Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Αμάντα + Μπέτυ + Λάουρα  :smitten: :smitten: :smitten:

το απόγευμα Αλίκη + Ελβίρα + Δέσποινα  :smitten: :smitten: :smitten:

το βράδυ Μαρίνα + Αναστασία + Δέσποινα  :smitten: :smitten: :smitten:


 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 2η

Μπερδεμένη "πτήση" η σημερινή για το F16. Σημείο απογείωσης από τους "Πρίγκιπες της δυτικής όχθης", ενώ η προσγείωση έγινε στο "Όρος των Ελαιών".


Λ.ΑΘΗΝΩΝ 318: η Έλλη. Με topless σαλονάρισμα! Πολύ ωραίο στήθος αλλά αν δεν κάνω κάποιο λάθος, παίζει N/T status. Με πιασιματάκια και μαύρο μαλλί. Δυστυχώς με τατουάζ στην μέση...

ΚΗΦΙΣΟΥ 60: η Πάολα. Ξανθιά, γλυκιά κοπέλα, με σώμα προς το αδύνατο.

ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 66: η Μάγια. Μικρόσωμη καστανή. Αυτό μόνο.

ΙΕΡΟΦΑΝΤΩΝ 9: η Ιζαμπέλλα. Ωραία παρουσία, με πάρα πολύ ωραίο πεταχτό πισινούλη!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 61: η Λολίτα. Πολύ γρήγορο σαλονάρισμα. Αρκετά αδύνατη κοπέλα. Μαύρα μακριά μαλλιά.

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 198: η Βικτώρια. Ξανθιά πολύ ωραία προmilf. Κυριλέ στυλ! Όμορφα μάτια και πολύ όμορφο σώμα.  

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193: οι "Διόσκουρες" Μόνικα και Κωνσταντίνα. Και οι δύο με..."πλούσια τα ελέη Του". Η Μόνικα σαφώς πιο εντυπωσιακή σαν παρουσία, με δυνατό της όπλο το λαχταριστό πλούσιο στήθος της!

ΣΥΓΓΡΟΥ 144: η Ρωξάνα. Ακόμη ένα topless σαλονάρισμα! Μελαχρινή τσαχπίνα όλο νάζι, με αγαλαματένιο σώμα και έξυπνα αστειάκια στην συνομιλία μας.

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 5: η Κορίνα. Το καλύτερο ίσως σώμα της σημερινής τσάρκας (κατά το προσωπικό μου γούστο). Ένα μόνο θα πω: κορμάρα!!!  
Μαζί της και η Έμιλυ. Πολύ όμορφη γυναίκα! Σωματάρα, ευδιάθετη και χαμογελαστή. Το πρόσωπο της πραγματικά έλαμπε, σα να είχε κάνει έρωτα όλο το βράδι με τον λατρεμένο άνδρα της ζωής της! Αυτόν που θα για χάρη του θα έπεφτε και στη φωτιά ακόμη!
Με το που γύρισε όμως πλάτη της, μου ήρθε να ουρλιάξω από απόγνωση! Ο καταπληκτικός πισινούλης της είναι σταμπαρισμένος στο δεξί του ημισφαίριο με ένα μεγάλο (περίπου στο μέγεθος μιας παλάμης) τατουάζ... Αυτό είναι κάτι που δε θα το καταλάβω ποτέ μου: τι να σκεφτόταν άραγε όταν πήρε αυτή την απόφαση...

ΦΡΑΝΤΖΗ 47: η Σάρα. Ακόμη μια κοπέλα με τατουάζ στην μέση... Καστανόξανθη, αρκετά συμπαθητική, με καλοσχηματισμένο κωλαράκι.

ΒΡΙΛΙΣΣΟΥ 42: η Μαργκό, η Άννα Καρένινα herself!!! Ο Λεβ Νικολάγιεβιτς Τολστόι γράφει στο βιβλίο του ότι η Άννα Αρκάντιεβνα Καρένινα ήταν η πιο όμορφη γυναίκα στην Αγία Πετρούπολη! Ίσως να ήταν κι η πιο όμορφη γυναίκα σε ολόκληρη την Ρωσία! Αυτό όμως το έγραψε γιατί δεν είχε γνωρίσει την Μαργκό! Αν την είχε δει, είμαι σίγουρος πως θα είχε γράψει τόμους ολόκληρους, μόνο και μόνο για να περιγράψει την ομορφιά της!!!
Το μαλλί της ξανθό (χτενισμένο όπως παλιά), λευκά εσώρουχα, αισθησιασμός στο maximum και βλέμμα γλυκό να χύνει μέσα μου τον πόθο!!!  
Μαζί της η γνωστή σε όλους Κατερίνα. Μελαχρινή, με πολύ ωραίες αναλογίες. Kinky status.
Και τρίτη κοπέλα στην ίδια βάρδια, η Άννα. Κι άλλο topless σαλονάρισμα. Νεαρή ξανθούλα, αδύνατη και γλυκούλα.

ΒΡΙΛΙΣΣΟΥ 55: η Σαμπρίνα. Αληθινή μοντέλα! Και ψηλή και όμορφη και άπαιχτο "πίσω σύστημα"!!!
Μαζί της η Μαρία, ο ορισμός της σκαμπρόζας γυναίκας! Περπάτημα όλο σκέρτσο και κούνημα! Κόκκινο κοντό μαλλί και αρκετά αδύνατο κορμί.


Υ.Γ. Το Βριλησσού 24 ήταν ερμητικά κλειστό.



Ρε μάθιου να χαρείς! Οϋτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις, αλλά όταν έχω γράψει ότι η Βικτώρια και η Μαργκό είναι από τις ωραιότερες στουντιγυναίκες της Αθήνας είναι ψέμα?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ωραίες ναι, αλλα αποδίδουν ανάλογα;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα το πρωι...
Αντιοχειας 64
Καρολαιν γνωστη απο το προσφατο περασμα της με το ιδιο ονομα σε Φυλης 65,92 κλπ!
Παλιοτερα δουλευε σαν Νελλυ σε Αθανασιας 3,Βριλησου 55 κ Τριγγετοαλυσιδα αν καποιους τους βοηθαει αυτο περισσοτερο!
Χρησιμη σαν παλτο κ μονο ειδικα τωρα που πιασαν τα κρυα...για κατι αλλο δεν!
Στουντιο 12
Σονια...πρωτη φορα την βλεπω να σαλοναρει τοσο χαμογελαστη!
Φαινεται ο αερας της Λυκοβρυσης της εκανε καλο..
Εφεσου 11
Ενας Βουγαρος λιλιπουτειος καρναβαλιστης(crossdresser) μαζι με ψωλοκομμενη ξανθια μπουλουκα  που ειχε την οψη γουρουνιου την στιγμη που ετοιμαζεται να την αμολησει!
Τριγγετα 3
Μιλενα...τροφαντη σχετικα ψηλη ξανθια με 2,5αρι ωραιο στηθος κ μετρια φατσα!
Αν κ οι πληροφοριες μου ελεγαν πως μεσα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο...σαν την εμφανιση της ενα πραγμα, μια αορατη δυναμη με κυριεψε εκεινη την στιγμη..εβαλε το χερι μου στην τσεπη κ με εκανε να δωσω το 50αρι!Οι λογοι της κινησης μου αυτης ακομα κ τωρα παραμενουν αγνωστοι.. :dunno: :headbang:
Στα ενδωτερα τωρα η κοπελα εκτος απο το οτι ειναι χαμογελαστη σαν παρουσια κ ευχαριστη δεν κανει απολυτως τιποτα!
Ξεκινωντας απο το οτι δεν  κανει προκαταρκτικα κ ουτε θελει πολλα πολλα με τον αλλον...αν δεν ξεκινουσα εγω τα σουπερ προκαταρκτικα μου(ασχοληθηκα με το στηθος της γιατι  οπου αλλου κ αν την ακουμπαγα γαργαλιοταν) ακομα εκει θα ημασταν κ θα κοιταζομασταν!
Τσιμπουκι μετριο μονοτονο αλλα με πολλες βουτιες....εκανε γκλουπ,γκλουπ,γκλουπ...ξεμπουκωνε.. με κοιταγε ταχα μου ναζιαρικα και ξαναβουτουσε...ξανα γκλουπ,γκλουπ,γκλουπ!
Αυτο το τροπαριο για κανα τριλεπτο για να ακολουθησει το ιεραποστολικο!
Ξαπλωσε σαν την λεχωνα στο κρεβατι κ αρχισα να της τον χωνω!
Στις βαθιες διεισδυσεις γουρλωνε τα ματια σαν τον coyote απο το ομωνυμο cartoon την ωρα που του ξεφευγει ο roadrunner!

Bλεμμα καυλας οχι αστεια!!
Οσο το πηγαινα χαλαρα εκλεινε τα ματια παριστανοντας την εκστασιασμενη απο τις στιγμες παθους που ζουσαμε!  :P
Εχυσα μετα απο λιγο...ουτε την κουρασα ουτε τιποτα!
Κριμα μωρε το κοριτσι...θα ηταν κουρασμενο! :P
Αυτα τα λιγα για την συναρπαστικoτατη εμπειρια μου με την Μιλενα απο την Τριγγετοαλυσιδα!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μιλενα...τροφαντη σχετικα ψηλη ξανθια με 2,5αρι ωραιο στηθος κ μετρια φατσα!
Αν κ οι πληροφοριες μου ελεγαν πως μεσα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο...σαν την εμφανιση της ενα πραγμα, μια αορατη δυναμη με κυριεψε εκεινη την στιγμη..εβαλε το χερι μου στην τσεπη κ με εκανε να δωσω το 50αρι!Οι λογοι της κινησης μου αυτης ακομα κ τωρα παραμενουν αγνωστοι.. :dunno: :headbang:
Στα ενδωτερα τωρα η κοπελα εκτος απο το οτι ειναι χαμογελαστη σαν παρουσια κ ευχαριστη δεν κανει απολυτως τιποτα!
Ξεκινωντας απο το οτι δεν  κανει προκαταρκτικα κ ουτε θελει πολλα πολλα με τον αλλον...αν δεν ξεκινουσα εγω τα σουπερ προκαταρκτικα μου(ασχοληθηκα με το στηθος της γιατι  οπου αλλου κ αν την ακουμπαγα γαργαλιοταν) ακομα εκει θα ημασταν κ θα κοιταζομασταν!
Τσιμπουκι μετριο μονοτονο αλλα με πολλες βουτιες....εκανε γκλουπ,γκλουπ,γκλουπ...ξεμπουκωνε.. με κοιταγε ταχα μου ναζιαρικα και ξαναβουτουσε...ξανα γκλουπ,γκλουπ,γκλουπ!
Αυτο το τροπαριο για κανα τριλεπτο για να ακολουθησει το ιεραποστολικο!
Ξαπλωσε σαν την λεχωνα στο κρεβατι κ αρχισα να της τον χωνω!
Στις βαθιες διεισδυσεις γουρλωνε τα ματια σαν τον coyote απο το ομωνυμο cartoon την ωρα που του ξεφευγει ο roadrunner!
Bλεμμα καυλας οχι αστεια!!
Οσο το πηγαινα χαλαρα εκλεινε τα ματια παριστανοντας την εκστασιασμενη απο τις στιγμες παθους που ζουσαμε!  :P
Εχυσα μετα απο λιγο...ουτε την κουρασα ουτε τιποτα!
Κριμα μωρε το κοριτσι...θα ηταν κουρασμενο! :P
Αυτα τα λιγα για την συναρπαστικoτατη εμπειρια μου με την Μιλενα απο την Τριγγετοαλυσιδα!
:rockon: :rockon: :rockon:.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ρε μάθιου να χαρείς! Οϋτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις, αλλά όταν έχω γράψει ότι η Βικτώρια και η Μαργκό είναι από τις ωραιότερες στουντιγυναίκες της Αθήνας είναι ψέμα?

Κατά την ταπεινή μου άποψη, όχι δεν είναι ψέμα. Είναι στ' αλήθεια πάρα πάρα πάρα πολύ όμορφες και οι δύο!


ωραίες ναι, αλλα αποδίδουν ανάλογα;

Απ' όσο γνωρίζω, οι απόψεις ποικίλλουν.   :dunno:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καλη χρονια σε ολους παιδαροι-συναγωνιστες !!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Κατά την ταπεινή μου άποψη, όχι δεν είναι ψέμα. Είναι στ' αλήθεια πάρα πάρα πάρα πολύ όμορφες και οι δύο.


Απ' όσο γνωρίζω, οι απόψεις ποικίλλουν.   :dunno:

Λοιπόν στη Μαργκο εχω πάει 3 φορές παλιά. Ήταν σωστή στη δουλειά της. Συνεργάσιμη σε λογικές απαιτήσεις. Διεκρινα λίγο πίεση όσον αφορά το θέμα του χρόνου. Δεν με βολεύει το βουνό και την "ξεχασα". Δεν θεωρώ ότι είναι από τις πιό καυτές σε σερβις (συνήθως αυτές υστερούν σε εμφάνιση).
Στη Βικτώρια έχω πάει ίσως και 10 φορές. έχει ένα δικό της στυλ που δεν ξέρω εάν αρέσει σε όλους. Επίσης, δεν ξέρω εάν έχει πάντα τόσο υψηλή απόδοση, μάλλον σκαμπανεβάσματα (γαιδουροδέσμαε). Μπορείς να περάσεις πολύ καλά, αλλά να έχεις και κάποιες εκπλήξεις.
 

monika 12

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]MONIKA[/size]

 
   
 

[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
:tits2: :tits2: :tits2:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Βγάζεις που βγάζεις τη φωτογραφία, ο φωτογράφος δεν μπορούσε να μην κουνιέται;
Τι να καταλάβουμε από την εικόνα;

 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 2η

Μπερδεμένη "πτήση" η σημερινή για το F16. Σημείο απογείωσης από τους "Πρίγκιπες της δυτικής όχθης", ενώ η προσγείωση έγινε στο "Όρος των Ελαιών".




ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 5: η Κορίνα. Το καλύτερο ίσως σώμα της σημερινής τσάρκας (κατά το προσωπικό μου γούστο). Ένα μόνο θα πω: κορμάρα!!!  
Μαζί της και η Έμιλυ. Πολύ όμορφη γυναίκα! Σωματάρα, ευδιάθετη και χαμογελαστή. Το πρόσωπο της πραγματικά έλαμπε, σα να είχε κάνει έρωτα όλο το βράδι με τον λατρεμένο άνδρα της ζωής της! Αυτόν που θα για χάρη του θα έπεφτε και στη φωτιά ακόμη!
Με το που γύρισε όμως πλάτη της, μου ήρθε να ουρλιάξω από απόγνωση! Ο καταπληκτικός πισινούλης της είναι σταμπαρισμένος στο δεξί του ημισφαίριο με ένα μεγάλο (περίπου στο μέγεθος μιας παλάμης) τατουάζ... Αυτό είναι κάτι που δε θα το καταλάβω ποτέ μου: τι να σκεφτόταν άραγε όταν πήρε αυτή την απόφαση...


Μαθιου εσύ που σκαουτάρεις, ξέρεις σε παρακαλώ η Εμιλυ της Αριστ 5 είναι ίδια με την Εμιλυ της Π193-Κ30-ΛΑθ318?



ΥΓ. Εγω δεν τσαρκα΄ρω, κριτική ναι, απνατησεις σε εισερχόμενα πμ ναι (δεν τους "γράφω"), αλλά τώρα μού κόλλησε το μικρόβιο και αρχισα τα ποσταρίσματα. Άτιμο πραγμα το ιντερνετ και η κοινωνική δικτύωση την αποφευγα επιτυχώς τόσα χρόνια
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
[size=20pt]ΜΟΝΙΚΑ[/size]
[size=20pt]Aννετα[/size]

 
   


[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
:tits2: :tits2: :tits2:
Aννετα η Πολωνεζαρα ρε στουντιο 12!!
Μην ξεχασουμε και αυτα που ξεραμε...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 08/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): ? - www.kassandras3-pano.com/tzoulia]Τζουλια/Ειρηνη[/URL] - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - Σουεντη - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.kassandras4c.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Ειρηνη - Σονια - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/roxani2]Ρωξανη[/url] - www.kassandras6.com/roxani2]Ρωξανη[/url] - www.kassandras6.com/claudia]Κλαουντια[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/sara]Σαρα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Μαριλενα/Αρτεμις[/URL] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Αρτεμις[/URL]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Βγάζεις που βγάζεις τη φωτογραφία, ο φωτογράφος δεν μπορούσε να μην κουνιέται;
Τι να καταλάβουμε από την εικόνα;
Μάλλον, θέλει να καταλάβουμε ότι η Μόνικα "κουνιέται" συνέχεια ...  :cheesy:
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σημερα το πρωι...
Αντιοχειας 64
Καρολαιν γνωστη απο το προσφατο περασμα της με το ιδιο ονομα σε Φυλης 65,92 κλπ!
Παλιοτερα δουλευε σαν Νελλυ σε Αθανασιας 3,Βριλησου 55 κ Τριγγετοαλυσιδα αν καποιους τους βοηθαει αυτο περισσοτερο!
Mε το ονομα Λαρίσα  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom