάτι αντίστοιχο πριν κανά δύο εβδομάδες με μία Νατάσα στην Ιπονάκτως ενώ άλλοι γράφουνε ότι περάσανε πολύ καλά με την γκόμενα.

Anyway πιστεύω ότι πρέπει να ζητάμε τα μισά λεφτά πίσω όταν γίνονται τέτοιες φάσεις. 60 Ευρώ για το τίποτα δεν είναι κοροϊδία;;; Να δεις μετά πως θα σκίζεται να σε ευχαριστήσει το πορνίδιο ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω τα εχω πει πολλες φορες....πιο πεταμενα λεφτα απο τα στουντιο δεν υπαρχουν αναλογικα με αυτο που σου προσφερουν και εξηγουμαι.....1)στο ρδελο ναι μεν σε ξεπετανε στο πι και φι αλλα ρε αδερφε ειναι μονο 20 ευρω....2)στο σιτυ τουρ και στο κωλ γκερλ μπορει να δινεις παρα πανω αλλα εχεις ανεση χρονου,περιβαλλον διαμορφωμενο οπως θελεις εσυ και τις μισες φορες τουλαχιστον φευγεις ικανοποιημενος!3)στο μασατζιδικο θα σε φτιαξει το μασαζακι(οπου γινεται βεβαια και αυτο! :think: :rockon:) και η ολη φαση εχει μια ανεση χρονου(αμα δεν σε δουν μαλακοκαυλη και σε ξεπεταξουν) κτλπ.......4)ακομη και τα λεφτα του στριπ δεν τα θεωρω τοσο χαμενα(που ειναι εδω που τα λεμε) σε σχεση με τα στουντιο διοτι ολο το ζουμι ειναι η σχεση/λογος της ηδονικης απολαυσης-ευχαριστησις εγκεφαλικης και σωματικης με τον χρονο στον οποιο θα συμβει αυτη....ε μεσα σε ενα στριπ θα κατσεις 2,3,4 ωρες,θα παρελασουν απο τα ματακια σου με το ακουσμα δυνατης dance μουσικης ατελειωτα μωρα
και μπορεις να κανεις διαφορα......Και επιπλεον..εκει που τρελλαινομαι ειναι η στουντιακη συμπεριφορα των περισσοτερων τσατσων-τσατσαδων-πορνιδιων που δεν κατανοουν τον ρολο τους και δεν ξερουν πως να κερδισουν τον πελατη....παρα το μονο που ξερουν ειναι να στραβωνουν τα χαλιαμουτρα τους οταν φευγουμε και δεν τις πιτσιλαμε...εγω προσωπικα σταματησα να κανω στουντιοτσαρκες(κανω ετσι για το γαμωτο 5,6 φορες το χρονο)για αυτους ακριβως τους λογους.......τωρα υπαρχουν και λιγες εξαιρεσεις που απλα επιβεβαιωνουν τον κανονα(βλ.ισαμπελλα,σιμον κλπ...)
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο τιν  :jerking: να παο στισ μουσεσ πιγα δροσοπουλου να ξεδοσο αλεξανδρα κλειστο παο διπλα να δο και βρικα ενα πσιλομεγαλο γκομενακι με οραιοσ :boobies: και κολαρα λεο ασ το δοκιμασουμε το κλασικο προγραμα πιρα χτιπιματακια απλα στο κολαρακι τησ δεν ελεγε οχι κατι νιχια ομοσ σαν τισ τσιταρασ σαν να επαιζα στουσ θαντερκατσ :2funny: :rockon:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Ασχημε Κακε και Βλακα Μπαμπη
          που απ την πολλη την Ηδονη
...Ελησμονησες και συ πως το λενε
          το Μουνι...
...Και  το κσρπερο σου το Καυλι
        δεν εκανε Υπομονη...
...Μονο κρυφτηκε και αυτο
        μες της Δροσοπουλου το Ναο...
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
:jerking: φιλε εχεισ δικιο ξεχναο ευκολα τα ονοματα καλο το ποιημα :2funny:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια μια Αγγελικη στο Βριλλησου 36 ειναι καλη? Εμενα προσωπικα μου αρεσε απο την τελευταια φορα που ειχα κανει στουντιοτσαρκα.  Ειναι η ιδια που αναφερουν οι συναγωνιστες απο την Ιππωνακτος 14?
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά ξέχασα να αναφέρω σε παλιότερο review για την Ιππονάκτως ότι είχα εντοπίσει κάμερα μέσα στο δωμάτιο συγκαλυμμένη σαν ανιχνευτής κίνησης δεξιά ακριβώς από την πόρτα.

Άνοιξα νέο thread μήπως και προστατευθούμε και το σκέφτονται 100 φορές πριν βάλουν κάμερες να καταγράφουν ιδιωτικές μας στιγμές

Όπως είπε και ο φίλος billk μπορούμε να σημειώνουμε όλα τα studio ή μπουρδέλα που θέλουν να βγάλουν extra χρήματα πουλώντας τα video μας σε Αμερική- Ασία (ελπίζω όχί Ευρώπη γιατί χάθηκα  :birdman:)


Εάν δείτε τον εαυτό σας να πρωταγωνιστεί σε τσόντα μην εκπλαγείτε καμία μέρα  :rockon:

 

Επισκέπτης
το εβδομαδιαιο προγραμμα της φρατζη.... ;) ;)!
δευτερα.αγαπη-νταρια-αλεξια
τριτη  .αλεξια-αγαπη-γαμπριελα
τεταρτη.κενο-νταρια-νταρια
πεμπτη.νταρια-παολα-αλεξια
παρασκευη.αλεξια-νταρια-βαλερια
σαββατο.αλεξια-βαλερια-γαμπριελλα
κυριακη.νταρια-νταρια-αλεξια
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
παιδες καλησπερα.. τωρα αν παω στα γυρω απο φραντζη παιζει κατι καλο? μπορει καποιος συναγωνιστης να πει?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια 60 πηγε η ταριφα??? γιατι στα της Φραντζη εχω μεινει στο οτι ηταν 50???
 

Επισκέπτης
τωρα ειναι ειναι η αλεξια στη φρατζη!!και η ταριφα ξεκιναει απο 50 ευρω και ανεβαινει αναλογα το προγραμμα που θελεις!!και μοναχουλη ,εχει καιρο να σε δει η κυρα καιτη στην ιππωνακτος  ;) ;) ;)
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
χαχαχα !!! με αναζητα ε?? ΛΕει κατι απο αυτα να παω για καταθεση? Αυτη η Αλεξια τι λεει ρε παιδες??? κατι ιδιαιτερο?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τωρα ειναι ειναι η αλεξια στη φρατζη!!και η ταριφα ξεκιναει απο 50 ευρω και ανεβαινει αναλογα το προγραμμα που θελεις!!και μοναχουλη ,εχει καιρο να σε δει η κυρα καιτη στην ιππωνακτος  ;) ;) ;)

Με βλέπει στο video εχει κρατήσει πολλά dvd :-)  full cameres παιζουν...
 

Επισκέπτης
χμχμχμ....εμαθα οτι δουλευει καρεα 30 μια γκομενα που ειναι γεματη τατουαζ  :rockon: :rockon:!!και δεν ειδοποιησατε τον θειο?? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!περιμενω αναλυτικες πληροφοριες και κριτικες  :grin: :grin: :grin:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χμχμχμ....εμαθα οτι δουλευει καρεα 30 μια γκομενα που ειναι γεματη τατουαζ  :rockon: :rockon:!!και δεν ειδοποιησατε τον θειο?? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!περιμενω αναλυτικες πληροφοριες και κριτικες  :grin: :grin: :grin:

θειε warhol ριξε μια ματια και στις κριτικες του καταλογου

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom