Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βρε αχαϊρευτε, δεν πρόλαβε να μπει στο αερόπλανο η γυναίκα σου και άρχισες τα τσιλιμπουρδίσματα με τον κολλητό σου τον Πιάτσα. Κάτσε να την ενημερώσω για τα καθέκαστα, να δεις τι παντόφλα έχει να πέσει μόλις γυρίσει.
:2funny:
Eιμαι κυριος....περιμενα να μπει στο αεροπλανο και μετα να βγω εγω!!! :grin:

Να'ναι καλα το Βριλ. 24 που θα μου την θυμιζει καθε φορα που θα βρισκομαι στην περιοχη!!! :tooth:

28032011012.jpg
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δροσοπουλου 95: Νταρια!!!

Ιππωνακτος 14: Κατερινα!!!

Θησεως 365: Λανα!!!

Θησεως 79: Ναταλι!!!

Κατεχακη 8: Μισελ!!!

Λελας 35: Σονια!!!

Σπ.Πατση 27: Δεν  το σηκωνουν!!!

Πιπινου 118: Ευα!!!
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten: καλημερα  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί   ΣΟΝΙΑ         βράδυ    ΒΕΡΟΝΙΚΑ             :fuck1:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                           βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                          :kissass:


Αριστομενους 72                Πρωί       ΝΑΝΤΙΑ                     βράδυ                ΕΛΛΗ                          :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                    ΚΑΤΙΑ           βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                            :fuck2:
         

Εχει γινει λαθος . Σημερα πρωι λελας καραγιαννη 35 δεν δουλευει η ΣΟΝΙΑ αλλα η ΕΛΛΗ
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εχει γινει λαθος . Σημερα πρωι λελας καραγιαννη 35 δεν δουλευει η ΣΟΝΙΑ αλλα η ΕΛΛΗ
Εμενα πριν μια ωρα γιατι μου ειπε η υπηρεσια οτι δουλευει η Σονια? :think:



foot_employer εδω σε θελω!!! :2funny:
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Ρε συ, όχι και γεματούλα. Ούτε κοιλιές έχει η κοπέλα, ούτε πατσάδες. Μόνο κώλο έχει κι'αυτός είναι σφιχτός, χωρίς κυταρίτιδες κλπ.
Προσωπικά έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος και τις τρεις φορές που πήγα μαζί της, όπως και ο ο SPEED  ;). Θα τη σύστηνα ανεπιφύλακτα σε όσους ψάχνουν για GFE.

Ήθελα νά'ξερα, πού την είδατε τη γεματούλα.Η κοπέλα είναι κόμματος.Τί θέλετε;καμιά Κ.Μος, που είναι πετσί και κόκκαλο;Αλλά, θα έρθω να πω, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.Εγώ πάντως είμαι ορκισμένος fun της.Έχω πάει τρεις φορές μαζί της κι ετοιμάζομαι για τέταρτη.
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Κατι αλλο......αυτη την Ελενα απο το Σπ.Πατση 27 καλη φαινεται!!!
Εχει κανεις να μας πει κατι γι'αυτην?

http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_102112895753942728lathen.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Είχα γράψει πριν λίγο καιρό κριτική στο παρώv thread.


[color=red]Σας παραθέτω εδώ τη σημερινή εμπειρία καμικάζι που είχα. Μετά τη χθεσινή άκαρπη τσάρκα στα μαγαζιά της οδού Κασσάνδρας και αφού έφυγα άπραγος μην έχοντας βρει καμία απο τις 3 κοπέλες που είχα βάλει στο μάτι είπα σήμερα να πάω να ρίξω έναν. Στο site των κυριών είχα δει πως στο Σπύρου Πάτση 27 θα δούλευε το απόγευμα η Έλενα ,μια κοπέλα που δεν είχα δει ποτέ από κοντά αλλά από τις φωτογραφίες φαινόταν εντυπωσιακή. Έτσι έφτασα στο μαγαζί γύρω στις 5:30 όμως παρά τις επανειλημμένες φορές που χτύπησα το κουδούνι η πόρτα έμεινε ερμητικά κλειστή. Αψηφώντας τον κακό οιωνό πήγα για κάποιες εξωτερικές δουλίτσες που είχα στη περιοχή και επέστρεψα μετά από μια ώρα καθώς το είχα αποφασίσει ότι σήμερα θα γινόμουν καμικάζι. Προς κακή μου τύχη η πόρτα άνοιξε αυτή τη φορά και η ευγενική κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε την Έλενα. Το σώμα της ήταν εντυπωσιακό όπως στης φωτογραφίες ,λεπτή μελαχρινή με πολύ μεγάλο φυσικό στήθος (έμοιαζε σαν σωματότυπος με τη Βανέσσα από Κηφισού/Πειραιώς ) .Το πρόσωπο της δεν με εντυπωσίασε παρ’όλα αυτά πέρασα στο δωμάτιο. Η κοπέλα ήρθε σε λίγο ,μου συστήθηκε ,μου είπε ότι είναι 23 χρονών από Ρουμανία και άρχισε να τρίβετε με τα εσώρουχα της πάνω μου μέχρι να έχουμε ανόρθωση του πολεμιστή .Αμέσως μετά πέρασμα καπότας και πίπα επιεικώς μέτρια. Υπερβολική χρήση του χεριού ,τελείως ρηχή με μικρή διάρκεια και καθόλου περιποίηση της ξυρισμένης γύρω περιοχής. Μετά τοποθέτησε μισό κιλό τζέλ στο νιμού της (δεν είμαι όμως ο Γκουσγκούνης ) και ανέβηκε από πάνω. Αυτή η στάση ήταν η καλύτερη καθώς μπορούσα να ασχοληθώ με της εντυπωσιακές παλλόμενες βυζάρες της. Μετά καταβαίνει και συνεχίζουμε ιεραποστολικά για λίγη ώρα ώσπου τη σταματάω και τη γυρίζω στα 4 . Και εδώ αρχίζει η μεγάλη πίκρα. Η στάση της δεν ήταν και η καλύτερη δυνατή παρ΄όλα αυτά την έκανα τη δουλεία μου. Την ώρα όμως που πλησίαζε το τέλος και άρχισα να αυξάνω το ρυθμό αυτή άρχισε όλως τυχαίως να γλιστράει προς τα μπροστά και κάτω με συνέπεια η ώρα της κορύφωσης να με βρει να παλεύω να μείνω μέσα της (και λέω παλεύω γιατί για καλή μου τύχη ενώ βγήκα εντελώς από μέσα της την ώρα την κορύφωσης κατάφερα αμέσως να την ξανακαρφώσω παρότι είχε ξαπλώσει πλέον τελείως στο κρεβάτι. Εν κατακλείδι η επιστροφή μου στο σπορ μετά από ένα μήνα αποχής κρίνεται ανεπιτυχής. Το μόνο που άξιζε ήταν τα βυζιά της .Προτείνετε μόνο σε όποιον θέλει να εξασκηθεί σε λαβές ελληνορωμαϊκής πάνω στην ώρα την εκσπερμάτισης.[/color]
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έχει κάνει και κάποιες βάρδιες σε Βριλησσού 46 και 24... η Μόνικα είναι μια γεματούλα (θα τολμήσω να πω), με αξιοπρόσεκτο στήθος και μεγάλο κώλο (αν θυμάμαι καλά)... Από service δεν με είχε αφήσει ικανοποιημένο...  :(

Απ' όλες τις περιγραφές της κοπέλας, περισσότερο συμφωνώ μ' αυτήν εδώ.
Για service δεν μπορώ να πω γιατί δεν την έχω τιμήσει. Την έχω δει μερικές φορές, μόνο σε (αδιάφορο κατά την άποψη μου) σαλονάρισμα.
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα πριν μια ωρα γιατι μου ειπε η υπηρεσια οτι δουλευει η Σονια? :think:



foot_employer εδω σε θελω!!! :2funny:

Θα επαθε κανα τραβηγμα απο τα πολλα σπριντ και για αυτο και αλλαξανε δεξι μπακ πριν το ημιχρονο. :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Είχα γράψει πριν λίγο καιρό κριτική στο παρώv thread.


Σας παραθέτω εδώ τη σημερινή εμπειρία καμικάζι που είχα. Μετά τη χθεσινή άκαρπη τσάρκα στα μαγαζιά της οδού Κασσάνδρας και αφού έφυγα άπραγος μην έχοντας βρει καμία απο τις 3 κοπέλες που είχα βάλει στο μάτι είπα σήμερα να πάω να ρίξω έναν. Στο site των κυριών είχα δει πως στο Σπύρου Πάτση 27 θα δούλευε το απόγευμα η Έλενα ,μια κοπέλα που δεν είχα δει ποτέ από κοντά αλλά από τις φωτογραφίες φαινόταν εντυπωσιακή. Έτσι έφτασα στο μαγαζί γύρω στις 5:30 όμως παρά τις επανειλημμένες φορές που χτύπησα το κουδούνι η πόρτα έμεινε ερμητικά κλειστή. Αψηφώντας τον κακό οιωνό πήγα για κάποιες εξωτερικές δουλίτσες που είχα στη περιοχή και επέστρεψα μετά από μια ώρα καθώς το είχα αποφασίσει ότι σήμερα θα γινόμουν καμικάζι. Προς κακή μου τύχη η πόρτα άνοιξε αυτή τη φορά και η ευγενική κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε την Έλενα. Το σώμα της ήταν εντυπωσιακό όπως στης φωτογραφίες ,λεπτή μελαχρινή με πολύ μεγάλο φυσικό στήθος (έμοιαζε σαν σωματότυπος με τη Βανέσσα από Κηφισού/Πειραιώς ) .Το πρόσωπο της δεν με εντυπωσίασε παρ’όλα αυτά πέρασα στο δωμάτιο. Η κοπέλα ήρθε σε λίγο ,μου συστήθηκε ,μου είπε ότι είναι 23 χρονών από Ρουμανία και άρχισε να τρίβετε με τα εσώρουχα της πάνω μου μέχρι να έχουμε ανόρθωση του πολεμιστή .Αμέσως μετά πέρασμα καπότας και πίπα επιεικώς μέτρια. Υπερβολική χρήση του χεριού ,τελείως ρηχή με μικρή διάρκεια και καθόλου περιποίηση της ξυρισμένης γύρω περιοχής. Μετά τοποθέτησε μισό κιλό τζέλ στο νιμού της (δεν είμαι όμως ο Γκουσγκούνης ) και ανέβηκε από πάνω. Αυτή η στάση ήταν η καλύτερη καθώς μπορούσα να ασχοληθώ με της εντυπωσιακές παλλόμενες βυζάρες της. Μετά καταβαίνει και συνεχίζουμε ιεραποστολικά για λίγη ώρα ώσπου τη σταματάω και τη γυρίζω στα 4 . Και εδώ αρχίζει η μεγάλη πίκρα. Η στάση της δεν ήταν και η καλύτερη δυνατή παρ΄όλα αυτά την έκανα τη δουλεία μου. Την ώρα όμως που πλησίαζε το τέλος και άρχισα να αυξάνω το ρυθμό αυτή άρχισε όλως τυχαίως να γλιστράει προς τα μπροστά και κάτω με συνέπεια η ώρα της κορύφωσης να με βρει να παλεύω να μείνω μέσα της (και λέω παλεύω γιατί για καλή μου τύχη ενώ βγήκα εντελώς από μέσα της την ώρα την κορύφωσης κατάφερα αμέσως να την ξανακαρφώσω παρότι είχε ξαπλώσει πλέον τελείως στο κρεβάτι. Εν κατακλείδι η επιστροφή μου στο σπορ μετά από ένα μήνα αποχής κρίνεται ανεπιτυχής. Το μόνο που άξιζε ήταν τα βυζιά της .Προτείνετε μόνο σε όποιον θέλει να εξασκηθεί σε λαβές ελληνορωμαϊκής πάνω στην ώρα την εκσπερμάτισης.
Nα'σαι καλα φιλε μου!!! :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παιζουν τωρα!!!

Αγ. Μελετιου 37: Ντιανα!!!

Αθανασιας 3: Ραμονα!!!

Βουλιαγμενης 68: Ηλιανα!!!

Βριλησσου 46: Εβιτα....καινουρια ειπε!!!

Βριλησσου 24.....επισης καινουρια!!!

Δροσοπουλου 95: Βλατα.....Βλαντα κατι τετοιο!!!Μετα τις 23.00 η Ζλατα!!!

Θησεως 365: Στεφανια!!!

Θησεως 79: Κιμ και Αννα!!!Αυριο βραδυ η Αγνη!!!

Ιππωνακτος 14: Κορινα!!!

Κεφ/νιας 75: Κορινα και Νταϊανα!!!

Λουκιανου 20: Ζλατα.....η ιδια που θα ειναι στο Δροσ. 95 μετα υποθετω!!!

Σπ. Πατση 27: Ελενα!!!

Τριγγετα 3: Εβελινα!!!

Φραντζη 47: Εντιτα!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Δεν μου το ειπε!! :-

Αρα μιλαμε μαλλον για την ιδια που ηταν το πρωι στο 46? :think:
δεν εχω ιδεα. και εγω τηλεφωνο κατα τις 7 πηρα στο 24 και ετσι μου απαντησαν :)

στο 46 που πηρα την ιδια ωρα μου ειπαν για καποια καινουρια,αλλα ξεχασα το ονομα της(σειρα μου-μη βαρας :2funny:)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
δεν εχω ιδεα. και εγω τηλεφωνο κατα τις 7 πηρα στο 24 και ετσι μου απαντησαν :)

στο 46 που πηρα την ιδια ωρα μου ειπαν για καποια καινουρια,αλλα ξεχασα το ονομα της(σειρα μου-μη βαρας :2funny:)
:2funny: :2funny: :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Δεκαεξάδα κατέβασες εν μέσω επευφημιών!!! :thumbsup:
Ολεεεέ!!!

Η οσία Βαρβάρα ιερουργεί απόψε και που;
στο ηλια ηλιου λεει το μπανερ. αν :think: θυμαμαι καλα τα βογγητα της προκειται περι οσιομαρτυρος  :cheesy:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Επιβεβαιωνω....μολις πηρα και θα ειναι μετα τις 23.00!!!

Τωρα ειναι η Ριτα....δλδ η γνωστη Ρεα αν δεν κανω λαθος!!!
 

Επισκέπτης
στο ηλια ηλιου λεει το μπανερ. αν :think: θυμαμαι καλα τα βογγητα της προκειται περι οσιομαρτυρος  :cheesy:
Μόλις είδα το πρόγραμμα και εγώ.23:00-5:00.Ώρες που οι Χριστιανοί κοιμούνται...
Πρέπει όμως να την μεταλάβω! :priest:.Στις φωτογραφίες σκίζει από κώλο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom