Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.718
Πόντοι
4.587
Εγώ προσωπικά φίλε Lucent61 από τότε που έφαγα τη τελευταία μαλαστούπα με τη Κλαούντια που τη πλασάρουν τώρα στη κροκεών σταμάτησα να πηγαίνω στα κασσάνδρας, και νομίζω ότι πολύ συναγωνιστές που πήγαιναν εκεί ήταν αρκετά δυσαρεστημένοι. Τι να το κάνεις να έχει ωραία γκομενάκια ένα στούντιο και να σου τα παίρνουν κανονικά (100 και 120 γιούργια) για δήθεν πλήρες πρόγραμμα και οι γκόμενες να κοροϊδεύουν το κόσμο κάνοντας σχεδόν τίποτα. Αν εσένα και όποιον άλλο τον περιπoιούνται ιδιαιτέρως μπράβο σας.
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.842
Πόντοι
5.595
Εγώ προσωπικά φίλε Lucent61 από τότε που έφαγα τη τελευταία μαλαστούπα με τη Κλαούντια που τη πλασάρουν τώρα στη κροκεών σταμάτησα να πηγαίνω στα κασσάνδρας, και νομίζω ότι πολύ συναγωνιστές που πήγαιναν εκεί ήταν αρκετά δυσαρεστημένοι. Τι να το κάνεις να έχει ωραία γκομενάκια ένα στούντιο και να σου τα παίρνουν κανονικά (100 και 120 γιούργια) για δήθεν πλήρες πρόγραμμα και οι γκόμενες να κοροϊδεύουν το κόσμο κάνοντας σχεδόν τίποτα. Αν εσένα και όποιον άλλο τον περιπιούνται ιδιαιτέρως μπράβο σας.
+1
Eτσι οπως τα λες ειναι φιλε.. μια απο τα ιδια κ εγω!
Μετα απο 3-4 ξενερωτες γκομενες.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΣΣΑΣΝΔΡΑΣ!!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.718
Πόντοι
4.587
Κοίτα συναγωνιστή τέτοιου είδους στουντιογκόμενες-ξεπέτες είναι καλύτερα στα δέλα του Μεταξουργείου να εργάζονται για 15 ευρόπουλα και σύντομα απ΄ ότι φαίνεται για 10 ευρόπουλα
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
64
Like
65
Πόντοι
1.316
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σήμερα (23/12/2010) σε ώρες πρωινής βάρδιας θα οργανώσω στουντιότσαρκα. Θα επισκεφτώ και θα συγκρίνω τα ακόλουθα στούντιο:
1) Δροσοπούλου 95
2) Δροσοπούλου 97
3) Πιπίνου 107
4) Πιπίνου 118
5) Αριστομένους 72
6) Παρασίου 36
Μετά από κάθε επίσκεψη στα παραπάνω στούντιο, θα συμπληρώνω στα σκαλιά το ειδικό έντυπο για τη μοριοδότηση των στούντιο, (βλέπε στούντιο Κωνσταντινουπόλεως 80, κριτική ΤΑΚΜΑΝ). Το στούντιο που θα συγκεντρώσει τα περισσότερα μόρια, θα είναι αυτό, το οποίο θα τιμήσω με το 50ρικο που μου έδωσε η γιαγιά μου. Οι ενιαφερόμενοι (τσατσάδες, πουτάνες) φροντίστε να πληρείτε όσα περισσότερα κριτήρια μπορείτε.
Σας ευχαριστώ.
Υπογραφή: ΤΑΚΜΑΝ.

 

Επισκέπτης
Κοίτα συναγωνιστή τέτοιου είδους στουντιογκόμενες-ξεπέτες είναι καλύτερα στα δέλα του Μεταξουργείου να εργάζονται για 15 ευρόπουλα και σύντομα απ΄ ότι φαίνεται για 10 ευρόπουλα
Προσβολή για το Μεταξουργείο... :2funny: :2funny: :2funny:
Η Ράνια-Κασσάνδρας 3 όροφος ανακοίνωσε τον τιμοκατάλογο προϊόντων της αυτοπαρουσιαζόμενη:
Μπούρου-μπούρου-μπούρου-[size=14pt]100 ευρώ ελεύθερο στοματικό[/size]-μπούρου-μπούρου...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σήμερα (23/12/2010) σε ώρες πρωινής βάρδιας θα οργανώσω στουντιότσαρκα. Θα επισκεφτώ και θα συγκρίνω τα ακόλουθα στούντιο:
1) Δροσοπούλου 95
2) Δροσοπούλου 97

----
το  Δρ  97  εδώ και  καιρό είναι κλειστό και έχει απ εξω ταμπέλα  για πώληση- ενοικιαση  του  κτιριου- κατι τέτοιο..
Ξανα-άνοιξε  εν  τω μεταξύ ? :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σήμερα (23/12/2010) σε ώρες πρωινής βάρδιας θα οργανώσω στουντιότσαρκα. Θα επισκεφτώ και θα συγκρίνω τα ακόλουθα στούντιο:
1) Δροσοπούλου 95
2) Δροσοπούλου 97
3) Πιπίνου 107
4) Πιπίνου 118
5) Αριστομένους 72
6) Παρασίου 36
Μετά από κάθε επίσκεψη στα παραπάνω στούντιο, θα συμπληρώνω στα σκαλιά το ειδικό έντυπο για τη μοριοδότηση των στούντιο, (βλέπε στούντιο Κωνσταντινουπόλεως 80, κριτική ΤΑΚΜΑΝ). Το στούντιο που θα συγκεντρώσει τα περισσότερα μόρια, θα είναι αυτό, το οποίο θα τιμήσω με το 50ρικο που μου έδωσε η γιαγιά μου. Οι ενιαφερόμενοι (τσατσάδες, πουτάνες) φροντίστε να πληρείτε όσα περισσότερα κριτήρια μπορείτε.
Σας ευχαριστώ.
Υπογραφή: ΤΑΚΜΑΝ.
Γιγαντα ΤΑΚΜΑΝ δεν μελετησες καλα το πραγμα........

Δροσοπουλου 97 - Πιπινου 107 - Παρασιου 36 αυτο τον καιρο ειναι ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Γιγαντα ΤΑΚΜΑΝ δεν μελετησες καλα το πραγμα........

Δροσοπουλου 97 - Πιπινου 107 - Παρασιου 36 αυτο τον καιρο ειναι ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Θα αξιολογησει την εξωτερικη εμφανιση των κτιριων και ισως συνταξει και ενεργειακη μελετη !!!!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 23/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σιμονα - Αλεξανδρα - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Δεσποινα - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κασσανδρα - Μιχαελα - Ναντια
Κασσανδρας 4(πανω): Γαβριελα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Μιρελα - Κατερινα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - Λουση - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - Βικτωρια
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94    Πρωί    ΕΥΑ…..  βράδυ    ΜΙΛΑΝΑ      :tits:


πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤO        :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    Πρωί  ΣΟΝΙΑ.... βράδυ  ΣΑΝΤΡΑ            :kissass:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ....    βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ            :2on1:


Αριστομένους 72    πρωί  ΑΛΙΚΗ    .... βράδυ  ΞΕΝΙΑ          :tits2:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
64
Like
65
Πόντοι
1.316
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Τα 3 στούντιο που είναι κλειστά, θα αντικατασταθούν από τα στούντιο της οδού Αχαρνών.
Σε περίπτωση που εντός του στούντιο ο φωτισμός είναι πολύ χαμηλός ή η πουτάνα εμφανιστεί και εξαφανιστεί σε χρόνο dt, παρακαλούνται οι τσατσάδες να συμπληρώνουν το ειδικό απαντητικό έντυπο (προσκομίζοντας μαζί και την αστυνομική τους ταυτότητα). Επιπλέον οι τσατσάδες οφείλουν να είναι έτοιμες για διευθυντικές χειραψίες και χούφτωμα.
Σε περίπτωση που δεν υπάρξει "το απόλυτο στούντιο" και 2 ή περισσότερα στούντιο ισοβαθμίσουν ως προς την πρώτη θέση, θα επιλέγεται το στούντιο, όπου η πουτάνα θα έχει συγκεντρώσει τα περισσότερα μόρια. Σε περίπτωση ισοβαθμίας ως προς το κριτήριο αυτό, θα επιλέγεται το στούντιο που απέχει κατ' εκτίμηση λιγότερο από το σημείο που θα βρίσκομαι. Προς το παρόν περιμένω τη μαμά μου να αλλάξει δωμάτιο για να βάλω στη συνεδριακή τσάντα τα εννιάμερα του Γύπα.
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Αλεξάνδρα απο Allien Τι ξέρουμε;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πρωινή μίνι τσάρκα μετά από πολύ καιρό :

Κασσάνδρας 4Γ : Κασσάνδρα. Νέα άφιξη. Μελαχρινή με σπαστά μακριά μαλλιά
Ντυμένη με μαύρο κορμάκι και μαύρες ψηλές μπότες. Μαζί της η Έλενα. Ξανθιά τυπικό δείγμα Ελληνίδας νοικοκυράς, εντελώς αντί σεξουαλική. Δεν κάνει για studio κατά την άποψη μου.

Κασσάνδρας 4Β : Δέσποινα. Νεαρή γλυκιά κοπέλα, αρκετα ναζιάρα, γνωστή και από το Ελευθερίου Βενιζέλου 40.  Επίσης Αλίνα, μελαχρινή υποδεέστερη κατά πολύ της Δέσποινας.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Γκαμπριέλλα. Νεαρή αξιοπρόσεκτη καστανή. Φορούσε τιγρε ψηλές μπότες και το στριγκάκι της. Φουλ προγράμματα συμπεριλαμβανόμενου και πρωκτικού. Αξιοπρόσεκτη. Στο δωμάτιο ήταν η Αλεξάνδρα. Δεν έκατσα να την δω. Οπόσο θυμάμαι μελαχρινή με μακριά μαλλιά, χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό.


Κασσάνδρας 3 (πάνω) :Ρανια. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, Αρκετα ξινή παρουσιάστηκε στο σαλόνι, δεν σε προδιαθέτει ότι θα περάσεις καλά στο δωμάτιο.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) :Μαριάννα.  Η Γνωστή Ρωσίδα του ομίλου. Νεαρή ξανθιά, αδυνατούλα, με γαλάζια μάτια και ταυτόχρονα έκφυλο και γλυκό προσωπάκι. Χαμογελαστή, θα ξανατιμηθει λίαν συντομως.

Κασσάνδρας 6 : Νταιάνα. Αρχοντική γυναίκα. Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Πέρασμα στα ενδοτέρα, παρά την αγενέστατη και αντιπαθέστατη τσάτσα (όχι υπηρεσία) που αποτελούσε μέγιστο ανασταλτικό παράγοντα Λεπτομέρειες στην κριτική μου.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω την Εμμανουελα απο βουρβαχη 19?
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_1021129286645721083lathen.jpg[/img[/URL]]


[img]http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_1021129286645741083lathen.jpg[/img[/URL]]


[img]http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_1021129286645751083lathen.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_1021129286645771083lathen.jpg[/img[/URL]]
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Είναι φτιαχτικό το κορίτσι,....
Εχω κάνει 3 καταθέσεις καλές και γρήγορες (δυστυχώς)!

:grin:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
64
Like
65
Πόντοι
1.316
Τελικά κατέληξα στο στούντιο στην οδό Αχαρνών 106. Παραθέτω πλήρως συμπληρωμένο το ειδικό απαντητικό έντυπο προς ενημέρωση. Λεπτομέρειες στην κριτική μου (θα τη γράψω αργά το βράδυ).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom