Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Παίδες, έχει πάρει κανένας την Κατερίνα από το Κεφαληνίας 75; Ξέρουμε αν δουλεύει σε κανένα άλλο studio;
αν ειναι αυτη που περιγραφει ο τακμαν στο 106 και την οποια εχω δει και γω ειναι πολυ ωραιο μωρο,ψηλο μελαγροινο μ ενδιαφερον προσωπο και σωμα αλλα συναγωνιστη που ρωτησα αμεσως μολις βγηκε απο το δωματιο επειδη ηθελα να μπω και εγω μου ειπε οτι ηταν πολυ μετρια,με λιγα λογια δεν εμεινε ευχαριστημενος
Γενικοτερα αυτο το στουντιο(106) φερνει μετριες κοπελες προς καλες με αναλογες επιδοσεις,ποτε δεν  φευγεις αυτο που λεμε εντυπωσιασμενος
Η μελαγχροινη κορινα απο τη βουλγαρια ηταν μια απο τις σταθερες επιλογες μου και εφευγα ικανοποιημενος και η αγνη ισως ηταν αυτη που ξεφευγε απο τον μεσο ορο στην αποδοση
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 16/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Νεα αφιξη - Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα/Νεα αφιξη - www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα/Νεα[/URL] αφιξη - Ελπιδα/www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Τζανα - Μιχαελα/Αλεξανδρα - Μιχαελα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Μαρια Σερβα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Ιρενα[/url]
Κασσανδρας 6:  www.kassandras6.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Δεσποινα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Τζανα - Νελη
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Νελη - Μιρελα

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Λουση[/url]
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Η Εβιτα είναι η πρώην Αφροδίτη??Αλλαξε πάλι όνομα...??? :think: :think:




Είχα ρωτησει την χαδιάρα αν είναι ιδια και ειχα πάρει την παραπάνω απάντηση.... :think: :think:
Eδώ βέβαια λέει ότι δεν έχει καμια σχεση η Εβίτα με την Αφροδίτη....Τι να πεί κανείς.
Επιβεβαιώνω και εγώ τον Iνδιάνο ότι πλέον εργάζεται η συγκεκριμένη κάθε απόγευμα (εκτός της Τρίτης νομίζω)...
 

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Σε μια τσαρκα μου πριν μια εβδομαδα στο studio βριλησσου 36A ειχα πετηχει την Μαριαννα
μια πολυ ομορφη μελαχρινη Ρουμανα

Μηπως γνωριζει κανεις ποτε και ποιες ωρες δουλευει?  Η΄ αν δουλευει σε κανενα αλλο studio?


THANKS!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Oχι!!!
Δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια απλα πιστευω οτι θα τη θυμομουνα (και πολλοι αλλοι) αν ειχε δουλεψει και εκει!!!
Μηπως λες για την Σασα Παολα!!! :-
οχι,η σασα δεν ειναι απο καζακσταν,ουτε καν σκορπινα δεν ειναι :P

η βαρβαρα μετα το αριστομενους,εκανε λιγες βαρδιες στο λελας και μετα μου ειπε θα ανεβαινε να δουλεψει καπου στο βουνο και ...εξαφανιστηκε.εκανε αξιολογοτατα  :zfuck: παντως :grin:
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Αν καταλαβα καλα,λεσ για την μαριανα που δουλευη και στα κασσανδρας.Κυταξε εκει και θα δεις
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
οχι,η σασα δεν ειναι απο καζακσταν,ουτε καν σκορπινα δεν ειναι :P

η βαρβαρα μετα το αριστομενους,εκανε λιγες βαρδιες στο λελας και μετα μου ειπε θα ανεβαινε να δουλεψει καπου στο βουνο και ...εξαφανιστηκε.εκανε αξιολογοτατα  :zfuck: παντως :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Υ.Γ. Τωρα που ειπες για βουνο εχω την εντυπωση οτι ειχε κανει και η Κλαρα βαρδιες στο βουνο στα τελειωματα της.....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλημερα  :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10-5 www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5-11 www.studio40-gr.com/jessica]Τζεσικα-Ρουσλανα[/URL]
11-8 www.studio40-gr.com/evita]Εβιτα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10-5 www.studio40-gr.com/victoria]Βικτωρια[/url]
5-11 Ναντια
11-8 www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα-Ρουσλανα[/URL]

:-* :-* :-*
Τι εστι Ρουσλανα?
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Στο Βουλιαγένης 83 τώρα δουλεύει η Εντιτα
Δεν το γραφει το μπανερ
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Στο Αχαρνων 106 ο ΤΑΚΜΑΝ!!
Φτιαξε καφεδακι..ετοιμασε το πρωινο σου κ ξεκινα να διαβαζεις! :2funny:
Κ αν βγαλεις ακρη σφυρα μου
www.bourdela.com/stountio/athina/axarnwn-106/#jr_review_21347]http://www.bourdela.com/stountio/athina/axarnwn-106/#jr_review_21347[/url]
www.bourdela.com/stountio/athina/axarnwn-106/#jr_review_21116]http://www.bourdela.com/stountio/athina/axarnwn-106/#jr_review_21116[/url]
αρε τρελα που κυκλοφορει εξω... :headbang:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
ρε παιδια ειχα πηδηξη ενα μωρο στην φυλησ ονοματι αλεξια!!! ξερει κανεισ που θα το βρω τωρα??? εχω ακουσει οτι δουλευει σε στουντιο... αλλο δεν ξερω που!!! αν μπορει καποιοωσ να βοηθησει!!!!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε μια τσαρκα μου πριν μια εβδομαδα στο studio βριλησσου 36A ειχα πετηχει την Μαριαννα
μια πολυ ομορφη μελαχρινη Ρουμανα

Μηπως γνωριζει κανεις ποτε και ποιες ωρες δουλευει?  Η΄ αν δουλευει σε κανενα αλλο studio?


THANKS!!!
H Mαριαννα εινια η ιδια κοπελα που εργαζεται σαν Αλικη στο Σπυρου Πατση 40 και Πειραιως 121.
Εργαζοταν και με το ονομα Ιζαμπελλα στα ιδια μαγαζια.

Ειναι η κοπελα που δουλευε σαν Αλικη (επισης) στο Πιπινου 118 και Αριστομενους 72.

Για βαρδιες κοιτα τα banner των studio

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
H Mαριαννα εινια η ιδια κοπελα που εργαζεται σαν Αλικη στο Σπυρου Πατση 40 και Πειραιως 121.
Εργαζοταν και με το ονομα Ιζαμπελλα στα ιδια μαγαζια.

Ειναι η κοπελα που δουευε σαν Αλικη (επισης) στο Πιπινου 118 και Αριστομενους 72.

Για βαρδιες κοιτα τα banner των studio

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Εισαι μια εγκυκλοπαιδεια μονος σου  :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τι εστι Ρουσλανα?
Εθεαθη το περασμενο σαβαβτο στο Σ.Π. 40
Καμια σχεση με την γνωστη γυρολογο.

Ναερη μελαχρινη, με κανονικό σωματοιτυπο, σπαστα μακρυα μαλλιά.
Για μενα εμφανησιακα στον μεσο ορο.
Το μεγαλυτερο προσον της ομως, ειναι οτι κανει...........φουλ ποργραμμα

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Caro ministro, μπορώ να σας ρωτήσω άν έχετε σχηματίσει άποψη (γνωρίσει) την Σαβίνα από Κηφισού 30;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom