Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Προ ολίγου, Θ36, Κλαούντια εκ Κασσάνδρας ορμώμενη...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Προ ολίγου, Θ36, Κλαούντια εκ Κασσάνδρας ορμώμενη...
Με ολο τον σεβασμό Θ.35
Λογικο, μιας και το Θ. 35 ειναι πλεον συγκενικο με το Κροκεων 6 οπου εδω και καιρο αγωνιζεται η Κλαουντια, η οποια ειναι μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Με ολο τον σεβασμό Θ.35
Λογικο, μιας και το Θ. 35 αινια πλεον συγκενικο με το Κροκεων 6 οπου εδω και καιρο αγωνιζεται η Κλαουντια, η οποια ειναι μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
με προλάβατε αγαπητέ.. :cheesy:  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Με ολο τον σεβασμό Θ.35
Λογικο, μιας και το Θ. 35 ειναι πλεον συγκενικο με το Κροκεων 6 οπου εδω και καιρο αγωνιζεται η Κλαουντια, η οποια ειναι μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.

Θ35 το λοιπόν...

Υπηρέτρια γραία, καχύποπτη, υπερόπτης, καπνίστρια, προκλητική και αναιδής, εν γένει σκληρή και βαριά, συνολικά αντιπαθής.

Σπερματοδέκτης Κλαούντια, νεαρότατη αλλοδαπή, αυτοπροσδιορισθείσα ως Ιταλίς.
Ενδυμασία χορεύτριας καλλιτεχνικού ξεγυμνώματος, σε απόχρωση φούξια.
Θήλυ καλλίπυγο, εν γένει ευσταλές.
Κόμη ξανθοτάτη, βοστρυχωτή, ελαφρά τεχνητά κεχρωσμένη, σχεδόν φυσική.
Όψη μειδιούσα, ολίγον ρυγχοειδής, απολήγουσα σε ρίνα οξεία.
Βλέμμα ολίγον πονηρόν, ολίγον αφελές.
Σάρξ πάλλευκη, καθαρή.
Κορμός κανονικού μήκους, λεπτός, αθλητικός.
Μαστοί μικροί, μάλλον αδιάφοροι.
Γλουτοί εξαιρετικής γράμμωσης και καμπυλότητας, άριστα εναρμονισμένοι με τους μηρούς και τον κορμό.
Ομφαλός διαπερασμένος με απαστράπτον μικρό κόσμημα υαλώδους δομής.
Αυχένας διακοσμημένος με κομψή μονόχρωμη δερματοστιξία.

Υπάκουη, πρόσχαρη, ελευθεριάζουσα, θωπεύουσα, ασπάζουσα, λείχουσα, θηλάζουσα, ψαύουσα.
Έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το όσχεο, το οποίο περιέκλεισε στις παλάμες της, σαν να υπολόγιζε το βάρος των περιεχομένων σε αυτό όρχεων.

Ταυτόχρονα, την ξεγυμνώναμε αργά και σταθερά.
Αρχικά απεκαλύφθησαν οι εφηβικών διαστάσεων και σφρίγους μαστοί.
Μετά, όταν επικεντρωθήκαμε στο εσώρουχο την γεννητικών οργάνων της, κοντοστάθηκε ρωτώντας άδολα αν ήταν σωστό να αφαιρέσουμε και αυτό τόσο νωρίς.
Αντιπαρήλθαμε της διστακτικότητας του θήλεος αφαιρώντας και το μικροσκοπικό περιγεννητικό ρούχο, μουρμουρίζοντας «Άμα δε το χιτώνι εκδυομένω, εκδύεται και την αιδώ γυνή…».
Αιδοίο αποτριχωμένο, χαριτωμένο, τρυφερό.
Από το σύνολο της ενδυμασίας της, τελευταίους αφαιρέσαμε τους 12ποντους κοθόρνους.
Το θήλυ κείτονταν σε κατάκλιση, εντελώς γυμνό, με τα σκέλη περιπλεγμένα στα ατάκτως ερριμμένα καλλιτεχνικά ενδύματα.
Ανέπνεε, παρατηρώντας το ομοιάζον με φρυκτωρία υπερδιεγερμένο και υπερδιογκωμένο ερυθριούν πέος.
Μετά, με λάγνες και ηδυπαθείς κινήσεις, εφάρμοσε την περικαυλίδα.
Απομακρύναμε τον καλλιτεχνικό ρουχισμό εναποθέτοντάς τον σε παρακείμενο τραπεζίδιο.

Αβρή ερωτική κλινοπάλη.
Το σώμα της σε θέση πρηνή, χόρδιζε τον αέρα.
Το πέος εισέρχονταν στον κόλπο, διέστελλε τα χείλη του αιδοίου, ο πρωκτός της μας χαιρετούσε διαστελλοσυστελλόμενος.
Ηδονή εκ βαθέων αναβαίνουσα, ανερχομένη, ως μύρο, ως μελωδία, ως καλοκαιρινή νυκτερινή αύρα.

Κορύφωση ως ευρισκόμενος σε βατήρα κορυφής νεροτσουλήθρας.
Άφεση στη γλίστρα.
Αναπόφευκτη κατάληξη.
Ακατάσχετη ολίσθηση.
Γλυκιά προσμονή σαν μέλι.
Τέλος.
Υγρά πολλά.

Όταν ολοκληρώνεται η γενετήσια πράξη σε θέση πρηνή και αφαιρούμε το σύμπλεγμα περικαυλίδας και πέους από τον κόλπο, προβλέπουμε προς ποια κατεύθυνση το θήλυ θα γείρει το σώμα του (δεξιά ή αριστερά).
Ως οι αθλήτριες άλματος εις μήκος, όταν προσγειώνονται στο σκάμμα.
Εν προκειμένω, αναμέναμε κίνηση προς τα αριστερά, καθότι οι κόθορνοι ήταν στην αριστερή πλευρά της κλίνης.
Η πρόβλεψη ήταν λανθασμένη, το θήλυ τραβήχτηκε προς τη δεξιά πλευρά της κλίνης.
Μετά, διέσχισε γονυπετής και χαριτωμένα το στρώμα, από την δεξιά στην αριστερή πλευρά της κλίνης.

Αφού συγχαρήκαμε ο ένας τον άλλο, συνέβη μικρή συνομιλία:
Εκείνη: «Νομίζω ότι σε ξέρω… από το Κασσάνδρας;»
Εμείς: «Πιθανόν, αν και δεν έχω καταχωρημένη τέτοια πληροφορία στη μνήμη.»
Εκείνη: «Ξεχνάς εύκολα τις ερωμένες σου;»
Εμείς: «Λυχνίας σβεσθείσης, πάσα γυνή ομοία.»
Εκείνη: «Δεν είμαι σίγουρη ότι κατάλαβα, δε μιλάω καλά Ελληνικά».
Εμείς: «Δεν είναι ακριβώς Ελληνικά, είναι Αρχαία Ελληνικά».
Εκείνη: «Τι θα πει Αρχαία;»
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ΠΥΡΑΥΛΟΥ ΑΝΑΒΑΣΙΣ (η ΚΑΤΑΘΕΣΙΣ?)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Υπάκουη, πρόσχαρη, ελευθεριάζουσα, θωπεύουσα, ασπάζουσα, λείχουσα, θηλάζουσα, ψαύουσα.
Έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το όσχεο, το οποίο περιέκλεισε στις παλάμες της, σαν να υπολόγιζε το βάρος των περιεχομένων σε αυτό όρχεων.



ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΗς ΠΥΡΑΥΛΟΥ ΑΝΑΒΑΣΕΩΣ

Μικρή ελευθεριάζουσα
τ΄αρχίδια μου θωπεύουσα
το ψώλο μου ασπάζουσα
και το καβλί μου λείχουσα
μανιωδώς θηλάζουσα
τα κολομέρια ψαύουσα
εζύγισε τ΄ αρχίδια μου
και τα ψωλοχυσίδια μου
κι αφού τα μέτρησε σωστά
στο πούτσο μου έβαλε φωτιά !

 :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Υπάκουη, πρόσχαρη, ελευθεριάζουσα, θωπεύουσα, ασπάζουσα, λείχουσα, θηλάζουσα, ψαύουσα.
Έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το όσχεο, το οποίο περιέκλεισε στις παλάμες της, σαν να υπολόγιζε το βάρος των περιεχομένων σε αυτό όρχεων.



ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΗς ΠΥΡΑΥΛΟΥ ΑΝΑΒΑΣΕΩΣ

Μικρή ελευθεριάζουσα
τ΄αρχίδια μου θωπεύουσα
το ψώλο μου ασπάζουσα
και το καβλί μου λείχουσα
μανιωδώς θηλάζουσα
τα κολομέρια ψαύουσα
εζύγισε τ΄ αρχίδια μου
και τα ψωλοχυσίδια μου
κι αφού τα μέτρησε σωστά
στο πούτσο μου έβαλε φωτιά !

 :grin:

Εϊσθε ιαμβικός ποιητής κύριε.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
καλα παιδες εισαστε μεγαλοι ποιητές και πορνοπεριγραπτες......
η ρουσλανα ειναι αυτο το πορνοκοριτσο απο αχαρνων 85 ??  (παλια) ?? επισης  το γκαμπιελακι ειναι πετιτ νακι ποθ αξιζει να το τιμισετε.. τολμηρο και υπακουο.... μην χασετε την σκαρλετ αντιοχειας ... αξιζει κατεμε... εναλλακτικη ειναι η σαμπρινα στο ιδιο καταστημα... βυζοτουμπανα και τα 2 για τους λατρεις και μη!! :tits2:

το βουλιαγμε 83 με λολα και εντιτα φαινεται να αναδυεται.... :knockinb:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ - ΕΠΙΛΟΓΟΣ - (Η έμπνευση οφείλεται, στις Πυραυλο-διηγήσεις)

Κι αφού με άδειασε εντελώς
συζήτηση είχα,...ατελώς !

Καλέ εγώ καπου σε ξέρω
στο νού μου πάω να το φέρω
μου είπε γελώντας η μικρή
με προφορά βαρβαρική !

Που να θυμάμαι ρε μωρό
και μη μου πεις απ το στρατό
γιατί επι τόπου θα σαλτάρω
και στο κρανίο θα τα πάρω !

Της λέω το λοιπόν,.. ομοία
και εσβεσμένη η λυχνία
σίγουρος πως θα καταλάβει
το νόημα θα το συλλάβει !

Τι είναι άραγε τα Αρχαία
αυτή  όμως δεν είχε ιδέα
κι αυτό εμάς δεν μας χαλάει
αρκεί που ξέρει και γαμάει !


:grin:



 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ - ΕΠΙΛΟΓΟΣ - (Η έμπνευση οφείλεται, στις Πυραυλο-διηγήσεις)
...

Ομολογουμένως, είσθε άλλης σχολής...
Μου είναι αδύνατον να γράψω έστω δυο στίχους με μέτρο...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τώρα αμα σου πω οτι κι εμένα μου είναι αδύνατο να γράψω όπως γράφεις εσύ ,....?!?

ΑΝ και καταλαβαίνω αρχαία και καθαρευουσοτέτοια ,  δεν μπορώ να γράψω με τίπτα !


Καθείς εφ΄ ω ετάχθη, λοιπόν ! (Σωστά το έγραψα ?) :2funny:



ΥΓ : Σημασία έχει να βγαίνει το κωμικό και ευχάριστο στοιχείο ! ΝΑ΄σαι σίγουρος πως τα καταφέρνεις θαυμάσια και με τρόπο, που εμένα τουλάστιχον με εμπνέει  ! :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Τώρα αμα σου πω οτι κι εμένα μου είναι αδύνατο να γράψω όπως γράφεις εσύ ,....?!?

ΑΝ και καταλαβαίνω αρχαία και καθαρευουσοτέτοια ,  δεν μπορώ να γράψω με τίπτα !


Καθείς εφ΄ ω ετάχθη, λοιπόν ! (Σωστά το έγραψα ?) :2funny:



ΥΓ : Σημασία έχει να βγαίνει το κωμικό και ευχάριστο στοιχείο ! ΝΑ΄σαι σίγουρος πως τα καταφέρνεις θαυμάσια και με τρόπο, που εμένα τουλάστιχον με εμπνέει  ! :grin:

Ομολογουμένως, είσθε άλλης σχολής...
Μου είναι αδύνατον να γράψω έστω δυο στίχους με μέτρο...

Απλά το ταλέντο σας είναι απίστευτο  ;)
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
vaglis, εριξες βομβα! r u sure? inside information? ειναι η ιδια, η κλωνος?
Ετσι φαινεται. Δεν νομιζω να κανω λαθος γιατι οι πληροφοριες μου το επιβεβαιωνουν.
Διατηρω μονο μια μικρη επιφυλαξη. Να μου ειπανε ψεμματα?
Για ποιο λογο?

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πολλες και αξιόλογες παρουσίες στην σημερινή τσάρκα στο βουνό, παρέα ε τον Pitisirko1 και τον SPEED

Βριλησσού 24: Δεν μας έκαναν την τιμή να ανοίξουν. Από την κλειστή πόρτα ακούστηκε η φωνή της τσατσάς :»έχει πάρει μεγάλο πρόγραμμα η κοπέλα»…

Βριλησσού 55 : Βικτώρια. Είχα καιρό να την δω, και με εντυπωσίασε η «αλλαγή» της. Με νέο κοντό σχετικά κούρεμα, ωραίο στήθος. Ντυμένη με φούξια μαγιό, αρκετά θηλυκή παρουσία με εντυπωσιακό τατουάζ στην πλάτη.

Βριλησσού 57: Μαργκώ, η εμφάνιση της είναι πλέον λίγο πριν από το τέλειο. Χαμογελαστη με ωραίες καμπύλες και όμορφο πρόσωπο. Ο μόνος λόγος που δεν επιχειρώ πέρασμα τα ενδοτέρα, είναι η μέτρια εμπειρία που είχα προ καιρού μαζί της. Κλεοπάτρα, μέτρια επιηκά κορασίδα με κοντά σκούρα μαλλιά με ξανθές ανταύγειες.

Βριλησσού 36Α: Η γλυκιά και sexy Αμάντα. Γελαστή, ευδιάθετη τα είπαμε για λίγο στο σαλόνι. Δίκαια απο τα δυνατότερα ονόματα του χώρου αυτή την στιγμή.

Βριλησσού 36: Τζοβάννα. Νεαρη με πολύ ωραίο σώμα, φυσικό στήθος, σκουρόχρωμα ίσια μακριά μαλλιά, με κόκκινες ανταύγειες. «Το έχει» σε γενικές γραμμές, άσχετα εάν στην δίκη ας συνέδρια δεν ήταν πολύ αποδοτική.

Βριλησσού 42: Τι να σας πω για την Ρομίνα ? Όπως πάντα εντυπωσιακή, γελαστή και πρόσχαρη. Από τις πιο όμορφες παρουσίες στα studio.

Βριλησσού 46: Μαρίνα. Εντυπωσιακή ξανθή pro-milf με μακριά μαλλιά πιασμένα στο πίσω μέρος. Εντυπωσιακή περιφέρεια. Αξιοπρόσεκτη παρουσία.

Βριλησσού 60 (πάνω):Δυο δροσερές εντυπωσιακές κοπέλες. Η Μιρέλα, με τα καστανόξανθα μαλλιά της πιασμένα κότσο, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, γελαστή και ευδιάθετη. Μαζί της η ανανεωμένη Μιχαέλλα. Θα ήθελα να πω δυο λόγια γι΄αυτην. Μετά την προσθετική στήθους που υποβλήθηκε, δείχνει αρκετή αυτοπεποίθηση, είναι πολύ γελαστή και ευγενική στο σαλόνι, έχει αποβάλει την ξινίλα που είχε παλιότερα. Έχει γίνει μια πολύ γλυκιά παρουσία, έτσι και αλλιώς είχε όμορφο πρόσωπο, δείχνει να  εχει ωριμάσει Πραγματικά η αλλαγή είναι ριζική.

Βριλησσού 60 (κάτω): Αλεξάνδρα. Νεαρή μελαχρινή, με αδύνατο σχετικά σωματότυπο. Ίσια μακριά μαλλιά.

Ακολούθησε τσάρκα στην Φυλής. Συνέχεια στο αντίστοιχο thread……….
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 14/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Λολιτα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Ελπιδα/Αλεξανδρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Νταιανα[/URL]
Κασσανδρας 6: Μαριανα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Τζανα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - Μαντονα
Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα/Μιρελα[/URL]

:) :) :) Η 3η βαρδια θα ανακοινωθει αργοτερα  :) :) :)

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]

 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Την Εβελίνα από Συγγρού 144 την έχει δοκιμάσει κανείς? Πολύ καλές οι φωτογραφίες σώματος, όμως από υπηρεσίες είναι καλή?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Την Εβελίνα από Συγγρού 144 την έχει δοκιμάσει κανείς? Πολύ καλές οι φωτογραφίες σώματος, όμως από υπηρεσίες είναι καλή?
Η πολωνεζα γυρολογος Σουζανα ειναι απο το Βριλησου 36 κ Φυλης 104 πιο προσφατα!
Ξενερωτη φατσα κ απο κορμι..επεσε πολυ δουλεια στο φωτοσοπ!
Αποψη μου πως οταν την δεις live θα απογοητευτεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom