Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 05/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexia-ru]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/roxani2]Ρωξανη[/url] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/sara]Σαρα/Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - www.kassandras4c.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Ειρηνη/Στελλα - www.kassandras4.com/sara]Σαρα[/url] - www.kassandras4.com/claudia]Κλαουντια/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - Σουεντη - Ιζαμπελα/Σουεντη

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ανιτα/www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αρτεμις[/URL] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Μαριλενα/Αρτεμις[/URL] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Μαριλενα[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
πρεπει να ειναι εκει γυρω 95 μεχρι 2000.
Ελληνικοτατη.
εκει ηταν 94 μεχρι 2000 ισως 2001...
απο τις πιο ομορφες πουτανες ever σε μπουρδελο, τουλαχιστον απο το 1992 που εγω ξεκινησα. :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
αν μιλαμε για την ξανθια λεπτη γκομεναρα που επαιρνε 30 ευρω τοτε..κατα την προσωπικη μου εκτιμηση ηταν τρανσεξουαλ,λεπτη με ωραιο κορμι γυρω στο 1,70(διδυμου 20 με τον αρη στην υπηρεσια)
δεν ξερω αν σπονταρεις τωρα... :grin:
μιλαω για την Αντζελα
ισως την ομορφοτερη γυναικα σε ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ εβερ.
 

Επισκέπτης
αν μιλαμε για την ξανθια λεπτη γκομεναρα που επαιρνε 30 ευρω τοτε..κατα την προσωπικη μου εκτιμηση ηταν τρανσεξουαλ,λεπτη με ωραιο κορμι γυρω στο 1,70(διδυμου 20 με τον αρη στην υπηρεσια)
Ωχ! Θα κάνεις πολύ κόσμο να ιδρώνει τώρα μ' αυτές τις δηλώσεις :2funny:

Τοσο νεος εισαι (στην ηληκια)  :think:

Τωρα καταλαβαινω γιατι βραζει τιο αιμα σου.  ;) :grin:
Νεανίας είμαι ;)
Αναφέρω και σε κριτικές μου την ηλικία μου.
 

Επισκέπτης
Aπό μικρός στα βάσανα.  :grin:
Στο χωριό αν δεν γαμούσες από μικρός σε κοροϊδεύανε οι μεγαλύτεροι και τρέχαμε όλοι από πιτσιρίκια στα μπουρδέλα... ωραίες εποχές :cheesy:

Διακρινω ομως οτι εχεις καλες προοπτικές........

;) ;) ;) ;) ;) ;)
Δεκαέξι συναπτά έτη μπουρδελοκαριέρας μετράω όμως ;)
Δεν είμαι νέος στο χώρο. Έχω υπηρετήσει και εκτός Αθηνών... παραμεθόριο :2funny:
Την Άντζελα δεν την είχα προλάβει, όχι λόγω ηλικίας, αλλά επειδή δεν βρισκόμουν Αθήνα τον καιρό που τραγουδούσε...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ολα τα στουντιο στην Βριλησου κλειστα αυτη την ωρα εκτος απο το 46!
 

12SoniaSonia12

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Like
0
[size=20pt]MONIKA[/size]

 
   
 
      :pipa2: :pipa2: :pipa2:
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 06/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexia-ru]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Αμιρα[/URL] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Σουεντη - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Ειρηνη/Στελλα - www.kassandras4.com/roxani]Ρωξανη[/url] - www.kassandras4.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/roxani2]Ρωξανη[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - Ιζαμπελα/Σουεντη

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Αρτεμις[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Μαριλενα/Αρτεμις/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0
Καλημέρα   :smitten:

Ιεροφαντών 9

10-5 Νέλυ
5-11 www.studiofantasy-gr.com/gkazi/girls/studio-girls/item/root/paola1.html]Πάολα [/url]+ Ιζαμπέλλα
11-5 Ιζαμπέλλα + Ντανιέλα


Κηφισού 60

10-5 Ντανιέλα + www.studiofantasy-gr.com/aigaleo/girls/item/root/vanessa.html]Βανέσσα [/url]
5-11 www.studiofantasy-gr.com/aigaleo/girls/item/root/lana.html]Λάνα[/url]
11-5 www.studiofantasy-gr.com/aigaleo/girls/item/root/paola.html]Πάολα [/url]+ Αντρέα

:smitten::smitten::smitten:
 

118Afroditi118

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]AFRODITI[/size]

 
   
 
      :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 2η

Μπερδεμένη "πτήση" η σημερινή για το F16. Σημείο απογείωσης από τους "Πρίγκιπες της δυτικής όχθης", ενώ η προσγείωση έγινε στο "Όρος των Ελαιών".


Λ.ΑΘΗΝΩΝ 318: η Έλλη. Με topless σαλονάρισμα! Πολύ ωραίο στήθος αλλά αν δεν κάνω κάποιο λάθος, παίζει N/T status. Με πιασιματάκια και μαύρο μαλλί. Δυστυχώς με τατουάζ στην μέση...

ΚΗΦΙΣΟΥ 60: η Πάολα. Ξανθιά, γλυκιά κοπέλα, με σώμα προς το αδύνατο.

ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 66: η Μάγια. Μικρόσωμη καστανή. Αυτό μόνο.

ΙΕΡΟΦΑΝΤΩΝ 9: η Ιζαμπέλλα. Ωραία παρουσία, με πάρα πολύ ωραίο πεταχτό πισινούλη!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 61: η Λολίτα. Πολύ γρήγορο σαλονάρισμα. Αρκετά αδύνατη κοπέλα. Μαύρα μακριά μαλλιά.

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 198: η Βικτώρια. Ξανθιά πολύ ωραία προmilf. Κυριλέ στυλ! Όμορφα μάτια και πολύ όμορφο σώμα.  

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193: οι "Διόσκουρες" Μόνικα και Κωνσταντίνα. Και οι δύο με..."πλούσια τα ελέη Του". Η Μόνικα σαφώς πιο εντυπωσιακή σαν παρουσία, με δυνατό της όπλο το λαχταριστό πλούσιο στήθος της!

ΣΥΓΓΡΟΥ 144: η Ρωξάνα. Ακόμη ένα topless σαλονάρισμα! Μελαχρινή τσαχπίνα όλο νάζι, με αγαλαματένιο σώμα και έξυπνα αστειάκια στην συνομιλία μας.

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 5: η Κορίνα. Το καλύτερο ίσως σώμα της σημερινής τσάρκας (κατά το προσωπικό μου γούστο). Ένα μόνο θα πω: κορμάρα!!!  
Μαζί της και η Έμιλυ. Πολύ όμορφη γυναίκα! Σωματάρα, ευδιάθετη και χαμογελαστή. Το πρόσωπο της πραγματικά έλαμπε, σα να είχε κάνει έρωτα όλο το βράδι με τον λατρεμένο άνδρα της ζωής της! Αυτόν που θα για χάρη του θα έπεφτε και στη φωτιά ακόμη!
Με το που γύρισε όμως πλάτη της, μου ήρθε να ουρλιάξω από απόγνωση! Ο καταπληκτικός πισινούλης της είναι σταμπαρισμένος στο δεξί του ημισφαίριο με ένα μεγάλο (περίπου στο μέγεθος μιας παλάμης) τατουάζ... Αυτό είναι κάτι που δε θα το καταλάβω ποτέ μου: τι να σκεφτόταν άραγε όταν πήρε αυτή την απόφαση...

ΦΡΑΝΤΖΗ 47: η Σάρα. Ακόμη μια κοπέλα με τατουάζ στην μέση... Καστανόξανθη, αρκετά συμπαθητική, με καλοσχηματισμένο κωλαράκι.

ΒΡΙΛΙΣΣΟΥ 42: η Μαργκό, η Άννα Καρένινα herself!!! Ο Λεβ Νικολάγιεβιτς Τολστόι γράφει στο βιβλίο του ότι η Άννα Αρκάντιεβνα Καρένινα ήταν η πιο όμορφη γυναίκα στην Αγία Πετρούπολη! Ίσως να ήταν κι η πιο όμορφη γυναίκα σε ολόκληρη την Ρωσία! Αυτό όμως το έγραψε γιατί δεν είχε γνωρίσει την Μαργκό! Αν την είχε δει, είμαι σίγουρος πως θα είχε γράψει τόμους ολόκληρους, μόνο και μόνο για να περιγράψει την ομορφιά της!!!
Το μαλλί της ξανθό (χτενισμένο όπως παλιά), λευκά εσώρουχα, αισθησιασμός στο maximum και βλέμμα γλυκό να χύνει μέσα μου τον πόθο!!!  
Μαζί της η γνωστή σε όλους Κατερίνα. Μελαχρινή, με πολύ ωραίες αναλογίες. Kinky status.
Και τρίτη κοπέλα στην ίδια βάρδια, η Άννα. Κι άλλο topless σαλονάρισμα. Νεαρή ξανθούλα, αδύνατη και γλυκούλα.

ΒΡΙΛΙΣΣΟΥ 55: η Σαμπρίνα. Αληθινή μοντέλα! Και ψηλή και όμορφη και άπαιχτο "πίσω σύστημα"!!!
Μαζί της η Μαρία, ο ορισμός της σκαμπρόζας γυναίκας! Περπάτημα όλο σκέρτσο και κούνημα! Κόκκινο κοντό μαλλί και αρκετά αδύνατο κορμί.


Υ.Γ. Το Βριλησσού 24 ήταν ερμητικά κλειστό.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 07/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ειρηνη - www.kassandras3-pano.com/tzoulia]Τζουλια/Σονια[/URL] - Σουεντη
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σουεντη - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Σονια[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.kassandras4c.com/roxani]Ρωξανη/Αμιρα[/URL] - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): ? - www.kassandras4.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/roxani2]Ρωξανη[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/claudia]Κλαουντια[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Αρτεμις[/URL] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Μαριλενα/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Ελενα[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom