Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Καλημέρα ζουζουνάκια μου  :-* :-* :-*!!!

Δευτερα M,Αλεξάντρου 133 πρωί 11:00-18:00

Τρίτη Βριλησσού 36α πρωί 11:00-18:00

Τεταρτη M,Αλεξάντρου 133 πρωί 11:00-18:00
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Αποφάσισα λόγω άνεσης χρόνου να κάνω μια βόλτα σε κάπως απομακρυσμένα για μένα στούντιο να τσεκάρω μερικές παρουσίες.
Ξεκίνησα από Τριγγέτα όπου ήταν η Γαλλίδα Λετίσια ή αλλιως Ελίζα ή Λίζα και η Πολωνέζα Βικτώρια. Η πρώτη, μελαχρινή με ωραίο σώμα αλλά εντελώς αδιάφορο πρόσωπο και ντεκαβλέ και αδέξιο σαλονάρισμα. Η δεύτερη μια ξανθιά επίσης αδιάφορη για να δώσεις 50, 70 και 100 ευρώ. Μύγες βαράγανε φυσικά. Κλασσικά η τσατσά φεύγοντας μου είπε "μα τι ψάχνετε τέλος πάντων;" Να γαμήσουμε ψάχνουμε χωρίς να πετάξουμε τα λεφτά μας.
Επόμενη στάση Καρέα 30. Περίμενα κάνα δεκάλεπτο στο άδειο σαλόνι. Στο δρόμο έξω σβούριζε ο αέρας, μόνο οι νεκροί από το Α νεκροταφείο δεν είχαν βγει. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα δειλά, εμφανίζεται μισή μέσα μισή έξω μια μελαχρινή πορνοστάρ μουνάρα και λέει: εγώ είμαι. Aυτή (μετάφραση: η τσατσα) είναι πάνω. Και ξαναμπαίνει μέσα. Είναι μουνάρα και το ξέρει αλλά χρειάζονται κι άλλα πράγματα για να σε ψήσουν να περάσεις μανδάμ ειδικά όταν ζητάς 60 άρια. Φυσικά περίμενα την τσατσά μόνο και μόνο για να ακούσω τις τιμές και να συγχιστώ ή μήπως την βγάλει κανονικά και την δω καλά. Με το που κατέβηκε η τσατσά η Λουτσία της φώναξε "με είδε με είδε". Με ύφος χιλίων καρδιναλίων μου ανακοινώθηκαν το 60 άρι για την ξεπέτα, 80 για 69, 90 για ελεύθερο στοματικό.
Βγήκα και πήρα την άδεια Βουλιαγμένης. Σταμάτησα στο Μελαντίας. Ωραιότατος χώρος, ψυχή από πελάτη, οι λύκοι είχαν κατέβει από το βουνό και αλυχτάγανε. Κοπέλα η Άντζελα, ξανθό εντελώς αδιάφορο, τιμές 50 η ξεπέτα, 70 το 69, 100 φουλ και 130 με τζακούζι. Σιγά μη δώσω 130 ευρώ για τζακούζι.
Χαιρέτησα και απογοητευμένος κατευθύνθηκα προς Μπουζιάνη. Μπήκα στο ωραιότατο σαλονάκι, όπου ω του θαύματος υπήρχαν δυο πελάτες. Ο τσάτσος παρουσίασε τη Σαμάνθα και την Τάνια. Οι συναγωνιστές απεχώρησαν. Η Σαμάνθα είναι μια ξανθιά καθόλου του γούστου μου. Στο κατόπι εμφανίστηκε η Τάνια. Όταν την είδα λέω εδώ είμαστε. Μελαχρινό πιπίνι, μικρό και κάπως πεσμένο στήθος, αθώο βλέμμα. Ρώτησα για τις τιμές και ο λακωνικός/αυστηρός τσάτσος μου είπε 50 απλό, 60 σεξ σόου ή ποδολαγνεία, και ανέβαινε. Λέω θα περάσω με 60 να φχαριστηθώ λίγο χρόνο παραπάνω. Προς τιμήν του πήγε να ρωτήσει αν η κοπέλα κάνει σεξ σόου και του είπα αν δεν κάνει ας παίξει λίγο με τα πόδια της. Επέστρεψε και μου είπε θα σου τα κάνει όλα, ότι θες. Έχω ανεβάσει διθυραμβική κριτική.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Στο κατόπι εμφανίστηκε η Τάνια. Όταν την είδα λέω εδώ είμαστε. Μελαχρινό πιπίνι, μικρό και κάπως πεσμένο στήθος, αθώο βλέμμα. Ρώτησα για τις τιμές και ο λακωνικός/αυστηρός τσάτσος μου είπε 50 απλό, 60 σεξ σόου ή ποδολαγνεία, και ανέβαινε. Λέω θα περάσω με 60 να φχαριστηθώ λίγο χρόνο παραπάνω. Προς τιμήν του πήγε να ρωτήσει αν η κοπέλα κάνει σεξ σόου και του είπα αν δεν κάνει ας παίξει λίγο με τα πόδια της. Επέστρεψε και μου είπε θα σου τα κάνει όλα, ότι θες. Έχω ανεβάσει διθυραμβική κριτική.

καμία φορά τα πειράματα με άγνωστές κοπέλες είναι πετυχημένα. Απόδειξη οτι στον χώρο υπάρχουν πολλές υπερ-αξιόλογες, παρουσίες.
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ευγε στον συναγωνιστη heellover που βοηθαει στην ενημερωση του φτωχου πλην τιμιου στουντιακια
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Πτωχός και να δίνεις 50αντάευρο κάθε φορά; Δε νομίζω!!
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ενταξει δεν πειναω απλα εχουν στενεψει πολυ τα πραγματα
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Για όλους μας, δυστυχώς. Καιρός είναι να σκεφτούν οι ιδιοκτήτες στούντιο και άλλων ευαγών ιδρυμάτων να αλλάξουν τις τιμές τους. Διαφορετικά, τους βλέπω να κυνηγάνε τους πελάτες με το δόκανο.
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Αυτο κανουν αφου τα περισσοτερα στουντιο δεν εχουν δουλεια τωρα γιατι δεν ριχνουν τις τιμες ;αν συνεχισουν παντως ετσι θα κλεισουν πολλα στουντιο
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]SONIA[/size]

 
      :fuck2: :fuck2: :fuck2:
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
Τηλ 2102837718[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 12/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/maria]Μαρια[/url] - Κορινα - Καρολινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Αμιρα[/URL] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4-kato.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σουεντη/Ρομινα - www.kassandras4c.com/sara]Σαρα/Κλαουντια[/URL] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Ιβοννη - Ρομινα - Σονια/Λολιτα
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Στελλα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - Σαντρα Love/www.thiseos40.com/efi]Εφη/Σοφια/Στελλα[/URL] - Σαντρα Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

Athanasias3

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Δεκ 2011
Μηνύματα
813
Like
0

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια η Λιντα απο το Σπυρου Πατση 40 που βρισκεται τωρα;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616

Λ. Βουλιαγμένης και Γ. Μπουζιάνη σχεδόν όλη την εβδομάδα


Το Λ. Βουλιαγμενης 83 που εκανε καποιες βαρδιες εχει κλεισει εδω και καποιους μηνες.
Πλεον μονο στο Μπουζιανη 2.
Εννοει την διασταυρωση Βουλιαγμενης και Μπουζιανη ο Kerveras και οχι το παλιο 83 αν καταλαβα καλα...



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom