Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Αχαρνών 106 η Αλίνα, όχι η κλασσική του οίκου αλλά μια ξανθιά πολύ αδύνατη με ολόσωμο λευκό fishnet: Την έχω πετύχει αλλού αλλά δεν θυμάμαι που.

Τη συγκεκριμένη Αλίνα την πιτσίλισα σήμερα είναι ρωσιδάκι αδύνατο και σφιχτό. Το κωλαράκι της είναι τέλειο δεν χόρταινα να της το δαγκώνω.
Αν και σπάνια έως ποτέ πηγαίνω σε αυτό το μαγαζί  γιατί έχω πέσει σε μπάζα παλαιότερα.  
Μόλις ξεκλέψω λίγο χρόνο από τα αυτοκρατορικά μου καθήκοντα μπορεί να  γράψω και κριτική.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Για να στο πω διακριτικά....
Μόνο όταν θέλει αυτή και όποιους γουστάρει!!!!
Αλλά φίλε με το σέρβις που έχει θα το ξεχάσεις γρήγορα!!!!

Καλημέρα!!!

Xμμμ...Μαλακεια αυτο για μας που δεν πουλαμε αγαπες στις πουτανες, και δεν παμε 150 φορες στη ιδια
Αλλα ενταξει, αφου λες οτι ειναι ουτως ή αλλως καλη, θα το εχω υποψιν  ;)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 25/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - Λαρισα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ροζα - Σαρα/Ελπιδα - Ελπιδα/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Μιχαελα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Μονα - Λολιτα - Ναταλι
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/vicky]Βικυ[/url] - Ιλονα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Σοφια - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url] - Ροζη/Ζωη

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.279
Πόντοι
25.467
Κριτική για την Αλίσα.

Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε χθες (24 Μαΐου 2011), στο "Βουλιαγμένης 68"

Η πρόσβαση, εύκολη. Η στάθμευση όμως, από πολύ δύσκολη έως ανέφικτη.

Ο χώρος καθαρός, αλλά, αν και πρόσφατα ανακαινισμένος, χρήζει μερικών εικαστικών παρεμβάσεων, προκειμένου να χαρακτηριστεί πολυτελής και να ξεπεράσει τον μέσο όρο.

Η ευγενική κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε την μικρόσωμη Αλίσα. Δεν θα αναλωθώ στο να περιγράψω την εμφάνισή της, γιατί υπάρχουν (αν και λίγο επεξεργασμένες κατά την ταπεινή μου γνώμη) αρκετές φωτογραφίες της, αναρτημένες. Ικανοποιημένος από την εμφάνιση της κοπέλας, απέδωσα, στην επί της υποδοχής κυρία, το αντίτιμο που αντιστοιχεί στο απλό πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο.

Κατά την προσφιλή μου τακτική δεν θα περιγράψω, όσο και διανθίσω, την συνεύρεση με "γαργαλιστικές" λεπτομέρειες. Τα προκαταρκτικά της αρκετά καλά. Το στοματικό της, αρκετά χλιαρό (τόσο, όσο να με κάνει να σκεφτώ προς στιγμήν "την έφαγα την φόλα") και χωρίς ιδιαίτερη περιποίηση της γύρω περιοχής, σίγουρα δεν αποτελεί το "ατού" της. Κατά την διείσδυση όμως, τόσο ή συμπεριφορά της, όσο και η συμμετοχή της άλλαξαν άρδην. Από εντελώς χαμηλών τόνων, μετετράπη σε εκδηλωτική και κινητική. Ακολούθησε ποικιλία στάσεων στις οποίες επιτρέπει την πλήρη διείσδυση. Όπως και μεταβολές του ρυθμού ανάλογα με την επιθυμία μου. Τυγχάνει αρκετά δεκτική σε ασπασμούς σε πρόσωπο και σώμα, όπως και σε θωπείες.(Για δακτυλοσκοπήσεις και μετά γλώττας ασπασμούς δεν δύναμαι να γνωρίζω, διότι μου είναι αδιάφορα και συνεπώς δεν τα αποζητώ). Καθ΄όλη την διάρκεια της συνευρέσεως, δεν έδειξε σημάδια βιασύνης, παρά το γεγονός ότι ο κώδων κτύπησε δις. Τουναντίον, παρέμεινε επί της κλίνης γύρω στο πεντάλεπτο μετά το πέρας των περιπτύξεων.

Συμπερασματικά τώρα, θα έλεγα ότι η κοπέλα είναι νεαρή, αρκετά "πικάντικη", καθαρή και δεν βιάζεται. Άν βελτιώσει το στοματικό της, θα αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή, γιατί στα υπόλοιπα η συμμετοχή της και ο επαγγελματισμός της βρίσκονται σε υψηλό επίπεδο.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλημέρα  :-*

Πειραιώς 193


10.00 - 17.00   ΣΥΛΒΙΑ
17.00 - 23.00   ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ
23.00 - 05.00   ΑΝΤΖΕΛΑ-ΣΑΒΙΝΑ


Κηφισού 30

10.00 - 17.00   ΒΙΒΙΑΝ
17.00 - 23.00   ΛΙΛΗ
23.00 - 05.00   ΕΒΕΛΙΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : Τερεζα
5 - 11 : Αφροδιτη
11 - 8 : www.studio40-gr.com/evita]Εβιτα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]+ Χριστινα
11 - 8 : Μαρινα + Ολγα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : Αναστασια
5 - 11 : www.peiraios121.com/jessica]Τζεσσικα [/url]+ www.studio40-gr.com/sandra]Σαντρα[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα [/url]


:-* :-* :-* :-*
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπερα και απο εμενα...να ρωτησω ρε παιδες...το στουντιο στην αγιου μελετιου εκλεισε???εχω καιρο να παω και ειπα να περασω μια βολτα σημερα αλλα τζιφος...κατεβασμενα τα ρολλα....
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Κλαούντια μελαχρινό αδύνατο ρωσιδάκι απο Δποσοπόυλου 97 που δουλευει, έχω πολύ καιρό να την πετύχω;  :think: :think:
Εκανε ακάποτη πίπα και κώλαράκι.  :pipa1: :pipa1:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Κριτική για Αλίνα στο Αχαρνών 106 (το πιτσίλισμα έγινε εχτές). Πρίν λίγο το πόσταρα στις κριτικές.

Το όνομα της κοπέλας είναι Αλίνα εκ Ανατολικού Μπλοκ.
Είναι καινούρια στα στούντιο και είναι απίστευτο καυλάκι για τα αυτοκρατορικά γούστα μου ...είναι ξανθιά,  με μπλε μάτια, μικρόσωμη και με τέλειο κωλαράκι.

Αν και έχω σταματήσει τα στούντιο λόγο οικονομικών πλήρωσα και πέρασα μέσα.

Μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο έβγαλε τα εσώρουχα της και έκατσε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο. Κάνει καλά προκαταρκτικά με γλειψίματα στο λαιμό και στα μπαλάκια.
Ενώ εμένα μου είχε γίνει πύραυλος… άρχισε να μου γλύφει τα σκληρά μπαλάκια μου τα οποία ήθελαν να αδειάσουν το βαρύ φορτίο τους.   :pipa1: :pipa1: :pipa1:

Μετά τον πήρε στο μικρό στοματάκι της … ενώ εγώ χούφτωνα το κωλαράκι της…. δεν στάματαγε να μου τον ρουφάει αντιθέτως ήθελε να μου κάνει κι’άλλο πίπα… μετα την γύρισα από μπροστά της σήκωσα τα πόδια επάνω για να γευτώ λίγο το μικρό όμορφο μουνακακι της...  :kissass: :kissass: :kissass:

Στη συνέχεια έκατσε επάνω στην ψωλάρα μου σαν μπαλαρίνα και το πήγαινε μόνη της σιγά σιγά … δεν άντεχα άλλο όμως ήθελα να χύσω.. την έστησα στα τέσσερα της άνοιξα τα κολομέρια της και της τον κάρφωσα στο μουνάκι της… δεν άντεξα και πολύ σε αυτή τη θέα γαμώντας το μικρό μουνακάκι της και τελείωσα.  :fuck2: :fuck2: :) :)

Στα υπέρ… με περιποιήθηκε πολύ καλά η κοπέλα και καταλάβαινε ότι της έλεγα… αλλά αυτό που θα με ξανά κάνει να την επισκεφτώ είναι το μικρό μουνακάκι της και το τέλειο κωλαράκι της. :) :) :)
Στα κατά είναι τα μικρά βυζάκια της.
Μου είπε ότι θα δουλεύει πρωινά μέχρι τις 7 το απόγευμα στο Αχαρνών 106 και στο Κεφαλληνίας 75.


 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
25/5

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΣΟΝΙΑ          βράδυ            EYH


Πιπίνου 118                        Πρωί        ΤΖΕΝΙΦΕΡ                        βράδυ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 
                     

Αριστομενους 72                Πρωί                  ΒΕΡΟΝΙΚΑ                βράδυ      ΣΑΝΗ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπερα και απο εμενα...να ρωτησω ρε παιδες...το στουντιο στην αγιου μελετιου εκλεισε???εχω καιρο να παω και ειπα να περασω μια βολτα σημερα αλλα τζιφος...κατεβασμενα τα ρολλα....
Οπως γραφτηκε και μερικες σελιδες πιο πριν μετα την αλλαγη ιδιοκτησιας δουλεψε για λιγο διαστημα σε 2 βαρδιες , αλλα εδω και καποιο διαστημα πλεον δεν λειτουργει.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κλαούντια μελαχρινό αδύνατο ρωσιδάκι απο Δποσοπόυλου 97 που δουλευει, έχω πολύ καιρό να την πετύχω;  :think: :think:
Εκανε ακάποτη πίπα και κώλαράκι.  :pipa1: :pipa1:
Το Δροσοπουλου 97 εδω και καιρο εχει παψει να λειτουργει σαν  studio.
Eχει μετατραπεο σε μπουρδελο με 20 ευρω την επισκεψη.
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Το Δροσοπουλου 97 εδω και καιρο εχει παψει να λειτουργει σαν  studio.
Eχει μετατραπεο σε μπουρδελο με 20 ευρω την επισκεψη.

Πρίν 6 μήνες είχε κλείσει το θυμάμαι, αλλά μια φορά που πέρασα με τη μηχανή το είδα ανοιχτο. Εχει κανένα καλό ρωσίδι; Γιατί σε αυτό το μαγαζί έχω πετύχει το πιο καλά τεμάχια παλαιότερα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Νεο studio ετοιμαζεται να ανοιξει τις πυλες του στην περιοχη του νεου κοσμου.

Προκειται για το ΜΕΛΑΝΤΙΑΣ 50, καθετος στην Λεοφωρο Βουλιαγμενηςμ λιγα λεπτα απο το μετρο του Αγιου Ιωαννη.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Νεο studio ετοιμαζεται να ανοιξει τις πυλες του στην περιοχη του νεου κοσμου.

Προκειται για το ΜΕΛΑΝΤΙΑΣ 50, καθετος στην Λεοφωρο Βουλιαγμενηςμ λιγα λεπτα απο το μετρο του Αγιου Ιωαννη.
ενημερωμενος βλεπω ινδιανε.
ειναι αλυσιδα με κατεχακη 5?? τι λες?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Νεο studio ετοιμαζεται να ανοιξει τις πυλες του στην περιοχη του νεου κοσμου.

Προκειται για το ΜΕΛΑΝΤΙΑΣ 50, καθετος στην Λεοφωρο Βουλιαγμενηςμ λιγα λεπτα απο το μετρο του Αγιου Ιωαννη.

Πρωτες φωτογραφιες εδω:

melantias1.jpg


melantias2.jpg
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
melantias5.jpg


Και αυτο ειναι το κουρειο που βρισκεται διπλα!
Ετσι για ευκολοτερο εντοπισμο για τους μ@λ@κες
που εχουν τυφλωθει απο το πολυ παιξιμο και δεν βλεπουν μπροστα τους!

Λογικα βεβαια οταν ανοιξει θα φωταγωγηθει αρα δεν θα υπαρχει προβλημα!

melantias3.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom