Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
14
Like
4.630
Πόντοι
3.715
ok, αλλά ο francesco είχε τη μπακέτα εκεί μέσα.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 20/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Ρανια - ?
Κασσανδαρς 4Β(κατω): Σιμονα - Αλεξανδρα - Λαουρα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Λουση - Μιχαελα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Βικτωρια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Αντζη - Βικτωρια
Βριλησου 60(πανω): Λουση - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Για καθιστε ρε παιδια ,γιατι βριζετε την κα λιτσα,μη ξεχνατε εχει να διαχειριστει τοσα κοριτσια με τους γνωστους χαρακτηρες και ιδιοτροπιες που εχουν τα κοριτσια.Φερθειτε με λιγο περισσοτερο σεβασμο..
Και σεις κα λιτσα βγαλτε ενα ειδικο προγραμμα ατομικο για τον koko που δουλευει η μαρια η βουλγαρα να τον γλυκανετε λιγακι
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94      ΕΥΑ    :tits:


πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ      :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    Πρωί  ΞΕΝΙΑ.... βράδυ  EYA  (94)           


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ....    βράδυ ΑΛΙΚΗ    :2on1:


Αριστομένους 72    πρωί  ΜΙΛΑΝΑ .... βράδυ  ΞΕΝΙΑ        :tits2:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Για καθιστε ρε παιδια ,γιατι βριζετε την κα λιτσα,μη ξεχνατε εχει να διαχειριστει τοσα κοριτσια με τους γνωστους χαρακτηρες και ιδιοτροπιες που εχουν τα κοριτσια.Φερθειτε με λιγο περισσοτερο σεβασμο..
Και σεις κα λιτσα βγαλτε ενα ειδικο προγραμμα ατομικο για τον koko που δουλευει η μαρια η βουλγαρα να τον γλυκανετε λιγακι


Σταυρόλεξο για δυνατούς λύτες το πρόγραμμα της συγκεκριμένης αλυσίδας...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σταυρόλεξο για δυνατούς λύτες το πρόγραμμα της συγκεκριμένης αλυσίδας...
Πιστευω πως ειναι λογικο με τοσα μαγαζια και τοσες κοπελες.

θα σας πω ενα περιστατικο:

Σαββατο βραδυ, γυρω στις 23:50 στην Κασσανδρας.

Η υπηρεσια εξω απο το Κ4 να περιμενει.
Μιας και γνωριζομαστε απο τις τσαρκες μου, τις λεω "καλησπερα".

περιμενω την κοπελα μου λεει.
Μας εστησε, δεν ηλθε και ουτε ειδοποιησε και τωρα ψαχνω την Λιτσα να μου βρει άλλη
Το προγραμμα λοιπον, αλλα αντι αλλων.
Και ερωτω: σε τι φταει η Λιτσα ?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Μα δεν είπα πως είναι παράλογο. Εμένα μου φαίνεται λογικό να γίνονται όλες αυτές οι αλλαγές αφού μιλάμε για τόσες εργαζόμενες.
Αυτό που μου φαίνεται παράλογο είναι να μην μπορεί να βάλει έναν άνθρωπο να ενημερώνει (όσο είναι αυτό δυνατόν) στο ίντερνετ (αφού το διαβάζουν τόσα πολλά άτομα) και να μην γράφουν μόνο μια φορά το πρωί, άντε και καμιά φορά το απόγευμα και μετά τέλος...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Αυριο η Μαντονα θα ειναι στο Βριλησου 60 (κατω) πρωι και απογευμα :) :) :)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πριν από λίγο...

Χαμός από κίνηση στους δρόμους... και η Βριλησσού επίσης...
Μου επιτράπηκε μόνο μία στάση... εύκολο και κωλόφαρδο parking έξω από το Βριλησσού 57!

Βριλησσού 57: Άννα - Μαρία... γνωστή ώς πολύ γνωστή στο ευρύ κοινό! Δεν ήταν όμως μόνη έπαιζε duet με Σόνια... το αδιάφορο με ξανθές ανταύγειες πορνίδιο...

Στο δίπλα...

Βριλησσού 55
: Η Βικτώρια στην θέση της Έμιλυ... Συλικονούχο στήθος, όχι πολύ ψηλή με καστανά μαλλάκια...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Άλλο να λες δεν ξέρω κι'άλλο να δίνεις μαϊμού πληροφορίες.
To post μου δεν ηταν αναφορα στο δικό σου, αλλα στο γεγονος οτι δεν τηρουνται τα προγραμματα.

Στην δικη σου περιπτωση το δικαιο ειναι 100% με το μερος σου.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Για καθιστε ρε παιδια ,γιατι βριζετε την κα λιτσα,μη ξεχνατε εχει να διαχειριστει τοσα κοριτσια με τους γνωστους χαρακτηρες και ιδιοτροπιες που εχουν τα κοριτσια.Φερθειτε με λιγο περισσοτερο σεβασμο..
Και σεις κα λιτσα βγαλτε ενα ειδικο προγραμμα ατομικο για τον koko που δουλευει η μαρια η βουλγαρα να τον γλυκανετε λιγακι

ποιος εβρισε?

οσο για το προγραμμα της μαριας δεν με καιει και τοσο.
ασε που δεν ειμαι και επιρρεπης στα γλυκισματα.

αν ειχα τοσο καψα θα μπορουσα να το εχω απευθειας απο το κοριτσι
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παντως σήμερα το πρωι η Αννα-Μαρια ΔΕΝ ηταν στο Φραντζη 47. Εγινε λάθος στο πρόγραμμα!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 21/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σιμονα - Αλεξανδρα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Λουση - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Γαβριελα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Κατια - ?

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
[move] :) :) :) Σημερα 21/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σιμονα - Αλεξανδρα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Λουση - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Γαβριελα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Κατια - ?

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]


Κυρία Λίτσα, ελπίζω σήμερα να τηρηθεί το πρόγραμμα, που έχετε αναρτήσει και να μη γίνει, γι"ακόμη μία φορά μπάχαλο.Όπως χθες το βράδυ, που έφαγα τον τόπο, να βρω την Λάουρα, αλλά ήταν άφαντη.Όσο την είδατε εσείς, άλλο τόσο την είδα κι εγώ.Αφού όταν βρίσκουμε την κοπέλα, που ψάχνουμε, νομίζουμε, ότι πιάσαμε το τζακ-ποτ σε τυχερό παιχνίδι.Τόσο δύσκολο είναι, να μας ενημερώνετε για τις αλλαγές που γίνονται;
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
[move] :) :) :) Σημερα 21/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σιμονα - Αλεξανδρα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Λουση - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Γαβριελα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Κατια - ?

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]


Αλλά με το φίλο μου νευριάσαμε πολύ, όταν στο Βριλησσού 60π μας την είπε η Βικτώρια, επειδή φύγαμε.Ότι και καλά δεν είχαμε χρήματα και γι¨αυτό δεν περάσαμε.Αφήνοντας να εννοηθεί, ότι πήγαμε για μπανιστήρι.Σιγά το σώμα που λιγουρευτήκαμε και πήγαμε να το πάρουμε μάτι.Πρόσεξε μην πέσει η μύτη σου.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 21/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σιμονα - Αλεξανδρα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Λουση - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Γαβριελα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Κατια - ?

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Δεσποινα - ? - Νικολ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom