Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (8 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μου έλεγε πως όταν πήγαινε βόλτα τη σκύλα του στο πάρκο, στηνόταν στα πεύκα και τον καρφώνανε... :S

Μεγάλη καλτ μορφή των ελληνικών μπουρδέλων!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Πότε εμφανιστηκε στην πιατσα  ο Αρης ρε παιδια,παντως πριν το 92 δεν πρεπει να ηταν,νομιζω...αν ξερει κανειςας γραψει,για τον ιστορικο του μελλοντος (που ελπιζω να  ασχολειται με σοβαρα θεματα κι οχι με Γιωργακηδες και Κωστακηδες...)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
226.991
Πόντοι
46.232
και γκράντε μορφή πάνω απο όλα!
ναι ο αρης μορφη τον ειχα πρωτοδει στο διδυμου 20  που δουλευε με την αφροδιτη την μελαχρινη θεα(αιγυπτια)οπου παντα ειχε το ντεφι του μαζι και εκανε προγραμμα στο μαγαζι ...
μπορουσες να ακουσεις ενναλαξ ζαζα γκαμπορ ζακ ασναβουρ ενδιαμεσα καιτουλα και ευαισθησιες και μετα πιαθ.........  
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

12SoniaSonia12

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Like
0
[size=20pt]SONIA[/size]

 
   
 
      :fuck2: :fuck2: :fuck2:
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για βοηθήστε με οι πιό παλιοί στις εγκυκλοπεδικές γνώσεις μου...  :-
Τη περασμένη Πέμπτη στο Κασσάνδρας 3 επάνω ποιός ήτανε αυτός ο τσάτσος, στράκι, ηλικιωμένος?
Μου έκανε εντύπωση γιατί τόσα χρόνια δεν τον έχω δει ποτέ... Μη με ρωτήσουν και δεν ξέρω  :grin: :grin:
Ο Αρης, οπως σωστα ειπαν και οι πρoλαλλησαντες.

Η γνωστη μορφη με το Ουζμπεκικο καπελο, το ξυρισμενο καφαλι.
Με θητεια στο Αγκυρας 12Α σαν τσατσος της Ζανας και στην συνεχεια στο Καλυμνου 48Α με ενδιαμεση πορεια σε πολλα μπουρδελα.
Χαρακτηριστικα τα γαλλικα που μιλάει.

Μια απο τις πλεον cult φυσιογνωμιες των μπουρδελλων και τωρα στο Κασσανδρας 3 (πανω)

Κλασικη απαντηση στην ερωτηση: "Τι κανετε κυριε Aρη ?"

" Γαμιομαστε."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/alexia]Αλεξια (ρωσιδα)[/url] - www.kassandras3-kato.com/sara]Σαρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/alina]Αλινα[/url] - Σοφια/www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Ειρηνη/Στελλα - Σουεντη - www.kassandras4.com/claudia]Κλαουντια/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Ιζαμπελα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url]
Βριλησου 60(πανω): ? - www.vrilissou60.com/sonia]Σονια[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ανιτα/www.thiseos40.com/efi]Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Μαριλενα/Αρτεμις[/URL] - Αρτεμις/www.thiseos40.com/marilena]Μαριλενα[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Ο Αρης, οπως σωστα ειπαν και οι πρoλαλλησαντες.

Η γνωστη μορφη με το Ουζμπεκικο καπελο, το ξυρισμενο καφαλι.
Με θητεια στο Αγκυρας 12Α σαν τσατσος της Ζανας και στην συνεχεια στο Καλυμνου 48Α με ενδιαμεση πορεια σε πολλα μπουρδελα.
Χαρακτηριστικα τα γαλλικα που μιλάει.

Μια απο τις πλεον cult φυσιογνωμιες των μπουρδελλων και τωρα στο Κασσανδρας 3 (πανω)

Κλασικη απαντηση στην ερωτηση: "Τι κανετε κυριε Aρη ?"

" Γαμιομαστε."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά απίστευτο, που να το ξέρω ότι σε τσάρκα μου θα έπεφτα πάνω σε ζωντανή ιστορία. Τι μου λέτε τώρα  :rockon: :rockon:
Μα είπα και εγώ, αυτός ο τύπος δεν πρέπει να είναι χθεσινός, γιαυτό και ήθελα να ενημερωθώ. Ευχαριστώ όλους τους συναδέλφους για την πολύτιμη βοήθειά τους. Νιώθω ότι γέμισα τις εγκυκλοπαιδικές μου γνώσεις κατά πολύ.  :2funny:



 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ο Αρης, οπως σωστα ειπαν και οι πρoλαλλησαντες.

Η γνωστη μορφη με το Ουζμπεκικο καπελο, το ξυρισμενο καφαλι.
Με θητεια στο Αγκυρας 12Α σαν τσατσος της Ζανας και στην συνεχεια στο Καλυμνου 48Α με ενδιαμεση πορεια σε πολλα μπουρδελα.
Χαρακτηριστικα τα γαλλικα που μιλάει.

Μια απο τις πλεον cult φυσιογνωμιες των μπουρδελλων και τωρα στο Κασσανδρας 3 (πανω)

Κλασικη απαντηση στην ερωτηση: "Τι κανετε κυριε Aρη ?"

" Γαμιομαστε."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε προεφηιβική-φασαριόζικη τσάρκα στο δημοτικό με φίλους στη Διδύμου , είχε αμολύσει το σκυλί να μας φάει.
Παρ'όλα αυτά είναι συμπαθής στη Φυλιανή κοινότητα.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Ο Αρης, οπως σωστα ειπαν και οι πρoλαλλησαντες.

Η γνωστη μορφη με το Ουζμπεκικο καπελο, το ξυρισμενο καφαλι.
Με θητεια στο Αγκυρας 12Α σαν τσατσος της Ζανας και στην συνεχεια στο Καλυμνου 48Α με ενδιαμεση πορεια σε πολλα μπουρδελα.
Χαρακτηριστικα τα γαλλικα που μιλάει.

Μια απο τις πλεον cult φυσιογνωμιες των μπουρδελλων και τωρα στο Κασσανδρας 3 (πανω)

Κλασικη απαντηση στην ερωτηση: "Τι κανετε κυριε Aρη ?"

" Γαμιομαστε."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ο τυπος ειχε την Αντζελα
τελος. :rockon:
 

Επισκέπτης
Ποια περίοδο εργάστηκε αυτή; Που και τι εθνικότητας ήταν;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
226.991
Πόντοι
46.232
αν θυμαμαι καλα μεταξυ 93-95 ε νιο???????
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
πρεπει να ειναι εκει γυρω 95 μεχρι 2000.
Ελληνικοτατη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom