Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
για την Ελενη απο Β.42 γνωριζει κανας συναγωνιστης..?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
γιατι ρε συ...
αφου υπαρχουν τοσα παιδια εδω να ρωτησουν!
σιγα μην σπαταλαμε χρονο!  :rockon:
Ε τοτε να σταματησουν και τα μαγαζια να ποσταρουν τις βαρδιες καθε τρεις και λιγο αφου υπαρχουν τοσα παιδια να ρωτησουν!!! :priest:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ε τοτε να σταματησουν και τα μαγαζια να ποσταρουν τις βαρδιες καθε τρεις και λιγο αφου υπαρχουν τοσα παιδια να ρωτησουν!!! :priest:
τοτε να δεις τι εχει να γινει!

:2funny: :2funny: :2funny:

για την Ελενη απο Β.42 γνωριζει κανας συναγωνιστης..?
δεν ρωταω διοτι ενδεχετε να ειναι ερωτηση-παγιδα!
:2funny:
αν ειναι η αιγυπτια τοτε υπαρχουν κριτικες εδω. δουλευε και στο κατεχακη 8 αλλα και στο βριλησσου 55 εαν δεν με απατα η μνημη μου!
 

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
δε ξερω αν ειναι αιγυπτια!!! πηρα τηλ και μου ειπαν οτι δουλευει βραδυ καποια Ελενη...
και ψαχνω πληροφοριες..
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
δε ξερω αν ειναι αιγυπτια!!! πηρα τηλ και μου ειπαν οτι δουλευει βραδυ καποια Ελενη...
και ψαχνω πληροφοριες..

αν λεμε για μια ψηλη καστανη με μεγαλια βυζια αυτη συνηθως δουλεει κατεχακη 8. Για παρα δειγμα δουλευε εκει την περασμενη δευτερα
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Επανάληψη, γιατί δεν πήρα απάντηση:
Κα Λίτσα, πότε αναμένεται να επιστρέψει η Μελίνα;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Άρτι επιστρέψας από τις διακοπές.

Μινι τσάρκα για να …….ξεσκουριάσω:

Βριλησσου 60 : Μαντονα. Ειδα, ζαληστικα, πέρασα. Λεπτομέρειες στην κριτικη μου…..

Βριλησσου 55: Γιάννα. Η ξανθή Ρωσσιδουλα, με το πλούσιο φυσικό στήθος. Εργάζεται και στο Αγίου Μελετίου 37

Κασσάνδρας 3(κάτω): Ιρενα Γνωστή πλέον στην αλυσίδα με φουλ προγράμματα συμπεριλαμβανομένου και του πρωκτικού. Επίσης Μαριάννα, Ρωσίδα, πολύ όμορφη κοπέλα, κορμαρα. Δεν κανει πρωκτικό. Δυνατότητα και συνδιασμου και των δυο δεσποινίδων στο δωμάτιο.

Κασσάνδρας 3 (πάνω): Νινα. Ακόμα μια γνωστή παρουσία. Κοντούλα, ακρως προκλητική, τούμπανο στήθος σιλικόνης.

Κασσάνδρας 6: Μιχαελλα. Το μελαχρινό Ρουμανακι Φουλ πρόγραμμα, αμφιλεγόμενες οι απόψεις για τις υπηρεσίες της.


Κασσάνδρας 4 (κάτω) Αλεξία. Πρώτη φορά την έβλεπα. Μελαχρινή, ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, πολύ ωραίο φυσικό βυζάκι, ναζιάρικο σαλόνάρισμα.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) Λίζα. Ακόμα μια νέα παρουσία. Ξανθιά, με ωραίες αναλογίες, ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους. Λίγο ξινή στο σαλόνι μου φάνηκε.

Άντε και καλό φθινόπωρο………
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Άρτι επιστρέψας από τις διακοπές.

Μινι τσάρκα για να …….ξεσκουριάσω:

Βριλησσου 60 : Μαντονα. Ειδα, ζαληστικα, πέρασα. Λεπτομέρειες στην κριτικη μου…..

Βριλησσου 55: Γιάννα. Η ξανθή Ρωσσιδουλα, με το πλούσιο φυσικό στήθος. Εργάζεται και στο Αγίου Μελετίου 37

Κασσάνδρας 3(κάτω): Ιρενα Γνωστή πλέον στην αλυσίδα με φουλ προγράμματα συμπεριλαμβανομένου και του πρωκτικού. Επίσης Μαριάννα, Ρωσίδα, πολύ όμορφη κοπέλα, κορμαρα. Δεν κανει πρωκτικό. Δυνατότητα και συνδιασμου και των δυο δεσποινίδων στο δωμάτιο.

Κασσάνδρας 3 (πάνω): Νινα. Ακόμα μια γνωστή παρουσία. Κοντούλα, ακρως προκλητική, τούμπανο στήθος σιλικόνης.

Κασσάνδρας 6: Μιχαελλα. Το μελαχρινό Ρουμανακι Φουλ πρόγραμμα, αμφιλεγόμενες οι απόψεις για τις υπηρεσίες της.


Κασσάνδρας 4 (κάτω) Αλεξία. Πρώτη φορά την έβλεπα. Μελαχρινή, ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, πολύ ωραίο φυσικό βυζάκι, ναζιάρικο σαλόνάρισμα.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) Λίζα. Ακόμα μια νέα παρουσία. Ξανθιά, με ωραίες αναλογίες, ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους. Λίγο ξινή στο σαλόνι μου φάνηκε.

Άντε και καλό φθινόπωρο………

οταν λες  ''Δυνατότητα και συνδιασμου και των δυο δεσποινίδων στο δωμάτιο.'' τι εννοεις; καντο λιανα σε παρακαλω...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
νομιζω οτι την χασαμε... επεστρεψε στην πατριδα και παντρευτηκε >:( >:( >:( >:( >:(
Τι λες τωρα ???

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Απο τα δυνατοτερα και περιπιοιτικοτερα milf που εχω γνωρισει.

Δεν πειραζει. Ας ειναι καλα στην νεα της ζωη. Αν της μιλησεις τα χαιρετισματα μου.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτη που δουλευε παλια στο Δοξατου 2 δεν ειναι!!!Ο μαλακας ηθελα τοσο καιρο να την παρω και δεν την πηρα......νομιζω και αυτη εδινε κωλο!!!
Σερβιων αν θυμαμαι καλα, οχι Δοξατου.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
οταν λες  ''Δυνατότητα και συνδιασμου και των δυο δεσποινίδων στο δωμάτιο.'' τι εννοεις; καντο λιανα σε παρακαλω...
Παρτουζα. :grin:
50+50 για απλα προγραμματα.
Εκτος εαν θελεις πιο συνθετα προγραμματα (παραδειγμα με την μια απλο προγραμμα, με την αλλη πρωκτικο) οποτε πληρωνεις αναλογα.
κοστολογιο δεν ξερω.
Εννοειται οτι μια εκτονωση περιλαμβανεται.

Πιο λιανα δεν γινεται πιστευω........ :thumbsup:
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Παρτουζα. :grin:
50+50 για απλα προγραμματα.
Εκτος εαν θελεις πιο συνθετα προγραμματα (παραδειγμα με την μια απλο προγραμμα, με την αλλη πρωκτικο) οποτε πληρωνεις αναλογα.
κοστολογιο δεν ξερω.
Εννοειται οτι μια εκτονωση περιλαμβανεται.

Πιο λιανα δεν γινεται πιστευω........ :thumbsup:

παντα υπαρχουν δυο κοπελες διαθεσιμες ή πρεπει να πετυχεις την περιπτωση; κατα τα αλλα ησουν σαφεστατος. thanks boy :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παντα υπαρχουν δυο κοπελες διαθεσιμες ή πρεπει να πετυχεις την περιπτωση; κατα τα αλλα ησουν σαφεστατος. thanks boy :)
Πρεπει να πετυχεις την περιπτωση.
Συνηθως ομως σε καποιο απο τα κασσανδρας, απογευματινη-βραδυνη βαρδια, εχεις αρκετες ελπιδες να σου κατσει.
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Πρεπει να πετυχεις την περιπτωση.
Συνηθως ομως σε καποιο απο τα κασσανδρας, απογευματινη-βραδυνη βαρδια, εχεις αρκετες ελπιδες να σου κατσει.

i see. thank you very much! :cool2:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σερβιων αν θυμαμαι καλα, οχι Δοξατου.....
Αφου το ξερεις οτι σπανιως πεφτω εξω σ'αυτα....γιατι μου το χαλας τωρα!!! :)Την εχω δει ο ιδιος στο Δοξατου και μαλιστα οταν ανηκε ακομα στον ομιλο Λελας!!! ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αφου το ξερεις οτι σπανιως πεφτω εξω σ'αυτα....γιατι μου το χαλας τωρα!!! :)Την εχω δει ο ιδιος στο Δοξατου και μαλιστα οταν ανηκε ακομα στον ομιλο Λελας!!! ;)
Με το pardon.....
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Απλα εχει περασει και απο Σερβιων και ειπα μηπως μπερδευτηκες.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom