Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ποια ειναι η Σουζανα ρε παιχτη? :think:

Είναι μια κοπέλα που δουλεύει στο Καρέα 30.

Ξανθιά, ωραία και τσαχπίνα!

Μοιάζει κάπως στην Σάρα, αλλά είναι (ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ) μια αρκετά βελτιωμένη εκδοχή της.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Με την Αφροδίτη που λες είχα πάει πριν κανά χρόνο.Τη θυμάμαι πιο μαυριδερή,νομίζω με  tatoo και τα βυζιά ήταν μεγάλα, αλλά τούτα δω μου κάνουν μεγαλύτερα(btw μια χαρά σεξ έγινε)
Τεσπα,μια φορά την έχω δει και δεν την καλοθυμάμαι,οπότε :dunno:
Και εγω δεν ειμαι απολυτα σιγουρος οτι ειναι αυτη.
Απλα μοιαζει παρα πολυ.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Κύριοι, στη Βουλ68 (άρα και στο ΣΤΑΡ Βρ42) δουλευει η Αφροδίτη με το όνομα Αφροδίτη. Την έχω δει πριν 2-3 μήνες σε σαλονάρισμα με το όνομα Αφροδίτη. Άλλωστε έτσι ήταν και στα προγράμματα στα ιντερνετικά σαιτ.

Είχα πάει μαζί της στη Π193 πριν ~1,5 χρόνο. Δεν τρελάθηκα. Δεν μού άρεσε το στυλ της (δεν έχω ποτέ παράλογες απαιτήσεις, αλλά δε γουστάρω να έχει γνώμη η επαγγελματίας για δήθεν πράγματα, συν τοις άλλοις). Είχα παρει μάλιστα μεγάλο πρόγραμμα τότε. Έχω και κριτική.

Η φωτο του lithin αναφέρεται στη ΣΟφία εάν δεν κάνω λάθος. Φέρνει προς Αφροδίτη. Ίσως να ίσιωσε και το μαλλί της από κατσαρό, και ξεκινάει νέα καριέρα, ίσως και όχι. Όποια και ναναι εγώ της εύχομαι ναναι καλά και καλή πορεία.

Να είστε & να περνάτε καλά!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.279
Like
3.209
Πόντοι
506
η κοπελα στη φωτο ειναι η ΣΟΦΙΑ ,ρωσιδα ,μια καινουρια κοπελα.προτεινω να την γνωρισετε.η Αφροδιτη απο δευτερα παλι κοντα σας  :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.279
Like
3.209
Πόντοι
506
Σημερα νυχτα 23.30-07.00 στο Βουλιαγμενησ 68 - Σοφια + Ρεγγινα  :-* :-* :-*
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]EVA[/size]

 
   
:tits2: :tits2: :tits2:
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παραλειπόμενα χθεσινής απογευματινής μίνι τσάρκας :

Κωνσταντινουπόλεως  61: Βαρβάρα. Η αρχοντική Ουκρανή μελαχρινή Milf, γνωστή από την παράλληλη θητεία της στο Βούρβαχη 19 και Ηλία Ηλιού 92. Ίσια  μακριά μαλλιά, ελαφρώς Ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου, ψηλή με ωραίο σώμα και στήθος από σιλικόνη.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Τα λόγια είναι περιττά : Άννα Μαρία. Μια από τις σταθερές άξιες στα studio εδώ και καιρό. Η εμφάνιση της μπορεί να συζητηθεί, οι υπηρεσίες της αμφιβάλω....

Κωνσταντινουπόλεως  80: Χριστίνα. Μελαχρινή γεματούλα με μακριά μαλλιά. Αφράτη περιφέρεια. Ευδιάθετη και γελαστής το σαλόνι. Ντυμένη στα μαύρα. Δεν είναι η πρώτη φορά που την συναντάω. Η πρώτη οπτική γνωριμία στο Λιοσίων 76, προ καιρού και πρόσφατα στο Κωνσταντινουπόλεως 132. Η εμφάνιση της είναι στον μέσο όρο πάνω κάτω, όμως οι πληροφορίες για τις υπηρεσίες της είναι ενθαρρυντικές. Την Τζίνα που ήταν μαζί της την θεωρώ μια από τις λιγότερο ελκυστικές παρουσίες που έχω δει. Ξανθια με εμφανή τα σημάδια του φαινόμενου της «φλούδας πορτοκαλιού» στην περιφέριεα και τους μοιρούς  της. Τίποτα το ιδιαίτερο σε γενικές γραμμές. Ειδικά ο ενδυματολογικός συνδυασμός του σοσονιού με τις πλατφόρμες δεν θα έλεγα ότι είναι και ο πλέον σεξουαλικός.

Κωνσταντινουπόλεως  92Α : Άννα η μελαχρινή Ρουμάνα με το χαρακτηριστικό κενό ανάμεσα στα δυο μπροστινά δόντια. Σγουρά  σκουρόχρωμα μαλλιά, ντυμένη με μαύρο νυχτικό, όπου αναδείκνυε τις καμπύλες της. Είχα πολύ καιρό να την δω έχει χάσει κάποια κιλά και έχει ομορφύνει. Οι αναμνήσεις μου από τις υπηρεσίες της άκρως θετικές. Μαζί της η Σόνια. Μία νέα παρουσία στον χώρο των studio. Νεαρή, μελαχρινή με ωραίο αδύνατο σωμα, οχι ομως ανορεξικό skiny. Συμπαθητικό πρόσωπο, μαύρα εκφραστικά μάτια. Μπορεί να είναι νέα για τα studio, όμως οι θαμώνες του Amnezia θα την γνωρίσουν αμέσως , μιας και εργαζόταν μέχρι πρόσφατα στο εκεί με το όνομα Χριστίνα. Μια από τις καλύτερες επιλογές του Μεγάρου, εάν και η υπηρεσίες της στα studio είναι ανάλογες. τότε θα μιλάμε για μια αρκετά καλή επιλογή. Η υπηρεσία ευγενέστατη, παρά την εμφανή μου πρόθεση να μην περάσω, με ευχαρίστησε για την επίσκεψη μου.

Κωνσταντινουπόλεως  92 : Για τρίτη συνεχόμενη τσάρκα δεν μου άνοιξαν. Όπως επίσης και του συναγωνιστή που κατέβηκε απορημένος από την σκάλα και έγινε ο σχετικός διάλογος. Δεν το κλείνουν μια και καλή καλύτερα........

Κωνσταντινουπόλεως  94 : Τζούλια. Η ευτραφής ξανθή Λετονή. Τεράστιο φυσικό στήθος, με ανάλογη περιφέρεια με αρκετά κιλά σε γενικές γραμμές. Ωραία χαρακτηριστικά προσώπου,  γλυκό χαμόγελο, πρόσχαρη με προγράμματα από 30 ευρω.

Σερβίων 26: Στεφανία. Η πληθωρική ξανθή νταρντάνα Ρωσίδα milf με το πλούσιο στήθος, και τα  αριστοκρατικά χαρακτηριστικά προσώπου

Δοξάτου 2Α : Χρέη κοπέλας και υπηρεσίας έκανε η Έλενα. Milf ντυμένη με βιολετί αραχούφαντο νυχτικό που άφηνε να φανεί το επηρεασμένο από τον χρόνο σώμα της. Συνολική εμφάνιση κάτω του μέσου όρου, ειδικά για studio. Δεν γνωρίζω τι «λεει» από υπηρεσίες έτσι ώστε  να δικαιολογεί την τιμή εκκίνησης των 30 ευρω. Οφείλω πάντως να πω ότι ήταν ευγενέστατη. Το ίδρυμα λειτουργεί από τις 10:00 έως τις 20:00-20:30 .

Κασσάνδρας 3(κάτω)
:  Η γλυκιά και sexy Αμαντα , αρκετά γνωστή παρουσία στα studio. Η Σάρα που ήταν μαζί της μια γλυκιά κοπέλα με ωραίο σώμα, καστανά ίσια μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο και με αρκετά καλές αναμνήσεις από πρόσφατη σχετικά συνεύρεση μας, δεν νομίζω να έχει πολύ τύχη σε δίδυμο με την Αμαντα.

Κασσάνδρας  3(πάνω) : Δεν μου άνοιξαν. Μετά από «έρευνα» έμαθα ότι εργαζόταν η Αλεξάνδρα. Κρίμα και ήθελα να την δω, μετά την πρόσφατη σχετικά προσθετική στήθους που έχει υποβληθεί και δεν την έχω συναντήσει απο τότε.

Κασσάνδρας  6: Αμίρα. Νεαρή petit μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους  ώμους, Αρμονικές αναλογίες, συμπαθητικό πρόσωπο. Δεν υπάρχουν πληροφορίες για τις επιδόσεις της.

Κασσάνδρας  4Γ : Σονια. Νεαρή κοπέλα αδύνατη σχετικά, αρκετά πρόσχαρη στο σαλόνι. Συγχωρέστε με αλλά δεν θυμάμαι περισσότερα...............

Κασσάνδρας  4Β : Τζούλια. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, εκ Πολωνίας κατά δήλωση. Γαλάζια μάτια, λευκό δέρμα (απότι μπόρεσα να δω στο ημίφως) ωραιο σώμα, ντυμένη με λευκό στριγκάκι και λευκές κορδέλες να περικυκλώνουν τα πόδια της.

Κασσάνδρας  4 : Τι να πω για την Αννα. Απο τις ομορφότερες και καλύτερες επιλογές αυτό τον καιρό.

Σολωμού 32 (πάνω) : Παολα. Καιρό είχα να δω ένα από τα αγαπημένα μου στουντιοκοριτσα. Αρκετά γνωστή στο «ευρύ κοινό» των studio.Ξανθιά με πλούσιο φυσικό στήθος, γλυκύτατο πρόσωπο και εξαιρετικές υπηρεσίες. Για να βοηθήσω πρόκειται για την Παολα από Βριλησσου 55 - Φραντζή 47 πριν κάποια χρόνια. Μαζί της η Μπιανκα, η μόνιμη εργαζόμενη στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Milf με καστανοκόκκινα μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο και αρκετά καλές υπηρεσίες.

Σολωμού 32 (κάτω) : Ανακαινίζεται, όπως μου είπαν στο «πάνω» και σύντομα θα ξαναλειτουργήσει.

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τελικά που κατέθεσες;;;;; φίλτατε
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τελικά που κατέθεσες;;;;; φίλτατε
Πουθενα. :dunno:
Ειχα καταθεσει χθες στην φιλη μας την Λαιμα, και αλλες 3 φορες το ΠΣΚ, οποτε το ταμειον ηταν μειον...........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αν κατεθετα θα δοκιμαζα την Σονια στο Κωνσταντινουπολεως 92Α
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Πουθενα. :dunno:
Ειχα καταθεσει χθες στην φιλη μας την Λαιμα, και αλλες 3 φορες το ΠΣΚ, οποτε το ταμειον ηταν μειον...........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αν κατεθετα θα δοκιμαζα την Σονια στο Κωνσταντινουπολεως 92Α

Πολύ καλή επιλογή η Λαιμά.

Και γω ταμιακά ειμαι χάλια, δεν έχω ρευστοτητα χρήματος αλλά μονο σπέρματος
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Πουθενα. :dunno:
Ειχα καταθεσει χθες στην φιλη μας την Λαιμα, και αλλες 3 φορες το ΠΣΚ, οποτε το ταμειον ηταν μειον...........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αν κατεθετα θα δοκιμαζα την Σονια στο Κωνσταντινουπολεως 92Α
Ρε CHE αυτή η Χριστίνα από Κ80, την άλλη φορά που πέρασα μου κωλοτριβότανε κάνα 10λεπτο στην κωλόνα και με κάβλωσε, αν δεν είχα κόλλημα με τις ευτραφείς θα είχα μπουκάρει. Είναι καλή μέσα τελικά έχεις άποψη?  :think:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 08/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/zeta]Ζετα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρομινα/www.kassandras4-kato.com/sonia]Σονια[/url] - Σουεντη/www.kassandras4-kato.com/sonia]Σονια[/url] - www.kassandras4-kato.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Ρομινα - Αμαντα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη/Στελλα/Κριστυ/Σαντρα[/URL] Love - Κριστυ/Σαντρα Love/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Αυτή την Ελίζα στο Αθανασίας 3 την έχει χτυπήσει κανείς; Είναι η ίδια που με το όνομα Λίζα και ως Γαλλίδα εμφανίζεται στο Μπουζιάνη;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Αυτή την Ελίζα στο Αθανασίας 3 την έχει χτυπήσει κανείς; Είναι η ίδια που με το όνομα Λίζα και ως Γαλλίδα εμφανίζεται στο Μπουζιάνη;

πέρασα κι εγώ ο μαλάκας από Αθανασίας να δω και να καταγαμεύσω την Ελίζα, που σύμφωνα με το διανθισμένο με πρόστυχες φωτόγραφίες πρόγραμμα εργαζόταν σήμερα το πρωί, και αντ αυτής ήταν η Σάντυ, μια πληθωρική ξανθιά στο σωματικό στυλ της Άννας Μαρίας. Διέφυγα ταχέως.

Καρέα 30 έκανα ένα αναπάντητο κουδούνισμα

Η ενημέρωση θα συνεχιστεί
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom