Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πρίν 6 μήνες είχε κλείσει το θυμάμαι, αλλά μια φορά που πέρασα με τη μηχανή το είδα ανοιχτο. Εχει κανένα καλό ρωσίδι; Γιατί σε αυτό το μαγαζί έχω πετύχει το πιο καλά τεμάχια παλαιότερα.
Σαν μπουρδελο το εχω επισκεφτει 2 φορες και οι κοπελες που εχω συναντησει ειναι κατω του μετριου (κατα τη αποψη μου), με extreeme προγραμματα. (ελευθερο κλπ κλπ)
 

Επισκέπτης
Το κουρείο:
1) Καλά θα ήταν η αναγραφόμενη τιμή να ίσχυε και για το διπλανό κατάστημα. (Φρούδες ελπίδες).
2) Αν πάτε για "μαλλί" προσοχή μην βγείτε κουρεμένοι...
(Αστειέυομαι)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 26/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζα - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σαρα/Ελπιδα - Ελπιδα/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μιχαελα - Σιλβια/Ναταλι
Κασσανδρας 4(πανω): Μονα - Λολιτα/www.kassandras4.com/maria]Μαρια Σερβα[/url] - Σαρα/www.kassandras4.com/antzy]Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: Φλωρα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - Σουεντη - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Σοφια[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
26/5


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΣΟΝΙΑ          βράδυ            ΤΖΕΝΙΦΕΡ            :fuck2:


Πιπίνου 118                        Πρωί              ΑΦΡΟΔΙΤΗ                    βράδυ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ          :fuck1:
                     

Αριστομενους 72                Πρωί                  ΒΕΡΟΝΙΚΑ                βράδυ      ΣΑΝΗ            :tits:
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Πρίν 6 μήνες είχε κλείσει το θυμάμαι, αλλά μια φορά που πέρασα με τη μηχανή το είδα ανοιχτο. Εχει κανένα καλό ρωσίδι; Γιατί σε αυτό το μαγαζί έχω πετύχει το πιο καλά τεμάχια παλαιότερα.

Δυστυχως φιλε μου δεν υπαρχει κατι καλο...βασικα απο τοτε που εγινε μπουρδελακι εχει πεσει παρα πολυ και εχει γινει σαν ολα τα μπουρδελακια της δροσοπουλου...χαλια...


 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Το στουντιο στην αγιου μελετιου εχει κλεισει ρε παιδια?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το στουντιο στην αγιου μελετιου εχει κλεισει ρε παιδια?
Οπως γραφτηκε και μερικες σελιδες πιο πριν μετα την αλλαγη ιδιοκτησιας δουλεψε για λιγο διαστημα σε 2 βαρδιες , αλλα εδω και καποιο διαστημα πλεον δεν λειτουργει.
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
σχολιο: καλο θα ηταν οι τσιλιαδοροι του κροκεων 6 να ειναι πιο διακριτικοι. ;) ;)
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
[move] :) :) :) Σημερα 26/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζα - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σαρα/Ελπιδα - Ελπιδα/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μιχαελα - Σιλβια/Ναταλι
Κασσανδρας 4(πανω): Μονα - Λολιτα/www.kassandras4.com/maria]Μαρια Σερβα[/url] - Σαρα/www.kassandras4.com/antzy]Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: Φλωρα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - Σουεντη - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Σοφια[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Κυρια Λιτσα, γιατι η Βικυ ειναι με αλλο χρωμα; Σημαινει εκτακτη εμφανιση; Κατι αλλο;
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Νεο studio ετοιμαζεται να ανοιξει τις πυλες του στην περιοχη του νεου κοσμου.

Προκειται για το ΜΕΛΑΝΤΙΑΣ 50, καθετος στην Λεοφωρο Βουλιαγμενηςμ λιγα λεπτα απο το μετρο του Αγιου Ιωαννη.

χμμμ εκει ειμουν πριν λιγες μερες...μαλλον λιγο πιο κατω για να αλλαξω λαστιχα στο μοτο ... κριμα που δεν το ηξερα να το τσεκαρω
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
26/5


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΣΟΝΙΑ           βράδυ             ΤΖΕΝΙΦΕΡ            :fuck2:


Πιπίνου 118                         Πρωί               ΑΦΡΟΔΙΤΗ                     βράδυ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ          :fuck1:
                       

Αριστομενους 72                Πρωί                  ΒΕΡΟΝΙΚΑ                βράδυ       ΣΑΝΗ             :tits:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Κλαούντια μελαχρινό αδύνατο ρωσιδάκι απο Δποσοπόυλου 97 που δουλευει, έχω πολύ καιρό να την πετύχω;  :think: :think:
Εκανε ακάποτη πίπα και κώλαράκι.  :pipa1: :pipa1:
Ειναι απο τη Μολδαβια. Εχουν χαθει τα ιχνη της αλλα εμαθα οτι δουλευε και σε ξενοδοχεια αλλα δεν γνωριζω περισσοτερες πληροφοριες... :headbang:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Τετραπλή ετεροχρονισμένη κριτική απο επισκέψεις σε κοπέλες αυτο το μήνα

1η Η Γιασμίν απο Συγγρού 144 .Μιλάμε για Μilf εκ πολωνίας με τρομερό σώμα ,πολύ γυμνασμένο και πολύ έκφυλο πρόσωπο. Μοναδικό μείον το πολύ μικρό στηθος της. Αν είχε μεγάλο στήθος θα ήταν για μένα μακράν το πιο ωραίο Milf που υπάρχει αυτή τη στιγμή σε studio. Στα της πράξης τώρα ,χωρίς πολλά λόγια καλή σε όλα.Το στοματικό της μόνο χρήζει βελτίωσης. Δεν μπορώ να πώ ότι ήταν η αξέχαστη εμπειρία αλλά ούτε να βρώ και κάτι αρνητικό. Όταν θα θέλω Milfάρα σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ.

2η Η Αντρέα απο Τριγγέτα 3. Όπως είχα αναφέρει και  πριν λίγες μέρες ήταν η απόλυτη φόλα. Εμφανισιακά δεν τρελάθηκα αλλά λόγω του περασμένου της ώρας και των καλών κριτικών για αυτή είπα να περάσω. Η πίπα της τίποτα το ιδιαίτερο. Από πάνω δεν ανέβηκε γιατί λέει πόναγε η μέση της. Λίγο ιεραποστολικό και μετά στα 4 οπού την ώρα που τελείωνα και αύξησα το ρυθμό τραβήχτηκε απότομα με συνέπεια να κοπεί η εκσπερμάτιση στη μέση. Μιλάμε για την απόλυτη ξενέρα. Τέτοια ήττα δε θυμάμαι να έχω φάει ξανά. Της λέω τι κάνεις. Και μου απαντάει με πόνεσες γιατί ο προηγούμενος την είχε πολύ μεγάλη και με πόνεσε ,άνθρωπος είμαι και εγώ…. Της λέω άμα δε μπορείς και πονάς να μη δουλεύεις και ότι και εγώ άνθρωπος είμαι και δουλεύω μιάμιση μέρα για να της δώσω το 50αρικο που αυτή βγάζει σε 5 λεπτά. Έφυγα απίστευτα εκνευρισμένος και φυσικά ανικανοποίητος. Μαύρο λοιπόν στην ξεπέτα και στο κωλόσπιτο.

3η Η Πένυ. Δε θα πω πολλά για τη συγκεκριμένη. Παλιότερα είχα αναφέρει εδώ μέσα και είχα διαφωνήσει με πολλούς ότι η κοπέλα εκτός από τη πρώτη φορά που τη συνάντησα πριν πάρα πολύ καιρό και πριν γίνει όλος ο ντόρος για αυτήν ,ήταν πολύ καλή ,όλες τις υπόλοιπες φορές ήταν από μέτρια εως ξεπέτα. Δεν αλλάζω το λόγο μου γιατί έτσι ήταν. Αυτή τη φορά όμως ήταν απίστευτη. Σαν την πρώτη φορά που τη συνάντησα και ίσως ακόμα καλύτερη. Παρά το ότι ήταν ξημερώματα και ότι είχε πολύ δουλειά ,δεν ήταν καθόλου βιαστική ,super στοματικό και περιποίηση της γύρω περιοχής και γενικά σε όλα εξαιρετική.

4η και τελευταία η Μαρίζα από Βριλ. 55.Μόλις επέστρεψα από την κοπέλα. Ομολογώ πως για άλλη είχα ξεκινήσει και απλά ανέβηκα στο 55 να δω τι παίζει. Ήταν αυτή με τη Τζόυ. Μου άρεσε πολύ και είπα να πάρω το ρίσκο αν και ήμουν προετοιμασμένος για το χειρότερο .είναι ξανθιά Ελληνίδα  λεπτή με μεσαίο στήθος ,κοντό ξανθό αγορέ μαλλί και ένα πολύ γλυκό πρόσωπο. Η κοπέλα ήταν πάρα πολύ καλή σε όλα. Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι δεν ασχολήθηκε καθόλου με τα @@.Πάντως έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.

Αυτά από μένα. Καλό σας βράδυ...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Μονα - Ροζα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Ελπιδα/Σουεντη - Ελπιδα/Σαρα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Ιρενα - Αλεξια/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Ροζα - Λολιτα/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ιλονα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - Σαρα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ζωη[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

27/5 :smitten: :smitten: :smitten:

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΣΟΝΙΑ          βράδυ            ΤΖΕΝΙΦΕΡ                      :fuck2:


Πιπίνου 118                        Πρωί              ΑΦΡΟΔΙΤΗ                    βράδυ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ                :tits:
                     

Αριστομενους 72                Πρωί              ΣΑΝΗ              βράδυ      ΣΑΝΗ                    :fuck1:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα  :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10-5 www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5-11 www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11-8 www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10-5 Χριστινα
5-11 www.peiraios121.com/jessica]Τζεσσικα-Αναστασια[/URL]
11-8 Μαριαννα-www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10-5 Ολγα
5-11 www.studio40-gr.com/ruslana]Ρουσλανα-Χριστινα[/URL]
11-8 www.studio40-gr.com/evita]Εβιτα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom