Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ρε μαγκες λεω να παω το βραδυ στην νικη απο βουρβαχη 19 εχει παει κανενας σας?Ο Βυζος ειναι οσο δειχνει στην φωτο?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 16/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - Αλεξια
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Λιζα - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60: www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url] - www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url]
Αλλαγες:

Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Λιζα - Αλεξια
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα- Σαντρα - Μαρια Σερβα
Κασσανδρας 6: Μιχαελα - Μιχαελα - Κατια

Βριλησου 60: Ιρενα - Μαντονα - Μαντονα
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236

ευχαριστω για την πληροφορηση ολους, ο δε λιονταρης μου το ζωγραφισε κιολας!
τελικα υπαρχει ρουμανα που να ειναι οκ? (υπαρχει και θεμα ξεχωριστο)
Εγω δεν εχω βρει παντως.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ευχαριστω για την πληροφορηση ολους, ο δε λιονταρης μου το ζωγραφισε κιολας!
τελικα υπαρχει ρουμανα που να ειναι οκ? (υπαρχει και θεμα ξεχωριστο)
Εγω δεν εχω βρει παντως.
Εγω εχω βρει............ :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ρε μαγκες λεω να παω το βραδυ στην νικη απο βουρβαχη 19 εχει παει κανενας σας?Ο Βυζος ειναι οσο δειχνει στην φωτο?
Ισως και καλυτερος.......


Υ.Γ. Το αβαταρ σου γαμαει λεμε!!! :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ρε μαγκες λεω να παω το βραδυ στην νικη απο βουρβαχη 19 εχει παει κανενας σας?Ο Βυζος ειναι οσο δειχνει στην φωτο?
Ξεκινας να διαβαζεις απο εδω..www.bourdela.com/forum/index.php?topic=7646.msg2105844#msg2105844]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=7646.msg2105844#msg2105844[/url]
Για οποιαδηποτε αλλη απορια οποιος ειναι online σε βοηθαει :)
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ρε παιδες, να πω και κατι με αφορμη οσα παραπονα διαβασα η μου δημιουργηθηκαν προσωπικα αναφορικα με τη διαθεση καποιων κοριτσιων της αλυσιδας με το σκουπακι.

Παρατηρω οτι η διπλοβαρδια παει συννεφο. Μπαινει η κοπελλα το πρωι μετα τον καφε της και βγαινει μεσανυχτα! 14 ωρες...γινεται ετσι? ποιος αντεχει και ποση διαθεση να εχει? μονο η προοπτικη να κατσει μεσα τοσες ωρες, φερνει κοπωση. Αληθεια βαριουνται η δεν μπορουν?
Ξερω, διπλοβαρδιες ολες κανουν, αλλα σχεδον καθημερινα?
Σε αλλα ιδρυματα δεν κοιταξα τι γινεται.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πηγαμε......αλλα η απουσια μας δεν ηταν αισθητη διοτι ενημερωναμε και απο τις Κυκλαδες!!! :2funny:

μήπως ιδρύσατε κανάν επιτόπιο στουντιακό χώρο με ελλεεινίδες που απεγνωσμένα ήθελαν να μείνουν στο νησί αλλά είτε δεν είχαν άλλα φταλέ,είτε δεν έβρισκαν αγαΜούλη για να τις συντηρήσει?κουφάλες πάλι τσάμπα γαμήσατε τα σαπάκια...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
μήπως ιδρύσατε κανάν επιτόπιο στουντιακό χώρο με ελλεεινίδες που απεγνωσμένα ήθελαν να μείνουν στο νησί αλλά είτε δεν είχαν άλλα φταλέ,είτε δεν έβρισκαν αγαΜούλη για να τις συντηρήσει?κουφάλες πάλι τσάμπα γαμήσατε τα σαπάκια...
Χτυπα ξυλο!!
Μακρια απο μας οι ελλεηνιδες :P
Φτου φτου φτου  :cum:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
Ρε μαγκες λεω να παω το βραδυ στην νικη απο βουρβαχη 19 εχει παει κανενας σας?Ο Βυζος ειναι οσο δειχνει στην φωτο?
πηγαινε φιλε εχει βυζαρες φυσικες, η φωτο δεν ειναι παραπλανητικες
απο υπηρεσιες ουτε κρυο , ουτε ζεστη, τα λεφτα σου μια φορα παντως δεν θα τα κλαψεις
μονο και μονο για τις βυζαρες αξιζει μια επισκεψη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε μαγκες λεω να παω το βραδυ στην νικη απο βουρβαχη 19 εχει παει κανενας σας?Ο Βυζος ειναι οσο δειχνει στην φωτο?
Αρχοντική, αριστοκρατικη τολμω να πω, γυναικα ευκολα μεσα στην τριαδα με τα μεγαλυτερα ΦΥΣΙΚΑ  :tits2: στην Αθηνα.

Στο δωματιο, δεκτικη, υπομονετικη, διαδικαστικη.
Καλα προκαταρκτικα, ισπανικη,καλο στοματικο, δεν γλυφει @@κια
Δεν λεει οχι σε λογικες απαιτησεις, δεν παιρνει πολλες προτοβουλιες.

Συνευρεση μακραν ανω του μεσου ορου, αλλα οχι κορυφαια. Σε καμια περιπτωση δεν κλαις τα λεφτα σου. Δεν θα σου μεινει ομως και αξεχαστη.

Αυτα τουλαχιστον εχω εισπραξει εγω μετα απο δυο επισκεψεις.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε παιδες, να πω και κατι με αφορμη οσα παραπονα διαβασα η μου δημιουργηθηκαν προσωπικα αναφορικα με τη διαθεση καποιων κοριτσιων της αλυσιδας με το σκουπακι.

Παρατηρω οτι η διπλοβαρδια παει συννεφο. Μπαινει η κοπελλα το πρωι μετα τον καφε της και βγαινει μεσανυχτα! 14 ωρες...γινεται ετσι? ποιος αντεχει και ποση διαθεση να εχει? μονο η προοπτικη να κατσει μεσα τοσες ωρες, φερνει κοπωση. Αληθεια βαριουνται η δεν μπορουν?
Ξερω, διπλοβαρδιες ολες κανουν, αλλα σχεδον καθημερινα?
Σε αλλα ιδρυματα δεν κοιταξα τι γινεται.
Αρκετα απο τα κοριτσια της αλυσιδας (Βικυ, Νικολ, Ναταλι, Λαουρα)εχουν παει διακοπες και ετσι αυτες που εχουν μεινει εχουν τρελλαθει στην διπλοβαρδια.....
Αν βαλεις και στο λογαριασμο και καποιες που θα ειναι αδιαθετες καταλαβαινεις τι γινεται......
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Αρκετα απο τα κοριτσια της αλυσιδας (Βικυ, Νικολ, Ναταλι, Λαουρα)εχουν παει διακοπες και ετσι αυτες που εχουν μεινει εχουν τρελλαθει στην διπλοβαρδια.....
Αν βαλεις και στο λογαριασμο και καποιες που θα ειναι αδιαθετες καταλαβαινεις τι γινεται......

Σωστο κι αυτο, αλλα ειδα πχ το 57 να εχει ανανεωσει το ροστερ κατα πολυ αυτες τις μερες. Τελικα, απαγορευονται οι μεταγραφες μεσαστο καλοκαιρι? Εστω οι δανεισμοι?
Τι διαλα, δεν θελουν να χαλασει το κλιμα της ομαδας και δεν φερνουν νεο αιμα?
Ετσι πιεζουν τα κοριτσια πολυ και σιγουρα δεν αποδιδουν καλα... μαθε μπαλλιτσα αγορι μουυυυυυυυυυυυυυυυ! δηλ επεδη εχουμε Ντουντου ναμην παρουμε μπακαπ? Θα τα φτυσει και δεν θα φταιει! Την παθαμε με τον Στολτιδη...ρε μαθε μπαλλιτσα λεμεεεεεεε...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Μην πουμε και το αυτονοητο, αυτη η δουλεια ειναι γαμησι... :fuck1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom