Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Επειδή μου ήρθε σχετικό  pm με ερωτήσεις και προς αποφυγή οποιασδήποτε σύγχυσης(Αναφέρομαι στην κρητική μου ) ...Το όνομα της κοπέλας φυσικά και δεν είναι UFO (αυτό ήταν το όνομα που μου έδωσε με διάθεση χιούμορ)...Φυσικά είναι η Σιλβια όπως πολύ σωστά αναφέρει ο antisthenis ..

Σχετικά με την ατάκα περί Σαρας προέκυψε αναπολώντας καλές στιγμές με το εν λόγω φρούτο... ;)
 

Επισκέπτης
Επειδή μου ήρθε σχετικό  pm με ερωτήσεις και προς αποφυγή οποιασδήποτε σύγχυσης(Αναφέρομαι στην κρητική μου ) ...Το όνομα της κοπέλας φυσικά και δεν είναι UFO (αυτό ήταν το όνομα που μου έδωσε με διάθεση χιούμορ)...Φυσικά είναι η Σιλβια όπως πολύ σωστά αναφέρει ο antisthenis ..

Σχετικά με την ατάκα περί Σαρας προέκυψε αναπολώντας καλές στιγμές με το εν λόγω φρούτο... ;)
ποσα τατουαζ εχει και που?? ;) ;) ;) ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Έχει αρκετά και διάσπαρτα, αλλά είναι μικρά (κάτι πατημασιές ξέρω 'γω). Δεν θυμάμαι κάποιο μεγάλο και εντυπωσιακό... Η ίδια είναι εντυπωσιακή για μένα.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
ποσα τατουαζ εχει και που?? ;) ;) ;) ;)

3 πρόλαβα...ένα πίσω χαμηλά στη μέση,πολλά μικρά (πρέπει να είναι πατημασιές γάτας αν δεν απατώμαι) στο δεξί πόδι και στο δεξί χέρι..

έπρεπε ήδη να είσαι εκεί.... :grin:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Έχει αρκετά και διάσπαρτα, αλλά είναι μικρά (κάτι πατημασιές ξέρω 'γω). Δεν θυμάμαι κάποιο μεγάλο και εντυπωσιακό... Η ίδια είναι εντυπωσιακή για μένα.

Από θέμα ομορφιάς δεν το συζητώ...Είναι αντικειμενικά δυνατή χωρίς περιθώριο αμφισβήτησης..
 

Επισκέπτης
Έχει αρκετά και διάσπαρτα, αλλά είναι μικρά (κάτι πατημασιές ξέρω 'γω). Δεν θυμάμαι κάποιο μεγάλο και εντυπωσιακό... Η ίδια είναι εντυπωσιακή για μένα.
3 πρόλαβα...ένα πίσω χαμηλά στη μέση,πολλά μικρά (πρέπει να είναι πατημασιές γάτας αν δεν απατώμαι) στο δεξί πόδι και στο δεξί χέρι..

έπρεπε ήδη να είσαι εκεί.... :grin:
εσας θα σας φτιαξω αργοτερα που δεν ειπατε τιποτα στον θειο  :tickedoff: :tickedoff:!!παντως θα την τιμησω αυριο .... :grin: :grin:!!για τατουαζ θα μιλησουμε μονο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!υποθετω οτι κανει καλο γαμησι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
εσας θα σας φτιαξω αργοτερα που δεν ειπατε τιποτα στον θειο  :tickedoff: :tickedoff:!!παντως θα την τιμησω αυριο .... :grin: :grin:!!για τατουαζ θα μιλησουμε μονο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!υποθετω οτι κανει καλο γαμησι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το θέμα της απόδοσης αμφιλεγόμενο όμως..Οι απόψεις διίστανται.. :think:

Τα Tattoo νομιζω καλοφτιαγμενα...Θα μας πεις αυριο reviews.Αφου θα μιλησεις μονο για tattoo.. :grin:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Βριλησσού 12 σήμερα πρωινή η Καίτη. Χώρος 8/10, υποδοχή 9/10, Καίτη εμφάνιση 8/10 (Καρίνα σε 15% μεγεθύνση, χωρίς το ερεθιστικό γαλάζιο βλέμμα και 2 τόνους πιό σκούρο ξανθό μαλλί), απόδοση 6/10 (χαμογελαστή, καμμία αντίρρηση σε αλλαγή στάσης, αλλά πρακτικά συμμετοχή κάτω του μετρίου. Σίγουρα θα μπορούσε να προσποιηθεί λίγο περισσότερο και θα ήταν πολύ καλύτερη.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απογευματινη βαρδια Φραντζη 47 Νταρια
Βραδυνη  Αγαπη
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πριν 55 λεπτά. Περπατώ στην Αχαρνών απέναντι από τα μπουρδέλα (στην πλευρά του Αγ. Παντελεήμονα δηλαδή) και βλέπω με γυαλί ηλίου να περπατάει (με κατεύθυνση προς Αθήνα) η Κλάρα- Λεϊλά!!!!!! Εγώ πήγαινα στην αντίθετη κατεύθυνση. ΈΠαθα σοκ! Επιτόπου μεταβολή 180 μοίρες και αρχίζω να την ακολουθώ . Στα αφτιά μου αρχίζει να ηχεί η μουσική των Επικίνδυνων Αποστολών. Άφησα να υπάρχει κάποιο διάστημα. Λοιπόν , σε λίγο είχα αρχίσει τα έρπινγκ , σχεδόν γονατιστός από αμάξι σε αμάξι . Έστριψε στη Φιλιππίδου! Στρίβω και εγώ μετά από λίγο. Είχε ήδη φτάσει στο τέρμα της Φιλιππίδου! Έστριψε αριστερά! Μετά την έχασα. ΟΜΩΣ στα 10 μέτρα όμως είναι το στούντιο της Παιωνίου 10. Δεν είχα μια πάνω μου και έτσι δεν ανέβηκα! Υποψιάζομαι ότι πήγε εκεί. Επειδή είμα μέγιστος φάν της παρακαλούνται τα λαγωνικά του σάιτ και οι πορνο ρεπόρτερς να ελέγξουν και να ενημερώσουν για το αν ξαναάρχισε τη δουλειά. Είναι φοβερή στο δωμάτιο!
Λαγωνικά, εδώ θα σας δούμε!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Καθόδόν με έβλεπαν κάποιοι τουρίστες , οι οποίοι θα καμάρωσαν την ωριμότητά μου!!!  :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τελικως δεν αντεξα  :huh:στον πειρασμο-Υπεκυψα στο παθος και στο ονομα Νταρια την οποια και ειπα να δοκιμασω ακουγοντας τοσα πολλα καλα λογια γι`αυτην-Η γευση της ειναι γευση αγριου τροπικου φρουτου :rockon: που σαν καλη και καυλιαρα παντα νεραιδα παιρνει τους χυμους απο το θυμα.. :rockon:Φραντζη 47-Τα γυαλια σε αυτο το προστυχο baby doll κανουν την ιδια να δειχνει σαν teen μαθητρια σε ταινια πορνο-Ειναι αστερακι με τα ολα του-
Γλυκια και gfe :rockon:Την συγκεκριμενη κριτικη για πολλοστη φορα δεν μπορω να γραψω στον καταλογο με την προφαση οτι δεν ειμαι μελος-Καντε copy paste mods και βαλτε την αν γουσταρετε
Τελικως το μαγαζι της Φραντζη ειναι πραγματικα μια οαση αυτες τις μερες της αδειας Αθηνας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Την συγκεκριμενη κριτικη για πολλοστη φορα δεν μπορω να γραψω στον καταλογο με την προφαση οτι δεν ειμαι μελος-Καντε copy paste mods και βαλτε την αν γουσταρετε

εχει εντοπιστει το προβληματακι και θα διορθωθει A.S.A.P. (δηλαδη το συντομοτερο) :grin: :grin: ;)
 

Επισκέπτης
Πριν 55 λεπτά. Περπατώ στην Αχαρνών απέναντι από τα μπουρδέλα (στην πλευρά του Αγ. Παντελεήμονα δηλαδή) και βλέπω με γυαλί ηλίου να περπατάει (με κατεύθυνση προς Αθήνα) η Κλάρα- Λεϊλά!!!!!! Εγώ πήγαινα στην αντίθετη κατεύθυνση. ΈΠαθα σοκ! Επιτόπου μεταβολή 180 μοίρες και αρχίζω να την ακολουθώ . Στα αφτιά μου αρχίζει να ηχεί η μουσική των Επικίνδυνων Αποστολών. Άφησα να υπάρχει κάποιο διάστημα. Λοιπόν , σε λίγο είχα αρχίσει τα έρπινγκ , σχεδόν γονατιστός από αμάξι σε αμάξι . Έστριψε στη Φιλιππίδου! Στρίβω και εγώ μετά από λίγο. Είχε ήδη φτάσει στο τέρμα της Φιλιππίδου! Έστριψε αριστερά! Μετά την έχασα. ΟΜΩΣ στα 10 μέτρα όμως είναι το στούντιο της Παιωνίου 10. Δεν είχα μια πάνω μου και έτσι δεν ανέβηκα! Υποψιάζομαι ότι πήγε εκεί. Επειδή είμα μέγιστος φάν της παρακαλούνται τα λαγωνικά του σάιτ και οι πορνο ρεπόρτερς να ελέγξουν και να ενημερώσουν για το αν ξαναάρχισε τη δουλειά. Είναι φοβερή στο δωμάτιο!
Λαγωνικά, εδώ θα σας δούμε!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Καθόδόν με έβλεπαν κάποιοι τουρίστες , οι οποίοι θα καμάρωσαν την ωριμότητά μου!!!  :grin:
πσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!1λαγονικο τισ ιδονις εισαι εσι ρε παιδακι μου!!!πο πο πο!!!!!θα ιποστι ατακτο πορνορεπορταζ για παρτι σου μεγαλε μιστι και θα δαμασουμε τις ατακτες ορεξεις σου με τισ πορνοπλιροφοριες μας!!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ρε παιδια μια Αγγελικη στο Βριλλησου 36 ειναι καλη? Εμενα προσωπικα μου αρεσε απο την τελευταια φορα που ειχα κανει στουντιοτσαρκα.  Ειναι η ιδια που αναφερουν οι συναγωνιστες απο την Ιππωνακτος 14?
Η Αγγελικα της Ιππωνακτος ειναι κοντη σχετικα, μελαχροινη, με βυζο Νο3-μαλλον- και κοντο μαλλι.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πιτσιλιστή , Πάνος, βαζμαβ,  και σία βρήκατε την Κλάρα-Λεϊλά?  Ελέγξτε το σπίτι Παιωνίου 10. Αν δεν την βρείτε εκεί, ρωτήστε την τσα*2 αν δουλεύει καμιά σχιστομάτα!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
[size=15pt]"Βρείτε μου την Κλάρα μου , κι άμα μου το ζητήστε
κάθομαι σαν αντάλλαγμα να μου τον κοπανήστε"
[/size] , που θα ελεγε και ο Μενέλαος!!!!!!
Κλάρα you can run but you can't hide!
A, δε σας είπα, σχιστομάτα έγινε επειδή την πήρα από τα μάτια και της τα έσκισα  :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
δε κρατιεσε αρχοντα γκερμαον!!!!χεχε!!!θελεις να το τιμορισεις ανελειτα χορις ελεοσ το ατιθασο πουτανιδιο πουτσαρα μου???αδιστακτε τιμορε ι πορνι  πρεπει να δικαστει στο εροτοδιο με προεδρο τιν αρχοντια σου!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
δε κρατιεσε αρχοντα γκερμαον!!!!χεχε!!!θελεις να το τιμορισεις ανελειτα χορις ελεοσ το ατιθασο πουτανιδιο πουτσαρα μου???αδιστακτε τιμορε ι πορνι  πρεπει να δικαστει στο εροτοδιο με προεδρο τιν αρχοντια σου!!!
Ναι...ναι!  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η Αγγελικα της Ιππωνακτος ειναι κοντη σχετικα, μελαχροινη, με βυζο Νο3-μαλλον- και κοντο μαλλι.
απο περοιποιισι ειναι πολι καλι σιμφονα με τον μεγα σινιδοπορο τισ ιδονις μποτοφιλο!μαλιστα εβαλε και μποτες για παρτι του αφου αλοστε ειναι και ι μεγαλι καυλα του τεραστιου μποτοφιλου!
 

Επισκέπτης
Bλεπω δεχεσαι και παραγγελιες! Επαγγελματιας πορνορεπορτερ σα να λεμε, σαν τους ιδιωτικους αστυνομικους. Μπορω να ερθω στο γραφειο σου να σου αναθεσω μια υποθεση ευρεσης πουτανας;  :cheesy:
χαχαχαχα θα εκσπερματοσο απο το πολι γελιο λεμεεεε!!!!!!!!μπουαχαχχαχαχχααχαχ!!!!κανο οτι καλιτερο μπορο για τιν μπουρδελοκοινονια χιστι μου!και σε αυτο σιμβαλι και ι πολιτιμι βοιθεια καπιον πραγματικον πορνομαχιτον εδο μεσα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom