Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

gregoo

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Την ΤΥΧΗ ΜΟΥ!!!! >:(  >:(  >:(  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea: Καμία άλλη συμβουλή???
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Την ΤΥΧΗ ΜΟΥ!!!! >:(  >:(  >:(  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea: Καμία άλλη συμβουλή???

Βγες εξω κανε μια καλη τσαρκα ιππωνακτος,φραντζη και καρεα και ελα γρηγορα να μας πεις για να διαλεξουμε και εμεις οσο προλαβαινουμε
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Σήμερα στο Κασσάνδρας 3...Εγραψα  σχετική κριτική ...
Όμως πρέπει να μοιραστώ κάτι το οποίο δεν το έχω ξανασυναντήσει κα είχε πλάκα.....όπως αναφέρω οι τοίχοι των δωματίων είναι τόσο λεπτή που πραγματικά είσαι σε θέση να ακούσεις τα πάντα (Σχεδόν ένιωθες την ανάσα της τσατσάς στο σβέρκο σου)....

Την στιγμή λοιπόν που είμαι παραδοσιακά (ανάσκελα) ζητώ να βγάλει τα Highheels...Τη στιγμή λοιπόν που τα βγάζει, το τακούνι ακουμπάει στην άκρη του μεταλλικού κρεβατιού κανοντας θόρυβο ...και ακολουθεί ο εξής διάλογος μεταξύ τσατσάς και κοπέλας η οποία βρίσκεται στο ακριβώς δίπλα δωμάτιο...:

-EEEEEE έπεσες από το κρεβάτι...εεε???????
-Οχι,οχι...τα τακούνια έβγαλα....

( φυσικά όλα αυτά με τη συνοδεία ραδιοφώνου και τηλεόρασης..και γαμάς και ενημερώνεσαι!!! :grin:

:badair: Τι????? Στο μουνί σου???? :dancing:

Σημειώνω οτι εγώ παραμένω ανάσκελα της....και έχω μείνει http://[URL unfurl="true"]www.bear.k12.mo.us/jdinwiddie/Site%20Art/shocked%20chimp.jpg[/img[/URL]]

Αααα..ρε..χαβαλέ... :bottom: ;D
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
χαχαχα γαμάτο σκηνικό.  :2funny: :2funny: Μπορείς να συνεννοείσαι και με τους δίπλα "Εεεεε, συναγωνιστήηηη, καλή είναιιιι;;;"
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
χαχαχα γαμάτο σκηνικό.  :2funny: :2funny: Μπορείς να συνεννοείσαι και με τους δίπλα "Εεεεε, συναγωνιστήηηη, καλή είναιιιι;;;"

Φίλτατε καλή... αλλά θα μπορούσε σαφώς και [size=16pt]καλύτερη να γινει..[/size]το θέμα είναι ποιος περιμένει???? :grin:. ;).........Για αρχάριους,πρωτάρηδες, για ξελαφρωμα χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις ..μια χαρά..

Σε άλλη περίπτωση όμως...δύσκολα τα πράγματα.... :)

Εκτός και αν το ''μας ακούνε ''(ελπίζω να μην μας βλέπουν) είναι το φετίχ μας..Σε αυτή την περίπτωση το προτείνω ανεπιφύλακτα…....... :grin: :grin: :grin:
 

gregoo

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Επιστροφή από εκδρομή στο κέντρο Αθήνας Καρέα 30...  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Δεν κατανοώ την διαφορά μεταξύ στούντιο και μπουρδέλου.
Αν το στούντιο είναι έτσι τότε το μπουρδέλο πρέπει να είναι χειρότερο από χωματερη Άνω Λιοσίων. Χώρος απαράδεκτος, το μπάνιο που μπήκα να πλύνω τα χέρια μου τίγκα στα νερά, στρώμα τι να πώ, μόλις έφτασα σπίτι μου έκανα απολύμανση ΡΒΧΠ και δεν έχω ακόμα κάνει βιολογικό καθαρισμό στο αυτοκίνητο. :2funny:  :2funny:  :2funny:
Στο ψητό τώρα...η κοπέλλα λεγόταν Σίλβια, κοντούλα, ξανθιά, με μικρό στήθος και πολλά τατουάζ (αστράκια στο πόδι και στο πάνω μέρος του κώλου κλασικό τατουάζ)-κάτι παθαίνω πάντα όταν βλέπω γκόμενα με τατουάζ, άλλο ένα πράγμα που θα κοιτάξω σε τρελογιατρό.
Από την αρχή έπρεπε να την είχα κάνει από εκεί μέσα, καλά να πάθω...
Μόλις φτάνει στο δωμάτιο καταλαβαίνω ότι πρέπει να ξεσκονίσω τις γνώσεις μου στην νοηματική.
Γρί δεν καταλάβαινε. Στο κρεβάτι τώρα όλα ήταν όχι απλώς βιαστικά αλλά και αγγαρεία σκέτη!! :jerking:
Μη μου άπτου όπως ήταν, κατευθείαν προσπάθησε να βάλει το προφυλακτικό χωρίς "έπαρση σημαίας"! Μετά απλώς προσπαθούσε από το πέος μου να βγάλει τις αμυγδαλές μου για να τις εξετάσει... Ήθελα να ήξερα τα ίδια έκανε και στον νταβά της που την έβγαλε στο κλαρί????  :think:
Κάθε λίγο και λιγάκι μόλις την κοιτάξεις για παραπάνω από 3 δευτερόλεπτα αρχίζει τα "what"  :jerking:  :jerking: ...Τι what και watt ξεκωλιάρα, τον χρόνο σου τρώμε στο τζάμπα??? Με αυτά και με αυτά σπάστικα τρελά και της είπα στα 7-8 λεπτά "άστο δεν πρόκειται να γίνει τίποτα".
Συμπέρασμα: ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΕ STUDIO. Αν κάνει κάποιος υπολογισμούς θα δεί οτι τα 60 € (κακή της ώρα που τα "έβγαλε" έτσι) είναι αναλογικά για τον χρόνο που περνάς εκεί μέσα 1 ώρα 300 € με CT!!!  :huh:  :o και έχεις και άνεση χρόνου, και δεν βιάζεται η κοπέλα να κάνει τίποτα... Οπότε γιατί να τα πετάω τα χρήματά μου δεξιά αριστερά ενώ μπορώ να κλείνω 2ωρα με CT της αρεσκείας μου όταν έρχονται στην Ελλάδα!!??!!?? Ούτως ή άλλως τα χρήματα πάλι θα φύγουν για το εξωτερικό, γιατί να μην βγώ κερδισμένος???? Που θα πάει θα ξανάρθει η Julia από ZUZANA (για 3 βδομάδες διακοπές μας πέθαναν στις αρχές του μήνα και διάθεση δεν υπήρχε τότε...)
Σε τελική ανάλυση πιο πολύ το ευχαριστήθηκα που πήγα χθές στο Baby Gold κια πήρα μερικούς χορούς παρά το σημερινό.
Αει στο διάολο και έχασα πάλι τον ύπνου μου... :tickedoff:  :tickedoff:
Σε όποια γλώσσα και αν συνενοείται η Σιλβυα... va fan cullo.... :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
gregoo γράψε την κριτική σου καλύτερα στον κατάλογο...
Ευχαριστώ.
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Ο gregoo  με εσωσε. Σκεφτόμουν να πάω μια βόλτα από εκεί σήμερα. Ευτυχώς
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Είναι απίστευτο πόσο διαφορετικά μπορεί να είναι τα γούστα και οι προτιμήσεις πάντως. Την πουτάνα που θάβει ο gregoo και εδώ παραπάνω και στον κατάλογο, εγώ την βρήκα καταπληκτική. Από εμφάνιση 10 με τόνο.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Επιστροφή από εκδρομή στο κέντρο Αθήνας Καρέα 30...  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Δεν κατανοώ την διαφορά μεταξύ στούντιο και μπουρδέλου.
Αν το στούντιο είναι έτσι τότε το μπουρδέλο πρέπει να είναι χειρότερο από χωματερη Άνω Λιοσίων. Χώρος απαράδεκτος, το μπάνιο που μπήκα να πλύνω τα χέρια μου τίγκα στα νερά, στρώμα τι να πώ, μόλις έφτασα σπίτι μου έκανα απολύμανση ΡΒΧΠ και δεν έχω ακόμα κάνει βιολογικό καθαρισμό στο αυτοκίνητο. :2funny:  :2funny:  :2funny:
Στο ψητό τώρα...η κοπέλλα λεγόταν Σίλβια, κοντούλα, ξανθιά, με μικρό στήθος και πολλά τατουάζ (αστράκια στο πόδι και στο πάνω μέρος του κώλου κλασικό τατουάζ)-κάτι παθαίνω πάντα όταν βλέπω γκόμενα με τατουάζ, άλλο ένα πράγμα που θα κοιτάξω σε τρελογιατρό.
Από την αρχή έπρεπε να την είχα κάνει από εκεί μέσα, καλά να πάθω...
Μόλις φτάνει στο δωμάτιο καταλαβαίνω ότι πρέπει να ξεσκονίσω τις γνώσεις μου στην νοηματική.
Γρί δεν καταλάβαινε. Στο κρεβάτι τώρα όλα ήταν όχι απλώς βιαστικά αλλά και αγγαρεία σκέτη!! :jerking:
Μη μου άπτου όπως ήταν, κατευθείαν προσπάθησε να βάλει το προφυλακτικό χωρίς "έπαρση σημαίας"! Μετά απλώς προσπαθούσε από το πέος μου να βγάλει τις αμυγδαλές μου για να τις εξετάσει... Ήθελα να ήξερα τα ίδια έκανε και στον νταβά της που την έβγαλε στο κλαρί????  :think:
Κάθε λίγο και λιγάκι μόλις την κοιτάξεις για παραπάνω από 3 δευτερόλεπτα αρχίζει τα "what"  :jerking:  :jerking: ...Τι what και watt ξεκωλιάρα, τον χρόνο σου τρώμε στο τζάμπα??? Με αυτά και με αυτά σπάστικα τρελά και της είπα στα 7-8 λεπτά "άστο δεν πρόκειται να γίνει τίποτα".
Συμπέρασμα: ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΕ STUDIO. Αν κάνει κάποιος υπολογισμούς θα δεί οτι τα 60 € (κακή της ώρα που τα "έβγαλε" έτσι) είναι αναλογικά για τον χρόνο που περνάς εκεί μέσα 1 ώρα 300 € με CT!!!  :huh:  :o και έχεις και άνεση χρόνου, και δεν βιάζεται η κοπέλα να κάνει τίποτα... Οπότε γιατί να τα πετάω τα χρήματά μου δεξιά αριστερά ενώ μπορώ να κλείνω 2ωρα με CT της αρεσκείας μου όταν έρχονται στην Ελλάδα!!??!!?? Ούτως ή άλλως τα χρήματα πάλι θα φύγουν για το εξωτερικό, γιατί να μην βγώ κερδισμένος???? Που θα πάει θα ξανάρθει η Julia από ZUZANA (για 3 βδομάδες διακοπές μας πέθαναν στις αρχές του μήνα και διάθεση δεν υπήρχε τότε...)
Σε τελική ανάλυση πιο πολύ το ευχαριστήθηκα που πήγα χθές στο Baby Gold κια πήρα μερικούς χορούς παρά το σημερινό.
Αει στο διάολο και έχασα πάλι τον ύπνου μου... :tickedoff:  :tickedoff:
Σε όποια γλώσσα και αν συνενοείται η Σιλβυα... va fan cullo.... :rockon:  :rockon:  :rockon:

Φίλε μου πιστεύω οτι ο νόμος του Μέρφυ λειτούργησε πάνω σου άψογα. Προσωπικά με το συγκεκριμένο άτακτο πορνίδιο περνάω πολύ καλά. Αλλά μια και το ανέφερες ας ήμαστε επιφυλακτικοί. Όσο για τα CT έχεις ένα δίκιο. Το πρόβλημα είναι να βρεθούν τα 300 μαζεμένα. Η λύση αντί να δίνω τα 60 να τα βάζω στην άκρη δεν υφίσταται. Τι θα πω στο "παλικάρι"...."κάτσε κάτω κάνουμε αποταμίευση"?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Μικρή βολτίτσα πριν από λίγο ...

Αχαρνών 106 η γνωστή Σάρα
Πίπίνου 118 μια ξανθία όμορφη ήταν με ένα μεγάλο τατού στον δεξιο ώμο .. δεν μου είπε όνομα η τσατσά κάτι με χάλασε και δεν πέρασα ..
Λελας στο κάτω καθώς το πάνω το αμπαρώσανε , μια πιτσιρίκα Κορίνα από Ρωσία μελαχρινή με λίγα πιασιματάκια , δεν μου έκανε κλικ ,
Κεφαληνίας 75 μια όμορφη μελαχρινή Νίνα , ούτε εκεί πέρασα καθώς την είδα λίγο τσαμπουκαλεμένη , μπορεί να κάνω και λάθος αλλά δεν έχω γαμήσει ποτέ καλά εκεί .
Κατέληξα απού και κατάθεσα με 50€ στο Αχαρνών 85 μια Αγάπη ξανθιά αδύνατη , μικρό βυζάκι και κρεμαστό , ωραίο δερματάκι , πηρά τον 50€ με 69 και Ισπανικό , άφηνε δάχτυλα και τέτοια .. το μόνο κακό είναι οτι μου ζούπαγε τ αρχίδια να τελείωσω .. οπότε τα πήρα λίγο κρανίο και την γύρισα πισοκολητώ οπού την τσάκισα λίγο .. έκει αυτή να μου τα λίωσει για να τελέιωσω πιο γρήγορα .. έτσι είσαι λέω και εγώ πάρτα για κανά 20 λέπτο ... μόνο αυτό με χάλασε λίγο κατα τ αλλα καλά ..
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Χθες στης 13:30 περασα απο Βρηλισου 12. τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα εχουν πει και τα αλλα παιδια( στο αναλογο Thret. απο εμφανιση πολυ μετρια αλλα παρα πολυ ευχαριστη και ανθρωπινη με πολυ καλη συμπεριφορα και συμετοχη.
πηρα το προγραμμα με τα 60€ το οποιο ειχε ακαποτο(δεν το ηξερα), η κοπελα δεν παιζεται στο τσιμπουκι, το γουσταρει το θεμα και αυτο φαινεται. γενικα στα προκαταρτικα (χαμουρεμα) ειναι πολυ καλη. σε φροντιζει πολυ και στο γλυψημο των @@ ειναι πολυ καλη και επιμονη. αφου λοιπον μου τα εκανε σαν τα μπαλακια του τενις απο το γλυψημο και την πιπα (η οποια ηταν αργη βασανιστικη, βαθεια και υγρη), ανεβηκε απο πανω και με αρχισε σε μια "ιπποδρομια" super. η κοπελα εχει ταλεντο, μιλαμε για τρομερο κουνημα. δεν καταφερα να αλλαξω σταση, μιας και μου ειχε βαλει τα χερια κατω και με "ιππευε" κανονικα, με αποτελεσμα να κολησω εκει και μετα απο λιγο να καταθεσω τους χυμους μου.
Συνοψιζοντας η κοπελα ειναι βερζουβιος και την ξερει την δουλεια της πολυ καλα. δεν σε ξενερωνει πουθενα, αρκει να συμβιβαστης με το οτι δεν ειναι top στην εμφανιση (οχι οτι ειναι χαλια, αλλα εχουμε δει και πιο καλα μωρα), στις υπηρεσιες της ομως ειναι top.
πολυ καλη εμπιρεια, προτεινω να δοκιμασετε.
Αν ειναι και οι αλλες κοπελες που εργαζονται εκειτοσο καλες θα γινει στεκι.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Χθες στης 13:30 περασα απο Βρηλισου 12. τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα εχουν πει και τα αλλα παιδια( στο αναλογο Thret. απο εμφανιση πολυ μετρια αλλα παρα πολυ ευχαριστη και ανθρωπινη με πολυ καλη συμπεριφορα και συμετοχη.
πηρα το προγραμμα με τα 60€ το οποιο ειχε ακαποτο(δεν το ηξερα), η κοπελα δεν παιζεται στο τσιμπουκι, το γουσταρει το θεμα και αυτο φαινεται. γενικα στα προκαταρτικα (χαμουρεμα) ειναι πολυ καλη. σε φροντιζει πολυ και στο γλυψημο των @@ ειναι πολυ καλη και επιμονη. αφου λοιπον μου τα εκανε σαν τα μπαλακια του τενις απο το γλυψημο και την πιπα (η οποια ηταν αργη βασανιστικη, βαθεια και υγρη), ανεβηκε απο πανω και με αρχισε σε μια "ιπποδρομια" super. η κοπελα εχει ταλεντο, μιλαμε για τρομερο κουνημα. δεν καταφερα να αλλαξω σταση, μιας και μου ειχε βαλει τα χερια κατω και με "ιππευε" κανονικα, με αποτελεσμα να κολησω εκει και μετα απο λιγο να καταθεσω τους χυμους μου.
Συνοψιζοντας η κοπελα ειναι βερζουβιος και την ξερει την δουλεια της πολυ καλα. δεν σε ξενερωνει πουθενα, αρκει να συμβιβαστης με το οτι δεν ειναι top στην εμφανιση (οχι οτι ειναι χαλια, αλλα εχουμε δει και πιο καλα μωρα), στις υπηρεσιες της ομως ειναι top.
πολυ καλη εμπιρεια, προτεινω να δοκιμασετε.
Αν ειναι και οι αλλες κοπελες που εργαζονται εκειτοσο καλες θα γινει στεκι.


μήπως θυμάσε το νοματάκι του μωρου???
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη καταθεσι συγκρου 144 απογεβματινη βαρδια 80 εβροπουλακια ακαποτο τσιμπουκι τι να πο εκαιγε πολι αυτη η γλοσα ξερει πολι καλα να την χιριζεται παροτι υπερβαρι ειχε ενα κολο αλο πραγμα διο στασεισ και στιν ιεραποστολι τισ τα εδοσα και πολι χαρουμενι κοπελα το στειχειο μου καλα φακ
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
χθεσινη καταθεσι συγκρου 144 απογεβματινη βαρδια 80 εβροπουλακια ακαποτο τσιμπουκι τι να πο εκαιγε πολι αυτη η γλοσα ξερει πολι καλα να την χιριζεται παροτι υπερβαρι ειχε ενα κολο αλο πραγμα διο στασεισ και στιν ιεραποστολι τισ τα εδοσα και πολι χαρουμενι κοπελα το στειχειο μου καλα φακ
ονομα ρωτησες η απο την καυλα το λησμονησες?
 

Επισκέπτης
O  billk και ο Katagavlomenos έχουν δίκιο.  χρειάζεται  και όνομα της κοπέλας, και  σαφής περιγραφή έμφάνισης της και  αναφορά ώρας- βάρδιας, αλλιώς δεν είναι χρήσιμη
η ενημέρωση
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ονομα φιλαρακι μου ειπαν αλα το ξεχασα μεσ τιν καβλα που ειχα στο δοματιο φρεσκια ειδιση ανοιγει καινουργιο στουντιο στιν πειραιοσ :boobies: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....φρεσκια ειδιση ανοιγει καινουργιο στουντιο στιν πειραιοσ :boobies: :rockon:

ειναι ενα που ειναι στο ρευμα προς ομονοια και βρισκεται μεταξυ του tessera και της εισοδου του πολυχωρου στο γκαζι ??
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
λιγο πιο περα πατερ απο το τεσσερα ευλογισον :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom