Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν πήγα βαριόμουνα.  :headbang: :headbang:
Δεν γαμιεται....ολο και καποιος θα περασει αυτες τις μερες!!! :rolleyes:
Καμιά περιγραφη για τις ανωθεν κορασιδες, να ξεροχυσουμε?  :cum: :cum:

Ετοιμάζομαι για καταθεσεις τις επομενες ημερες, οπότε να ξερουμε πού βαδίζουμε  :tits2:
Και οι δυο ειναι μελαχρινες ψηλες αδυνατες και ανω του μετριου αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε επιγνωση για τα ενδοτερα!!!Εγω παντως τον κασκαντερ εχω κοψει να τον κανω εδω και πολυ καιρο!!! :-
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν γαμιεται....ολο και καποιος θα περασει αυτες τις μερες!!! :rolleyes:Και οι δυο ειναι μελαχρινες ψηλες αδυνατες και ανω του μετριου αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε επιγνωση για τα ενδοτερα!!!Εγω παντως τον κασκαντερ εχω κοψει να τον κανω εδω και πολυ καιρο!!! :-
ιδιως οταν το παραβολο ειναι στα 60....  ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Νταξ, στην Ολγα κι εγω δεν κανω με τιποτα τον κασκαντερ...

Μπορει να ειναι πιο πιθανο να μας βγει καλή, από ότι μια αγνωστη κοπελα στην φυλης, αλλά το 20άρι το ρισκάρεις και πας στην επόμενη...
Το 60αρι ομως και να σου βγει ξεπετα(όπως την ειχα πατησει με μια ρουμανα ντομενικα στο καρεα30 παλι) δεν λεει...

Αν βρω την ξανθια Σαμανθα ομως, θα μπω σούμπιτος να δοκιμασω  :smitten: :boobies: :boobies:
Δεν γαμιεται....ολο και καποιος θα περασει αυτες τις μερες!!! :rolleyes:Και οι δυο ειναι μελαχρινες ψηλες αδυνατες και ανω του μετριου αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε επιγνωση για τα ενδοτερα!!!Εγω παντως τον κασκαντερ εχω κοψει να τον κανω εδω και πολυ καιρο!!! :-
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Νταξ, στην Ολγα κι εγω δεν κανω με τιποτα τον κασκαντερ...

Μπορει να ειναι πιο πιθανο να μας βγει καλή, από ότι μια αγνωστη κοπελα στην φυλης, αλλά το 20άρι το ρισκάρεις και πας στην επόμενη...
Το 60αρι ομως και να σου βγει ξεπετα(όπως την ειχα πατησει με μια ρουμανα ντομενικα στο καρεα30 παλι) δεν λεει...

Αν βρω την ξανθια Σαμανθα ομως, θα μπω σούμπιτος να δοκιμασω  :smitten: :boobies: :boobies:
Δεν μου λες....πριν ποσο καιρο πετυχες αυτη τη Ρουμανα?
 

Επισκέπτης
Xθες το απόγευμα πριν την κάθοδο στην Φυλής:
Δροσοπούλου 95-Βερόνικα.Ξανθιά, κοινότυπη, ολίγον ευτραφής στην περιφέρεια, εντέχνως φιλική κοπέλα.

Δροσοπούλου 97-Πάντα -ανεβαίνοντας την σκάλα- το μυαλό μου πάει στην Έβελιν.
Στα τετριμμένα:
1.Λίντα πρέπει να είπε η ίδια.Διαφορετικά, Λίζα.Ξανθιά  αδιάφορη κανονικού πάχους με πονηρό  βλέμμα και χειραψία προς άγρα πελατών τύπου σκατοκαργιόλας-ΦΟΛΑΣ Νίκης, Μπάρμπι, Κατερίνας και δεν συμμαζεύεται με την κάθε ΦΟΛΑ-ΑΠΑΤΗ που είχαν σ'αυτό το μαγαζί.
2.Χριστίνα.Ξανθιά, καλύτερη εμφανισιακά από την Λίντα-Λίζα.
50 το απλό, 60 τα παιχνιδάκια, 70 ακάποτο.
Όποιος πληρώσει 60 για παιχνιδάκια είναι πολύ ΜΑΛΑΚΑΣ! :uglystupid:

Λ.Καραγιάννη 35-Αλίνα.Η παλαίμαχη αν όχι αείμνηστη ηθοποιός "Αφροδίτη Γρηγοριάδου" προς το καλύτερο.
Δίδυμο με τον Βύρωνα Πάλλη (Δικηγόρος Λαμπύρης) στην δεκαετία του 1960-1970 πρωταγωνίστησε σε ταινίες δράματος και μυστηρίου  τύπου " η θύελα των στεναγμών".
 

inviribus

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Με την MADONNA τι έγινε πάει αυτό ήτανε τέλος??
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε παιδια εχει υποψην του κανενας τιποτα αξιολογο για σημερα το απογευμα;
απο ενα συντομο banner-ο-scouting δεν βρηκα κατι.... :think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν μου λες....πριν ποσο καιρο πετυχες αυτη τη Ρουμανα?
Ε όχι πολυ πρόσφατα... Τα περασμενα Χριστουγεννα  :grin: :grin:

Μπορεις να δεις και την αναλυτικη κριτική που της έχω.
Έτσι και την πετυχεις πουθενα, βγαλε επειγον ανακοινωθεν ΞΕΠΕΤΑ ALERT  :dancing: .
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ε όχι πολυ πρόσφατα... Τα περασμενα Χριστουγεννα  :grin: :grin:

Μπορεις να δεις και την αναλυτικη κριτική που της έχω.
Έτσι και την πετυχεις πουθενα, βγαλε επειγον ανακοινωθεν ΞΕΠΕΤΑ ALERT  :dancing: .
Ρωτησα γιατι καπου πηγε μυαλο μου αλλα ασ'το ακυρο!!!
Θα το'χω στο νου μου παντως!!! :)
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Κασσανδρας. Ένα θα πω, σαν να κανεις έρωτα με την γκόμενα σου,αλλα την επαγγελματία γκόμενα σου.Φιλία παντού ΚΑΙ στο στόμα με γλώσσα και πάθος.Απο σπαρταρισμα οταν την φυστικονις,αλλο πραγμα.Ουτε το ψαρι οταν το βγαζεις απο το νερο δεν σπαρταραη ετσι και ειναι αληθινο
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
ευχαριστουμε. αν και η βριλησου ειναι μακρια πολυ απο μας θα πεσει επισκεψη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom