Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Να μην ξεχάσεις να του ανάψεις ένα κεράκι :grin:
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94      ΕΥΑ  :tits:


πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ  :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    βράδυ ΣΑΝΤΡΑ  :zfuck:


Πιπίνου 118          βράδυ  ΑΛΙΚΗ  :fuck1:


Αριστομένους 72    βράδυ ΞΕΝΙΑ    :tits2:
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94      ΕΥΑ   :tits:


πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ   :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35     βράδυ ΣΑΝΤΡΑ   :zfuck:


Πιπίνου 118          βράδυ  ΑΛΙΚΗ   :fuck1:


Αριστομένους 72     βράδυ ΞΕΝΙΑ    :tits2:



AYTA EINAI GIA SIMERA 17/12
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε μίνι τσάρκα μετά από ουζοποσίας προς αναζήτηση της εκλεκτής της βραδιάς :

Κασσάνδρας 3(κάτω) : Σαντρα. Γνωστή μελαχρινή με μαρκριά ίσια μαλλιά. Σαρκώδη χείλη, πλούσιο φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Αρκετα ευδιάθετη στο σαλόνι. Μαζί της η Τζένη, νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά όχι κάτι το ιδιαίτερο κατ΄έμε.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Σελένα. Νέα παρουσία. Μελαχρινή με πλούσιο στήθος. Φυσικό με την πρώτη ματιά κάτω από το μαύρο fish net που φορούσε. Έκφυλο πρόσωπο. Αξιοπρόσεκτη σε γενικές γραμμές

Κασσάνδρας 6: Νικόλ Απο τις στάνταρ παρουσίες του ομίλου, Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά πλούσια προσόντα, οι επιδόσεις της στο δωμάτιο. Όσο τουλάχιστον έχω αποκομίσει εγώ, κάτω του μετρίου.

Κασσάνδρας 4Γ :Μικαέλλα. Η όμορφη νεαρή Ρουμάνα με τα φουλ προγράμματα. Αν οι επιδόσεις της, ήταν ανάλογες με την εμφάνιση της, θα άφηνε εποχή.

Κασσάνδρας 4Β : Λάουρα. Η μελαχρινή καλλονή με το εξαιρετικό φυσικό στήθος και η Ανκα. Αδιάφορη μελαχρινή, «ξύλινη» στο σαλόνι χωρίς καθόλου θηλυκότητα και sex appeal.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) Μαρία η Σερβα, ξανθή με πλούσια προσόντα, αποτέλεσμα όμως αρκετών προσθετικών και η Άννα. Μια από τις μεγάλες αδυναμίες μου και έτσι η τσαρκα τελείωσε εδώ…….
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
φιλε να ρωτησωκατι αφτη η Σελενα με το μεγαλο στηθος ειναι αφτη που ητανε παλια στο μπουρδελο στη φωκαιας? τι εγινε ρε παιδια αφτη ητανε ωραια ναπουμε τωρα πρεπει να σκαμε πενηνταρικο γιανα τη γαμαμε? πωπωτην πατησαμε γαμωτο αμα αρχισουνε να φευγουνε και οι καλες απο τα μπουρδελα στο τελος θα πηδαμε μονο τις γκομενες μας με τη κρηση και που δε φτανουνε τα λεφτα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
φιλε να ρωτησωκατι αφτη η Σελενα με το μεγαλο στηθος ειναι αφτη που ητανε παλια στο μπουρδελο στη φωκαιας? τι εγινε ρε παιδια αφτη ητανε ωραια ναπουμε τωρα πρεπει να σκαμε πενηνταρικο γιανα τη γαμαμε? πωπωτην πατησαμε γαμωτο αμα αρχισουνε να φευγουνε και οι καλες απο τα μπουρδελα στο τελος θα πηδαμε μονο τις γκομενες μας με τη κρηση και που δε φτανουνε τα λεφτα
Δεν ξερω εαν δουλευε στο Φωκαιας πριν.
εγω πρωτη φορα την ειδα.

:dunno: :dunno: :dunno:
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Δεν ξερω εαν δουλευε στο Φωκαιας πριν.
εγω πρωτη φορα την ειδα.

:dunno: :dunno: :dunno:
να ρωτησω εχει μαβρα μαλια μακρηα και σκουλαρικια φοραει κρικους και εχει πολυ μεγαλα βυζια?
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94      ΕΥΑ    :tits:


πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ    :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    βράδυ ΣΑΝΤΡΑ    :kissass:


Πιπίνου 118          βράδυ  ΑΛΙΚΗ    :tits2:

Αριστομένους 72    βράδυ ΞΕΝΙΑ    :tits:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Σε μίνι τσάρκα μετά από ουζοποσίας προς αναζήτηση της εκλεκτής της βραδιάς :

Κασσάνδρας 4 (πάνω)..... και η Άννα. Μια από τις μεγάλες αδυναμίες μου και έτσι η τσαρκα τελείωσε εδώ…….
Τελικά Ινδιάνε, θα την "υοθετήσουμε" εμείς οι δύο αυτήν!!!
Καλύτερα..... :grin: :grin: :grin:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 18/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ναντια - Λουση - ?
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Σιμονα - Λαουρα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Αλεξανδρα - Ανκα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Τερεζα - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
γιατί ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες σου Ινδιάνε;
Ρίξε τα κόκκαλα να δούμε τι λένε!
Τυπικη, διαδικαστικη χωρις καθολου διαθεση.

Μηδενικα προκαταρκτικα, κακο στοματικο, χωρις καμια συμμετοχη στο sex.

Αν δεν βαριέσαι:

[size=9pt]Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, η Κλαουντια δεν έχει στα standards της γυναίκας που μου αρέσει. Ξανθή με ίσια μακριά μαλλιά, αδύνατη με πολύ μικρό στήθος, μικρό κωλαράκι, μετρίου αναστήματος, γενικά μια μικροκαμωμένη κοπέλα. Συμπαθητικό πρόσωπο, όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια.
Αυτό που έκανε να περάσω ήταν ότι όταν την συναντούσα στις τελευταίες τσάρκες μου, με είχε εντυπωσιάσει το mini sex show που κάθε φορά έκανε στο σαλόνι, και οι θετικότατες εντυπώσεις συναγωνιστή (που είχε όμως πάρει το φουλ πρόγραμμα των 100).

Χαμογελαστή μπαίνει στο δωμάτιο, λίγες κουβέντες. Στην ερώτηση μου «από πού είσαι» μου απάντησε Ιταλία. Έπεσε στον άνθρωπο….
Τυχαίνει να ξέρω Ιταλικά και της ξεκίνησα κουβέντα, και ανταποκρίθηκε με άψογα Ιταλικά. Τέλος πάντων μικρή σημασία εχει αυτό.
Χωρίς ίχνος προκαταρκτικών έβαλε το σκουφάκι στον ανέτοιμο «μικρό Cheyenne».
Στοματικό κάτω του μετρίου, μιας και είχε καλύψει όλο τον κορμό με την παλάμη της και ουσιαστικά το ελεύθερο κεφαλάκι, ήταν το μόνο σημείο που δεχόταν την περιποίηση της. Σαφώς σε καμία περίπτωση βαθύ και σχετικά μονότονο θα έλεγα.
Καμία επαφή με την υπόλοιπη περιοχή, ούτε λόγος για τα @@κια.
Ανέβηκε επάνω μου για ξεκίνημα του sex. Μηδενική συμμετοχή. Σε κάποια φάση τα πρόσωπα μας έφτασαν αρκετά κοντά και τότε μου είπε (στα Ιταλικά) εντελώς ψυχρά «Μην φοβάσαι δεν θα σε φιλήσω».
Στην προσπάθεια μου να περιποιηθώ τον λαιμό και τα αυτιά της, απομακρυνόταν με διακριτικές κινήσεις, έτσι ώστε να το αποφύγει.
Συνεχεία στα τέσσερα. Αρκετά «ξύλινη» μπορώ να πω, το γυρίσαμε στο ιεραποστολικό. Η ανυπαρξία συμμετοχής, συνεχίστηκε, αλλά ευτυχώς τα κατάφερα και το τέλος ηλθε μιας και ως εκ θαύματος άρχισε κάποια χάδια και ελαφρά τσιμπήματα στο στήθος μου.
Γρήγορο ντύσιμο, καληνύχτα και αποχώρηση.

Αυτή την φορά το ένστικτό μου με διέψευσε. Αρκετά τυπική, χωρίς καθόλου διάθεση στο δωμάτιο, με έντονη την διάθεση του «…να τελειώνουμε». Ήταν μια παραφωνία στο σύνολο των καλών εμπειριών που έχω, σε γενικές γραμμές, στα εν λόγω ιδρύματα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κλαούντια, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….[/size]

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
να ρωτησω εχει μαβρα μαλια μακρηα και σκουλαρικια φοραει κρικους και εχει πολυ μεγαλα βυζια?
Μαυρα μαλλλιά και μεγαλα βυζιά, ναι εχει.
Τα ειχε, ομως,  δεμενα κότσο και δεν μπορω να ξερω ποσο μακριά είναι.
Για σκουλαρικια δεν μπορεσα να προσεξω, γιατι εκανε πολυ γρηγορο περασμα στο σαλονι.

Τα Ελληνικα της, απο το λιγο που μίλησε, φαινόντουσαν καλά.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
3.067
συναδελφοι τα φωτα σας!!!!!! ψαχνω μιλφ σε στουντιο απογευματινη βαρδια.εχεται υπ οψην σας καμια??????????/ :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom