Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Μήπως κάποιος (οι) έχει (ουν) πάει με τις Τζάννα και Μόνικα από Κασσάνδας;Ας γράψει ( ουν ) την (τις) κριτική ( ες ) του ( τους ).

Καπως ετσι επρεπε να το γραψεις εφοσον ηθελες να καλυψεις ολες τις περιπτωσεις!  :grin:
Μην τρελενεσαι. Ολοι καταλαβαινουν το νοημα της ερωτησης!

[size=7pt]Πλακιτσα κανω ε.... [/size]

Εαν ειναι η ιδια μονικα που ηταν και παλια στα κασσανδρας, η αδυνατη με το μεγαλο σιλικονατο στηθος ειχα παει πολυ παλια μαζι της και δεν ειχα περασει καλα. Δες στην www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:42943/#jr_review_13175]κριτική [/url]μου. Αν ειναι αλλη τοτε απλα ξεχνα οτι ειδες!  :grin:


Ευχαριστώ πολύ Lex.Και μόνο που γράφεις, ότι έχει σιλικονάτο στήθος, χαλάστηκα.Είχα τις υποψίες μου απ΄τις φώτο, αλλά ήθελα να το επιβεβαιώσω.Καλημέρα.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Γύρισα πριν λίγο από το Αθανασίας 4 και την αρχοντομουνάρα Μόνικα. Αυτή η γυναίκα είναι ο ορισμός της λέξης τούμπανο. :knockinb:
Συν το ότι είναι πολύ ευχάριστη παρουσία και δύναμη στο κρεβάτι.

Δυστυχώς συνεχίζει να μην αποκαλύπτει σε ποιά άλλα μαγαζιά δουλεύει. Επαφίομαι λοιπόν στον πατριωτισμό των συναδέλφων να το αναφέρουν σε περίπτωση που την πετύχουν σε κάποιο λιγότερο δυσπρόσιτο μαγαζί.

Η συγκεκριμένη γυναικάρα είναι απ'τις κορυφαίες παρουσίες του χώρου.Πολύ γλυκιά κοπέλα και στο δωμάτιο κάνει τα πάντα για να περάσεις καλά.Όσες φορές συναντήθηκα μαζί της, έφυγα σέρνοντας τα πόδια μου.Όποιος θέλει μπορεί να διαβάσει τις κριτικές μου.
Την είχα ρωτήσει κι εγώ, αν δουλεύει κάπου αλλού.Μου απάντησε γενικά καταφατικά, χωρίς να μου πει πού.Αλλά, μου είπε, ότι της αρέσει περισσότερο στο Αθανασίας, επειδή από εκεί ξεκίνησε.Δεν την πίεσα.Ο Cheyenne μου είχε γράψει, ότι πέρσι δούλευε κάποιες βάρδιες στο Βριλησσού 46.Θα ζητούσα κι εγώ, αν ξέρει κάποιος περισσότερες πληροφορίες, να μας ενημερώσει.Καλημέρα.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 29/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/katia]Κατια/Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Γαβριελα[/url] - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Αμιρα[/URL] - Καρολινα/Λολιτα - www.kassandras4-kato.com/antzy]Αντζη/Ιβοννη[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Μιχαελα/Σαρα - Μιχαελα
Κασσανδρας 4(πανω): Καρολινα/Σαμπρινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6:  www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα/Μαριανα[/url] - Κλαουντια/www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα
[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μελινα - Μαντονα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Σαρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα/Δεσποινα[/url] - Νικολ

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Εφη[/url]
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
H Λούση που είχατε στο Θησέως40 τι απέγινε?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
πριν λιγο
στη κασσανδρας.

στο 3 κατω η γαβριελλα και η κατια
η κατια ειναι πεταμενα λ7 κατ εμε.για γαβριελλα δεν ξερω στο δωματιο αλλα απο συμπεριφορα για κλωτσιες.θα πω παρακατω.

στο 6 η αντζυ.

στο 4 κατω αριστερα η καρολινα.μελαχροινη μετρια.

στο διπλα η μαρια σερβα.καλο γαμησι αλλα πολυ σιλικονη και κολαγονο.

στο 4 πανω η αννα.



παμε στα αλλα τωρα.

κυρα λιτσα πες σε αυτους που διευθυνουν το μαγαζι οτι κατι δεν κανουν καλα και στο τελος οι μαλακιες πληρωνονται.

οιτσατσαδες και οι κοπελες σας εχουν ξεφυγει απο την αναδουλεια και ολο μαλακιες κανουν.

οι ανάγωγες ολο πολλαπλασιαζονται

σημερα ειχαμε και μερικες που δεν κατανοουν οτι το επαγγελμα της πουτανας και της τσατσας πρεπει να εχει εχεμυθεια.
μπορει να μην τους το εχετε πει βεβαια

κ3 κατω.τιγκα στην πελατεια.
καριολα ονοματι γαβριελλα βλεπει πελατη κ αμεσως τον ρωταει μεγαλοφωνα αν θα παρει και σημερα την κατια.


το ιδιο συνεβη και στο 4 πανω απο την τσατσα αυτη τη φορα.

και τις 2 φορες ο πελατης φανηκε αμηχανος.

προφανως ο συναγωνιστης σας τα εχει ακουμπησει πολλες φορες.
εσεις ομως κρνεται οτι ο καθενας που περιμενει στο σαλονι μαζι του  και που εσεις δεν ξερετε αν τον γνωριζει πρεπει αυτο να το μαθει...μαζι κ με τις προτιμησεις του.
αν γουσταρε αυταρχικο δλδ θα του λεγατε περνα,πηραμε νεο δονητη ΧΧL να σου σκισουμε τον κωλο?

μαθετε λοιπον στα ζωα που απασχολειτε τι ειναι η ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ή κλειστε το μπουρδελο.

παμε στα αλλα.

στο 4 πανω εχουμε
σπασμενο κρεβατι.
σπασμενη ντουζιερα.

στο 6.
ξεχαρβαλωμενη ντουζιερα,παραλιγο να μου ερθει η βιτρινα στο κεφαλι.

στο 4 κατω κρυο νερο στα ντουζ.

ολα τα παραπανω απο προσφατες εμπειριες.

το προγραμμα που ανακοινωνεται και αυτα που διαφημιζου ταα μπανερ μονο απο τυχη αν αθα πιαστουν και...

κατα τα αλλα θελετε να λετε οτι εχετε στουντιο,εισαστε ομιλος και λοιπες μαλακιες.

εχετε μερικα καλα μουνια αλλα κατα τα αλλα εισαστε για τον πουτσο.
Aπίστευτος!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τώρα φοβάμαι Κοκό ότι θα γαμάμε και δίπλα θα παίρνει μάτι ο υδραυλικός και ο ηλ/γος, την ώρα που θα κάνουν τις επισκευές!!!!!
Λίστα υλικών δεν έδωσες και θα τρέχουν οι τσατσάδες να βρουν την spare part list!!!!!
Na αγιάσει το στόμα σου!!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γύρισα πριν λίγο από το Αθανασίας [size=15pt]4[/size] και την αρχοντομουνάρα Μόνικα. Αυτή η γυναίκα είναι ο ορισμός της λέξης τούμπανο. :knockinb:
Συν το ότι είναι πολύ ευχάριστη παρουσία και δύναμη στο κρεβάτι.

Δυστυχώς συνεχίζει να μην αποκαλύπτει σε ποιά άλλα μαγαζιά δουλεύει. Επαφίομαι λοιπόν στον πατριωτισμό των συναδέλφων να το αναφέρουν σε περίπτωση που την πετύχουν σε κάποιο λιγότερο δυσπρόσιτο μαγαζί.
Αθανασίας 3!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Μην παραπλανείς...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Για ποια Μονικα λετε....για μια που ηταν και στο Ισμηνης?
Μελαρινη σγουρομαλλα με πολυ καλο σωμα και κωλο?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κατι αλλο......αυτη την Ελενα απο το Σπ.Πατση 27 καλη φαινεται!!!
Εχει κανεις να μας πει κατι γι'αυτην?

URL]]
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δεν την ξερω την κιουρια!!! :-
Έχει κάνει και κάποιες βάρδιες σε Βριλησσού 46 και 24... η Μόνικα είναι μια γεματούλα (θα τολμήσω να πω), με αξιοπρόσεκτο στήθος και μεγάλο κώλο (αν θυμάμαι καλά)... Από service δεν με είχε αφήσει ικανοποιημένο...  :(
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Έχει κάνει και κάποιες βάρδιες σε Βριλησσού 46 και 24... η Μόνικα είναι μια γεματούλα (θα τολμήσω να πω), με αξιοπρόσεκτο στήθος και μεγάλο κώλο (αν θυμάμαι καλά)... Από service δεν με είχε αφήσει ικανοποιημένο...  :(
Thanks!!! :)

Αν δεν κανω λαθος πρεπει να ηταν προσφατα δλδ την εποχη που ανοιξε το 24?
Τεσπα δεν μου θυμιζει κατι!!! :-
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κατι αλλο......αυτη την Ελενα απο το Σπ.Πατση 27 καλη φαινεται!!!
Εχει κανεις να μας πει κατι γι'αυτην?

http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_102112895753942728lathen.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Κορμί ότι βλέπεις ίσως λίγο καλύτερο στις φωτό, ύψος περίπου 1,65 και πρόσωπο μέτριο!!!!
Σαλονάρισμα άνευρο και αδιάφορο, αλλά ήταν Κυριακή μεσημέρι!!!!
Σέρβις βάση περιγραφής "στεγνό" για τα γούστα μου!!!!
Δεν πέρασα....
Καλή τύχη!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κορμί ότι βλέπεις ίσως λίγο καλύτερο στις φωτό, ύψος περίπου 1,65 και πρόσωπο μέτριο!!!!
Σαλονάρισμα άνευρο και αδιάφορο, αλλά ήταν Κυριακή μεσημέρι!!!!
Σέρβις βάση περιγραφής "στεγνό" για τα γούστα μου!!!!
Δεν πέρασα....
Καλή τύχη!!!!
Ευχαριστω......δεν το βλεπω ουτε εγω να περναω!!! :(
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μινι τηλε-scouting!!!

Αγ. Μελετιου 37: Ντιανα!!!

Αθανασιας 3: Τζουλια!!!

Αντιοχειας 64: Σκαρλετ!!!

Αριστομενους 72: Ναντια!!!

Βουλιαγμενης 68: Τζουλι!!!

Βουλιαγμενης 83: Ρεα!!!

Βουρβαχη 19: Βαλεντινα!!!

Βριλησσου 55: Σαντρα!!!

Βριλησσου 46: Κατερινα....καινουρια ειπε!!!Κιμ απο την αλλη εβδομαδα!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η συγκεκριμένη γυναικάρα είναι απ'τις κορυφαίες παρουσίες του χώρου.Πολύ γλυκιά κοπέλα και στο δωμάτιο κάνει τα πάντα για να περάσεις καλά.Όσες φορές συναντήθηκα μαζί της, έφυγα σέρνοντας τα πόδια μου.Όποιος θέλει μπορεί να διαβάσει τις κριτικές μου.
Την είχα ρωτήσει κι εγώ, αν δουλεύει κάπου αλλού.Μου απάντησε γενικά καταφατικά, χωρίς να μου πει πού.Αλλά, μου είπε, ότι της αρέσει περισσότερο στο Αθανασίας, επειδή από εκεί ξεκίνησε.Δεν την πίεσα.Ο Cheyenne μου είχε γράψει, ότι πέρσι δούλευε κάποιες βάρδιες στο Βριλησσού 46 Θα ζητούσα κι εγώ, αν ξέρει κάποιος περισσότερες πληροφορίες, να μας ενημερώσει.Καλημέρα.
Μεχρι προτινος εκανε βαρδια καθε Πεμπτη πρωι στο Βριλησοου 24.
Δεν ξερω ομως εαν συνεχιζει ακομα.

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μινι τηλε-scouting!!!

Αγ. Μελετιου 37: Ντιανα!!!

Αθανασιας 3: Τζουλια!!!

Αντιοχειας 64: Σκαρλετ!!!

Αριστομενους 72: Ναντια!!!

Βουλιαγμενης 68: Τζουλι!!!

Βουλιαγμενης 83: Ρεα!!!

Βουρβαχη 19: Βαλεντινα!!!

Βριλησσου 55: Σαντρα!!!

Βριλησσου 46: Κατερινα....καινουρια ειπε!!!Κιμ απο την αλλη εβδομαδα!!!
Άντε ρε σήκωσε τον κώλο σου και πάγενε να δεις τα κουρίτσα από κοντά!!!!
Πιάτσα τα βλέπεις που στα έλεγα?
Πάρε λάδι τώρα, να τον "λαδώσουμε"!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Άντε ρε σήκωσε τον κώλο σου και πάγενε να δεις τα κουρίτσα από κοντά!!!!
Πιάτσα τα βλέπεις που στα έλεγα?
Πάρε λάδι τώρα, να τον "λαδώσουμε"!!!!
Εγω δεν παω πουθενα χωρις τον Piatsa!!!
Θα ερθει να με παρει απο το χερακι και μετα θα βγω απο το σπιτι!!! :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω δεν παω πουθενα χωρις τον Piatsa!!!
Θα ερθει να με παρει απο το χερακι και μετα θα βγω απο το σπιτι!!! :2funny:
Και το τηλε scouting ειναι μια αρχη, μετα απο τοσο καιρο απραγιας........


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ειμαστε αχαριστοι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom