Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η πολωνεζα γυρολογος Σουζανα ειναι απο το Βριλησου 36 κ Φυλης 104 πιο προσφατα!
Ξενερωτη φατσα κ απο κορμι..επεσε πολυ δουλεια στο φωτοσοπ!
Αποψη μου πως οταν την δεις live θα απογοητευτεις
Η ιδια Σουζαννα που δουλευει και Κηφισου 60 - Ιεροφαντων 9 ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η πολωνεζα γυρολογος Σουζανα ειναι απο το Βριλησου 36 κ Φυλης 104 πιο προσφατα!
Ξενερωτη φατσα κ απο κορμι..επεσε πολυ δουλεια στο φωτοσοπ!
Αποψη μου πως οταν την δεις live θα απογοητευτεις

Λοιπόν, πριν μου απαντήσετε πρόλαβα και επισκέφθηκα το ίδρυμα.
Για τη φάτσα έχει δίκιο, είναι ψιλό-απογοητευτική. Μην περιμένετε να δείτε κανένα μωρό, ούτε βέβαια κανένα μπάζο. Μέτρια πράγματα. Στο κορμί όμως μου φάνηκε αρκετά καλή και το στήθος της είναι αρκετά πλούσιο!

Βέβαια, από όρεξη δεν λέει και πολλά.
Γενικά, δεν θα την ξανατιμήσω, αν και το στήθος της είναι δυνατό χαρτί που μπορεί να αποτέλεσει λόγο τακτικής επίσκεψης (σε άλλους, όχι σε εμένα).
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 14/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Λολιτα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Ελπιδα/Αλεξανδρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Νταιανα[/URL]
Κασσανδρας 6: Μαριανα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Τζανα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - Μαντονα
Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα/Μιρελα[/URL]

:) :) :) Η 3η βαρδια θα ανακοινωθει αργοτερα  :) :) :)

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]
:) :) :) Η 3η βαρδια  :) :) :)

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Γαβριελα[/url] - www.kassandras3-pano.com/natali]Ναταλι[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Λολιτα[/URL] - Λολιτα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Ελπιδα/Αλεξανδρα - Λινα/Ρωξανη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Νταιανα[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Τζανα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Μαρια Σερβα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα/Μιρελα[/URL] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ηθελα να προσθεσω(λιγο αργα)αλλα η αμαντα παρασκευη που πηγα δουλεψε μεχρι την 1 και μετα εφυγε μου ειπε η τσατσα διοτι αδιαθετησε.αυτα :tits:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Ετσι φαινεται. Δεν νομιζω να κανω λαθος γιατι οι πληροφοριες μου το επιβεβαιωνουν.
Διατηρω μονο μια μικρη επιφυλαξη. Να μου ειπανε ψεμματα?
Για ποιο λογο?
..απ οτι εχω πληροφορηθει εχει καλοπαντρευτει η βαρβαρα και μαλλον αδυνατον να ειναι αυτη.και απο τις φωτο δεν μου φαινεται ο σωματοτυπος της-αυτη στην φωτο μου ειναι λιγο μιντιουμ στο κορμι.αν ειναι η οριτζιναλ τοτε θα επιβεβαιωσει το ρητο...η πουτανα κοβει το γαμησι???.........
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Βραδινή καταδρομική
Κετεχακη 5  μαιρη  μελαχρινή χαμογελαστή παρουσία  με φυσικό 3αρι στήθος   που όμως  πληρώνει  το τίμημα αυτό λίγο ακριβά ,η πιο  σωστά βαρια  με την κυτταρίτιδα να κάνει εμφάνιση. Το πρόσωπο  δεν μπορούσε  να σώσει την παρτίδα.
Χαλκιδική 83  2 κοπέλες Ανναμαρια  η γνωστή ….
    Μαίρη  καμία διάφορα από τις Φώτο  σε  άλλο σαιτ  μάλιστα φορούσε κ  τα ιδία  ρούχα που καταπίεζαν  το στηθος,πιο πολύ με λατίνα  μοιάζει παρά με βουλγάρα. Σαν σύνολο  έμοιαζε αρκετά με την συνονόματη από κατεχακη  με  πιο νεανικό πρόσωπο   κ  αφάνα μαλλί
Τριγγετα  κοπέλα Τάνια από ανατολικό  μπλοκ ψιλή με ξανθό καρέ μαλλί, στηθος κοντα στο 2 .γενικα   η καλύτερη της  βραδιάς με πολύ καλό σώμα  η μόνη που μπορεί να άξιζε το 50αρικο.
Ισμινης  Ρωξάνη  η γνωστή  από  φυλής 86 κάτω, μαυρισμένη με σολαριουμ  φορώντας ψιλές μπότες κ ενισχυμένο στήθος.
Κ  τέλος βουρβαχη 19 εδώ είναι κ  απορία της βραδιάς κοπέλα  Βαρβάρα με δήλωση της υπηρεσίας  η γνωστή.  Την έχω τιμήσει μια φορά  μόνο  κ  δεν  μπορώ να είμαι  σίγουρος  τεριαζε  σε ύψος κ σωματική   διάπλαση αλλά  το πρόσωπο δεν μου κολαγε  κάποια ψωμάκια που είδα   πίσω μόλις γύρισε   είναι λογικά  μετά από τόσο καιρό δεν είχε κ αναλογίες μοντέλου  ποτέ βέβαια  αλλά  ……. καλυτέρα να   μας πουν την γνωμη τους η πιο ειδικοί
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 15/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ρωξανη
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Λολιτα[/URL] - Λολιτα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα/Αλεξανδρα - Ελπιδα/Αλεξανδρα - Μαρια Σερβα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Μαρια Σερβα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα/Μαριανα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Τζανα[/URL] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα
[/url]

Βριλησου 60(κατω): Τζανα - Μαντονα - Σαντρα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Μιρελα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ροζη[/URL]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Καποιο λαθακι πρεπει να εχει γινει με την Μαριαννα.
Δεν ειναι δυνατον να ειναι και στο 6 και στο 3 ταυτοχρονα.
λογικο φαινεται...στο 6 ειναι πρωτη βαρδια και στο 3 δευτερη βαρδια :rolleyes:
 

LEON79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Καλημερες



Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί   ΛΙΖΑ         βράδυ    ΛΙΖΑ              ( η ιδια ειναι )                             :fuck2:


Πιπίνου 118         Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΕΒΙΤΑ                       :tits:
                                           

Αριστομενους 72                                    βράδυ                ΣΑΝΗ                        ( :headbang:  πρωινη βαρδια ειναι κλειστο για σημερα  :headbang: )                   :2on1:
                                 

Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                    ΕΥΑ         βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                                           :fuck1:


ΡΕ ΧΑΔΙΑΡΑ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΟ ΠΙΠΙΝΟΥ 118 ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κ  τέλος βουρβαχη 19 εδώ είναι κ  απορία της βραδιάς κοπέλα  Βαρβάρα με δήλωση της υπηρεσίας  η γνωστή.  Την έχω τιμήσει μια φορά  μόνο  κ  δεν  μπορώ να είμαι  σίγουρος  τεριαζε  σε ύψος κ σωματική   διάπλαση αλλά  το πρόσωπο δεν μου κολαγε  κάποια ψωμάκια που είδα   πίσω μόλις γύρισε   είναι λογικά  μετά από τόσο καιρό δεν είχε κ αναλογίες μοντέλου  ποτέ βέβαια  αλλά  ……. καλυτέρα να   μας πουν την γνωμη τους η πιο ειδικοί
Αυτη ηταν φιλε μου!!!
Η Βαρβαρα η γνωστη απο τα παλια.....Φυλης 59, Αχαρνων 85, Αγ. Μελετιου.....κλπ!!!
Πολυ δυνατη στα ενδοτερα απο τη Φυλης ακομα!!!
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Αυτη ηταν φιλε μου!!!
Η Βαρβαρα η γνωστη απο τα παλια.....Φυλης 59, Αχαρνων 85, Αγ. Μελετιου.....κλπ!!!
Πολυ δυνατη στα ενδοτερα απο τη Φυλης ακομα!!!
προσεξες κατι διαφορετικο στα  χειλη της  λες κ  εχει βαλει σιλικονη
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αριστο γνωστη σε βρισκω spoon
Nα συμπληρωσω οτι εχει δουλεψει με τ ονομα αντζελα στη φυλης 59 με 30 ευρω αρχικα εκει, επισης φυλης 65β και 67 αρκετο καιρο και οσο και αν φαινεται παραξενο μια μερα την ειχα πετυχει και κολωνου 30 της κατερινας
Εντυπωσιακη γυναικα και καταπληκτικη στο δωματιο
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
προσεξες κατι διαφορετικο στα  χειλη της  λες κ  εχει βαλει σιλικονη
Δεν περασα ο ιδιος.....η πληροφορια ερχεται απο φιλο οπου την ξερει και αυτος απο παλια!!!
Απ'οτι εμαθα εχει καποιες αλλαγες στην εμφανιση της αλλα εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε και δεν ειναι και καμια πιτσιρικα!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αριστο γνωστη σε βρισκω spoon
Nα συμπληρωσω οτι εχει δουλεψει με τ ονομα αντζελα στη φυλης 59 με 30 ευρω αρχικα εκει, επισης φυλης 65β και 67 αρκετο καιρο και οσο και αν φαινεται παραξενο μια μερα την ειχα πετυχει και κολωνου 30 της κατερινας
Εντυπωσιακη γυναικα και καταπληκτικη στο δωματιο
Απ'οτι φαινεται εσυ εισαι ο αριστος γνωστης!!! :)
Ειμαι πολυ πισω απο εσενα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom