Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

euaeua

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]EVA[/size]

 
   
 
[size=20pt]
Καλη χρονια![/size]
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 1η

Το 2012 ξεκίνησε με μίνι "πτήση" up in the north.


ΑΝΤΙΟΧΕΙΑΣ 64: η Δάφνη. Ξανθιά, αδυνατούλα, με ωραίο πισινούλη, κανονικό ύψος, ελαφρώς στεγνή και κάπως απόμακρη.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 96: η Νατάσσα. Της μεγάλης των Πλάβι Σχολής! Πραγματικά εντυπωσιακή παρουσία! Πολύ όμορφη, ψηλή, με ξανθά μακριά μαλλιά και σώμα μοντελέ! Σαλονάρισμα με αέρα και στυλ "strike a pose, come on Vogue!!!"

ΤΑΤΟΪΟΥ 71: η Έλενα. Πολύ γλυκιά κοπέλα. Επίσης ξανθιά, με ακαταμάχητο χαμόγελο και ενδιαφέρον "πίσω σύστημα". Με μικρό τατουάζ ψηλά στην μέση...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 1η

Το 2012 ξεκίνησε με μίνι "πτήση" up in the north.


ΑΝΤΙΟΧΕΙΑΣ 64: η Δάφνη. Ξανθιά, αδυνατούλα, με ωραίο πισινούλη, κανονικό ύψος, ελαφρώς στεγνή και κάπως απόμακρη.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 96: η Νατάσσα. Της μεγάλης των Πλάβι Σχολής! Πραγματικά εντυπωσιακή παρουσία! Πολύ όμορφη, ψηλή, με ξανθά μακριά μαλλιά και σώμα μοντελέ! Σαλονάρισμα με αέρα και στυλ "strike a pose, come on Vogue!!!"

ΤΑΤΟΪΟΥ 71: η Έλενα. Πολύ γλυκιά κοπέλα. Επίσης ξανθιά, με ακαταμάχητο χαμόγελο και ενδιαφέρον "πίσω σύστημα". Με μικρό τατουάζ ψηλά στην μέση...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Για να ολοκληρωσουμε την north side σe mini περασμα απο το STUDIO 12 για να το δει ο SPEED Η Αφροδιτη, η γνωστη μας Πολωνη απο το Πιπινου 118, με κοντο μαλλάκι πλεον, αρκετα ευδιαθετη στο σαλονι και φουλ προγραμμα. Μετα τις 23:00 θα αναλαμβανε τις ορεξεις μας  η Νταρια.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Για να ολοκληρωσουμε την north side σe mini περασμα απο το STUDIO 12 για να το δει ο SPEED Η Αφροδιτη, η γνωστη μας Πολωνη απο το Πιπινου 118, με κοντο μαλλάκι πλεον, αρκετα ευδιαθετη στο σαλονι και φουλ προγραμμα. Μετα τις 23:00 θα αναλαμβανε τις ορεξεις μας  η Νταρια.
Που παλαιότερα για όσους θυμούνται δούλευε σαν ΕΒΙΤΑ στα Βριλησσου 57, 55, Φραντζή 47 κλπ
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/alexia]Αλεξια (ρωσιδα)[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Ιζαμπελα[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): Ειρηνη - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σοφια/www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Σουεντη - Κλαουντια
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - Αλινα - www.kassandras4.com/kassandra]Κασσανδρα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/kassandra]Κασσανδρα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sara]Σαρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αλινα -  www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ανιτα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Μαριλενα/Αρτεμις[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Μαριλενα[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
χτες βράδυ στο Ευνειδών που γαμάνε οι φτωχοί, ήταν ένα όμορφο πετίτ πιπινάκι η Αντριάννα, μελαχρινό με μπόλικα τατουαζ στην πλάτη. οι συναγωνιστές που το καταγάμευαν δεν μας ενημερώνουν παρακαλώ;
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

Επισκέπτης
χτες βράδυ στο Ευνειδών που γαμάνε οι φτωχοί, ήταν ένα όμορφο πετίτ πιπινάκι η Αντριάννα, μελαχρινό με μπόλικα τατουαζ στην πλάτη. οι συναγωνιστές που το καταγάμευαν δεν μας ενημερώνουν παρακαλώ;
Τί λέει το εν λόγω στούντιο έμπειρε γνώστη;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τί λέει το εν λόγω στούντιο έμπειρε γνώστη;
Μιας και ειναι off-line ας μου επιτραπει να απανατησω εγω.

Σαν χωρος αρκετα καθαρος, αξιοπρεπης, ευρυχωρος με ανεση χρονου.
Ωραια δωματια.
Τιμη εκκινησης τα 20 ευρω και ανεβαινει αναλογα τα προγραμματα, μεχρι τα 50 το πρωκτικο (οποια απο τις κοπελες το προσφερει)
Δεν εχει εργαστει καποια απο τα "δυνατα" ονοματα των studio. Συνηθως εργαζονται ομορφες κοπελες που πορεχρονται απο το Μεταξουργειο.
Δεν εχω αποψη για υπηρεσιες, μιας και δεν εχει τυχει να περασω καποια φορα στα ενδοτερ.
 

Επισκέπτης
Μιας και ειναι off-line ας μου επιτραπει να απανατησω εγω.

Σαν χωρος αρκετα καθαρος, αξιοπρεπης, ευρυχωρος με ανεση χρονου.
Ωραια δωματια.
Τιμη εκκινησης τα 20 ευρω και ανεβαινει αναλογα τα προγραμματα, μεχρι τα 50 το πρωκτικο (οποια απο τις κοπελες το προσφερει)
Δεν εχει εργαστει καποια απο τα "δυνατα" ονοματα των studio. Συνηθως εργαζονται ομορφες κοπελες που πορεχρονται απο το Μεταξουργειο.
Δεν εχω αποψη για υπηρεσιες, μιας και δεν εχει τυχει να περασω καποια φορα στα ενδοτερ.
Θα τιμηθεί έμπειρε συναγωνιστή
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
σονια απο βριλησου 60 χτυπησα φλεβα χρυσου
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Για βοηθήστε με οι πιό παλιοί στις εγκυκλοπεδικές γνώσεις μου...  :-
Τη περασμένη Πέμπτη στο Κασσάνδρας 3 επάνω ποιός ήτανε αυτός ο τσάτσος, στράκι, ηλικιωμένος?
Μου έκανε εντύπωση γιατί τόσα χρόνια δεν τον έχω δει ποτέ... Μη με ρωτήσουν και δεν ξέρω  :grin: :grin:
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Για βοηθήστε με οι πιό παλιοί στις εγκυκλοπεδικές γνώσεις μου...  :-
Τη περασμένη Πέμπτη στο Κασσάνδρας 3 επάνω ποιός ήτανε αυτός ο τσάτσος, στράκι, ηλικιωμένος?
Μου έκανε εντύπωση γιατί τόσα χρόνια δεν τον έχω δει ποτέ... Μη με ρωτήσουν και δεν ξέρω  :grin: :grin:
ο αρης απο καλυμνου.μεγαλος πουστογερος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom