Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.242
Πόντοι
34.267
Κεφαληνίας 75, είδα δυο νέα ονόματα και πήγα να τσεκάρω.
Τζούλια, κοντοπούτανο με βύζους κρυμμένους πίσω από άσπρο δίχτυ. Καυλιάρικο πρόσωπο, Αξιογάμητη.
Τζέσικα, κορμοστασιά, κόκκινη ζαρτιέρα, μακρύ μαλλί. Παλιά στο κουρμπέτι αλλα δεν θυμάμαι από πού.
Τσατσά, η επιεικώς απαράδεκτη γραία που στραβομουτσουνιάζει αν δεν περάσεις. Εγώ περνάω μόνο όταν είναι η νεαρά ευγενέστατη τσατσά γι αυτό κι έφυγα.
Άστην αυτήν...νά'ξερες και πως τό'παθε... Από την στιγμή που είδε για πρώτη φορά στη ζωή της καθρέφτη!!!! :headbang:

Ενώ η μακρυμαλούσα κοντούλα με τα χαριτωμένο ψεύδισμα...ΚΥΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! :cool2:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.279
Like
3.209
Πόντοι
506
Σημερα απωγευμα και βραδυ στο Βουλιαγμενησ 68 - Αλισα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_7585final.jpg
    IMG_7585final.jpg
    249,1 KB · Εμφανίσεις: 27

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Eπισκεψη Στο Κασσανδρας ! Συνευρεση με Αννα !!!! Το μονο που εχω να πω : ΥΠΕΡΟΧΗ!!!!!!!!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.279
Like
3.209
Πόντοι
506
Σαββατο προι στο Βριλησσου 42  :-* Λαιμα + Λουιζα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • laima 044.jpg
    laima 044.jpg
    29,5 KB · Εμφανίσεις: 14

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Θες να την πάρεις στην οικοδομή να κουβαλάει τα μπετά; :2funny:

ναι αμέ γιατι όχι, αν θέλει να σταματήσει απο το στούντιο υπάρχει πάντα μια θέση για μια όμορφη κοπέλα στο γιαπί. Θα την μάθω να κάνει τσιμέντο κ.α.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αυτή την Ελίζα στο Αθανασίας 3 την έχει χτυπήσει κανείς; Είναι η ίδια που με το όνομα Λίζα και ως Γαλλίδα εμφανίζεται στο Μπουζιάνη;
Η ιδια ειναι αλλα κανα δυο μερες τωρα εχει ¨επανακαμψει¨ως  Λετιτσια στην Τριγγετοαλυσιδα!
Ειχε ξανασυζητηθει η περιπτωση της εδω..www.bourdela.com/forum/index.php?topic=7646.msg3486918#msg3486918]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=7646.msg3486918#msg3486918[/url]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 10/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Σουεντη - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια/Τζουλια[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα/Καμελια[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/alexia-ru]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/Αμαντα - Νεα αφιξη/Νεα αφιξη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαρια - Ρομινα/Κλαουντια - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Σονια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ρομινα - www.vrilissou60.com/sonia]Σονια[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη/Σαντρα[/URL] Love - Σαντρα Love/www.thiseos40.com/efi]Εφη/Σοφια/Ελενα[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Εξερευνώντας  τον ''αστερισμό της μεγάλης άρκτου''...

Με το μετρό αποβιβάστηκα γύρω στις 10:00 π.μ στο σταθμό του Μεταξουργείου, στην πλατεία Καραισκάκη, αλλά αντί να κατευθυνθώ προς Μεγάλου Αλεξάνδρου, Λεωνίδου, Κεραμικού που βρίθουν οι οίκοι ανοχής κατευθύνθηκα  προς Λένορμαν, με στόχο την ουρά της ''άρκτου'', που ακούει στ' όνομα Ιωαννίνων 3.
Από 'κει θα ξεκινούσα τη μοναχική στουντιότσαρκά μου σήμερα,  Σάββατο 10 Μαρτίου 2012.
Ο καιρός ήταν συννεφιασμένος και είχε κρύο. Λίγοι και οι βιαστικοί διαβάτες  στους δρόμους.
Τα τελευταία κρύα πριν την Ανοιξη.
Επισκέφτηκα 16 studios, στις περιοχές Κολωνού, Μεταξουργείου και Βοτανικού μέσα σε 2 ώρες και 17 λεπτά, διανύοντας 4 και κάτι χιλιόμετρα επί δύο. Διότι γύρισα από τον ίδιο δρόμο.

Πρώτη στάση Ιωαννίνων 3 κόκκινη πόρτα δεξιά.
Χτυπούσα το κουδούνι  στις 10:19 π.μ
Η φωτό του site είναι παλιά.
Τώρα το σπίτι είναι ροζ με κόκκινα παντζούρια και σιδεριές.
Ανεβαίνω τα σκαλιά και βρίσκομαι μπροστά στη μόβ σιδερένια πόρτα.
Μου ανοίγει η μεσήλικη υπηρεσία με το  μαύρο  ( βαμμένο ) καρέ μαλλί και το πλούσιο στήθος (!)
Χώρος σκοτεινός, υπάρχουν κάποια κόκκινα, πράσινα, μπλέ φώτα στο ταβάνι.
Ευγενική, με ρωτάει εάν έχω ξανάρθει...
Της λέω ότι είμαι στη φάση της αναγνωριστικής βόλτας μου ( τσάρκα )
Μου παρουσιάζει τη Σουζάνα. Ψηλή, έντονα ζυγωματικά και χείλη,  μακρύ ξανθό μαλλί, πιασιματάκια, χαμογελαστή...
- Ελα να περάσεις!
Ρωτάω τα προγράμματα.
Απλό στα 20. Τα 40 και 50 περιλαμβάνουν ελεύθερο στοματικό, 69, μασάζ, sex show. Με 70 πρωκτικό...

10: 22- 10: 24 π.μ
Γαλάζια εξώπορτα αριστερά, διάδρομος και στο τέλος δεξιά είναι η πόρτα του οίκου.
Χτυπάω και μου ανοίγει μια ξανθιά υπηρεσία.
Προσοχή στο σκαλί μετά την πόρτα!...
Χώρος σκοτεινός με φωτισμό  νέον, ακούγονται ελληνικά τραγούδια από Λάμψη 92,3.
Απ' ό,τι μου είπε η υπηρεσία δεν έχουν σχέση με το διπλανό σπίτι.
Μου παρουσίασε την Τίνα. Μέτριο υψος, λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου, ξανθό μακρί μαλλί, όμορφο σώμα αδύνατο  
(Εκ)τιμήθηκε, στο τέλος της τσάρκας.
Θ' ανέβει κριτική...
Ανακοινώθηκε απλό στα 30. 40 με ελέυθερο στοματικό, 69, κλπ και εάν δεν κάνω λάθος πρωκτικό στα 50.

Σερβίων 26
10: 39 - 10:42π.μ
Ακριβής η φωτό του site.
Ανεβαίνω τα τσιμεντένια σκαλιά και φτάνω στην ροζ πόρτα ( έχουν security ΕΡΜΗΣ )
Χτυπάω το κουδούνι και μου ανοίγει μία ηλικιωμένη, μελαχρινή,  ευγενική υπηρεσία με λεπτή φωνή. Με ρωτάει εάν τους ξέρω από το διαδίκτυο.
Δεν εννοούσε το bou, αλλά την δική τους ιστοσελίδα.
Δουλεύει μία κοπέλα.
Βέβαια, ήταν ήδη 10: 40 π.μ και η κοπέλα δεν είχε έρθει ακόμα ( πέρασα στο γυρισμό της βόλτας μου ) και υποτίθεται ότι ανοίγουν 10: 00 π.μ...
40 το απλό και 60 το φουλ ( 69, μασάζ κλπ ) πρωκτικό ελεύθερο στοματικό δεν κάνει. Κάνει όμως έκπτωση 10 ευρώ στο φουλ.

Δοξάτου2Α και Λ.Αθηνών
10:48π.μ- 10:49π.μ
Ακριβής η φωτό του site
Ανεβαίνω τα σκαλιά και χτυπάω την λευκή πόρτα. Μου ανοίγει μία νέα γυναίκα ( δε νομίζω ιερόδουλη ) και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος...
-Καλημέρα
-Καλημέρα, ήρθα να ρίξω μία ματιά στο χώρο και στις κοπέλες...
-Τί να κάνετε;
-Να δω τί κοπέλες υπάρχουν...
-Δεν μπορείτε γιατί ήμαστε όλες απασχολημένες...
-Δεν μπορώ να περιμένω;
-Οχι!
-Μπορείτε να μου πείτε τουλάχιστον τις υπηρεσίες;
Ευτυχώς μου τις είπε...
30 το απλό, 50 φουλ, υπάρχει και 60 με πρωκτικό νομίζω...

Σπύρου Πάτση 27
10:57π.μ- 11:62 π.μ
Ακριβής η φωτό
Ανεβαίνω τα πέτρινα σκαλιά και μου ανοίγει μία ευγενική, μεσόκοπη, ξανθιά υπηρεσία.
Ηθελε να μου προσφέρει καφέ, κρασάκι, γλυκό(!)
Ο χώρος άνετος, σκοτεινός, με φωτισμό νέον και στρομπολάιτ.
Βαριές κουρτίνες στους τοίχους
Δουλεύουν τρεις κοπέλες στη σημερινή πρωινή βάρδια...
Η υπηρεσία τις φώναξε ως εξής...
-Κοριτσάρες μου...
-Ερχόμαστε...( από το βάθος...)
-Ελάτε...
Πρώτη έφθασε η Ζβέτα ή Φωτεινή( όπως είπε η ίδια ). Μαλλί ξανθό, λίγο πάνω από τους ώμους, σγουρό, πρόσωπο χαμογελαστό  αδιάφορο, στήθος δυάρι. Κάνει και παρτούζα.
Ακολούθησε η Ντινάρα από το Καζαχστάν. Μελαχρινή με ασιατικά χαρακτηριστικά και μαγουλάκια, χαμογελαστή. Μου μίλησε στον πληθυντικό. Κάνει και ελέυθερο στοματικό
και τελευταία η Μαίρη καστανή, με στήθος τριάρι και πιασιματάκια.Χαμογελαστή επίσης. Αυτή μου άρεσε πιο πολύ από όλες...

Σπύρου Πάτση 40
11:03- 11:06π.μ
Ισόγειο.
Δούλευε μία κοπέλα η Χριστίνα. Ευχάριστή, λεπτή, με ωραίο σώμα, μελαχρινή.
Απογοητεύτηκε που δεν πέρασα, γιατί όπως είπε ήμουν ο πρώτος και θα πέρναγα καλά...
50 το απλό, 60 το φουλ, 80 με  sex show, 80 αυταρχικό και 100 τα πάντα, συν έξτρα χρόνος

Σπύρου Πάτση 50
κλειστό.

Ιερά Οδός 66
11:10π.μ
Με τον νεαρό χαμογελαστό τσάτσο ( πάντα ήθελα να την ''πω'' αυτήν τη λέξη...) είχα τον παρακάτω διάλογο...
-Καλημέρα.
-Καλημέρα, να ρίξω μια ματιά στις κοπέλες;
-Δεν, έε... ήμαστε έτοιμοι ακόμα...μόλις σφουγγαρίσαμε...
-Δέκα δεν ανοίγετε;
-Ναι,σήμερα αργήσαμε λιγάκι...
-Σε πόση ώρα να περάσω;
-Σε κανένα μισάωρο...Συγγώμη κιόλας έ;...

Κασσάνδρας 4Α
11:16- 11:18π.μ
Σκαλιά και φθάνω μπροστά στη  βαριά σκούρα καφέ πόρτα.
Μου ανοίγει μία τυπική ηλικιωμένη υπηρεσία.
Δουλεύει η Αμίρα. Ομορφη μελαχρινή κοπέλα, λεπτή, με μικρό στήθος.
Απλό ξεκινάει από 50.

Κασσάνδρας 4Β
11:18π.μ- 11:21π.μ
Ισόγειο
Χτυπάω τη βαριά καφέ πόρτα.
Ανετος χώρος, με αρκετά έπιπλα και στολίδια.
-Για να δεις τι κουκλάρα εχω...μου λέει η υπηρεσία.
-Για να δω...
-Μόνικα τη λένε...
Καστανή, με σγουρό μαλλί μέχρι τον ώμο, στήθος όμορφο, μεσαίο, φαινόταν σφιχτό και κορμί...''φιδίσιο καμωμένο...''
50 το απλό το όποιο  περιέχει 69 ή μασάζ κλπ σε συνεννόηση από πριν.

Κασσάνδρας 4Γ
11:22- 11:24π.μ
Μικρότερος χώρος.
Η ξανθιά υπηρεσία μου ανακοινώνει τη Μαρία και την Υβόννη
Η Μαρία είναι από Ρουμανία και  πολύ γυναίκα.
Μακρύ μαύρο μαλλί, όμορφο χαμόγελο, ωραίο στήθος και σώμα λαμπάδα.
Η Υβόννη...
''Η κορμάρα μας'' που είπε και η υπηρεσία...
εμένα μου άρεσε λιγότερο, αλλά και αυτή είναι ψηλή, μελαχρινή, με μαύρο μαλλί και λίγο πιο πλούσιο στήθος ( προς το μεγάλο )
Το απλό από 50

Κασσάνδρας 6
11:25π.μ
Η κοπέλα δεν ήταν έτοιμη ακόμα. Μόλις είχε έρθει...
Μου προτάθηκε να κάνω μία βόλτα...

Κωνσταντινουπόλεως 92
11:36-11:38π.μ
Ιδια η φωτό απλά τώρα υπάρχει και μία γλάστρα όπως μπαίνει κάποιος από την εξώπορτα στ' αριστερά.
Ανεβαίνω δύο δωδεκάδες σκάλες και βρίσκομαι μπροστά στην γκρίζα μεταλλική πόρτα.
Μου ανοίγει ο θηλυπρεπής τσάτσος και στην εξώπορτα γίνεται ο εξής διάλογος...
-Καλημέρα, μπορώ να δω τις κοπέλες;
-Γιατί;
-Ξέρω 'γω; Να ρίξω μια ματιά...
-Να ρίξεις μια ματιά ή  να περάσεις;
-Να δω τις κοπέλες, στην τσάρκα είμαι...
-Μία κοπέλα είναι...
-Μπορώ να περάσω;
-Πέρασε, γιατί άνοιξα την πόρτα;
Ο  χώρος μεγάλος
Εμφανίστηκε η Αννα-Μαρία η οποία είναι με κοντό μαλλί, σχετικά ψηλή, αλλά όχι με τόσο καλό σώμα.
Από τα 30 το απλό, 40 το ελεύθερο στοματικό και 50 το πρωκτικό...
Φεύγοντας ούτε που με χαιρέτησε ο τσάτσος.

Κωνσταντινουπόλεως 94
11:39-11:43 π.μ
Μου άνοιξε μία στραβίζουσα υπηρεσία με κοντό μαλλί
Δούλευαν δύο κοπέλες ( κάνουν και παρτούζα )
Η Τάνια. Ψηλή, με πιασίματα, μεγάλο στήθος με διπλάρωσε στον καναπέ και άρχισε να με χαιδεύει, ενώ είχε κολλήσει το πρόσωπό της στο δικό μου...
-Πολύ καλή είσαι, να δω και τη φίλη σου;
-Γιατί μωρό μου, είναι ανάγκη;
Χα, χα, χα. Τι κάνει η λειψανδρία...
-Να σου δώσω ένα φιλάκι; με ρωτάει
και την ώρα που πάω να τη φιλήσω μου λέει...
-στο μαγουλάκι...
Η άλλη ήταν η Χριστίνα με έντονα χαρακτηριστικά, μαύρο μακρί μαλλί, λίγο κοντούλα. Δε μου άρεσε. Δεν κάνει πρωκτικό.
Μου είπε ότι είναι από Μολδαβία αλλά όταν τη ρώτησα, στα Ρουμανικά, εάν μιλάει, μου είπε ότι δεν έχει καμία σχέση(!)

Κωνσταντινουπόλεως 92Α
11:44- 11:46 π.μ
Με υποδέχτηκε η κοπέλα που την λένε Τζίνα. Εχει καλό σώμα, καστανό μεσαίο μαλλί αλλά χάνει λίγο στο πρόσωπο. Η φωνή της είναι λίγο τσιριχτή.
Οι τιμές αρχίζουν από 50 έως 100 αλλά γίνεται και μία έκπτωση που δεν μου έλεγαν εάν δεν πέρναγα (!)...

Κασσάνδρας 3 πάνω
11:51π.μ
Δε μου ανοίξαν

Κασσάνδρας 3 κάτω
11:53-11:55π.μ
Ενας κοπρίτης πήγε να με δαγκώσει λίγο πριν μπω...
Χτυπάω τη βρώμικη μεταλλική πόρτα. Ανοίγουν από μέσα. Ο χώρος μικρός. Ερχεται η Λάουρα. Σεξουαλική, με μεγάλο σιλικονούχο στήθος και ωραίο σώμα. Δεν κάνει πρωκτικό. Οι τιμές ξεκινάνε από 50.

Σερβίων 26 ( η επιστροφή )
12:03-12:05π.μ
Η Σάντρα ήταν εκεί
Ομορφο πρόσωπο και σώμα, ίσιο μαύρο μαλλί.
-Ελα,μου κάνει, πάμε...
Δεν τιμήθηκε αλλά μπήκε στα υπ' όψην...

Κατευθυνόμενος προς Ιωαννίνων 3 έκανα μία στάση στο super market'' Γαλαξίας'' στην Παλαμηδίου για ένα κατούρημα...
Διαθέτει πολύ άνετο και καθαρό WC...
Στις 12:36 έφτασα στον οίκο και διαβαίνοντας την αριστερή γαλάζια πόρτα  τίμησα την Τάνια.
Η συνάντηση θα περιγραφεί αύριο στην κριτική μου.
Τελειώνοντας έχω να τονίσω ότι μου έκανε εντύπωση το γεγονός πως σε όλες τις αίθουσες αναμονής ( σαλόνια ) ήμουν μόνος.
Ούτε ίχνος άλλου παίχτη!
 

Συνημμένα

  • Μ.άρκτος.png
    Μ.άρκτος.png
    127,8 KB · Εμφανίσεις: 18

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Το γαλα μοιραζες τετοια ωρα;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Εξερευνώντας  τον ''αστερισμό της μεγάλης άρκτου''...


Δοξάτου2Α και Λ.Αθηνών
10:48π.μ- 10:49π.μ
Ακριβής η φωτό του site
Ανεβαίνω τα σκαλιά και χτυπάω την λευκή πόρτα. Μου ανοίγει μία νέα γυναίκα ( δε νομίζω ιερόδουλη ) και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος...
-Καλημέρα
-Καλημέρα, ήρθα να ρίξω μία ματιά στο χώρο και στις κοπέλες...
-Τί να κάνετε;
-Να δω τί κοπέλες υπάρχουν...
-Δεν μπορείτε γιατί ήμαστε όλες απασχολημένες...
-Δεν μπορώ να περιμένω;
-Οχι!
-Μπορείτε να μου πείτε τουλάχιστον τις υπηρεσίες;
Ευτυχώς μου τις είπε...
30 το απλό, 50 φουλ, υπάρχει και 60 με πρωκτικό νομίζω...

πολύ ωραία ενημερωση Φανούρη,
Μια παρατήρηση για το στουντιο της οδού Δοξάτου.
Εκει εργάζεται μια ελληνίδα ξανθια αν θυμαμαι καλά , μιλφ.
εκτελει χρεή υπηρεσιας και εκδισόμενης ταυτοχρονα, οποτε το οτι σου ειπε "ειμαστε ολες απασχολημενες" μαλλον ειναι μουφα...
απλα ειχε μαλλον πελατη στο δωμάτιο, εσενα δεν σε είχε ξαναδεί και σε εστειλε ευγενικα..
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Εξερευνώντας  τον ''αστερισμό της μεγάλης άρκτου''...

Κασσάνδρας 3 κάτω
11:53-11:55π.μ
Ενας κοπρίτης πήγε να με δαγκώσει λίγο πριν μπω...
Χτυπάω τη βρώμικη μεταλλική πόρτα. Ανοίγουν από μέσα. Ο χώρος μικρός. Ερχεται η Λάουρα. Σεξουαλική, με μεγάλο σιλικονούχο στήθος και ωραίο σώμα. Δεν κάνει πρωκτικό. Οι τιμές ξεκινάνε από 50.
Η Λάουρα έχει το πιο όμορφο φυσικό στήθος, δεν είναι σιλικόνη  :grin:
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Γνωριζει καποιος για τις κοπελιες στο κασσανδρας 4 κατω που λεει <νεες αφιξεις> ???
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Γνωριζει καποιος για τις κοπελιες στο κασσανδρας 4 κατω που λεει <νεες αφιξεις> ???
Για να λέει "νέες αφίξεις" και να μη γράφει όνομα, ούτε η κυρία Λίτσα δεν θα τις ξέρει ακόμα,  :think:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μπραβο στον φανουρη για την ενημερωση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom