Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Την Λαιμα την εχω τιμησει αρκετες φορες, την θεωρω απο τις καλυτερες επιλογες αυτο τον καιρο.
Εμπειρη, ομορφη γυναικα και με διαθεση.

Την ειδα  χθες σε μινι τσαρκα στο βουνο σε διδυμο με την Μαργκο.

θα λειψει για καποιες μερες μεσα στο Πασχα.

Την Σοφια την εχω δει, εντυπωσιακη γυναικα επισης, με πλουσιο στηθος, αλλα δεν εχω αποψη για τις υπηρεσιες της,
πω ρε πουστη μου και θα κατεβω πασχα αθηνα και ηθελα να σφυροκοπησω λαιμα
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]KATIA[/size]

 
      :dancing: :dancing: :dancing:
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εγώ όσες φορές έχω πάει έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος, και πριν κανένα μήνα την πήρε φίλος μου κατόπιν παρότρυνσης μου, και έμεινε το ιδιο ευχαριστημένος  :rockon:
Ευχαριστώ  ;)

Εγγύηση η Μόνικα.Τσοντόβιο γαμήσι. :pipa2: :pipa2:
Ευχαριστώ  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Από Τετάρτη 4 Απριλίου, 17.00 θα είναι πάλι κοντά σας η αγαπημένη σας Sabrina...
www.aliengirls-gr.com/images/pictures/sabrina/05.jpg]http://www.aliengirls-gr.com/images/pictures/sabrina/05.jpg[/url]

Επίσης, από Τρίτη 17 Απριλίου επιστρέφει δυναμικά η Scarlet...
www.aliengirls-gr.com/images/pictures/scarlet/04.jpg]http://www.aliengirls-gr.com/images/pictures/scarlet/04.jpg[/url]
Αυτές οι κοπέλες των φώτο υπάρχουν πραγματικά ?  :think:

Η πας και βρίσκεις άλλη κοπέλα?  :grin:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Βανεσσα - Λολιτα/Μαρινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα[/url] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα[/url] - Καταλινα - Καρολινα/Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Ιβοννη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - Τζουλια/Ρομινα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Σουεντη - www.vrilissou60-kato.com/zeta]Ζετα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ρομινα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/amanda]Αμαντα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Στελλα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.257
Πόντοι
34.267
Την Λαιμα την εχω τιμησει αρκετες φορες, την θεωρω απο τις καλυτερες επιλογες αυτο τον καιρο.
Εμπειρη, ομορφη γυναικα και με διαθεση.

Την ειδα  χθες σε μινι τσαρκα στο βουνο σε διδυμο με την Μαργκο.

θα λειψει για καποιες μερες μεσα στο Πασχα.

Την Σοφια την εχω δει, εντυπωσιακη γυναικα επισης, με πλουσιο στηθος, αλλα δεν εχω αποψη για τις υπηρεσιες της,

Να βάλω κουίζ; Λάϊμα vs Ντορίνα..... :grin: :grin: :grin:

Την "αδερφούλα" δε την αναφέρω... Ιεροσυλία!!!! ;)
 

ALIEN GIRLS

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αυτές οι κοπέλες των φώτο υπάρχουν πραγματικά ?  :think:

Η πας και βρίσκεις άλλη κοπέλα?  :grin:

Αγαπητέ Γιώργο (αν αυτό είναι το όνομά σου, κρίνοντας από το Nickname σου) τα μηνύματα άλλων φίλων χρηστών του Forum που αφορούν την Sabrina και την Scarlet θα σου λύσουν κάθε απορία.

Εμείς από την πλευρά μας μπορούμε να σε διαβεβαιώσουμε ότι αν τις "γνωρίσεις"...
θα σου μείνουν αξέχαστες !!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Να βάλω κουίζ; Λάϊμα vs Ντορίνα..... :grin: :grin: :grin:

Την "αδερφούλα" δε την αναφέρω... Ιεροσυλία!!!! ;)
Ειμαι κυριος εγω.  ;)

Δεν απαντω δημοσια σε τετοιες ερωτησεις για να μην μειωσω καποια απο τις κυριες που αναφερες.......
Αν και μιλαμε για δυο διαφορετικες περιπτωσεις

Αλλο η πιτσα, αλλο το σουβλακι.
Και τα δυο πεντανοστιμα αλλα διαφορετικα.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Με την "αδελφουλα" δεν παιζει πλεον δωματιο εδω και πολυ καιρο........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτές οι κοπέλες των φώτο υπάρχουν πραγματικά ?  :think:

Η πας και βρίσκεις άλλη κοπέλα?  :grin:
Για την Σαμπρινα που την ξερω μπορω να παρω θεση στο ερωτημα σου, την Σκαρλετ δεν εχει τυχει να την δω.

Οι φωτογραφιες της ειναι παραπλανητικες.
Ειναι ομορφοτερη..............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.257
Πόντοι
34.267
Ειμαι κυριος εγω.  ;)

Δεν απαντω δημοσια σε τετοιες ερωτησεις για να μην μειωσω καποια απο τις κυριες που αναφερες.......
Αν και μιλαμε για δυο διαφορετικες περιπτωσεις

Αλλο η πιτσα, αλλο το σουβλακι.
Και τα δυο πεντανοστιμα αλλα διαφορετικα.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Με την "αδελφουλα" δεν παιζει πλεον δωματιο εδω και πολυ καιρο........

ΠΑΝΤΑ ΚΥΡΙΟΣ!

Έχεις αδυναμία στα....λιπαρά.. :cheesy: Δεν σε αδικώ.

Την "αδελφούλα" σου λέω να την αναλάβω πριν γίνω κι εγώ "αδελφούλης"..... :2funny:




 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Αυτές οι κοπέλες των φώτο υπάρχουν πραγματικά ?  :think:

Η πας και βρίσκεις άλλη κοπέλα?  :grin:

Φίλε ο καθένας έχει τα γούστα του. Και το μόνο σίγουρο είναι να πας να δεις και να πράξεις εσύ όπως νομίζεις.
Τωρα, σύμφωνα με τα δικά μου γούστα η Σαμπρίνα είναι μέσα στις ωραιότερες στουντιογυναίκες της Αθήνας. ΆΛλοι διαφωνούν, έχουν άλλες απαιτήσεις από τη γυναικεία εμφάνιση.  Επίσης, ο καθένας ζητά να βρεί τις υπηρεσίες που θέλει, οπότε άλλοι συμφωνούν και αλλοι όχι. Εμένα π.χ. εμφανισιακά μου αρέσει περισσότερο η Σαμπρίνα από τη Σκαρλετ, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό. Η Σκαρλετ είναι φηλότερη, η Σαμπρίνα με πλουσιότερα προσόντα (όχι ότι η Σκάρλετ είναι ...φτωχή). Σε υπηρεσίες δεν ήταν κακή ούτε Σκαρλετ τις 2-3 φορές που έχω πάει (πριν από πολύ καιρό, καθότι έλειπε έκτοτε)

 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 13η

Νέες πολυδιαφημισμένες αφίξεις για τους Γερμανούς. Οι φωτογραφίες των κοριτσιών αγγίζουν την πραγματικότητα περισσότερο από κάθε άλλη φορά.

ΣΥΓΓΡΟΥ 144: η Σελίνα. [size=13pt]Sono innamorato!!![/size] Είμαι σίγουρος πως ο εθνικός μας ποιητής Διονύσιος Σολωμός ένα τέτοιο θέαμα θα αντίκρισε μπροστά του όταν εμπνεύστηκε τον αριστουργηματικό του αυτόν στίχο: "Έστησε ο Έρωτας χορό με τον ξανθόν Απρίλη!!!"
Μπήκε στο σαλόνι ίδια η Άνοιξη! Οι καρδιές μας άνθισαν!!! Η πλάση όλη στολίστηκε από την ομορφιά της!!! Η παρουσία της σαγηνευτική!!! Αληθινά μαγική!!! Η φύση όλη ντύθηκε στα γιορτινά της, για να υποδεχθεί το μεγαλείο της παρουσίας της!!!
Η ομορφιά της Σελίνα είναι πολύ δύσκολο να περιγραφεί με λέξεις. Ο χαρακτηρισμός πεντάμορφη δεν φτάνει να την περιφράψει σε ύψος, ούτε ως τον υπέροχο αστράγαλο της!!!
Τι άλλο να πω; Νομίζω πως ακόμη ακούω στ' αυτιά μου τα πουλιά να κελαηδούν τη θεσπέσια ομορφιά της!!!  

Υ.Γ.  Η μόνη διαφορά με τις φωτογραφίες της είναι τα μαλλιά της. Δεν είναι ξανθά, αλλά φέρνουν αρκετά προς το καστανό χρώμα.


ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3: η Νίκη Φοξ. Εδώ η πραγματικότητα μας προσγείωσε απότομα στην σκληρή αγκαλιά της...
Μελαχρινή, κανονικού ύψους κοπέλα, πρόσωπο όχι τόσο εντυπωσιακό όσο δείχνει στις φωτογραφίες της και περιφέρεια ελαφρώς πιο γεμάτη απ' το αναμενόμενο. Ψυχρό σαλονάρισμα... Είναι Γερμανίδα κατά δήλωση της υπηρεσίας.

Υ.Γ.  Στο πρόγραμμα της μας ανακοινώθηκε και πρωκτικό στα 100Ε.


ΙΣΜΗΝΗΣ 2: δεν έχω να γράψω κάτι για την Σοράγια τη θλιμμένη πριγκίπισσα της...Περσίας (aka Aliya), γιατί η ώρα είχε πια περάσει και αντί για το FIR της Βουλιαγμένης Avenue, προτίμησα να πιλοτάρω το F16 πίσω στην μοίρα για να παρακολουθήσω το μεγάλο ντέρμπι των προημιτελικών του Champions League.  :dunno:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αριστοτελους5 αλισια απο αγ. Δομινικο ψηλη γκομενα με ωραιο σωμα αλλα το στυλακι βρωμαει ξεπετα αξιζει μονο για να εχεις να λες στους φιλους οτι γαμησες πουτανακι απ την λατινικη αμερικη
δεν ειναι ξεπετα,ψιλοασχετη ειναι
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Την Λαιμα την εχω τιμησει αρκετες φορες, την θεωρω απο τις καλυτερες επιλογες αυτο τον καιρο.
Εμπειρη, ομορφη γυναικα και με διαθεση.

Την ειδα  χθες σε μινι τσαρκα στο βουνο σε διδυμο με την Μαργκο.

θα λειψει για καποιες μερες μεσα στο Πασχα.

Την Σοφια την εχω δει, εντυπωσιακη γυναικα επισης, με πλουσιο στηθος, αλλα δεν εχω αποψη για τις υπηρεσιες της,

Για τη Λαιμα θα ήθελα να προσθέσω και κάτι άλλο: "ζεστή γυναίκα"
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
[size=20pt]YANNA[/size]
:tits2: :tits2: :tits2:

 
   
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Να βάλω κουίζ; Λάϊμα vs Ντορίνα..... :grin: :grin: :grin:

Την "αδερφούλα" δε την αναφέρω... Ιεροσυλία!!!! ;)
Ποιά είναι η Ντορίνα ?Που δουλεύει?

Αγαπητέ Γιώργο (αν αυτό είναι το όνομά σου, κρίνοντας από το Nickname σου) τα μηνύματα άλλων φίλων χρηστών του Forum που αφορούν την Sabrina και την Scarlet θα σου λύσουν κάθε απορία.

Εμείς από την πλευρά μας μπορούμε να σε διαβεβαιώσουμε ότι αν τις "γνωρίσεις"...
θα σου μείνουν αξέχαστες !!!
Μακάρι  :grin:

Αυτό εύχομαι και γω  ;)


Για την Σαμπρινα που την ξερω μπορω να παρω θεση στο ερωτημα σου, την Σκαρλετ δεν εχει τυχει να την δω.

Οι φωτογραφιες της ειναι παραπλανητικες.
Ειναι ομορφοτερη..............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Συην αρχή με το παραπλανιτικές με αγχωσες λίγο αλλά μετα λύθηκε το μυστήριο  :2funny:

Θα βολτάρω τότε  :grin: :cheesy:  :sunglasses:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σουεντη - Βανεσσα - www.kassandras3-pano.com/zeta]Ζετα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα[/url] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Καρολινα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Τανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Σουεντη - www.vrilissou60-kato.com/sara]Σαρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Νταιανα - Καταλινα - Λολιτα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ελενα/Στελλα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom