Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
3.067
συναδελφε μιλφα η αλινα απο βουρβαχη ειναι μιλφ?????????????
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
14
Like
4.630
Πόντοι
3.715
Τυπικη, διαδικαστικη χωρις καθολου διαθεση.

Μηδενικα προκαταρκτικα, κακο στοματικο, χωρις καμια συμμετοχη στο sex.

Αν δεν βαριέσαι:

[size=9pt]Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, η Κλαουντια δεν έχει στα standards της γυναίκας που μου αρέσει. Ξανθή με ίσια μακριά μαλλιά, αδύνατη με πολύ μικρό στήθος, μικρό κωλαράκι, μετρίου αναστήματος, γενικά μια μικροκαμωμένη κοπέλα. Συμπαθητικό πρόσωπο, όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια.
Αυτό που έκανε να περάσω ήταν ότι όταν την συναντούσα στις τελευταίες τσάρκες μου, με είχε εντυπωσιάσει το mini sex show που κάθε φορά έκανε στο σαλόνι, και οι θετικότατες εντυπώσεις συναγωνιστή (που είχε όμως πάρει το φουλ πρόγραμμα των 100).

Χαμογελαστή μπαίνει στο δωμάτιο, λίγες κουβέντες. Στην ερώτηση μου «από πού είσαι» μου απάντησε Ιταλία. Έπεσε στον άνθρωπο….
Τυχαίνει να ξέρω Ιταλικά και της ξεκίνησα κουβέντα, και ανταποκρίθηκε με άψογα Ιταλικά. Τέλος πάντων μικρή σημασία εχει αυτό.
Χωρίς ίχνος προκαταρκτικών έβαλε το σκουφάκι στον ανέτοιμο «μικρό Cheyenne».
Στοματικό κάτω του μετρίου, μιας και είχε καλύψει όλο τον κορμό με την παλάμη της και ουσιαστικά το ελεύθερο κεφαλάκι, ήταν το μόνο σημείο που δεχόταν την περιποίηση της. Σαφώς σε καμία περίπτωση βαθύ και σχετικά μονότονο θα έλεγα.
Καμία επαφή με την υπόλοιπη περιοχή, ούτε λόγος για τα @@κια.
Ανέβηκε επάνω μου για ξεκίνημα του sex. Μηδενική συμμετοχή. Σε κάποια φάση τα πρόσωπα μας έφτασαν αρκετά κοντά και τότε μου είπε (στα Ιταλικά) εντελώς ψυχρά «Μην φοβάσαι δεν θα σε φιλήσω».
Στην προσπάθεια μου να περιποιηθώ τον λαιμό και τα αυτιά της, απομακρυνόταν με διακριτικές κινήσεις, έτσι ώστε να το αποφύγει.
Συνεχεία στα τέσσερα. Αρκετά «ξύλινη» μπορώ να πω, το γυρίσαμε στο ιεραποστολικό. Η ανυπαρξία συμμετοχής, συνεχίστηκε, αλλά ευτυχώς τα κατάφερα και το τέλος ηλθε μιας και ως εκ θαύματος άρχισε κάποια χάδια και ελαφρά τσιμπήματα στο στήθος μου.
Γρήγορο ντύσιμο, καληνύχτα και αποχώρηση.

Αυτή την φορά το ένστικτό μου με διέψευσε. Αρκετά τυπική, χωρίς καθόλου διάθεση στο δωμάτιο, με έντονη την διάθεση του «…να τελειώνουμε». Ήταν μια παραφωνία στο σύνολο των καλών εμπειριών που έχω, σε γενικές γραμμές, στα εν λόγω ιδρύματα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κλαούντια, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….[/size]

μάλλον είχα χάσει το καταγεγραμμένο επεισόδιο...
οκ, αν και μου αρέσουν κάτι τέτοιες μερικές φορές, το διαδιαστικό της υπόθεσης που περιγράφεις μου είναι γνώριμο και μη αρεστό.
Δόξα τα λεφτά έχουμε επιλογές.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δυο δρόμοι ήταν ικανοί για μια μεγάλη βόλτα.
Τσαρκουλα με συνοδοιπόρους τον Pitsiriko1 και τον Lex80

Βριλησσού 60 (πάνω) : Μιχαέλα. Η νεαρή μελαχρινή ρουμάνα. Αδυνατούλα με φουλ προγράμματα.

Βριλησσού 60 (κάτω)Μαντόνα. Εντυπωσιακή γυναίκα, δεν μπόρεσα να αντισταθώ και πέρασα στα ενδοτέρα. Έτσι λοιπόν περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική μου

Βριλησσού 46 : Βαλεντίνα. Νεαρή ξανθή με ίσια μαλλιά. Όμορφη παρουσία σε γενικές γραμμές. Η Κιμ αύριο απόγευμα και μετά φύγει για διακοπές, κάτι που έχει ήδη κάνει η Νταιαμοντ (Καρμεν)

Βριλησσού 42 : Λόλα. Νεαρή ξανθή μικροκαμωμένη κοπέλα. Το μουτράκι της σκέτος πειρασμός. Προσωπικά έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της.

Βριλησσού 36 : η Πεννυ. Ευδιάθετη πως πάντα. Δεν περιγράφω άλλο……….

Βριλησσού 36Α: Τζοβάνα., μελαχρινή συμπαθής σε γενικές γραμμές κοπελίτσα. Ωραίο κωλαράκι, Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό ο προγναθισμός της
 
Βριλησσού 57 : Η Σονια νεαρή αδιάφορη ξανθιά, και η Μαργαρίτα σαφώς πιο όμορφη σαν παρουσία, με ίσια μακριά μαλλιά. Ξανθή , αλλά λίγο ξινή στο σαλόνι

Βριλησσού 55 : Εμιλυ. Η γλυκιά νεαρή ξανθιά που μονοπωλεί τις περισσότερες βάρδιες στο συγκεκριμένο ίδρυμα.

Βριλησσού 24 : Νικολ. Μελαχρινή αδύνατη, μέτρια σε γενικές γραμμές παρουσία. Προέρχεται από την μεγάλη σχολή της οδού Φωκαίας.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Μαριάννα. Η γνωστή πλέον Ρωσίδα. Ξανθιά με όμορφα γαλάζια μάτια, μικρό σχετικά στήθος, αλλά με ρώγες που βγάζουν μάτι. Έχει πολύ καλά σχόλια για τις υπηρεσίες της. Και εγώ στην μεταξύ μας προ καιρού συνεύρεση έχω μείνει ευχαριστημένος.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Σιμόν. Νεαρή αυτοπατρουσιαζόμενη κοπέλα. Αρκετα διασκεδαστική η παρουσίαση της, μιας και προσπαθούσε με τα ελάχιστα Ελληνικά της, να μας πει τα προγράμματα. Αδύνατη, μελαχρινή, με ίσια μαλλιά και ελαφρύ κενό, ανάμεσα στα δυο μπροστινά δόντια.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Άννα. Η μελαχρινή νεαρή με τα μαύρα σγουρά μακριά μαλλιά. Όμορφο βλέμμα, γλυκό χαμόγελο, αμυγδαλωτά μαύρα μάτια.

Κασσάνδρας  4Β: Αλεξάνδρα. Νεαρή μελαχρινή με σπαστα μακριά μαλλιά. Αδύνατη σχετικά, ντυμένη μόνο με το στριγκ της και εντυπωσιακές ψηλές τιγρέ μπότες. Μαζί της και η Δέσποινα, γλυκιά κοπέλα με ωραίο σώμα. Έχει μεγαλύτερη θητεία στο Ελευθερίου Βενιζέλου 40

Κασσάνδρας 4Γ : Λίζα. Ελληνίδα, ξανθή με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους.
Καλό σώμα, το σαλόνι της κάπως «ψυχρό». Μαζί της και η Κάτια, η οποια επέστρεψε μετά από απουσία κάποιων μηνών. Τσεχα κατά δήλωση, ίσια ξανθά μακριά μαλλιά, στήθος σιλικόνης, εντυπωσιακή παρουσία σε γενικές γραμμές.

Κασσάνδρας 6 : Αντζυ. Νεαρή μελαχρινή καλλίγραμμη κοπέλα. Μακριά ίσια μαλλιά, τατουάζ στην μέση. Γνωστή και σαν Μαρία η Βουλγάρα από το περασμα της στο Φυλής 80
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94      ΕΥΑ  :tits:


πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ    :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    Πρωί  ΞΕΝΙΑ.... βράδυ  ΣΑΝΤΡΑ    :kissass:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ....    βράδυ ΑΛΙΚΗ    :fuck1:


Αριστομένους 72    πρωί  ΑΛΙΚΗ .... βράδυ  ΞΕΝΙΑ    :tits2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  Σημερα 19/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Ρανια - ?
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουση - Ραμονα - Σαρον
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σιμονα - Ιρενα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Νικολ
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Λιζα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
ρε φιλαράκια εχω ξαναρωτήσει αλλα απάντηση καμιά.για αριστοτέλους 177 ξέρουμε κάτι νεότερο?συγκεκριμένα η χριστ'ινα που δουλευε εκεί ξέρει κανεις που είναι τώρα???
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
41
Like
939
Πόντοι
990
Χτες το βράδυ, κατά τις 02:00, πέρασα από κεραμεικό, καθώς έπεινα ποτάκι εκεί κοντά, για να δω το νέο στούντιο που διαφημίζεται στον κεραμεικό και πιο συγκεκριμένα στην ιεροφαντών. Τι το ήθελα; Κλειστό!Στο σάιτ (στούνιο φάντασυ) γράφει ότι ανοίξανε και μας περιμένουνε, αλλά εγώ κλιειστό το είδα. Έπρεπε να το υποψιαστώ, καθώς ακόμη στο πρόγραμμα δεν είχε καν τα ονόματα των κοριτσιών. Ήταν λίγο ξενέρωμα :headbang:, καθώς σκεφτόμουν πως θα δω ένα καινούργιο χώρο και ίσως και καινούργιες κοπέλες. Τέλος πάντων, ήθελα να το μοιραστώ. Καλές τσάρκες! :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χτες το βράδυ, κατά τις 02:00, πέρασα από κεραμεικό, καθώς έπεινα ποτάκι εκεί κοντά, για να δω το νέο στούντιο που διαφημίζεται στον κεραμεικό και πιο συγκεκριμένα στην ιεροφαντών. Τι το ήθελα; Κλειστό!Στο σάιτ (στούνιο φάντασυ) γράφει ότι ανοίξανε και μας περιμένουνε, αλλά εγώ κλιειστό το είδα. Έπρεπε να το υποψιαστώ, καθώς ακόμη στο πρόγραμμα δεν είχε καν τα ονόματα των κοριτσιών. Ήταν λίγο ξενέρωμα :headbang:, καθώς σκεφτόμουν πως θα δω ένα καινούργιο χώρο και ίσως και καινούργιες κοπέλες. Τέλος πάντων, ήθελα να το μοιραστώ. Καλές τσάρκες! :)

έτσι την πάτησα κι εγώ. άσε που ήταν ανοιχτά τα φώτα και η κάτω πόρτα οπότε ανέβηκα και χτύπαγα άδικα.
Στην ειυνειδών ήταν μια Αναίς, δεν την είχα ξαναδεί. Αδυνατούλα αλλά με άρωμα ξεπέτας.
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
41
Like
939
Πόντοι
990
έτσι την πάτησα κι εγώ. άσε που ήταν ανοιχτά τα φώτα και η κάτω πόρτα οπότε ανέβηκα και χτύπαγα άδικα.
Στην ειυνειδών ήταν μια Αναίς, δεν την είχα ξαναδεί. Αδυνατούλα αλλά με άρωμα ξεπέτας.
Όταν πήγα εγώ, ήταν κλειστή η κάτω πόρτα, αλλά νομίζω ανοιχτή μια μπαλκονόπορτα.
Σε ό,τι αφορά το στούντιο στην ευνείδων, είχα περάσει μια φορά, αλλά έφαγα πόρτα!Ούτε κλαμπ να ήτανε.Από κείνη την φορά δεν έχω ξαναπροσπαθήσει.Έτσι κι αλλιώς από ό,τι έχω ακούσει είναι αναποφάσιστοι μεταξύ μπουρδέλου και στούντιο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Όταν πήγα εγώ, ήταν κλειστή η κάτω πόρτα, αλλά νομίζω ανοιχτή μια μπαλκονόπορτα.
Σε ό,τι αφορά το στούντιο στην ευνείδων, είχα περάσει μια φορά, αλλά έφαγα πόρτα!Ούτε κλαμπ να ήτανε.Από κείνη την φορά δεν έχω ξαναπροσπαθήσει.Έτσι κι αλλιώς από ό,τι έχω ακούσει είναι αναποφάσιστοι μεταξύ μπουρδέλου και στούντιο.
Eιναι χαρακτηριστικο παραδειγμα αυτου που ονομάζουμε "στουντελλο".

Ουσιαστικα ειναι χωρος στουντιο, αρκετα καθαρός, αλλα με κοπέλες που προερχονται απο τα ντελα του Μεταξουργειου. Υποδυεστερης εμφανισης, απο αυτες των στουντιο, αν και αυτο ειναι πολυ σχετικο, λογω προσωπικου γούστου.

Τιμη εναρξης τα 30 ευρω και παει μεχρι 50 το πολυ, αναλογα με τα προγραμματα.
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
41
Like
939
Πόντοι
990
Eιναι χαρακτηριστικο παραδειγμα αυτου που ονομάζουμε "στουντελλο".

Ουσιαστικα ειναι χωρος στουντιο, αρκετα καθαρός, αλλα με κοπέλες που προερχονται απο τα ντελα του Μεταξουργειου. Υποδυεστερης εμφανισης, απο αυτες των στουντιο, αν και αυτο ειναι πολυ σχετικο, λογω προσωπικου γούστου.

Τιμη εναρξης τα 30 ευρω και παει μεχρι 50 το πολυ, αναλογα με τα προγραμματα.
Μου αρέσει που υπάρχει και σχετική ορολογία! :2funny:
Σε ό,τι αφορά την ενημέρωση, ευχαριστώ πολύ και θα ρωτήσω κάτι ακόμα. Πόσο κάθονται το πολύ μέσα στο δωμάτιο;Αν και αυτό διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα. Μιλάω φυσικά για τα 30-50 ευρώ και για αυτό το συγκεκριμένο στούντιο. Θέλω να πω μπορεί να σε ξεπετάξουν σε 5 λεπτά;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μου αρέσει που υπάρχει και σχετική ορολογία! :2funny:
Σε ό,τι αφορά την ενημέρωση, ευχαριστώ πολύ και θα ρωτήσω κάτι ακόμα. Πόσο κάθονται το πολύ μέσα στο δωμάτιο;Αν και αυτό διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα. Μιλάω φυσικά για τα 30-50 ευρώ και για αυτό το συγκεκριμένο στούντιο. Θέλω να πω μπορεί να σε ξεπετάξουν σε 5 λεπτά;

ακριβώς αυτό θα φροντίσουν να κάνουν
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μου αρέσει που υπάρχει και σχετική ορολογία! :2funny:
Σε ό,τι αφορά την ενημέρωση, ευχαριστώ πολύ και θα ρωτήσω κάτι ακόμα. Πόσο κάθονται το πολύ μέσα στο δωμάτιο;Αν και αυτό διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα. Μιλάω φυσικά για τα 30-50 ευρώ και για αυτό το συγκεκριμένο στούντιο. Θέλω να πω μπορεί να σε ξεπετάξουν σε 5 λεπτά;
Δεν εχω περασει ποτε στα ενδοτερα σε αυτο τα studio, αλλα η λογικη λέει, πως οσο γρηγοροτερα τελειωσεις, τοσο καλυτερα γι αυτες.......
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
41
Like
939
Πόντοι
990
Δεν εχω περασει ποτε στα ενδοτερα σε αυτο τα studio, αλλα η λογικη λέει, πως οσο γρηγοροτερα τελειωσεις, τοσο καλυτερα γι αυτες.......
Ευχαριστώ και τους 2 σας και κατάλαβα. ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τσαρκούλα στο βουνό μετά από προτροπή του Biker και με την συνοδεία του SPEED

Βριλησσού  24 : Νικόλ. Νεαρή μελαχρινή, αδυνατούλα. Ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Την έχω πετύχει αρκετές φορές εδώ. Σήμερα την έκοψα πιο αεράτη.

Βριλησσού  55: Εμιλυ. Ξανθιά με σπαστά μαλλιά, νεαρή ιδιαιτέρα γελαστή στο σαλόνι. Οι υπηρεσίες της, συγκαταλέγονται σε αυτές, άνω του μέσου όρου.

Βριλησσού  57: Λουΐζα. Νεαρή αδύνατη ξανθιά με ίσια μαλλιά. Την έχω ξαναπετύχει λίγο καιρό πριν στο μεγάλου Αλέξανδρου 133.Χωρις το απαραίτητο κάτι που χρειάζεται για την είσοδο στα ενδοτέρα. Αυτό που έχει και περισσεύει η Λόλα, η οποια ήταν δίδυμο μαζί της. Νεαρή με sex appeal όσο λίγες παρά το νεαρό της ηλικίας της. Σύντομα θα την ξανατιμήσω.

Βριλησσού 36Α : Λάουρα. Ξανθή πρόσχαρη κοπέλα. Κανονικός σωματότυπος, χαμογελαστή ευδιάθετη στο σαλόνι.

Βριλησσού  36 : Η γλυκιά και sexy Αμάντα. Μέσα στο πνεύμα των ημερών, ντυμένη με στολή Αϊ Βασίλη.

Βριλησσού  42: Ρομίνα. Η εντυπωσιακή μελαχρινή Ρουμάνα, με τα μαύρα μακριά μαλλιά και τα γαλάζια μάτια. Το πλούσιο φυσικό στήθος της, δεν παιρνάει σίγουρα απαρατήρητο, Φεύγει για διακοπές Χριστουγέννων από 24/12 έως 9/1

Βριλησσού  46: Κίμ το πλέον «δυνατό χαρτί» του ιδρύματος. Ντυμένη (και αυτή) με στολή Αϊ Βασίλη, μόνο που εδώ δεν μπόρεσα να αντισταθώ και πέρασα στα ενδοτέρα. Λεπτομέρειες στην κριτική που ακολουθεί.

Βριλησσού 60 (πάνω): Λίζα. Η ξανθή ελληνίδα, Όμορφη κοπέλα σε γενικές γραμμές, κάτι όμως λείπει που θα με κάνει να περάσω το κατώφλι του δωματίου.

Βριλησσού 60 (κάτω) : Μαντόνα. Δεν έχω λόγια.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ειμαι πολυ απογοητευμενος σημερα γιατι εκανα τσαρκα στην αλυσιδα της κασσανδρας και βρηκα τις κοπελες  που λεει στα μπανερ.
αυτη την ημερα πρεεπι να την σημειωσουμε και να την γιορταζουμε καθε χρονο.ειναι σαν να πιανεις στο προπο 13αρι.

απογοητευτηκα γιατι ηλπιζα να βρω να γαμησω την μαρια τη βουλγαρα.

εχουμε και λεμε λοιπον.

σημερα τη νυχτα αγωνιζονται..

κ4 πανω.
μαρια σερβα.καβλοφατσα και σουπερ κορμι.και τα 2 με επεμβασεις απο επιστημονα.
πολυ καλη μεσα.
μαζι της η αννα.μελαχροινο κουκλι με γαμησι που  δεν κανει αποσβεση ουτε το 15ευρο.για το πουτσο.

κ4 κατω το δεξια.
σαρον.καστανο κατω του μετριου.με 20 στη φυλης το γαμαγα.για 50€ το κοβω απο το καστινγκ ηδη.

κ4 κατω αριστερα.
λαουρα.θεικο μωρο αλλα ΤΟ ΜΑΠΑ γαμησι.ουστ απο εδω.

την συνοδευε μελαχροινο με καλο κορμι και προσωπο αλλα δεν ενεπνεε το σαλοναρισμα της για κατι το ιδιαιτερο.

κ6.
μιχαελα.καστανο κοντοπουτανο με λεπτο πλαδαρο σωμα.γαμησι σουπερ μαπα.για 15 στο μεταξι και αν.

κ3 κατω η σαντρα.σουπερ εργαλειο απο εμφανιση.τσαμπα το 50αρικο αν κανετε το λαθος να την γαμησετε.
μαζι της μελαχροινο λεπτο προς το μπαζε.

κ3 πανω  η ναταλι ή αλλιως μελεκ τωρα που της μοδας εγιναν τα τουρκικα.
καλο γαμησι μεσα.
η δευτερη αξιολογη επιλογη για σημερα.

βριλησσου 60 πανω.
νικολ.πολυ καβλιαρικο κορμι και προσωπο.
πολυ μαπα γαμησι.
ικανο να εντυπωσιασει μονο 15χρονο παρθενο που δεν ξερει ακομα τι ειναι το καλο γαμησι.που ειναι το μουνι και που ο κωλος.
σαν τον francesco δλδ.
ουστ απο εδω κοριτσι μου.

βριλησσου 60 κατω.
ιρενα .μελαχροινη ομορφη γυναικαρα.
μια καλη επιλογη.


απο το συνολο των 11 κοριτσιων λοιπον μολις 3 δικαιολογουν το αντιτιμο που ζητουν.
οι αλλες αστα να πανε.

φοβερο επιπεδο λεμε η αλυσιδα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
14
Like
4.630
Πόντοι
3.715
ικανο να εντυπωσιασει μονο 15χρονο παρθενο που δεν ξερει ακομα τι ειναι το καλο γαμησι.που ειναι το μουνι και που ο κωλος.

σαν τον francesco δλδ.
ουστ απο εδω κοριτσι μου.

:2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά εκεί στην αρχή των σελίδων η κάθε απάντηση είναι και κτύπημα κάτω από τη ζώνη...έχω κλάψει από τα γέλια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom